Według czasu
Według ceny

Autobusy Wroclaw - Lviv

Kup bilet na autobus Wroclaw – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Wroclaw do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
06:00 – 19:55 WroclawLviv Odjazd z 06:00 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 19:55 do: Dworzec, ul. Strijska 109

13 godz. 55 min.

Trasa

Pn, Śr, Cz, Sb

07:00 – 21:00 WroclawLviv Odjazd z 07:00 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 21:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 0 min.

Trasa

Wt, Cz, Pt, Nd

07:00 – 21:00 WroclawLviv Odjazd z 07:00 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 21:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 0 min.

Trasa

Wt, Cz, Pt, Nd

07:30 – 05:05 WroclawLviv Odjazd z 07:30 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 05:05 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

21 godz. 35 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

08:00 – 21:00 WroclawLviv Odjazd z 08:00 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 21:00 do: ul.Kuznevyča 2

13 godz. 0 min.

Trasa

Cz

08:30 – 21:00 WroclawLviv Odjazd z 08:30 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 21:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

12 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

08:30 – 21:00 WroclawLviv Odjazd z 08:30 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 21:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

12 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

11:00 – 02:30 WroclawLviv Odjazd z 11:00 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 02:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

15 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

11:30 – 01:00 WroclawLviv Odjazd z 11:30 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 01:00 do:

13 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

11:30 – 00:30 WroclawLviv Odjazd z 11:30 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 00:30 do:

13 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

11:45 – 01:45 WroclawLviv Odjazd z 11:45 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 01:45 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

14 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

12:00 – 01:50 WroclawLviv Odjazd z 12:00 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 01:50 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

13 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

12:00 – 01:40 WroclawLviv Odjazd z 12:00 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 01:40 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

13 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

12:00 – 02:20 WroclawLviv Odjazd z 12:00 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 02:20 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

14 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

12:00 – 02:10 WroclawLviv Odjazd z 12:00 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 02:10 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

14 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

13:00 – 05:00 WroclawLviv Odjazd z 13:00 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 05:00 do: W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21

16 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

13:00 – 01:00 WroclawLviv Odjazd z 13:00 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 01:00 do:

12 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

13:00 – 03:10 WroclawLviv Odjazd z 13:00 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 03:10 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 10 min.

Trasa

Śr

13:00 – 05:00 WroclawLviv Odjazd z 13:00 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 05:00 do: W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21

16 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

13:00 – 01:30 WroclawLviv Odjazd z 13:00 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 01:30 do:

12 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

13:30 – 02:55 WroclawLviv Odjazd z 13:30 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 02:55 do: Dworzec, ul. Strijska 109

13 godz. 25 min.

Trasa

Codziennie

13:45 – 02:55 WroclawLviv Odjazd z 13:45 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 02:55 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

13 godz. 10 min.

Trasa

Pt

13:45 – 02:55 WroclawLviv Odjazd z 13:45 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 02:55 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

13 godz. 10 min.

Trasa

Wt, Cz, Sb

14:00 – 03:20 WroclawLviv Odjazd z 14:00 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 03:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

13 godz. 20 min.

Trasa

Pn

14:00 – 03:20 WroclawLviv Odjazd z 14:00 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 03:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

13 godz. 20 min.

Trasa

Pn, Sb

14:00 – 03:50 WroclawLviv Odjazd z 14:00 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 03:50 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

13 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

14:00 – 03:20 WroclawLviv Odjazd z 14:00 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 03:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

13 godz. 20 min.

Trasa

Pn

14:10 – 02:20 WroclawLviv Odjazd z 14:10 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 02:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

12 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

14:45 – 04:40 WroclawLviv Odjazd z 14:45 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 04:40 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

13 godz. 55 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

14:45 – 05:00 WroclawLviv Odjazd z 14:45 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 05:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

14 godz. 15 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

14:45 – 04:45 WroclawLviv Odjazd z 14:45 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 04:45 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

14 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Wt, Pt

15:00 – 04:50 WroclawLviv Odjazd z 15:00 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 04:50 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

13 godz. 50 min.

Trasa

Wt

15:15 – 07:00 WroclawLviv Odjazd z 15:15 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 07:00 do: Dworzec №8, pl. Dvorcova 1

15 godz. 45 min.

Trasa

Codziennie

15:15 – 03:00 WroclawLviv Odjazd z 15:15 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 03:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

11 godz. 45 min.

Trasa

Wt

15:30 – 07:00 WroclawLviv Odjazd z 15:30 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 07:00 do: Dworzec №8, pl. Dvorcova 1

15 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

16:00 – 04:40 WroclawLviv Odjazd z 16:00 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 04:40 do:

12 godz. 40 min.

Trasa

Śr, Nd

16:00 – 04:40 WroclawLviv Odjazd z 16:00 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 04:40 do:

12 godz. 40 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

16:00 – 07:10 WroclawLviv Odjazd z 16:00 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 07:10 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

15 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

16:00 – 04:10 WroclawLviv Odjazd z 16:00 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 04:10 do:

12 godz. 10 min.

