Podle času
Podle ceny

Autobusy Wroclaw - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Wroclaw – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Wroclaw do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
06:00 – 19:55 WroclawLviv Odjezd v 06:00 z: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Příjezd v 19:55 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

13 hod. 55 min.

Linka

Po, Čt, So

07:00 – 21:00 WroclawLviv Odjezd v 07:00 z: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13 Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

14 hod. 0 min.

Linka

Út, Čt, Pá, Ne

07:00 – 21:00 WroclawLviv Odjezd v 07:00 z: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13 Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

14 hod. 0 min.

Linka

Út, Čt, Pá, Ne

07:30 – 05:05 WroclawLviv Odjezd v 07:30 z: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13 Příjezd v 05:05 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

21 hod. 35 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

08:00 – 21:00 WroclawLviv Odjezd v 08:00 z: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Příjezd v 21:00 do: ul.Kuznevyča 2

13 hod. 0 min.

Linka

Čt

08:30 – 21:00 WroclawLviv Odjezd v 08:30 z: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13 Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

12 hod. 30 min.

Linka

Denně

08:30 – 21:00 WroclawLviv Odjezd v 08:30 z: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13 Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

12 hod. 30 min.

Linka

Denně

11:00 – 02:30 WroclawLviv Odjezd v 11:00 z: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Příjezd v 02:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

15 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, Pá

11:30 – 00:30 WroclawLviv Odjezd v 11:30 z: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13 Příjezd v 00:30 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

13 hod. 0 min.

Linka

Denně

11:30 – 01:00 WroclawLviv Odjezd v 11:30 z: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13 Příjezd v 01:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

13 hod. 30 min.

Linka

Denně

11:45 – 01:45 WroclawLviv Odjezd v 11:45 z: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Příjezd v 01:45 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

14 hod. 0 min.

Linka

Denně

11:45 – 01:30 WroclawLviv Odjezd v 11:45 z: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Příjezd v 01:30 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

13 hod. 45 min.

Linka

Denně

11:45 – 01:30 WroclawLviv Odjezd v 11:45 z: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Příjezd v 01:30 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

13 hod. 45 min.

Linka

Denně

11:55 – 01:30 WroclawLviv Odjezd v 11:55 z: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Příjezd v 01:30 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

13 hod. 35 min.

Linka

Po, So

11:55 – 01:45 WroclawLviv Odjezd v 11:55 z: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Příjezd v 01:45 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

13 hod. 50 min.

Linka

Po, So

12:00 – 01:40 WroclawLviv Odjezd v 12:00 z: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Příjezd v 01:40 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

13 hod. 40 min.

Linka

Denně

12:00 – 02:20 WroclawLviv Odjezd v 12:00 z: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Příjezd v 02:20 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

14 hod. 20 min.

Linka

Denně

12:00 – 02:10 WroclawLviv Odjezd v 12:00 z: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Příjezd v 02:10 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

14 hod. 10 min.

Linka

Denně

12:00 – 01:50 WroclawLviv Odjezd v 12:00 z: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Příjezd v 01:50 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

13 hod. 50 min.

Linka

Denně

13:00 – 03:10 WroclawLviv Odjezd v 13:00 z: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13 Příjezd v 03:10 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

14 hod. 10 min.

Linka

St

13:00 – 05:00 WroclawLviv Odjezd v 13:00 z: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13 Příjezd v 05:00 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

16 hod. 0 min.

Linka

Denně

13:00 – 01:30 WroclawLviv Odjezd v 13:00 z: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13 Příjezd v 01:30 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

12 hod. 30 min.

Linka

Denně

13:00 – 01:00 WroclawLviv Odjezd v 13:00 z: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13 Příjezd v 01:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

12 hod. 0 min.

Linka

Denně

13:00 – 05:00 WroclawLviv Odjezd v 13:00 z: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13 Příjezd v 05:00 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

16 hod. 0 min.

Linka

Denně

13:30 – 02:55 WroclawLviv Odjezd v 13:30 z: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Příjezd v 02:55 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

13 hod. 25 min.

Linka

Denně

13:45 – 02:55 WroclawLviv Odjezd v 13:45 z: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Příjezd v 02:55 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

13 hod. 10 min.

Linka

Po, Čt, Pá, So

13:45 – 02:55 WroclawLviv Odjezd v 13:45 z: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Příjezd v 02:55 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

13 hod. 10 min.

Linka

Út, Čt, So

14:00 – 03:20 WroclawLviv Odjezd v 14:00 z: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Příjezd v 03:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

13 hod. 20 min.

Linka

Po, So

14:00 – 03:20 WroclawLviv Odjezd v 14:00 z: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Příjezd v 03:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

13 hod. 20 min.

Linka

Po, So

14:00 – 03:50 WroclawLviv Odjezd v 14:00 z: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Příjezd v 03:50 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

13 hod. 50 min.

Linka

Denně

14:10 – 02:20 WroclawLviv Odjezd v 14:10 z: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Příjezd v 02:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

12 hod. 10 min.

Linka

Denně

14:15 – 03:25 WroclawLviv Odjezd v 14:15 z: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Příjezd v 03:25 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

13 hod. 10 min.

