Według czasu
Według ceny

Autobusy Wroclaw - Lviv

Kup bilet na autobus Wroclaw – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Wroclaw do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:00 – 21:00 WroclawLviv

14 godz. 0 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

07:30 – 05:05 WroclawLviv

21 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

08:00 – 21:00 WroclawLviv

13 godz. 0 min.

Cz

08:30 – 21:00 WroclawLviv

12 godz. 30 min.

Codziennie

10:30 – 23:10 WroclawLviv

12 godz. 40 min.

Wt, Cz, Sb

10:30 – 00:30 WroclawLviv

14 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt

11:00 – 22:40 WroclawLviv

11 godz. 40 min.

Codziennie

11:00 – 02:30 WroclawLviv

15 godz. 30 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

11:00 – 22:40 WroclawLviv

11 godz. 40 min.

Codziennie

11:00 – 22:40 WroclawLviv

11 godz. 40 min.

Codziennie

11:30 – 01:00 WroclawLviv

13 godz. 30 min.

Codziennie

11:30 – 00:30 WroclawLviv

13 godz. 0 min.

Codziennie

11:45 – 01:45 WroclawLviv

14 godz. 0 min.

Codziennie

12:00 – 02:20 WroclawLviv

14 godz. 20 min.

Codziennie

12:00 – 01:50 WroclawLviv

13 godz. 50 min.

Codziennie

13:00 – 05:00 WroclawLviv

16 godz. 0 min.

Codziennie

13:00 – 03:10 WroclawLviv

14 godz. 10 min.

Śr

13:00 – 01:30 WroclawLviv

12 godz. 30 min.

Codziennie

13:00 – 05:00 WroclawLviv

16 godz. 0 min.

Codziennie

13:00 – 01:00 WroclawLviv

12 godz. 0 min.

Codziennie

13:30 – 02:55 WroclawLviv

13 godz. 25 min.

Codziennie

14:00 – 03:20 WroclawLviv

13 godz. 20 min.

Pn

14:00 – 03:20 WroclawLviv

13 godz. 20 min.

Pn

14:00 – 03:50 WroclawLviv

13 godz. 50 min.

Codziennie

14:10 – 02:20 WroclawLviv

12 godz. 10 min.

Codziennie

14:45 – 04:45 WroclawLviv

14 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt

14:45 – 05:00 WroclawLviv

14 godz. 15 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

14:45 – 04:40 WroclawLviv

13 godz. 55 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

15:00 – 00:20 WroclawLviv

9 godz. 20 min.

Codziennie

15:15 – 03:00 WroclawLviv

11 godz. 45 min.

Wt

15:15 – 03:00 WroclawLviv

11 godz. 45 min.

Nd

15:30 – 07:00 WroclawLviv

15 godz. 30 min.

Wt, Pt

16:00 – 04:10 WroclawLviv

12 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

16:00 – 04:10 WroclawLviv

12 godz. 10 min.

Śr, Nd

16:00 – 04:40 WroclawLviv

12 godz. 40 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

16:00 – 04:40 WroclawLviv

12 godz. 40 min.

Śr, Nd

16:25 – 06:00 WroclawLviv

13 godz. 35 min.

Pt

17:00 – 04:40 WroclawLviv

11 godz. 40 min.

Wt, Cz, Sb

17:35 – 07:20 WroclawLviv

13 godz. 45 min.

Codziennie

17:35 – 07:20 WroclawLviv

13 godz. 45 min.

Codziennie

18:00 – 06:00 WroclawLviv

12 godz. 0 min.

Pt

18:00 – 08:30 WroclawLviv

14 godz. 30 min.

Wt, Pt

18:00 – 08:30 WroclawLviv

14 godz. 30 min.

Wt, Pt

18:30 – 07:30 WroclawLviv

13 godz. 0 min.

Wt, Sb

18:40 – 08:25 WroclawLviv

13 godz. 45 min.

Codziennie

19:00 – 07:20 WroclawLviv

12 godz. 20 min.

Śr, Nd

19:00 – 07:20 WroclawLviv

12 godz. 20 min.

Śr, Nd

19:00 – 07:00 WroclawLviv

12 godz. 0 min.

Pt

20:20 – 07:00 WroclawLviv

10 godz. 40 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

20:40 – 09:00 WroclawLviv

12 godz. 20 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

20:40 – 09:15 WroclawLviv

12 godz. 35 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

21:10 – 09:00 WroclawLviv

11 godz. 50 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

21:10 – 09:15 WroclawLviv

12 godz. 5 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

22:10 – 09:00 WroclawLviv

10 godz. 50 min.

Codziennie

23:15 – 08:30 WroclawLviv

9 godz. 15 min.

Wt, Sb

Trasa na mapie

Jak z Wroclaw szybko dojechać do centrum Lviv w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Wroclaw oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Lviv. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

FOP Ostapchuk/AgatВинница - Краков

Їхав з Вінниці до Кракова, поїздкою цілком задоволений. Автобус досить новий і комфортний, водії хороші, зупинялись коли треба, постійно всіх перераховували щоб нікого не загубити, молодці. Рекомендую!

Калуженов/ЕВХДКраков - Львов

Автобус должен был в Кракове в 15.30 , опоздал примерно на 1час 20 мин.Отдельное спасибо диспетчерам, отвечали на мои звонки)).Границу прошли без долгой задержки.Но на территории Украины автобус часто глох. Вместо заявленных 22.40 во Львове были около часа ночи. Комфорта бы получше)

Калуженов/ЕВХДКраков - Харьков

все прошло нормально. водители молодцы. несмотря на то, что автобус ломался, опоздали всего на 2 часа, для международного рейса это не катастрофично. безусловно, владельцу чп необходимо обратить внимание на наличие поломок в автобусе, но это сугубо вопрос к ним, а не к водителям

Lux-Reisen P.W. Marek SobczakKrakow - Lviv

Я мала куплений квиток через інтернет. Мій автобус від'їхав на 10 хвилин раніше ніж за розкладом, після мого дзвінка до оператора, мене підсадили до інакшого перевізника. Пояснили мені, що було забагато пасажирів і вони беруть до себе на борт з іншого рейсу. (Як може бути…

Terletskiy/EWHDЛьвов - Катовице

В автобусі брудно. Водій постійно кричав під час сну пасажирів і вживав нецензурну лексику. Цим перевізником більше їхати не буду.

Terletskiy/EWHDОполе - Львов

Все хорошо,правда уборка в автобусе оставляет желать лучшего

Terletskiy/EWHDТернополь - Вроцлав

Автобус в технічносправному стані. Кондиціонер працює. Один негативний момент, що водії не маркують і ведуть облік багажу, який складається у багажному відділенні автобуса. А загалом поїздкою задоволений.

Terletskiy/EWHDLviv - Rzeszow

If the bus is not totally booked I think it's an good ride which I would evaluate with 4 starts. If its booked 100% and you need to sit in the first row its not very comfortable. Especially when you spend like 6 hours in…

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information