• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Wroclaw - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Wroclaw – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Wroclaw do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:40 – 13:00 WroclawLviv

12 hod. 20 min.

Pá, So

02:40 – 15:40 WroclawLviv

13 hod. 0 min.

Út, St

07:00 – 22:00 WroclawLviv

15 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá, Ne

09:00 – 01:00 WroclawLviv

16 hod. 0 min.

Ne

09:50 – 22:00 WroclawLviv

12 hod. 10 min.

Út

10:30 – 23:10 WroclawLviv

12 hod. 40 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

10:30 – 23:10 WroclawLviv

12 hod. 40 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

10:40 – 23:50 WroclawLviv

13 hod. 10 min.

Denně

11:00 – 22:40 WroclawLviv

11 hod. 40 min.

Denně

11:00 – 22:40 WroclawLviv

11 hod. 40 min.

Denně

11:00 – 01:30 WroclawLviv

14 hod. 30 min.

Denně

11:30 – 01:00 WroclawLviv

13 hod. 30 min.

Denně

11:30 – 00:30 WroclawLviv

13 hod. 0 min.

Denně

11:45 – 01:30 WroclawLviv

13 hod. 45 min.

Denně

11:45 – 01:30 WroclawLviv

13 hod. 45 min.

Út

12:05 – 01:30 WroclawLviv

13 hod. 25 min.

Po, Út, Pá, So, Ne

12:05 – 01:00 WroclawLviv

12 hod. 55 min.

Po, Út, So

12:05 – 01:30 WroclawLviv

13 hod. 25 min.

Po, Út, So

13:00 – 01:00 WroclawLviv

12 hod. 0 min.

Denně

13:00 – 06:55 WroclawLviv

17 hod. 55 min.

Denně

13:00 – 04:50 WroclawLviv

15 hod. 50 min.

Denně

13:00 – 01:30 WroclawLviv

12 hod. 30 min.

Denně

13:05 – 01:50 WroclawLviv

12 hod. 45 min.

Denně

13:10 – 01:40 WroclawLviv

12 hod. 30 min.

Út, Pá

13:30 – 02:55 WroclawLviv

13 hod. 25 min.

Denně

13:30 – 03:10 WroclawLviv

13 hod. 40 min.

Po, Út, Čt, So

13:30 – 03:05 WroclawLviv

13 hod. 35 min.

Po, Út, Čt, So

13:30 – 03:10 WroclawLviv

13 hod. 40 min.

Po, Út, Čt, So

14:15 – 03:25 WroclawLviv

13 hod. 10 min.

So

14:15 – 03:55 WroclawLviv

13 hod. 40 min.

So

14:20 – 03:50 WroclawLviv

13 hod. 30 min.

Denně

14:20 – 03:20 WroclawLviv

13 hod. 0 min.

Denně

15:45 – 04:00 WroclawLviv

12 hod. 15 min.

Út

15:45 – 04:20 WroclawLviv

12 hod. 35 min.

Út

15:55 – 08:15 WroclawLviv

16 hod. 20 min.

Út, So

15:55 – 07:30 WroclawLviv

15 hod. 35 min.

Denně

16:00 – 03:40 WroclawLviv

11 hod. 40 min.

Denně

16:00 – 03:40 WroclawLviv

11 hod. 40 min.

Denně

16:00 – 03:10 WroclawLviv

11 hod. 10 min.

Denně

16:00 – 03:10 WroclawLviv

11 hod. 10 min.

Denně

16:15 – 03:45 WroclawLviv

11 hod. 30 min.

Denně

17:00 – 04:40 WroclawLviv

11 hod. 40 min.

Denně

17:00 – 05:00 WroclawLviv

12 hod. 0 min.

Út, So

17:00 – 04:40 WroclawLviv

11 hod. 40 min.

Po, Út, Čt, So, Ne

17:20 – 03:35 WroclawLviv

10 hod. 15 min.

Út

17:35 – 06:30 WroclawLviv

12 hod. 55 min.

Denně

17:35 – 07:10 WroclawLviv

13 hod. 35 min.

Denně

17:35 – 06:30 WroclawLviv

12 hod. 55 min.

Denně

17:35 – 06:30 WroclawLviv

12 hod. 55 min.

Denně

17:35 – 06:30 WroclawLviv

12 hod. 55 min.

Denně

17:35 – 06:30 WroclawLviv

12 hod. 55 min.

Denně

17:35 – 06:30 WroclawLviv

12 hod. 55 min.

Denně

17:35 – 06:30 WroclawLviv

12 hod. 55 min.

Denně

17:35 – 06:30 WroclawLviv

12 hod. 55 min.

Denně

17:35 – 06:30 WroclawLviv

12 hod. 55 min.

Denně

17:50 – 07:10 WroclawLviv

13 hod. 20 min.

Denně

17:50 – 07:10 WroclawLviv

13 hod. 20 min.

Denně

18:00 – 08:30 WroclawLviv

14 hod. 30 min.

Út

18:00 – 08:30 WroclawLviv

14 hod. 30 min.

Út, Pá

18:40 – 08:25 WroclawLviv

13 hod. 45 min.

Út, So

18:40 – 10:00 WroclawLviv

15 hod. 20 min.

Út, St, Pá, So, Ne

19:00 – 07:10 WroclawLviv

12 hod. 10 min.

Denně

19:00 – 07:30 WroclawLviv

12 hod. 30 min.

Denně

19:20 – 07:00 WroclawLviv

11 hod. 40 min.

Denně

19:20 – 07:00 WroclawLviv

11 hod. 40 min.

Denně

19:20 – 07:00 WroclawLviv

11 hod. 40 min.

Denně

19:20 – 07:00 WroclawLviv

11 hod. 40 min.

Denně

19:20 – 07:00 WroclawLviv

11 hod. 40 min.

Denně

19:20 – 07:00 WroclawLviv

11 hod. 40 min.

Denně

20:20 – 08:40 WroclawLviv

12 hod. 20 min.

Denně

20:55 – 07:10 WroclawLviv

10 hod. 15 min.

So

23:10 – 13:00 WroclawLviv

13 hod. 50 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Wroclaw do centra Lviv v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Wroclaw a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací