Podle času
Podle ceny

Autobusy Wroclaw - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Wroclaw – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Wroclaw do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:00 – 21:00 WroclawLviv

14 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá, Ne

07:00 – 06:30 WroclawLviv

23 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

07:00 – 06:30 WroclawLviv

23 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

07:45 – 21:55 WroclawLviv

14 hod. 10 min.

Po, Čt, So

07:45 – 21:20 WroclawLviv

13 hod. 35 min.

Po, Čt, So

08:00 – 21:00 WroclawLviv

13 hod. 0 min.

Čt

09:00 – 01:00 WroclawLviv

16 hod. 0 min.

Út, Pá, Ne

09:00 – 01:00 WroclawLviv

16 hod. 0 min.

Út, Pá, Ne

10:30 – 23:10 WroclawLviv

12 hod. 40 min.

Út, Čt, So

10:40 – 22:30 WroclawLviv

11 hod. 50 min.

Denně

11:00 – 22:40 WroclawLviv

11 hod. 40 min.

Denně

11:00 – 23:45 WroclawLviv

12 hod. 45 min.

Ne

11:00 – 22:40 WroclawLviv

11 hod. 40 min.

Denně

11:00 – 02:30 WroclawLviv

15 hod. 30 min.

Denně

11:00 – 22:40 WroclawLviv

11 hod. 40 min.

Denně

11:00 – 22:40 WroclawLviv

11 hod. 40 min.

Denně

11:30 – 01:00 WroclawLviv

13 hod. 30 min.

Denně

11:30 – 00:30 WroclawLviv

13 hod. 0 min.

Denně

11:45 – 01:30 WroclawLviv

13 hod. 45 min.

Denně

12:40 – 03:15 WroclawLviv

14 hod. 35 min.

Po, Út, So

12:40 – 03:15 WroclawLviv

14 hod. 35 min.

Po, Út, So

13:00 – 04:50 WroclawLviv

15 hod. 50 min.

Denně

13:00 – 03:10 WroclawLviv

14 hod. 10 min.

St

13:00 – 01:30 WroclawLviv

12 hod. 30 min.

Denně

13:00 – 01:00 WroclawLviv

12 hod. 0 min.

Denně

13:00 – 06:55 WroclawLviv

17 hod. 55 min.

Denně

13:05 – 03:15 WroclawLviv

14 hod. 10 min.

Denně

13:30 – 03:10 WroclawLviv

13 hod. 40 min.

Po, Čt, So

13:30 – 02:55 WroclawLviv

13 hod. 25 min.

Denně

14:00 – 03:50 WroclawLviv

13 hod. 50 min.

Denně

14:10 – 02:20 WroclawLviv

12 hod. 10 min.

Denně

14:20 – 00:20 WroclawLviv

10 hod. 0 min.

Út, So

14:45 – 04:45 WroclawLviv

14 hod. 0 min.

Po, Pá

15:00 – 00:20 WroclawLviv

9 hod. 20 min.

Denně

15:15 – 03:00 WroclawLviv

11 hod. 45 min.

So, Ne

15:15 – 03:00 WroclawLviv

11 hod. 45 min.

Út

15:30 – 04:10 WroclawLviv

12 hod. 40 min.

Po, Čt, So

15:30 – 07:00 WroclawLviv

15 hod. 30 min.

Denně

15:30 – 07:00 WroclawLviv

15 hod. 30 min.

Denně

15:30 – 04:30 WroclawLviv

13 hod. 0 min.

Po, Čt, So

15:45 – 04:00 WroclawLviv

12 hod. 15 min.

Út

15:45 – 04:20 WroclawLviv

12 hod. 35 min.

Út

15:55 – 07:30 WroclawLviv

15 hod. 35 min.

Denně

16:00 – 04:40 WroclawLviv

12 hod. 40 min.

St, Ne

16:00 – 04:10 WroclawLviv

12 hod. 10 min.

St, Ne

16:00 – 04:40 WroclawLviv

12 hod. 40 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

16:00 – 04:10 WroclawLviv

12 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

16:25 – 06:00 WroclawLviv

13 hod. 35 min.

Pá, So

17:00 – 06:00 WroclawLviv

13 hod. 0 min.

17:00 – 04:40 WroclawLviv

11 hod. 40 min.

Denně

17:30 – 08:00 WroclawLviv

14 hod. 30 min.

Út

17:30 – 05:40 WroclawLviv

12 hod. 10 min.

Denně

17:30 – 06:10 WroclawLviv

12 hod. 40 min.

Denně

17:30 – 07:30 WroclawLviv

14 hod. 0 min.

Út

17:35 – 06:30 WroclawLviv

12 hod. 55 min.

Denně

17:35 – 06:30 WroclawLviv

12 hod. 55 min.

Denně

17:35 – 06:30 WroclawLviv

12 hod. 55 min.

Denně

17:35 – 06:30 WroclawLviv

12 hod. 55 min.

Denně

17:55 – 08:10 WroclawLviv

14 hod. 15 min.

Út, So

18:00 – 08:30 WroclawLviv

14 hod. 30 min.

Út, Pá

18:00 – 08:35 WroclawLviv

14 hod. 35 min.

Denně

18:00 – 08:30 WroclawLviv

14 hod. 30 min.

Út, Pá

18:00 – 08:10 WroclawLviv

14 hod. 10 min.

Denně

18:40 – 08:25 WroclawLviv

13 hod. 45 min.

Denně

19:00 – 07:30 WroclawLviv

12 hod. 30 min.

Denně

19:00 – 07:20 WroclawLviv

12 hod. 20 min.

St, Pá, So, Ne

19:00 – 10:00 WroclawLviv

15 hod. 0 min.

Út, Pá, So

19:00 – 07:20 WroclawLviv

12 hod. 20 min.

St, Pá, So, Ne

19:00 – 08:00 WroclawLviv

13 hod. 0 min.

Denně

19:00 – 08:00 WroclawLviv

13 hod. 0 min.

Denně

19:00 – 07:30 WroclawLviv

12 hod. 30 min.

Denně

19:20 – 07:00 WroclawLviv

11 hod. 40 min.

Denně

19:20 – 07:00 WroclawLviv

11 hod. 40 min.

Denně

19:20 – 07:00 WroclawLviv

11 hod. 40 min.

Denně

20:20 – 07:00 WroclawLviv

10 hod. 40 min.

Denně

20:40 – 09:00 WroclawLviv

12 hod. 20 min.

Po, Út, Čt, Pá

21:10 – 09:00 WroclawLviv

11 hod. 50 min.

Denně

22:10 – 09:00 WroclawLviv

10 hod. 50 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Wroclaw do centra Lviv v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Wroclaw a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací