За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Вроцлав - Львів

Купити квитки на автобус Вроцлав - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Вроцлав в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:00 – 06:30 ВроцлавЛьвів

23 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

07:00 – 06:30 ВроцлавЛьвів

23 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

07:00 – 21:00 ВроцлавЛьвів

14 год. 0 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

07:45 – 21:55 ВроцлавЛьвів

14 год. 10 хв.

Пн, Чт, Сб

07:45 – 21:20 ВроцлавЛьвів

13 год. 35 хв.

Пн, Чт, Сб

08:00 – 21:00 ВроцлавЛьвів

13 год. 0 хв.

Чт

09:00 – 01:00 ВроцлавЛьвів

16 год. 0 хв.

Вт, Пт, Нд

09:00 – 01:00 ВроцлавЛьвів

16 год. 0 хв.

Вт, Пт, Нд

10:30 – 23:10 ВроцлавЛьвів

12 год. 40 хв.

Вт, Чт, Сб

10:40 – 22:30 ВроцлавЛьвів

11 год. 50 хв.

Кожен день

11:00 – 22:40 ВроцлавЛьвів

11 год. 40 хв.

Кожен день

11:00 – 02:30 ВроцлавЛьвів

15 год. 30 хв.

Кожен день

11:00 – 22:40 ВроцлавЛьвів

11 год. 40 хв.

Кожен день

11:00 – 22:40 ВроцлавЛьвів

11 год. 40 хв.

Кожен день

11:00 – 23:45 ВроцлавЛьвів

12 год. 45 хв.

Нд

11:00 – 22:40 ВроцлавЛьвів

11 год. 40 хв.

Кожен день

11:30 – 01:00 ВроцлавЛьвів

13 год. 30 хв.

Кожен день

11:30 – 00:30 ВроцлавЛьвів

13 год. 0 хв.

Кожен день

11:45 – 01:30 ВроцлавЛьвів

13 год. 45 хв.

Кожен день

12:40 – 03:15 ВроцлавЛьвів

14 год. 35 хв.

Пн, Вт, Сб

12:40 – 03:15 ВроцлавЛьвів

14 год. 35 хв.

Пн, Вт, Сб

13:00 – 06:55 ВроцлавЛьвів

17 год. 55 хв.

Кожен день

13:00 – 01:00 ВроцлавЛьвів

12 год. 0 хв.

Кожен день

13:00 – 04:50 ВроцлавЛьвів

15 год. 50 хв.

Кожен день

13:00 – 03:10 ВроцлавЛьвів

14 год. 10 хв.

Ср

13:00 – 01:30 ВроцлавЛьвів

12 год. 30 хв.

Кожен день

13:05 – 01:00 ВроцлавЛьвів

11 год. 55 хв.

Кожен день

13:30 – 03:10 ВроцлавЛьвів

13 год. 40 хв.

Пн, Чт, Сб

13:30 – 02:55 ВроцлавЛьвів

13 год. 25 хв.

Кожен день

14:00 – 03:50 ВроцлавЛьвів

13 год. 50 хв.

Кожен день

14:10 – 02:20 ВроцлавЛьвів

12 год. 10 хв.

Кожен день

14:20 – 00:20 ВроцлавЛьвів

10 год. 0 хв.

Вт, Сб

14:45 – 04:45 ВроцлавЛьвів

14 год. 0 хв.

Пн, Пт

15:00 – 00:20 ВроцлавЛьвів

9 год. 20 хв.

Кожен день

15:15 – 03:00 ВроцлавЛьвів

11 год. 45 хв.

Вт

15:30 – 07:00 ВроцлавЛьвів

15 год. 30 хв.

Кожен день

15:30 – 07:00 ВроцлавЛьвів

15 год. 30 хв.

Кожен день

15:45 – 04:00 ВроцлавЛьвів

12 год. 15 хв.

Вт

15:45 – 04:20 ВроцлавЛьвів

12 год. 35 хв.

Вт

15:55 – 07:30 ВроцлавЛьвів

15 год. 35 хв.

Кожен день

16:00 – 04:40 ВроцлавЛьвів

12 год. 40 хв.

Ср, Нд

16:00 – 04:40 ВроцлавЛьвів

12 год. 40 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

16:00 – 04:10 ВроцлавЛьвів

12 год. 10 хв.