Linka

So

14:15 – 03:55 WroclawLviv Odjezd v 14:15 z: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Příjezd v 03:55 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

13 hod. 40 min.

Linka

So

14:20 – 02:40 WroclawLviv Odjezd v 14:20 z: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Příjezd v 02:40 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

12 hod. 20 min.

Linka

Denně

14:45 – 05:00 WroclawLviv Odjezd v 14:45 z: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13 Příjezd v 05:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

14 hod. 15 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

14:45 – 04:40 WroclawLviv Odjezd v 14:45 z: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13 Příjezd v 04:40 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

13 hod. 55 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

15:00 – 04:50 WroclawLviv Odjezd v 15:00 z: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Příjezd v 04:50 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

13 hod. 50 min.

Linka

Denně

16:00 – 04:10 WroclawLviv Odjezd v 16:00 z: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13 Příjezd v 04:10 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

12 hod. 10 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So

16:00 – 04:10 WroclawLviv Odjezd v 16:00 z: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13 Příjezd v 04:10 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

12 hod. 10 min.

Linka

St, Ne

16:00 – 06:45 WroclawLviv Odjezd v 16:00 z: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13 Příjezd v 06:45 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

14 hod. 45 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

16:00 – 04:40 WroclawLviv Odjezd v 16:00 z: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13 Příjezd v 04:40 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

12 hod. 40 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So

16:00 – 04:40 WroclawLviv Odjezd v 16:00 z: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13 Příjezd v 04:40 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

12 hod. 40 min.

Linka

St, Ne

16:00 – 07:10 WroclawLviv Odjezd v 16:00 z: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13 Příjezd v 07:10 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

15 hod. 10 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

16:25 – 06:00 WroclawLviv Odjezd v 16:25 z: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Příjezd v 06:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

13 hod. 35 min.

Linka

17:00 – 04:40 WroclawLviv Odjezd v 17:00 z: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13 Příjezd v 04:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

11 hod. 40 min.

Linka

Út, Čt, So

17:35 – 07:20 WroclawLviv Odjezd v 17:35 z: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13 Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

13 hod. 45 min.

Linka

Denně

17:35 – 07:20 WroclawLviv Odjezd v 17:35 z: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13 Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

13 hod. 45 min.

Linka

Denně

17:35 – 07:20 WroclawLviv Odjezd v 17:35 z: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13 Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

13 hod. 45 min.

Linka

Denně

18:00 – 08:30 WroclawLviv Odjezd v 18:00 z: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Příjezd v 08:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

14 hod. 30 min.

Linka

Út, Pá

18:05 – 08:25 WroclawLviv Odjezd v 18:05 z: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Příjezd v 08:25 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

14 hod. 20 min.

Linka

Po, Út, St, Pá, So, Ne

20:20 – 07:00 WroclawLviv Odjezd v 20:20 z: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13 Příjezd v 07:00 do: Aut. Nádr. №8, pl. Dvorcova 1

10 hod. 40 min.

Linka

Po, Út, Pá, So

20:40 – 09:00 WroclawLviv Odjezd v 20:40 z: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

12 hod. 20 min.

Linka

Po, Pá

20:40 – 09:15 WroclawLviv Odjezd v 20:40 z: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Příjezd v 09:15 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

12 hod. 35 min.

Linka

Po, Pá

21:10 – 09:00 WroclawLviv Odjezd v 21:10 z: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

11 hod. 50 min.

Linka

Po, Pá

21:10 – 09:15 WroclawLviv Odjezd v 21:10 z: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Příjezd v 09:15 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

12 hod. 5 min.

Linka

Po, Pá

22:10 – 09:00 WroclawLviv Odjezd v 22:10 z: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13 Příjezd v 09:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 50 min.

Linka

Denně

22:30 – 08:30 WroclawLviv Odjezd v 22:30 z: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Příjezd v 08:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 0 min.

Linka

Út, So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Wroclaw do centra Lviv v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Wroclaw a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Terletskiy/EWHDВроцлав - Тернополь

Телевізор є,але не працює. Туалет то зупинялись на автозаправках. Освітлення слабеньке. Ага саме головне wi-fi тільки в Польщі,а потім що ??? Водій сказав що є таке як 3G від київстар,ну такого не може бути це просто смішно. Оцінка з великою натяжкою

FOP OSTAPCZUK/AgatТернополь - Краков

Автобус синий неоплан....нет вайфая.нет юсб зарядки гаджетов. На седушке возле прохода дует в глаза.пришлось ехать всю дорогу в кепке.

Terletskiy/EWHDЛьвов - Лешно

К водителям претензий нет. Доехали хорошо. Автобус не плохой, но за 14 часов устаешь ))

Ternopilske ATP/EWHDRzeszow - Ternopil

Автобус прибув завчасно - водій сказав, що повинен виїхати швидше - отже мені пощастило, що за одну годину до від'їзду я вже була на вокзалі. В іншому випадку, мабуть, поїхав би без мене. Водій не дозволяв на кордоні вийти з автобуса - ні з польського,…

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací