За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Вроцлав - Львів

Купити квитки на автобус Вроцлав - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Вроцлав в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:00 – 21:00 ВроцлавЛьвів

14 год. 0 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

07:30 – 05:05 ВроцлавЛьвів

21 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

08:00 – 21:00 ВроцлавЛьвів

13 год. 0 хв.

Чт

08:30 – 21:00 ВроцлавЛьвів

12 год. 30 хв.

Кожен день

08:30 – 21:00 ВроцлавЛьвів

12 год. 30 хв.

Кожен день

10:30 – 23:10 ВроцлавЛьвів

12 год. 40 хв.

Вт, Чт, Сб

10:30 – 00:30 ВроцлавЛьвів

14 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт

10:30 – 00:30 ВроцлавЛьвів

14 год. 0 хв.

Нд

11:00 – 22:40 ВроцлавЛьвів

11 год. 40 хв.

Кожен день

11:00 – 22:40 ВроцлавЛьвів

11 год. 40 хв.

Кожен день

11:00 – 22:40 ВроцлавЛьвів

11 год. 40 хв.

Кожен день

11:00 – 23:45 ВроцлавЛьвів

12 год. 45 хв.

Нд

11:00 – 02:30 ВроцлавЛьвів

15 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

11:30 – 00:30 ВроцлавЛьвів

13 год. 0 хв.

Кожен день

11:30 – 01:00 ВроцлавЛьвів

13 год. 30 хв.

Кожен день

11:45 – 01:30 ВроцлавЛьвів

13 год. 45 хв.

Кожен день

12:00 – 01:50 ВроцлавЛьвів

13 год. 50 хв.

Кожен день

12:00 – 02:20 ВроцлавЛьвів

14 год. 20 хв.

Кожен день

12:40 – 03:15 ВроцлавЛьвів

14 год. 35 хв.

Пн

12:40 – 03:15 ВроцлавЛьвів

14 год. 35 хв.

Пн

13:00 – 01:30 ВроцлавЛьвів

12 год. 30 хв.

Кожен день

13:00 – 03:10 ВроцлавЛьвів

14 год. 10 хв.

Ср

13:00 – 01:00 ВроцлавЛьвів

12 год. 0 хв.

Кожен день

13:00 – 04:55 ВроцлавЛьвів

15 год. 55 хв.

Кожен день

13:00 – 07:00 ВроцлавЛьвів

18 год. 0 хв.

Кожен день

13:30 – 02:55 ВроцлавЛьвів

13 год. 25 хв.

Кожен день

14:00 – 03:50 ВроцлавЛьвів

13 год. 50 хв.

Кожен день

14:10 – 02:20 ВроцлавЛьвів

12 год. 10 хв.

Кожен день

14:20 – 00:20 ВроцлавЛьвів

10 год. 0 хв.

Кожен день

14:45 – 04:45 ВроцлавЛьвів

14 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб

14:45 – 05:00 ВроцлавЛьвів

14 год. 15 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

14:45 – 04:40 ВроцлавЛьвів

13 год. 55 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

15:00 – 00:20 ВроцлавЛьвів

9 год. 20 хв.

Кожен день

15:15 – 03:00 ВроцлавЛьвів

11 год. 45 хв.

Вт, Пт

15:15 – 03:00 ВроцлавЛьвів

11 год. 45 хв.

Нд

15:30 – 07:00 ВроцлавЛьвів

15 год. 30 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

15:30 – 07:00 ВроцлавЛьвів

15 год. 30 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

15:55 – 04:40 ВроцлавЛьвів

12 год. 45 хв.

Кожен день

15:55 – 07:30 ВроцлавЛьвів

15 год. 35 хв.

Кожен день

16:00 – 04:10 ВроцлавЛьвів

12 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

16:00 – 04:40 ВроцлавЛьвів

12 год. 40 хв.

Ср, Нд

16:00 – 04:10 ВроцлавЛьвів

12 год. 10 хв.

Ср, Нд

16:00 – 04:40 ВроцлавЛьвів

12 год. 40 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

16:25 – 06:00 ВроцлавЛьвів

13 год. 35 хв.

Пт

17:00 – 06:00 ВроцлавЛьвів

13 год. 0 хв.

Пт

17:00 – 04:40 ВроцлавЛьвів

11 год. 40 хв.

Вт, Чт, Сб

17:10 – 07:00 ВроцлавЛьвів

13 год. 50 хв.

Вт, Сб

17:10 – 07:00 ВроцлавЛьвів

13 год. 50 хв.

Вт

17:35 – 07:20 ВроцлавЛьвів

13 год. 45 хв.

Кожен день

17:35 – 07:20 ВроцлавЛьвів

13 год. 45 хв.

Кожен день

17:35 – 07:20 ВроцлавЛьвів

13 год. 45 хв.

Кожен день

18:00 – 08:30 ВроцлавЛьвів

14 год. 30 хв.

Вт, Пт

18:00 – 08:30 ВроцлавЛьвів

14 год. 30 хв.

Вт, Пт

18:30 – 07:30 ВроцлавЛьвів

13 год. 0 хв.

Вт, Сб

18:40 – 08:25 ВроцлавЛьвів

13 год. 45 хв.

Кожен день

19:00 – 08:00 ВроцлавЛьвів

13 год. 0 хв.

Кожен день

19:00 – 07:20 ВроцлавЛьвів

12 год. 20 хв.

Ср, Нд

19:00 – 07:30 ВроцлавЛьвів

12 год. 30 хв.

Кожен день

19:00 – 07:00 ВроцлавЛьвів

12 год. 0 хв.

Пт

19:00 – 07:20 ВроцлавЛьвів

12 год. 20 хв.

Ср, Нд

20:00 – 09:50 ВроцлавЛьвів

13 год. 50 хв.

Чт

20:20 – 07:00 ВроцлавЛьвів

10 год. 40 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

20:20 – 07:00 ВроцлавЛьвів

10 год. 40 хв.

Ср, Пт, Нд

20:20 – 07:00 ВроцлавЛьвів

10 год. 40 хв.

Кожен день

20:40 – 09:00 ВроцлавЛьвів

12 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

20:40 – 09:15 ВроцлавЛьвів

12 год. 35 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

21:10 – 09:15 ВроцлавЛьвів

12 год. 5 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

21:10 – 09:00 ВроцлавЛьвів

11 год. 50 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

22:10 – 09:00 ВроцлавЛьвів

10 год. 50 хв.

Кожен день

23:15 – 08:30 ВроцлавЛьвів

9 год. 15 хв.

Вт, Сб

Як з Вроцлав швидко доїхати до центру Львів в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Вроцлав і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

FOP Ostapchuk/AgatКраков - Тернополь

Задоволений послугами даного водія. Проїхався зручно та доволі швидко.

Калуженов/ЕВХДКраков - Харьков

все прошло нормально. водители молодцы. несмотря на то, что автобус ломался, опоздали всего на 2 часа, для международного рейса это не катастрофично. безусловно, владельцу чп необходимо обратить внимание на наличие поломок в автобусе, но это сугубо вопрос к ним, а не к водителям

Terletskiy/EWHDОполе - Львов

Все хорошо,правда уборка в автобусе оставляет желать лучшего

Terletskiy/EWHDТернополь - Вроцлав

Автобус в технічносправному стані. Кондиціонер працює. Один негативний момент, що водії не маркують і ведуть облік багажу, який складається у багажному відділенні автобуса. А загалом поїздкою задоволений.

Terletskiy/EWHDВроцлав - Тернополь

Телевізор є,але не працює. Туалет то зупинялись на автозаправках. Освітлення слабеньке. Ага саме головне wi-fi тільки в Польщі,а потім що ??? Водій сказав що є таке як 3G від київстар,ну такого не може бути це просто смішно. Оцінка з великою натяжкою

Terletskiy/EWHDЛьвов - Лешно

К водителям претензий нет. Доехали хорошо. Автобус не плохой, но за 14 часов устаешь ))

EWHD/TerletskiyЛьвов - Познань

Все было супер, спасибо водителям!

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information