Trasa

Śr, Nd

16:00 – 04:10 WroclawLviv Odjazd z 16:00 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 04:10 do:

12 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

16:00 – 06:45 WroclawLviv Odjazd z 16:00 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 06:45 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

14 godz. 45 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

16:25 – 06:00 WroclawLviv Odjazd z 16:25 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 06:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

13 godz. 35 min.

Trasa

Pt

17:00 – 04:40 WroclawLviv Odjazd z 17:00 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 04:40 do: Dworzec, ul. Strijska 109

11 godz. 40 min.

Trasa

Wt, Cz, Sb

17:35 – 07:20 WroclawLviv Odjazd z 17:35 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 07:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

13 godz. 45 min.

Trasa

Codziennie

17:35 – 07:20 WroclawLviv Odjazd z 17:35 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 07:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

13 godz. 45 min.

Trasa

Codziennie

17:35 – 07:20 WroclawLviv Odjazd z 17:35 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 07:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

13 godz. 45 min.

Trasa

Codziennie

18:00 – 08:30 WroclawLviv Odjazd z 18:00 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 08:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Pt

18:00 – 08:30 WroclawLviv Odjazd z 18:00 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 08:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Pt

18:00 – 06:00 WroclawLviv Odjazd z 18:00 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 06:00 do: ul.Kuznevyča 2

12 godz. 0 min.

Trasa

Pt

18:05 – 08:25 WroclawLviv Odjazd z 18:05 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 08:25 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

18:30 – 07:30 WroclawLviv Odjazd z 18:30 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 07:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

13 godz. 0 min.

Trasa

Wt, Sb

19:00 – 07:00 WroclawLviv Odjazd z 19:00 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 07:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

12 godz. 0 min.

Trasa

Pt

19:00 – 07:20 WroclawLviv Odjazd z 19:00 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 07:20 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

12 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

19:00 – 07:20 WroclawLviv Odjazd z 19:00 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 07:20 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

12 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

20:20 – 07:00 WroclawLviv Odjazd z 20:20 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 07:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 godz. 40 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

20:40 – 09:15 WroclawLviv Odjazd z 20:40 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 09:15 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

12 godz. 35 min.

Trasa

Pn, Pt

20:40 – 09:00 WroclawLviv Odjazd z 20:40 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 09:00 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

12 godz. 20 min.

Trasa

Pn, Pt

21:10 – 09:00 WroclawLviv Odjazd z 21:10 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 09:00 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

11 godz. 50 min.

Trasa

Pn, Pt

21:10 – 09:15 WroclawLviv Odjazd z 21:10 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 09:15 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

12 godz. 5 min.

Trasa

Pn, Pt

22:10 – 09:00 WroclawLviv Odjazd z 22:10 od: Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 Przyjazd do 09:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

10 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

23:15 – 08:30 WroclawLviv Odjazd z 23:15 od: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Przyjazd do 08:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 15 min.

Trasa

Wt, Sb

Trasa na mapie

Jak z Wroclaw szybko dojechać do centrum Lviv w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Wroclaw oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Lviv. Czas wpodróży: czas podróży do Ukraina, odległośc w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Terletskiy/EWHDЛьвов - Катовице

В автобусі брудно. Водій постійно кричав під час сну пасажирів і вживав нецензурну лексику. Цим перевізником більше їхати не буду.

Terletskiy/EWHDОполе - Львов

Все хорошо,правда уборка в автобусе оставляет желать лучшего

Terletskiy/EWHDТернополь - Вроцлав

Автобус в технічносправному стані. Кондиціонер працює. Один негативний момент, що водії не маркують і ведуть облік багажу, який складається у багажному відділенні автобуса. А загалом поїздкою задоволений.

Terletskiy/EWHDLviv - Rzeszow

If the bus is not totally booked I think it's an good ride which I would evaluate with 4 starts. If its booked 100% and you need to sit in the first row its not very comfortable. Especially when you spend like 6 hours in…

Terletskiy/EWHDВроцлав - Тернополь

Телевізор є,але не працює. Туалет то зупинялись на автозаправках. Освітлення слабеньке. Ага саме головне wi-fi тільки в Польщі,а потім що ??? Водій сказав що є таке як 3G від київстар,ну такого не може бути це просто смішно. Оцінка з великою натяжкою

FOP OSTAPCZUK/AgatТернополь - Краков

Автобус синий неоплан....нет вайфая.нет юсб зарядки гаджетов. На седушке возле прохода дует в глаза.пришлось ехать всю дорогу в кепке.

Terletskiy/EWHDЛьвов - Лешно

К водителям претензий нет. Доехали хорошо. Автобус не плохой, но за 14 часов устаешь ))

Ternopilske ATP/EWHDRzeszow - Ternopil

Автобус прибув завчасно - водій сказав, що повинен виїхати швидше - отже мені пощастило, що за одну годину до від'їзду я вже була на вокзалі. В іншому випадку, мабуть, поїхав би без мене. Водій не дозволяв на кордоні вийти з автобуса - ні з польського,…

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information