Ср, Нд

16:00 – 04:10 ВроцлавЛьвів

12 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

16:25 – 06:00 ВроцлавЛьвів

13 год. 35 хв.

Пт, Сб

17:00 – 04:40 ВроцлавЛьвів

11 год. 40 хв.

Кожен день

17:00 – 06:00 ВроцлавЛьвів

13 год. 0 хв.

Пт

17:30 – 08:00 ВроцлавЛьвів

14 год. 30 хв.

Вт, Пт

17:30 – 05:40 ВроцлавЛьвів

12 год. 10 хв.

Кожен день

17:30 – 06:10 ВроцлавЛьвів

12 год. 40 хв.

Кожен день

17:30 – 07:30 ВроцлавЛьвів

14 год. 0 хв.

Вт, Пт

17:35 – 06:30 ВроцлавЛьвів

12 год. 55 хв.

Кожен день

17:35 – 06:30 ВроцлавЛьвів

12 год. 55 хв.

Кожен день

17:35 – 06:30 ВроцлавЛьвів

12 год. 55 хв.

Кожен день

17:35 – 06:30 ВроцлавЛьвів

12 год. 55 хв.

Кожен день

17:55 – 08:10 ВроцлавЛьвів

14 год. 15 хв.

Вт, Сб

18:00 – 08:30 ВроцлавЛьвів

14 год. 30 хв.

Вт, Пт

18:00 – 08:35 ВроцлавЛьвів

14 год. 35 хв.

Кожен день

18:00 – 08:10 ВроцлавЛьвів

14 год. 10 хв.

Кожен день

18:00 – 08:30 ВроцлавЛьвів

14 год. 30 хв.

Вт, Пт

18:40 – 08:25 ВроцлавЛьвів

13 год. 45 хв.

Кожен день

19:00 – 10:00 ВроцлавЛьвів

15 год. 0 хв.

Вт, Пт, Сб

19:00 – 08:00 ВроцлавЛьвів

13 год. 0 хв.

Кожен день

19:00 – 07:20 ВроцлавЛьвів

12 год. 20 хв.

Ср, Пт, Нд

19:00 – 07:30 ВроцлавЛьвів

12 год. 30 хв.

Кожен день

19:00 – 08:00 ВроцлавЛьвів

13 год. 0 хв.

Кожен день

19:00 – 07:20 ВроцлавЛьвів

12 год. 20 хв.

Ср, Пт, Сб, Нд

19:00 – 07:30 ВроцлавЛьвів

12 год. 30 хв.

Кожен день

19:20 – 07:00 ВроцлавЛьвів

11 год. 40 хв.

Кожен день

19:20 – 07:00 ВроцлавЛьвів

11 год. 40 хв.

Кожен день

19:20 – 07:00 ВроцлавЛьвів

11 год. 40 хв.

Кожен день

20:20 – 07:00 ВроцлавЛьвів

10 год. 40 хв.

Кожен день

20:40 – 09:00 ВроцлавЛьвів

12 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

21:10 – 09:00 ВроцлавЛьвів

11 год. 50 хв.

Кожен день

22:10 – 09:00 ВроцлавЛьвів

10 год. 50 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Вроцлав швидко доїхати до центру Львів в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Вроцлав і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

FOP POTYNGE GEORGII/AGATВроцлав - Запорожье

Все отлично всем спасибо.

Menyok N.I. FOP/AgatКельце - Львов

Превосходно

Terletskiy/EWHDОполе - Львов

Все хорошо,правда уборка в автобусе оставляет желать лучшего

Terletskiy/EWHDТернополь - Вроцлав

Автобус в технічносправному стані. Кондиціонер працює. Один негативний момент, що водії не маркують і ведуть облік багажу, який складається у багажному відділенні автобуса. А загалом поїздкою задоволений.

Terletskiy/EWHDВроцлав - Тернополь

Телевізор є,але не працює. Туалет то зупинялись на автозаправках. Освітлення слабеньке. Ага саме головне wi-fi тільки в Польщі,а потім що ??? Водій сказав що є таке як 3G від київстар,ну такого не може бути це просто смішно. Оцінка з великою натяжкою

Terletskiy/EWHDЛьвов - Лешно

К водителям претензий нет. Доехали хорошо. Автобус не плохой, но за 14 часов устаешь ))

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя