Według czasu
Według ceny

Autobusy Wroclaw - Lviv

Kup bilet na autobus Wroclaw – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Wroclaw do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:00 – 21:00 WroclawLviv

14 godz. 0 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

07:30 – 05:05 WroclawLviv

21 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

08:00 – 21:00 WroclawLviv

13 godz. 0 min.

Cz

08:30 – 21:00 WroclawLviv

12 godz. 30 min.

Codziennie

08:30 – 21:00 WroclawLviv

12 godz. 30 min.

Codziennie

10:30 – 00:30 WroclawLviv

14 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt

10:30 – 00:30 WroclawLviv

14 godz. 0 min.

Nd

10:30 – 23:10 WroclawLviv

12 godz. 40 min.

Wt, Cz, Sb

11:00 – 23:45 WroclawLviv

12 godz. 45 min.

Nd

11:00 – 02:30 WroclawLviv

15 godz. 30 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

11:00 – 22:40 WroclawLviv

11 godz. 40 min.

Codziennie

11:00 – 22:40 WroclawLviv

11 godz. 40 min.

Codziennie

11:00 – 22:40 WroclawLviv

11 godz. 40 min.

Codziennie

11:30 – 01:00 WroclawLviv

13 godz. 30 min.

Codziennie

11:30 – 00:30 WroclawLviv

13 godz. 0 min.

Codziennie

11:45 – 01:30 WroclawLviv

13 godz. 45 min.

Codziennie

12:00 – 02:20 WroclawLviv

14 godz. 20 min.

Codziennie

12:00 – 01:50 WroclawLviv

13 godz. 50 min.

Codziennie

12:40 – 03:15 WroclawLviv

14 godz. 35 min.

Pn

12:40 – 03:15 WroclawLviv

14 godz. 35 min.

Pn

13:00 – 04:55 WroclawLviv

15 godz. 55 min.

Codziennie

13:00 – 07:00 WroclawLviv

18 godz. 0 min.

Codziennie

13:00 – 01:30 WroclawLviv

12 godz. 30 min.

Codziennie

13:00 – 03:10 WroclawLviv

14 godz. 10 min.

Śr

13:00 – 01:00 WroclawLviv

12 godz. 0 min.

Codziennie

13:30 – 02:55 WroclawLviv

13 godz. 25 min.

Codziennie

14:00 – 03:50 WroclawLviv

13 godz. 50 min.

Codziennie

14:10 – 02:20 WroclawLviv

12 godz. 10 min.

Codziennie

14:20 – 00:20 WroclawLviv

10 godz. 0 min.

Codziennie

14:45 – 04:40 WroclawLviv

13 godz. 55 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

14:45 – 04:45 WroclawLviv

14 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt, Sb

14:45 – 05:00 WroclawLviv

14 godz. 15 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

15:00 – 00:20 WroclawLviv

9 godz. 20 min.

Codziennie

15:15 – 03:00 WroclawLviv

11 godz. 45 min.

Nd

15:15 – 03:00 WroclawLviv

11 godz. 45 min.

Wt, Pt

15:30 – 07:00 WroclawLviv

15 godz. 30 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

15:30 – 07:00 WroclawLviv

15 godz. 30 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

15:55 – 07:30 WroclawLviv

15 godz. 35 min.

Codziennie

15:55 – 04:40 WroclawLviv

12 godz. 45 min.

Codziennie

16:00 – 04:40 WroclawLviv

12 godz. 40 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

16:00 – 04:10 WroclawLviv

12 godz. 10 min.

Śr, Nd

16:00 – 04:10 WroclawLviv

12 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

16:00 – 04:40 WroclawLviv

12 godz. 40 min.

Śr, Nd

16:25 – 06:00 WroclawLviv

13 godz. 35 min.

Pt

17:00 – 06:00 WroclawLviv

13 godz. 0 min.

Pt

17:00 – 04:40 WroclawLviv

11 godz. 40 min.

Wt, Cz, Sb

17:10 – 07:00 WroclawLviv

13 godz. 50 min.

Wt, Sb

17:10 – 07:00 WroclawLviv

13 godz. 50 min.

Wt

17:35 – 07:20 WroclawLviv

13 godz. 45 min.

Codziennie

17:35 – 07:20 WroclawLviv

13 godz. 45 min.

Codziennie

17:35 – 07:20 WroclawLviv

13 godz. 45 min.

Codziennie

18:00 – 08:30 WroclawLviv

14 godz. 30 min.

Wt, Pt

18:00 – 08:30 WroclawLviv

14 godz. 30 min.

Wt, Pt

18:30 – 07:30 WroclawLviv

13 godz. 0 min.

Wt, Sb

18:40 – 08:25 WroclawLviv

13 godz. 45 min.

Codziennie

19:00 – 07:20 WroclawLviv

12 godz. 20 min.

Śr, Nd

19:00 – 08:00 WroclawLviv

13 godz. 0 min.

Codziennie

19:00 – 07:20 WroclawLviv

12 godz. 20 min.

Śr, Nd

19:00 – 07:30 WroclawLviv

12 godz. 30 min.

Codziennie

19:00 – 07:00 WroclawLviv

12 godz. 0 min.

Pt

20:00 – 09:50 WroclawLviv

13 godz. 50 min.

Cz

20:20 – 07:00 WroclawLviv

10 godz. 40 min.

Pn, Wt, Cz, Sb

20:20 – 07:00 WroclawLviv

10 godz. 40 min.

Śr, Pt, Nd

20:20 – 07:00 WroclawLviv

10 godz. 40 min.

Codziennie

20:40 – 09:00 WroclawLviv

12 godz. 20 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

20:40 – 09:15 WroclawLviv

12 godz. 35 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

21:10 – 09:00 WroclawLviv

11 godz. 50 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

21:10 – 09:15 WroclawLviv

12 godz. 5 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

22:10 – 09:00 WroclawLviv

10 godz. 50 min.

Codziennie

23:15 – 08:30 WroclawLviv

9 godz. 15 min.

Wt, Sb

Trasa na mapie

Jak z Wroclaw szybko dojechać do centrum Lviv w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Wroclaw oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Lviv. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

FOP Ostapchuk/AgatКраков - Тернополь

Задоволений послугами даного водія. Проїхався зручно та доволі швидко.

Калуженов/ЕВХДКраков - Харьков

все прошло нормально. водители молодцы. несмотря на то, что автобус ломался, опоздали всего на 2 часа, для международного рейса это не катастрофично. безусловно, владельцу чп необходимо обратить внимание на наличие поломок в автобусе, но это сугубо вопрос к ним, а не к водителям

Terletskiy/EWHDОполе - Львов

Все хорошо,правда уборка в автобусе оставляет желать лучшего

Terletskiy/EWHDТернополь - Вроцлав

Автобус в технічносправному стані. Кондиціонер працює. Один негативний момент, що водії не маркують і ведуть облік багажу, який складається у багажному відділенні автобуса. А загалом поїздкою задоволений.

Terletskiy/EWHDВроцлав - Тернополь

Телевізор є,але не працює. Туалет то зупинялись на автозаправках. Освітлення слабеньке. Ага саме головне wi-fi тільки в Польщі,а потім що ??? Водій сказав що є таке як 3G від київстар,ну такого не може бути це просто смішно. Оцінка з великою натяжкою

Terletskiy/EWHDЛьвов - Лешно

К водителям претензий нет. Доехали хорошо. Автобус не плохой, но за 14 часов устаешь ))

EWHD/TerletskiyЛьвов - Познань

Все было супер, спасибо водителям!

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information