Według czasu
Według ceny

Autobusy Wroclaw - Lviv

Kup bilet na autobus Wroclaw – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe z Polska do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Wroclaw do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd z Wroclaw do Lviv najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
06:00 – 19:55 WroclawLviv Odjazd z 06:00 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 19:55 do: Dworzec, ul. Strijska 109

13 godz. 55 min.

Trasa

Pn, Cz, Sb

07:00 – 21:00 WroclawLviv Odjazd z 07:00 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 21:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 0 min.

Trasa

Wt, Cz, Pt, Nd

07:00 – 21:00 WroclawLviv Odjazd z 07:00 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 21:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 0 min.

Trasa

Wt, Cz, Pt, Nd

07:30 – 05:05 WroclawLviv Odjazd z 07:30 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 05:05 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

21 godz. 35 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

08:00 – 21:00 WroclawLviv Odjazd z 08:00 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 21:00 do: ul.Kuznevyča 2

13 godz. 0 min.

Trasa

Cz

08:30 – 21:00 WroclawLviv Odjazd z 08:30 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 21:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

12 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

08:30 – 21:00 WroclawLviv Odjazd z 08:30 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 21:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

12 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

10:30 – 00:30 WroclawLviv Odjazd z 10:30 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 00:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Pt

11:00 – 02:30 WroclawLviv Odjazd z 11:00 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 02:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

15 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Wt, Pt

11:30 – 00:30 WroclawLviv Odjazd z 11:30 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 00:30 do:

13 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

11:30 – 01:00 WroclawLviv Odjazd z 11:30 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 01:00 do:

13 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

11:45 – 01:30 WroclawLviv Odjazd z 11:45 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 01:30 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

13 godz. 45 min.

Trasa

Codziennie

11:45 – 01:45 WroclawLviv Odjazd z 11:45 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 01:45 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

14 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

11:45 – 01:35 WroclawLviv Odjazd z 11:45 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 01:35 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

13 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

11:55 – 01:30 WroclawLviv Odjazd z 11:55 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 01:30 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

13 godz. 35 min.

Trasa

Pn, Sb

11:55 – 01:45 WroclawLviv Odjazd z 11:55 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 01:45 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

13 godz. 50 min.

Trasa

Pn, Sb

12:00 – 01:40 WroclawLviv Odjazd z 12:00 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 01:40 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

13 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

12:00 – 02:20 WroclawLviv Odjazd z 12:00 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 02:20 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

14 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

12:00 – 02:10 WroclawLviv Odjazd z 12:00 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 02:10 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

14 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

12:00 – 01:50 WroclawLviv Odjazd z 12:00 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 01:50 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

13 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

13:00 – 01:00 WroclawLviv Odjazd z 13:00 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 01:00 do:

12 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

13:00 – 03:10 WroclawLviv Odjazd z 13:00 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 03:10 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 10 min.

Trasa

Śr

13:00 – 05:00 WroclawLviv Odjazd z 13:00 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 05:00 do: W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21

16 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

13:00 – 05:00 WroclawLviv Odjazd z 13:00 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 05:00 do: W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21

16 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

13:00 – 01:30 WroclawLviv Odjazd z 13:00 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 01:30 do:

12 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

13:30 – 02:55 WroclawLviv Odjazd z 13:30 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 02:55 do: Dworzec, ul. Strijska 109

13 godz. 25 min.

Trasa

Codziennie

13:45 – 02:40 WroclawLviv Odjazd z 13:45 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 02:40 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

12 godz. 55 min.

Trasa

Codziennie

13:45 – 02:55 WroclawLviv Odjazd z 13:45 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 02:55 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

13 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

14:00 – 03:20 WroclawLviv Odjazd z 14:00 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 03:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

13 godz. 20 min.

Trasa

Pn, Sb

14:00 – 03:20 WroclawLviv Odjazd z 14:00 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 03:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

13 godz. 20 min.

Trasa

Pn, Sb

14:00 – 03:50 WroclawLviv Odjazd z 14:00 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 03:50 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

13 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

14:10 – 02:20 WroclawLviv Odjazd z 14:10 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 02:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

12 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

14:15 – 03:55 WroclawLviv Odjazd z 14:15 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 03:55 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

13 godz. 40 min.

Trasa

Sb

14:15 – 03:25 WroclawLviv Odjazd z 14:15 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 03:25 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

13 godz. 10 min.

Trasa

Sb

14:45 – 05:00 WroclawLviv Odjazd z 14:45 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 05:00 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

14 godz. 15 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

14:45 – 04:40 WroclawLviv Odjazd z 14:45 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 04:40 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

13 godz. 55 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

15:00 – 04:50 WroclawLviv Odjazd z 15:00 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 04:50 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

13 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

16:00 – 07:10 WroclawLviv Odjazd z 16:00 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 07:10 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

15 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

16:00 – 04:10 WroclawLviv Odjazd z 16:00 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 04:10 do:

12 godz. 10 min.

Trasa

Śr, Nd

16:00 – 06:45 WroclawLviv Odjazd z 16:00 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 06:45 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

14 godz. 45 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

16:00 – 04:40 WroclawLviv Odjazd z 16:00 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 04:40 do:

12 godz. 40 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

16:00 – 04:10 WroclawLviv Odjazd z 16:00 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 04:10 do:

12 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

16:00 – 04:40 WroclawLviv Odjazd z 16:00 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 04:40 do:

12 godz. 40 min.

Trasa

Śr, Nd

16:25 – 06:00 WroclawLviv Odjazd z 16:25 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 06:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

13 godz. 35 min.

Trasa

Pt

17:00 – 04:40 WroclawLviv Odjazd z 17:00 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 04:40 do: Dworzec, ul. Strijska 109

11 godz. 40 min.

Trasa

Wt, Cz, Sb

17:35 – 07:20 WroclawLviv Odjazd z 17:35 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 07:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

13 godz. 45 min.

Trasa

Codziennie

17:35 – 07:20 WroclawLviv Odjazd z 17:35 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 07:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

13 godz. 45 min.

Trasa

Codziennie

17:35 – 07:20 WroclawLviv Odjazd z 17:35 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 07:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

13 godz. 45 min.

Trasa

Codziennie

18:00 – 08:30 WroclawLviv Odjazd z 18:00 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 08:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Pt

18:05 – 08:25 WroclawLviv Odjazd z 18:05 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 08:25 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 20 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

20:40 – 09:15 WroclawLviv Odjazd z 20:40 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 09:15 do: Dworzec PKP, parking, ul. Dvorcova 1

12 godz. 35 min.

Trasa

Pn, Pt

20:40 – 09:00 WroclawLviv Odjazd z 20:40 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 09:00 do: Dworzec PKP, parking, ul. Dvorcova 1

12 godz. 20 min.

Trasa

Pn, Pt

21:10 – 09:00 WroclawLviv Odjazd z 21:10 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 09:00 do: Dworzec PKP, parking, ul. Dvorcova 1

11 godz. 50 min.

Trasa

Pn, Pt

21:10 – 09:15 WroclawLviv Odjazd z 21:10 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 09:15 do: Dworzec PKP, parking, ul. Dvorcova 1

12 godz. 5 min.

Trasa

Pn, Pt

22:10 – 09:00 WroclawLviv Odjazd z 22:10 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 09:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

10 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

22:30 – 08:30 WroclawLviv Odjazd z 22:30 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 08:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

10 godz. 0 min.

Trasa

Wt, Sb

Trasa na mapie

Jak z Wroclaw szybko dojechać do centrum Lviv w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Wroclaw oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Lviv. Czas wpodróży: czas podróży z Polska do Ukraina, odległośc w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information