Podle času
Podle ceny

Autobusy Wroclaw - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Wroclaw – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Wroclaw do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
06:00 – 19:55 WroclawLviv

13 hod. 55 min.

Po, Čt, So

07:00 – 21:00 WroclawLviv

14 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá, Ne

07:30 – 05:05 WroclawLviv

21 hod. 35 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

08:00 – 21:00 WroclawLviv

13 hod. 0 min.

Čt

09:00 – 01:00 WroclawLviv

16 hod. 0 min.

Čt, Pá, Ne

09:00 – 01:00 WroclawLviv

16 hod. 0 min.

Čt, Pá, Ne

10:30 – 00:30 WroclawLviv

14 hod. 0 min.

Út, Pá

10:30 – 23:10 WroclawLviv

12 hod. 40 min.

Út, Čt, So

10:40 – 23:00 WroclawLviv

12 hod. 20 min.

Denně

10:40 – 22:30 WroclawLviv

11 hod. 50 min.

Denně

10:40 – 22:30 WroclawLviv

11 hod. 50 min.

Denně

10:40 – 23:00 WroclawLviv

12 hod. 20 min.

Denně

11:00 – 22:40 WroclawLviv

11 hod. 40 min.

Denně

11:00 – 23:45 WroclawLviv

12 hod. 45 min.

Ne

11:00 – 22:40 WroclawLviv

11 hod. 40 min.

Denně

11:00 – 22:40 WroclawLviv

11 hod. 40 min.

Denně

11:00 – 02:30 WroclawLviv

15 hod. 30 min.

Denně

11:30 – 01:00 WroclawLviv

13 hod. 30 min.

Denně

11:30 – 00:30 WroclawLviv

13 hod. 0 min.

Denně

11:45 – 01:30 WroclawLviv

13 hod. 45 min.

Denně

12:40 – 03:15 WroclawLviv

14 hod. 35 min.

Po

12:40 – 03:15 WroclawLviv

14 hod. 35 min.

Po

13:00 – 01:30 WroclawLviv

12 hod. 30 min.

Denně

13:00 – 06:55 WroclawLviv

17 hod. 55 min.

Denně

13:00 – 01:00 WroclawLviv

12 hod. 0 min.

Denně

13:00 – 04:50 WroclawLviv

15 hod. 50 min.

Denně

13:00 – 03:10 WroclawLviv

14 hod. 10 min.

St

13:30 – 02:55 WroclawLviv

13 hod. 25 min.

Denně

14:00 – 03:50 WroclawLviv

13 hod. 50 min.

Denně

14:10 – 02:20 WroclawLviv

12 hod. 10 min.

Denně

14:20 – 00:20 WroclawLviv

10 hod. 0 min.

Út, So

14:45 – 04:45 WroclawLviv

14 hod. 0 min.

Po, Pá

15:00 – 00:20 WroclawLviv

9 hod. 20 min.

Denně

15:15 – 03:00 WroclawLviv

11 hod. 45 min.

Ne

15:15 – 03:00 WroclawLviv

11 hod. 45 min.

Út

15:30 – 07:00 WroclawLviv

15 hod. 30 min.

Denně

15:30 – 07:00 WroclawLviv

15 hod. 30 min.

Denně

15:45 – 04:20 WroclawLviv

12 hod. 35 min.

Út

15:45 – 04:00 WroclawLviv

12 hod. 15 min.

Út

15:55 – 07:30 WroclawLviv

15 hod. 35 min.

Denně

15:55 – 04:40 WroclawLviv

12 hod. 45 min.

Denně

16:00 – 04:40 WroclawLviv

12 hod. 40 min.

St, Ne

16:00 – 04:40 WroclawLviv

12 hod. 40 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

16:00 – 04:10 WroclawLviv

12 hod. 10 min.

St, Ne

16:00 – 04:10 WroclawLviv

12 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

16:25 – 06:00 WroclawLviv

13 hod. 35 min.

Pá, So

17:00 – 04:40 WroclawLviv

11 hod. 40 min.

