Według czasu
Według ceny

Autobusy Wroclaw - Khmelnytskyi

Kup bilet na autobus Wroclaw – Khmelnytskyi: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Khmelnytskyi. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Wroclaw do Khmelnytskyi i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Khmelnytskyi najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:30 – 09:35 WroclawKhmelnytskyi

26 godz. 5 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

10:30 – 04:30 WroclawKhmelnytskyi

18 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt

10:30 – 03:40 WroclawKhmelnytskyi

17 godz. 10 min.

Wt, Cz, Sb

11:00 – 06:50 WroclawKhmelnytskyi

19 godz. 50 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

11:45 – 06:45 WroclawKhmelnytskyi

19 godz. 0 min.

Codziennie

13:00 – 11:30 WroclawKhmelnytskyi

22 godz. 30 min.

Codziennie

13:00 – 07:30 WroclawKhmelnytskyi

18 godz. 30 min.

Śr

14:00 – 09:40 WroclawKhmelnytskyi

19 godz. 40 min.

Codziennie

14:20 – 06:00 WroclawKhmelnytskyi

15 godz. 40 min.

Codziennie

15:00 – 06:00 WroclawKhmelnytskyi

15 godz. 0 min.

Codziennie

17:00 – 10:50 WroclawKhmelnytskyi

17 godz. 50 min.

Wt, Cz, Sb

17:00 – 10:40 WroclawKhmelnytskyi

17 godz. 40 min.

Wt, Cz, Sb

17:00 – 10:50 WroclawKhmelnytskyi

17 godz. 50 min.

Śr, Pt, Nd

17:10 – 11:50 WroclawKhmelnytskyi

18 godz. 40 min.

Wt

17:10 – 11:50 WroclawKhmelnytskyi

18 godz. 40 min.

Wt

19:00 – 12:30 WroclawKhmelnytskyi

17 godz. 30 min.

Codziennie

19:00 – 10:30 WroclawKhmelnytskyi

15 godz. 30 min.

Pt

23:15 – 13:00 WroclawKhmelnytskyi

13 godz. 45 min.

Wt, Sb

Trasa na mapie

Jak z Wroclaw szybko dojechać do centrum Khmelnytskyi w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Wroclaw oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Khmelnytskyi. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

FOP Ostapchuk/AgatКраков - Тернополь

Задоволений послугами даного водія. Проїхався зручно та доволі швидко.

Terletskiy/EWHDОполе - Львов

Все хорошо,правда уборка в автобусе оставляет желать лучшего

Terletskiy/EWHDТернополь - Вроцлав

Автобус в технічносправному стані. Кондиціонер працює. Один негативний момент, що водії не маркують і ведуть облік багажу, який складається у багажному відділенні автобуса. А загалом поїздкою задоволений.

Terletskiy/EWHDВроцлав - Тернополь

Телевізор є,але не працює. Туалет то зупинялись на автозаправках. Освітлення слабеньке. Ага саме головне wi-fi тільки в Польщі,а потім що ??? Водій сказав що є таке як 3G від київстар,ну такого не може бути це просто смішно. Оцінка з великою натяжкою

Terletskiy/EWHDЛьвов - Лешно

К водителям претензий нет. Доехали хорошо. Автобус не плохой, но за 14 часов устаешь ))

EWHD/TerletskiyЛьвов - Познань

Все было супер, спасибо водителям!

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information