Według czasu
Według ceny

Autobusy Wroclaw - Khmelnytskyi

Kup bilet na autobus Wroclaw – Khmelnytskyi: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Khmelnytskyi. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Wroclaw do Khmelnytskyi i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Khmelnytskyi najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:00 – 10:35 WroclawKhmelnytskyi

27 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

07:00 – 10:35 WroclawKhmelnytskyi

27 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

10:30 – 03:40 WroclawKhmelnytskyi

17 godz. 10 min.

Wt, Cz, Sb

10:40 – 03:00 WroclawKhmelnytskyi

16 godz. 20 min.

Codziennie

11:00 – 06:50 WroclawKhmelnytskyi

19 godz. 50 min.

Codziennie

11:45 – 06:45 WroclawKhmelnytskyi

19 godz. 0 min.

Codziennie

13:00 – 07:30 WroclawKhmelnytskyi

18 godz. 30 min.

Śr

13:00 – 11:30 WroclawKhmelnytskyi

22 godz. 30 min.

Codziennie

13:05 – 05:20 WroclawKhmelnytskyi

16 godz. 15 min.

Codziennie

14:00 – 09:40 WroclawKhmelnytskyi

19 godz. 40 min.

Codziennie

14:20 – 06:00 WroclawKhmelnytskyi

15 godz. 40 min.

Wt, Sb

14:45 – 09:15 WroclawKhmelnytskyi

18 godz. 30 min.

Pn, Pt

15:00 – 06:00 WroclawKhmelnytskyi

15 godz. 0 min.

Codziennie

15:00 – 10:30 WroclawKhmelnytskyi

19 godz. 30 min.

Codziennie

15:40 – 09:35 WroclawKhmelnytskyi

17 godz. 55 min.

Codziennie

15:40 – 09:35 WroclawKhmelnytskyi

17 godz. 55 min.

Codziennie

15:45 – 08:25 WroclawKhmelnytskyi

16 godz. 40 min.

Wt

16:20 – 10:40 WroclawKhmelnytskyi

18 godz. 20 min.

Codziennie

16:20 – 10:50 WroclawKhmelnytskyi

18 godz. 30 min.

Codziennie

17:55 – 12:50 WroclawKhmelnytskyi

18 godz. 55 min.

Wt, Sb

19:00 – 15:00 WroclawKhmelnytskyi

20 godz. 0 min.

Wt, Pt, Sb

19:00 – 12:30 WroclawKhmelnytskyi

17 godz. 30 min.

Codziennie

19:00 – 12:30 WroclawKhmelnytskyi

17 godz. 30 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Wroclaw szybko dojechać do centrum Khmelnytskyi w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Wroclaw oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Khmelnytskyi. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation