Według czasu
Według ceny

Autobusy Wroclaw - Lviv

Kup bilet na autobus Wroclaw – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Wroclaw do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:00 – 21:00 WroclawLviv

14 godz. 0 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

07:00 – 06:30 WroclawLviv

23 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

07:00 – 06:30 WroclawLviv

23 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

07:45 – 21:20 WroclawLviv

13 godz. 35 min.

Pn, Cz, Sb

07:45 – 21:55 WroclawLviv

14 godz. 10 min.

Pn, Cz, Sb

08:00 – 21:00 WroclawLviv

13 godz. 0 min.

Cz

09:00 – 01:00 WroclawLviv

16 godz. 0 min.

Wt, Pt, Nd

09:00 – 01:00 WroclawLviv

16 godz. 0 min.

Wt, Pt, Nd

10:30 – 23:10 WroclawLviv

12 godz. 40 min.

Wt, Cz, Sb

10:40 – 22:30 WroclawLviv

11 godz. 50 min.

Codziennie

11:00 – 22:40 WroclawLviv

11 godz. 40 min.

Codziennie

11:00 – 22:40 WroclawLviv

11 godz. 40 min.

Codziennie

11:00 – 02:30 WroclawLviv

15 godz. 30 min.

Codziennie

11:00 – 22:40 WroclawLviv

11 godz. 40 min.

Codziennie

11:00 – 22:40 WroclawLviv

11 godz. 40 min.

Codziennie

11:00 – 23:45 WroclawLviv

12 godz. 45 min.

Nd

11:30 – 01:00 WroclawLviv

13 godz. 30 min.

Codziennie

11:30 – 00:30 WroclawLviv

13 godz. 0 min.

Codziennie

11:45 – 01:30 WroclawLviv

13 godz. 45 min.

Codziennie

12:40 – 03:15 WroclawLviv

14 godz. 35 min.

Pn, Wt, Sb

12:40 – 03:15 WroclawLviv

14 godz. 35 min.

Pn, Wt, Sb

13:00 – 06:55 WroclawLviv

17 godz. 55 min.

Codziennie

13:00 – 03:10 WroclawLviv

14 godz. 10 min.

Śr

13:00 – 01:30 WroclawLviv

12 godz. 30 min.

Codziennie

13:00 – 04:50 WroclawLviv

15 godz. 50 min.

Codziennie

13:00 – 01:00 WroclawLviv

12 godz. 0 min.

Codziennie

13:05 – 01:00 WroclawLviv

11 godz. 55 min.

Codziennie

13:30 – 03:10 WroclawLviv

13 godz. 40 min.

Sb

13:30 – 02:55 WroclawLviv

13 godz. 25 min.

Codziennie

13:30 – 03:10 WroclawLviv

13 godz. 40 min.

Pn, Cz

14:00 – 03:50 WroclawLviv

13 godz. 50 min.

Codziennie

14:10 – 02:20 WroclawLviv

12 godz. 10 min.

Codziennie

14:15 – 03:25 WroclawLviv

13 godz. 10 min.

Wt, Cz, Sb

14:15 – 03:55 WroclawLviv

13 godz. 40 min.

Wt, Cz, Sb

14:20 – 00:20 WroclawLviv

10 godz. 0 min.

Wt, Sb

14:45 – 04:45 WroclawLviv

14 godz. 0 min.

Pn, Pt

15:00 – 00:20 WroclawLviv

9 godz. 20 min.

Codziennie

15:15 – 03:00 WroclawLviv

11 godz. 45 min.

Wt

15:30 – 04:10 WroclawLviv

12 godz. 40 min.

Pn, Cz, Sb

15:30 – 07:00 WroclawLviv

15 godz. 30 min.

Codziennie

15:30 – 04:30 WroclawLviv

13 godz. 0 min.

Pn, Cz, Sb

15:30 – 07:00 WroclawLviv

15 godz. 30 min.

Codziennie

15:40 – 05:00 WroclawLviv

13 godz. 20 min.

Codziennie

15:40 – 05:00 WroclawLviv

13 godz. 20 min.

Codziennie

15:45 – 04:00 WroclawLviv

12 godz. 15 min.

Wt

15:45 – 04:20 WroclawLviv

12 godz. 35 min.

Wt

15:55 – 07:30 WroclawLviv

15 godz. 35 min.

Codziennie

16:00 – 04:40 WroclawLviv

12 godz. 40 min.

Śr, Nd

16:00 – 04:40 WroclawLviv

12 godz. 40 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

16:00 – 04:10 WroclawLviv

12 godz. 10 min.

Śr, Nd

16:00 – 04:10 WroclawLviv

12 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

16:20 – 04:40 WroclawLviv

12 godz. 20 min.

Codziennie

16:25 – 06:00 WroclawLviv

13 godz. 35 min.

Wt, Pt, Sb

17:00 – 06:00 WroclawLviv

13 godz. 0 min.

Pt

17:30 – 08:00 WroclawLviv

14 godz. 30 min.

Wt, Pt

17:30 – 05:40 WroclawLviv

12 godz. 10 min.

Codziennie

17:30 – 06:10 WroclawLviv

12 godz. 40 min.

Codziennie

17:30 – 07:30 WroclawLviv

14 godz. 0 min.

Wt, Pt

17:35 – 06:30 WroclawLviv

12 godz. 55 min.

Codziennie

17:35 – 06:30 WroclawLviv

12 godz. 55 min.

Codziennie

17:35 – 06:30 WroclawLviv

12 godz. 55 min.

Codziennie

17:35 – 06:30 WroclawLviv

12 godz. 55 min.

Codziennie

18:00 – 08:30 WroclawLviv

14 godz. 30 min.

Wt, Pt

18:00 – 08:35 WroclawLviv

14 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

18:00 – 08:10 WroclawLviv

14 godz. 10 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

18:00 – 08:30 WroclawLviv

14 godz. 30 min.

Wt, Pt

18:40 – 08:25 WroclawLviv

13 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Nd

19:00 – 07:20 WroclawLviv

12 godz. 20 min.

Pt

19:00 – 08:00 WroclawLviv

13 godz. 0 min.

Codziennie

19:00 – 10:00 WroclawLviv

15 godz. 0 min.

Wt, Pt, Sb

19:00 – 08:00 WroclawLviv

13 godz. 0 min.

Codziennie

19:00 – 07:20 WroclawLviv

12 godz. 20 min.

Śr, Pt, Nd

19:00 – 07:30 WroclawLviv

12 godz. 30 min.

Codziennie

19:00 – 07:30 WroclawLviv

12 godz. 30 min.

Codziennie

19:20 – 07:00 WroclawLviv

11 godz. 40 min.

Codziennie

19:20 – 07:00 WroclawLviv

11 godz. 40 min.

Codziennie

19:20 – 07:00 WroclawLviv

11 godz. 40 min.

Codziennie

20:20 – 07:00 WroclawLviv

10 godz. 40 min.

Codziennie

20:40 – 09:00 WroclawLviv

12 godz. 20 min.

Wt

21:10 – 09:00 WroclawLviv

11 godz. 50 min.

Codziennie

22:10 – 09:00 WroclawLviv

10 godz. 50 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Wroclaw szybko dojechać do centrum Lviv w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Wroclaw oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Lviv. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation