Według czasu
Według ceny

Autobusy Wroclaw - Lviv

Kup bilet na autobus Wroclaw – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Wroclaw do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:00 – 21:00 WroclawLviv

14 godz. 0 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

07:00 – 06:30 WroclawLviv

23 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

07:00 – 06:30 WroclawLviv

23 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

07:45 – 21:55 WroclawLviv

14 godz. 10 min.

Pn, Cz, Sb

07:45 – 21:20 WroclawLviv

13 godz. 35 min.

Pn, Cz, Sb

08:00 – 21:00 WroclawLviv

13 godz. 0 min.

Cz

08:45 – 22:00 WroclawLviv

13 godz. 15 min.

Pn

08:45 – 21:30 WroclawLviv

12 godz. 45 min.

Pn

09:00 – 01:00 WroclawLviv

16 godz. 0 min.

Pt, Nd

09:00 – 01:00 WroclawLviv

16 godz. 0 min.

Pt, Nd

10:30 – 23:10 WroclawLviv

12 godz. 40 min.

Wt, Cz, Sb

10:40 – 22:30 WroclawLviv

11 godz. 50 min.

Codziennie

10:40 – 23:00 WroclawLviv

12 godz. 20 min.

Codziennie

10:40 – 22:30 WroclawLviv

11 godz. 50 min.

Codziennie

11:00 – 22:40 WroclawLviv

11 godz. 40 min.

Codziennie

11:00 – 23:45 WroclawLviv

12 godz. 45 min.

Nd

11:00 – 22:40 WroclawLviv

11 godz. 40 min.

Codziennie

11:00 – 22:40 WroclawLviv

11 godz. 40 min.

Codziennie

11:00 – 02:30 WroclawLviv

15 godz. 30 min.

Codziennie

11:30 – 01:00 WroclawLviv

13 godz. 30 min.

Codziennie

11:30 – 00:30 WroclawLviv

13 godz. 0 min.

Codziennie

11:45 – 01:30 WroclawLviv

13 godz. 45 min.

Codziennie

12:40 – 03:15 WroclawLviv

14 godz. 35 min.

Pn

12:40 – 03:15 WroclawLviv

14 godz. 35 min.

Pn

13:00 – 01:00 WroclawLviv

12 godz. 0 min.

Codziennie

13:00 – 03:10 WroclawLviv

14 godz. 10 min.

Śr

13:00 – 06:55 WroclawLviv

17 godz. 55 min.

Codziennie

13:00 – 01:30 WroclawLviv

12 godz. 30 min.

Codziennie

13:00 – 04:50 WroclawLviv

15 godz. 50 min.

Codziennie

13:30 – 02:55 WroclawLviv

13 godz. 25 min.

Codziennie

14:00 – 03:50 WroclawLviv

13 godz. 50 min.

Codziennie

14:10 – 02:20 WroclawLviv

12 godz. 10 min.

Codziennie

14:20 – 00:20 WroclawLviv

10 godz. 0 min.

Wt, Sb

14:45 – 04:45 WroclawLviv

14 godz. 0 min.

Pn, Pt

15:00 – 00:20 WroclawLviv

9 godz. 20 min.

Codziennie

15:15 – 03:00 WroclawLviv

11 godz. 45 min.

Wt

15:15 – 03:00 WroclawLviv

11 godz. 45 min.

Sb, Nd

15:30 – 07:00 WroclawLviv

15 godz. 30 min.

Codziennie

15:30 – 07:00 WroclawLviv

15 godz. 30 min.

Codziennie

15:45 – 04:20 WroclawLviv

12 godz. 35 min.

Wt

15:45 – 04:00 WroclawLviv

12 godz. 15 min.

Wt

15:55 – 07:30 WroclawLviv

15 godz. 35 min.

Codziennie

16:00 – 04:40 WroclawLviv

12 godz. 40 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

16:00 – 04:40 WroclawLviv

12 godz. 40 min.

Śr, Nd

16:00 – 04:10 WroclawLviv

12 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

16:00 – 04:10 WroclawLviv

12 godz. 10 min.

Śr, Nd

16:25 – 06:00 WroclawLviv

13 godz. 35 min.

Pt, Sb

17:00 – 04:40 WroclawLviv

11 godz. 40 min.

Codziennie

17:00 – 06:00 WroclawLviv

13 godz. 0 min.

Pt

17:30 – 07:30 WroclawLviv

14 godz. 0 min.

Wt

17:30 – 08:00 WroclawLviv

14 godz. 30 min.

Wt

17:30 – 05:40 WroclawLviv

12 godz. 10 min.

Codziennie

17:30 – 06:10 WroclawLviv

12 godz. 40 min.

Codziennie

17:35 – 06:30 WroclawLviv

12 godz. 55 min.

Codziennie

17:35 – 06:30 WroclawLviv

12 godz. 55 min.

Codziennie

17:35 – 06:30 WroclawLviv

12 godz. 55 min.

Codziennie

17:35 – 06:30 WroclawLviv

12 godz. 55 min.

Codziennie

17:35 – 07:20 WroclawLviv

13 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

17:55 – 08:15 WroclawLviv

14 godz. 20 min.

Wt, Sb, Nd

18:00 – 08:30 WroclawLviv

14 godz. 30 min.

Wt, Pt

18:00 – 08:30 WroclawLviv

14 godz. 30 min.

Wt, Pt

18:40 – 08:25 WroclawLviv

13 godz. 45 min.

Codziennie

19:00 – 10:00 WroclawLviv

15 godz. 0 min.

Wt, Pt, Sb

19:00 – 08:00 WroclawLviv

13 godz. 0 min.

Codziennie

19:00 – 07:20 WroclawLviv

12 godz. 20 min.

Śr, Pt, Nd

19:00 – 07:30 WroclawLviv

12 godz. 30 min.

Codziennie

19:00 – 07:20 WroclawLviv

12 godz. 20 min.

Śr, Pt, Nd

19:20 – 07:00 WroclawLviv

11 godz. 40 min.

Codziennie

19:20 – 07:00 WroclawLviv

11 godz. 40 min.

Codziennie

19:20 – 07:00 WroclawLviv

11 godz. 40 min.

Codziennie

20:00 – 09:50 WroclawLviv

13 godz. 50 min.

Cz

20:20 – 07:00 WroclawLviv

10 godz. 40 min.

Codziennie

20:40 – 09:00 WroclawLviv

12 godz. 20 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

21:10 – 09:00 WroclawLviv

11 godz. 50 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

22:10 – 09:00 WroclawLviv

10 godz. 50 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Wroclaw szybko dojechać do centrum Lviv w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Wroclaw oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Lviv. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information