Podle času
Podle ceny

Autobusy Wroclaw - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Wroclaw – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Wroclaw do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:00 – 21:00 WroclawLviv

14 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá, Ne

07:30 – 05:05 WroclawLviv

21 hod. 35 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

08:00 – 21:00 WroclawLviv

13 hod. 0 min.

Čt

08:30 – 21:00 WroclawLviv

12 hod. 30 min.

Denně

08:30 – 21:00 WroclawLviv

12 hod. 30 min.

Denně

08:30 – 21:00 WroclawLviv

12 hod. 30 min.

Denně

08:30 – 21:00 WroclawLviv

12 hod. 30 min.

Denně

10:30 – 00:30 WroclawLviv

14 hod. 0 min.

Po, Út, Pá

10:30 – 00:30 WroclawLviv

14 hod. 0 min.

Ne

10:30 – 23:10 WroclawLviv

12 hod. 40 min.

Út, Čt, So

11:00 – 22:40 WroclawLviv

11 hod. 40 min.

Denně

11:00 – 23:45 WroclawLviv

12 hod. 45 min.

Ne

11:00 – 02:30 WroclawLviv

15 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

11:00 – 22:40 WroclawLviv

11 hod. 40 min.

Denně

11:00 – 22:40 WroclawLviv

11 hod. 40 min.

Denně

11:30 – 00:30 WroclawLviv

13 hod. 0 min.

Denně

11:30 – 01:00 WroclawLviv

13 hod. 30 min.

Denně

11:45 – 01:30 WroclawLviv

13 hod. 45 min.

Denně

11:45 – 01:30 WroclawLviv

13 hod. 45 min.

Denně

12:00 – 01:50 WroclawLviv

13 hod. 50 min.

Denně

12:00 – 02:20 WroclawLviv

14 hod. 20 min.

Denně

12:40 – 03:15 WroclawLviv

14 hod. 35 min.

Po

12:40 – 03:15 WroclawLviv

14 hod. 35 min.

Po

13:00 – 01:30 WroclawLviv

12 hod. 30 min.

Denně

13:00 – 03:10 WroclawLviv

14 hod. 10 min.

St

13:00 – 07:00 WroclawLviv

18 hod. 0 min.

Denně

13:00 – 01:00 WroclawLviv

12 hod. 0 min.

Denně

13:00 – 04:55 WroclawLviv

15 hod. 55 min.

Denně

13:00 – 04:55 WroclawLviv

15 hod. 55 min.

Denně

13:00 – 07:00 WroclawLviv

18 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 02:55 WroclawLviv

13 hod. 25 min.

Denně

14:00 – 03:50 WroclawLviv

13 hod. 50 min.

Denně

14:10 – 02:20 WroclawLviv

12 hod. 10 min.

Denně

14:20 – 00:20 WroclawLviv

10 hod. 0 min.

Denně

14:45 – 05:00 WroclawLviv

14 hod. 15 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

14:45 – 04:40 WroclawLviv

13 hod. 55 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

14:45 – 04:45 WroclawLviv

14 hod. 0 min.

Po, Út, Pá, So

15:00 – 00:20 WroclawLviv

9 hod. 20 min.

Denně

15:15 – 03:00 WroclawLviv

11 hod. 45 min.

Út, Pá

15:15 – 03:00 WroclawLviv

11 hod. 45 min.

Ne

15:30 – 07:00 WroclawLviv

15 hod. 30 min.

Út, Čt, Pá, Ne

15:30 – 07:00 WroclawLviv

15 hod. 30 min.

Út, Čt, Pá, Ne

15:55 – 04:40 WroclawLviv

12 hod. 45 min.

Denně

15:55 – 04:40 WroclawLviv

12 hod. 45 min.

Denně

15:55 – 07:30 WroclawLviv

15 hod. 35 min.

Denně

15:55 – 07:30 WroclawLviv

15 hod. 35 min.

Denně

16:00 – 04:10 WroclawLviv

12 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

16:00 – 04:40 WroclawLviv

12 hod. 40 min.

St, Ne

16:00 – 04:40 WroclawLviv

12 hod. 40 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

16:00 – 04:10 WroclawLviv

12 hod. 10 min.

St, Ne

16:25 – 06:00 WroclawLviv

13 hod. 35 min.

17:00 – 06:00 WroclawLviv

13 hod. 0 min.

17:00 – 04:40 WroclawLviv

11 hod. 40 min.

Út, Čt, So

17:10 – 07:00 WroclawLviv

13 hod. 50 min.

Út

17:10 – 07:00 WroclawLviv

13 hod. 50 min.

Út, So

17:35 – 07:20 WroclawLviv

13 hod. 45 min.

Denně

17:35 – 07:20 WroclawLviv

13 hod. 45 min.

Denně

17:35 – 07:20 WroclawLviv

13 hod. 45 min.

Denně

17:35 – 07:20 WroclawLviv

13 hod. 45 min.

Denně

17:35 – 07:20 WroclawLviv

13 hod. 45 min.

Denně

17:35 – 07:20 WroclawLviv

13 hod. 45 min.

Denně

18:00 – 08:30 WroclawLviv

14 hod. 30 min.

Út, Pá

18:00 – 08:30 WroclawLviv

14 hod. 30 min.

Út, Pá

18:30 – 07:30 WroclawLviv

13 hod. 0 min.

Út, So

18:40 – 08:25 WroclawLviv

13 hod. 45 min.

Denně

19:00 – 07:20 WroclawLviv

12 hod. 20 min.

St, Ne

19:00 – 07:30 WroclawLviv

12 hod. 30 min.

Denně

19:00 – 07:00 WroclawLviv

12 hod. 0 min.

19:00 – 07:20 WroclawLviv

12 hod. 20 min.

St, Ne

19:00 – 08:00 WroclawLviv

13 hod. 0 min.

Denně

20:00 – 09:50 WroclawLviv

13 hod. 50 min.

Čt

20:20 – 07:00 WroclawLviv

10 hod. 40 min.

St, Pá, Ne

20:20 – 07:00 WroclawLviv

10 hod. 40 min.

Denně

20:20 – 07:00 WroclawLviv

10 hod. 40 min.

Po, Út, Čt, So

20:40 – 09:15 WroclawLviv

12 hod. 35 min.

Po, Út, Čt, Pá

20:40 – 09:00 WroclawLviv

12 hod. 20 min.

Po, Út, Čt, Pá

21:10 – 09:00 WroclawLviv

11 hod. 50 min.

Po, Út, Čt, Pá

21:10 – 09:15 WroclawLviv

12 hod. 5 min.

Po, Út, Čt, Pá

22:10 – 09:00 WroclawLviv

10 hod. 50 min.

Denně

23:15 – 08:30 WroclawLviv

9 hod. 15 min.

Út, So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Wroclaw do centra Lviv v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Wroclaw a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Menyok N.I. FOP/AgatКельце - Львов

Превосходно

FOP Ostapchuk/AgatКраков - Тернополь

Задоволений послугами даного водія. Проїхався зручно та доволі швидко.

Калуженов/ЕВХДКраков - Харьков

все прошло нормально. водители молодцы. несмотря на то, что автобус ломался, опоздали всего на 2 часа, для международного рейса это не катастрофично. безусловно, владельцу чп необходимо обратить внимание на наличие поломок в автобусе, но это сугубо вопрос к ним, а не к водителям

Terletskiy/EWHDОполе - Львов

Все хорошо,правда уборка в автобусе оставляет желать лучшего

Terletskiy/EWHDТернополь - Вроцлав

Автобус в технічносправному стані. Кондиціонер працює. Один негативний момент, що водії не маркують і ведуть облік багажу, який складається у багажному відділенні автобуса. А загалом поїздкою задоволений.

Terletskiy/EWHDВроцлав - Тернополь

Телевізор є,але не працює. Туалет то зупинялись на автозаправках. Освітлення слабеньке. Ага саме головне wi-fi тільки в Польщі,а потім що ??? Водій сказав що є таке як 3G від київстар,ну такого не може бути це просто смішно. Оцінка з великою натяжкою

Terletskiy/EWHDЛьвов - Лешно

К водителям претензий нет. Доехали хорошо. Автобус не плохой, но за 14 часов устаешь ))

EWHD/TerletskiyЛьвов - Познань

Все было супер, спасибо водителям!

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací