За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Вроцлав - Львів

Купити квитки на автобус Вроцлав - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Вроцлав в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:00 – 21:00 ВроцлавЛьвів

14 год. 0 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

07:30 – 05:05 ВроцлавЛьвів

21 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

08:00 – 21:00 ВроцлавЛьвів

13 год. 0 хв.

Чт

08:30 – 21:00 ВроцлавЛьвів

12 год. 30 хв.

Кожен день

08:30 – 21:00 ВроцлавЛьвів

12 год. 30 хв.

Кожен день

10:30 – 23:10 ВроцлавЛьвів

12 год. 40 хв.

Вт, Чт, Сб

10:30 – 00:30 ВроцлавЛьвів

14 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт

11:00 – 23:45 ВроцлавЛьвів

12 год. 45 хв.

Нд

11:00 – 22:40 ВроцлавЛьвів

11 год. 40 хв.

Кожен день

11:00 – 22:40 ВроцлавЛьвів

11 год. 40 хв.

Кожен день

11:00 – 02:30 ВроцлавЛьвів

15 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

11:00 – 22:40 ВроцлавЛьвів

11 год. 40 хв.

Кожен день

11:30 – 01:00 ВроцлавЛьвів

13 год. 30 хв.

Кожен день

11:30 – 00:30 ВроцлавЛьвів

13 год. 0 хв.

Кожен день

11:45 – 01:45 ВроцлавЛьвів

14 год. 0 хв.

Кожен день

12:00 – 01:50 ВроцлавЛьвів

13 год. 50 хв.

Кожен день

12:00 – 02:20 ВроцлавЛьвів

14 год. 20 хв.

Кожен день

13:00 – 05:00 ВроцлавЛьвів

16 год. 0 хв.

Кожен день

13:00 – 01:00 ВроцлавЛьвів

12 год. 0 хв.

Кожен день

13:00 – 05:00 ВроцлавЛьвів

16 год. 0 хв.

Кожен день

13:00 – 03:10 ВроцлавЛьвів

14 год. 10 хв.

Ср

13:00 – 01:30 ВроцлавЛьвів

12 год. 30 хв.

Кожен день

13:30 – 02:55 ВроцлавЛьвів

13 год. 25 хв.

Кожен день

14:00 – 03:50 ВроцлавЛьвів

13 год. 50 хв.

Кожен день

14:00 – 03:20 ВроцлавЛьвів

13 год. 20 хв.

Пн

14:00 – 03:20 ВроцлавЛьвів

13 год. 20 хв.

Пн

14:10 – 02:20 ВроцлавЛьвів

12 год. 10 хв.

Кожен день

14:45 – 04:40 ВроцлавЛьвів

13 год. 55 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

14:45 – 05:00 ВроцлавЛьвів

14 год. 15 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

14:45 – 04:45 ВроцлавЛьвів

14 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт

15:00 – 00:20 ВроцлавЛьвів

9 год. 20 хв.

Кожен день

15:15 – 03:00 ВроцлавЛьвів

11 год. 45 хв.

Вт, Пт

15:15 – 03:00 ВроцлавЛьвів

11 год. 45 хв.

Нд

15:30 – 07:00 ВроцлавЛьвів

15 год. 30 хв.

Вт, Пт

15:30 – 07:00 ВроцлавЛьвів

15 год. 30 хв.

Вт, Пт

16:00 – 04:40 ВроцлавЛьвів

12 год. 40 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

16:00 – 04:40 ВроцлавЛьвів

12 год. 40 хв.

Ср, Нд

16:00 – 04:10 ВроцлавЛьвів

12 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

16:00 – 04:10 ВроцлавЛьвів

12 год. 10 хв.

Ср, Нд

16:25 – 06:00 ВроцлавЛьвів

13 год. 35 хв.

Пт

17:00 – 06:00 ВроцлавЛьвів

13 год. 0 хв.

Пт

17:00 – 04:40 ВроцлавЛьвів

11 год. 40 хв.

Вт, Чт, Сб

17:35 – 07:20 ВроцлавЛьвів

13 год. 45 хв.

Кожен день

17:35 – 07:20 ВроцлавЛьвів

13 год. 45 хв.

Кожен день

17:35 – 07:20 ВроцлавЛьвів

13 год. 45 хв.

Кожен день

18:00 – 08:30 ВроцлавЛьвів

14 год. 30 хв.

Вт, Пт

18:00 – 08:30 ВроцлавЛьвів

14 год. 30 хв.

Вт, Пт

18:30 – 07:30 ВроцлавЛьвів

13 год. 0 хв.

Вт, Сб

18:40 – 08:25 ВроцлавЛьвів

13 год. 45 хв.

Кожен день

19:00 – 07:20 ВроцлавЛьвів

12 год. 20 хв.

Ср, Нд

19:00 – 07:20 ВроцлавЛьвів

12 год. 20 хв.

Ср, Нд

19:00 – 07:00 ВроцлавЛьвів

12 год. 0 хв.

Пт

20:20 – 07:00 ВроцлавЛьвів

10 год. 40 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

20:20 – 07:00 ВроцлавЛьвів

10 год. 40 хв.

Пт

20:40 – 09:00 ВроцлавЛьвів

12 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

20:40 – 09:15 ВроцлавЛьвів

12 год. 35 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

21:10 – 09:00 ВроцлавЛьвів

11 год. 50 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

21:10 – 09:15 ВроцлавЛьвів

12 год. 5 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

22:10 – 09:00 ВроцлавЛьвів

10 год. 50 хв.

Кожен день

23:15 – 08:30 ВроцлавЛьвів

9 год. 15 хв.

Вт, Сб

Як з Вроцлав швидко доїхати до центру Львів в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Вроцлав і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Калуженов/ЕВХДКраков - Львов

Как для такого длинного маршрута Познань-Харьков,автобус хотелось бы комфортнее.

FOP Ostapchuk/AgatВинница - Краков

Їхав з Вінниці до Кракова, поїздкою цілком задоволений. Автобус досить новий і комфортний, водії хороші, зупинялись коли треба, постійно всіх перераховували щоб нікого не загубити, молодці. Рекомендую!

Калуженов/ЕВХДКраков - Львов

Автобус должен был в Кракове в 15.30 , опоздал примерно на 1час 20 мин.Отдельное спасибо диспетчерам, отвечали на мои звонки)).Границу прошли без долгой задержки.Но на территории Украины автобус часто глох. Вместо заявленных 22.40 во Львове были около часа ночи. Комфорта бы получше)

Калуженов/ЕВХДКраков - Харьков

все прошло нормально. водители молодцы. несмотря на то, что автобус ломался, опоздали всего на 2 часа, для международного рейса это не катастрофично. безусловно, владельцу чп необходимо обратить внимание на наличие поломок в автобусе, но это сугубо вопрос к ним, а не к водителям

Terletskiy/EWHDЛьвов - Катовице

В автобусі брудно. Водій постійно кричав під час сну пасажирів і вживав нецензурну лексику. Цим перевізником більше їхати не буду.

Terletskiy/EWHDОполе - Львов

Все хорошо,правда уборка в автобусе оставляет желать лучшего

Terletskiy/EWHDТернополь - Вроцлав

Автобус в технічносправному стані. Кондиціонер працює. Один негативний момент, що водії не маркують і ведуть облік багажу, який складається у багажному відділенні автобуса. А загалом поїздкою задоволений.

Terletskiy/EWHDLviv - Rzeszow

If the bus is not totally booked I think it's an good ride which I would evaluate with 4 starts. If its booked 100% and you need to sit in the first row its not very comfortable. Especially when you spend like 6 hours in…

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information