Denně

17:00 – 06:00 WroclawLviv

13 hod. 0 min.

17:10 – 07:00 WroclawLviv

13 hod. 50 min.

Út

17:35 – 07:20 WroclawLviv

13 hod. 45 min.

Denně

17:35 – 07:20 WroclawLviv

13 hod. 45 min.

Denně

17:35 – 07:20 WroclawLviv

13 hod. 45 min.

Denně

17:35 – 07:20 WroclawLviv

13 hod. 45 min.

Denně

17:55 – 08:15 WroclawLviv

14 hod. 20 min.

Út, So, Ne

18:00 – 08:30 WroclawLviv

14 hod. 30 min.

Út, Pá

18:00 – 08:30 WroclawLviv

14 hod. 30 min.

Út, Pá

18:40 – 08:25 WroclawLviv

13 hod. 45 min.

Denně

19:00 – 07:20 WroclawLviv

12 hod. 20 min.

St, Pá, Ne

19:00 – 07:00 WroclawLviv

12 hod. 0 min.

Út, Pá, So

19:00 – 07:20 WroclawLviv

12 hod. 20 min.

St, Pá, Ne

19:00 – 08:00 WroclawLviv

13 hod. 0 min.

Denně

19:00 – 07:30 WroclawLviv

12 hod. 30 min.

Denně

19:00 – 08:00 WroclawLviv

13 hod. 0 min.

19:20 – 07:00 WroclawLviv

11 hod. 40 min.

Denně

19:20 – 07:00 WroclawLviv

11 hod. 40 min.

Út, Čt, So

19:20 – 07:00 WroclawLviv

11 hod. 40 min.

Denně

20:00 – 09:50 WroclawLviv

13 hod. 50 min.

Čt

20:20 – 07:00 WroclawLviv

10 hod. 40 min.

Denně

20:40 – 09:00 WroclawLviv

12 hod. 20 min.

Po, Út, Čt, Pá

20:40 – 09:15 WroclawLviv

12 hod. 35 min.

Po, Út, Čt, Pá

21:10 – 09:00 WroclawLviv

11 hod. 50 min.

Po, Út, Čt, Pá

21:10 – 09:15 WroclawLviv

12 hod. 5 min.

Po, Út, Čt, Pá

22:10 – 09:00 WroclawLviv

10 hod. 50 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Wroclaw do centra Lviv v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Wroclaw a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Menyok N.I. FOP/AgatKielce - Rivne

Ogolnie ok... troche bylo za goraco jak dla mnie.

Menyok N.I. FOP/AgatКельце - Львов

добрый день. Все было нормально. спасибо за поездку.Приехали в первый раз на место назначения согласно указанного времени в билете! спасибо!

Menyok N.I. FOP/AgatКельце - Львов

Превосходно

Калуженов/ЕВХДКраков - Харьков

все прошло нормально. водители молодцы. несмотря на то, что автобус ломался, опоздали всего на 2 часа, для международного рейса это не катастрофично. безусловно, владельцу чп необходимо обратить внимание на наличие поломок в автобусе, но это сугубо вопрос к ним, а не к водителям

Terletskiy/EWHDОполе - Львов

Все хорошо,правда уборка в автобусе оставляет желать лучшего

Terletskiy/EWHDТернополь - Вроцлав

Автобус в технічносправному стані. Кондиціонер працює. Один негативний момент, що водії не маркують і ведуть облік багажу, який складається у багажному відділенні автобуса. А загалом поїздкою задоволений.

Terletskiy/EWHDВроцлав - Тернополь

Телевізор є,але не працює. Туалет то зупинялись на автозаправках. Освітлення слабеньке. Ага саме головне wi-fi тільки в Польщі,а потім що ??? Водій сказав що є таке як 3G від київстар,ну такого не може бути це просто смішно. Оцінка з великою натяжкою

Terletskiy/EWHDЛьвов - Лешно

К водителям претензий нет. Доехали хорошо. Автобус не плохой, но за 14 часов устаешь ))

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací