Podle času
Podle ceny

Autobusy Wroclaw - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Wroclaw – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Wroclaw do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:00 – 21:00 WroclawLviv

14 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá, Ne

07:30 – 05:05 WroclawLviv

21 hod. 35 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

08:00 – 21:00 WroclawLviv

13 hod. 0 min.

Čt

08:30 – 21:00 WroclawLviv

12 hod. 30 min.

Denně

10:30 – 23:10 WroclawLviv

12 hod. 40 min.

Út, Čt, So

10:30 – 00:30 WroclawLviv

14 hod. 0 min.

Po, Út, Pá

11:00 – 22:40 WroclawLviv

11 hod. 40 min.

Denně

11:00 – 22:40 WroclawLviv

11 hod. 40 min.

Denně

11:00 – 02:30 WroclawLviv

15 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

11:00 – 22:40 WroclawLviv

11 hod. 40 min.

Denně

11:30 – 01:00 WroclawLviv

13 hod. 30 min.

Denně

11:30 – 00:30 WroclawLviv

13 hod. 0 min.

Denně

11:45 – 01:45 WroclawLviv

14 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 02:20 WroclawLviv

14 hod. 20 min.

Denně

12:00 – 01:50 WroclawLviv

13 hod. 50 min.

Denně

13:00 – 05:00 WroclawLviv

16 hod. 0 min.

Denně

13:00 – 01:00 WroclawLviv

12 hod. 0 min.

Denně

13:00 – 05:00 WroclawLviv

16 hod. 0 min.

Denně

13:00 – 03:10 WroclawLviv

14 hod. 10 min.

St

13:00 – 01:30 WroclawLviv

12 hod. 30 min.

Denně

13:30 – 02:55 WroclawLviv

13 hod. 25 min.

Denně

14:00 – 03:20 WroclawLviv

13 hod. 20 min.

Po

14:00 – 03:20 WroclawLviv

13 hod. 20 min.

Po

14:00 – 03:50 WroclawLviv

13 hod. 50 min.

Denně

14:10 – 02:20 WroclawLviv

12 hod. 10 min.

Denně

14:45 – 04:40 WroclawLviv

13 hod. 55 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

14:45 – 04:45 WroclawLviv

14 hod. 0 min.

Po, Út, Pá

14:45 – 05:00 WroclawLviv

14 hod. 15 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

15:00 – 00:20 WroclawLviv

9 hod. 20 min.

Denně

15:15 – 03:00 WroclawLviv

11 hod. 45 min.

Út

15:15 – 03:00 WroclawLviv

11 hod. 45 min.

Ne

15:30 – 07:00 WroclawLviv

15 hod. 30 min.

Út, Pá

16:00 – 04:10 WroclawLviv

12 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

16:00 – 04:10 WroclawLviv

12 hod. 10 min.

St, Ne

16:00 – 04:40 WroclawLviv

12 hod. 40 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

16:00 – 04:40 WroclawLviv

12 hod. 40 min.

St, Ne

16:25 – 06:00 WroclawLviv

13 hod. 35 min.

17:00 – 04:40 WroclawLviv

11 hod. 40 min.

Út, Čt, So

17:35 – 07:20 WroclawLviv

13 hod. 45 min.

Denně

17:35 – 07:20 WroclawLviv

13 hod. 45 min.

Denně

18:00 – 06:00 WroclawLviv

12 hod. 0 min.

18:00 – 08:30 WroclawLviv

14 hod. 30 min.

Út, Pá

18:00 – 08:30 WroclawLviv

14 hod. 30 min.

Út, Pá

18:30 – 07:30 WroclawLviv

13 hod. 0 min.

Út, So

18:40 – 08:25 WroclawLviv

13 hod. 45 min.

Denně

19:00 – 07:20 WroclawLviv

12 hod. 20 min.

St, Ne

19:00 – 07:20 WroclawLviv

12 hod. 20 min.

St, Ne

19:00 – 07:00 WroclawLviv

12 hod. 0 min.

20:20 – 07:00 WroclawLviv

10 hod. 40 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

20:40 – 09:00 WroclawLviv

12 hod. 20 min.

Po, Út, Čt, Pá

20:40 – 09:15 WroclawLviv

12 hod. 35 min.

Po, Út, Čt, Pá

21:10 – 09:00 WroclawLviv

11 hod. 50 min.

Po, Út, Čt, Pá

21:10 – 09:15 WroclawLviv

12 hod. 5 min.

Po, Út, Čt, Pá

22:10 – 09:00 WroclawLviv

10 hod. 50 min.

Denně

23:15 – 08:30 WroclawLviv

9 hod. 15 min.

Út, So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Wroclaw do centra Lviv v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Wroclaw a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

FOP Ostapchuk/AgatВинница - Краков

Їхав з Вінниці до Кракова, поїздкою цілком задоволений. Автобус досить новий і комфортний, водії хороші, зупинялись коли треба, постійно всіх перераховували щоб нікого не загубити, молодці. Рекомендую!

Калуженов/ЕВХДКраков - Львов

Автобус должен был в Кракове в 15.30 , опоздал примерно на 1час 20 мин.Отдельное спасибо диспетчерам, отвечали на мои звонки)).Границу прошли без долгой задержки.Но на территории Украины автобус часто глох. Вместо заявленных 22.40 во Львове были около часа ночи. Комфорта бы получше)

Калуженов/ЕВХДКраков - Харьков

все прошло нормально. водители молодцы. несмотря на то, что автобус ломался, опоздали всего на 2 часа, для международного рейса это не катастрофично. безусловно, владельцу чп необходимо обратить внимание на наличие поломок в автобусе, но это сугубо вопрос к ним, а не к водителям

Lux-Reisen P.W. Marek SobczakKrakow - Lviv

Я мала куплений квиток через інтернет. Мій автобус від'їхав на 10 хвилин раніше ніж за розкладом, після мого дзвінка до оператора, мене підсадили до інакшого перевізника. Пояснили мені, що було забагато пасажирів і вони беруть до себе на борт з іншого рейсу. (Як може бути…

Terletskiy/EWHDЛьвов - Катовице

В автобусі брудно. Водій постійно кричав під час сну пасажирів і вживав нецензурну лексику. Цим перевізником більше їхати не буду.

Terletskiy/EWHDОполе - Львов

Все хорошо,правда уборка в автобусе оставляет желать лучшего

Terletskiy/EWHDТернополь - Вроцлав

Автобус в технічносправному стані. Кондиціонер працює. Один негативний момент, що водії не маркують і ведуть облік багажу, який складається у багажному відділенні автобуса. А загалом поїздкою задоволений.

Terletskiy/EWHDLviv - Rzeszow

If the bus is not totally booked I think it's an good ride which I would evaluate with 4 starts. If its booked 100% and you need to sit in the first row its not very comfortable. Especially when you spend like 6 hours in…

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací