За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Вроцлав - Львів

Купити квитки на автобус Вроцлав - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Вроцлав в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
06:00 – 19:55 ВроцлавЛьвів Відправлення в 06:00 від: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Прибуття в 19:55 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

13 год. 55 хв.

Маршрут

Пн, Чт, Сб

07:00 – 21:00 ВроцлавЛьвів Відправлення в 07:00 від: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13 Прибуття в 21:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

14 год. 0 хв.

Маршрут

Вт, Чт, Пт, Нд

07:00 – 21:00 ВроцлавЛьвів Відправлення в 07:00 від: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13 Прибуття в 21:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

14 год. 0 хв.

Маршрут

Вт, Чт, Пт, Нд

07:30 – 05:05 ВроцлавЛьвів Відправлення в 07:30 від: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13 Прибуття в 05:05 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

21 год. 35 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

08:00 – 21:00 ВроцлавЛьвів Відправлення в 08:00 від: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Прибуття в 21:00 до: ул.Кузневича 2

13 год. 0 хв.

Маршрут

Чт

08:30 – 21:00 ВроцлавЛьвів Відправлення в 08:30 від: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13 Прибуття в 21:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

12 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

08:30 – 21:00 ВроцлавЛьвів Відправлення в 08:30 від: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13 Прибуття в 21:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

12 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

11:00 – 02:30 ВроцлавЛьвів Відправлення в 11:00 від: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Прибуття в 02:30 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

15 год. 30 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

11:30 – 01:00 ВроцлавЛьвів Відправлення в 11:30 від: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13 Прибуття в 01:00 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

13 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

11:30 – 00:30 ВроцлавЛьвів Відправлення в 11:30 від: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13 Прибуття в 00:30 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

13 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

11:45 – 01:45 ВроцлавЛьвів Відправлення в 11:45 від: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Прибуття в 01:45 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

14 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

11:45 – 01:30 ВроцлавЛьвів Відправлення в 11:45 від: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Прибуття в 01:30 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

13 год. 45 хв.

Маршрут

Кожен день

11:45 – 01:30 ВроцлавЛьвів Відправлення в 11:45 від: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Прибуття в 01:30 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

13 год. 45 хв.

Маршрут

Кожен день

11:55 – 01:45 ВроцлавЛьвів Відправлення в 11:55 від: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Прибуття в 01:45 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

13 год. 50 хв.

Маршрут

Пн, Сб

11:55 – 01:30 ВроцлавЛьвів Відправлення в 11:55 від: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Прибуття в 01:30 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

13 год. 35 хв.

Маршрут

Пн, Сб

12:00 – 02:10 ВроцлавЛьвів Відправлення в 12:00 від: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Прибуття в 02:10 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

14 год. 10 хв.

Маршрут

Кожен день

12:00 – 01:50 ВроцлавЛьвів Відправлення в 12:00 від: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Прибуття в 01:50 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

13 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

12:00 – 01:40 ВроцлавЛьвів Відправлення в 12:00 від: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Прибуття в 01:40 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

13 год. 40 хв.

Маршрут

Кожен день

12:00 – 02:20 ВроцлавЛьвів Відправлення в 12:00 від: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Прибуття в 02:20 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

14 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

13:00 – 03:10 ВроцлавЛьвів Відправлення в 13:00 від: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13 Прибуття в 03:10 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

14 год. 10 хв.

Маршрут

Ср

13:00 – 05:00 ВроцлавЛьвів Відправлення в 13:00 від: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13 Прибуття в 05:00 до: Возле пиццерии "Наполетана", новая парковка, ул. Черновицкая 21

16 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

13:00 – 01:30 ВроцлавЛьвів Відправлення в 13:00 від: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13 Прибуття в 01:30 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

12 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

13:00 – 01:00 ВроцлавЛьвів Відправлення в 13:00 від: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13 Прибуття в 01:00 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

12 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

13:00 – 05:00 ВроцлавЛьвів Відправлення в 13:00 від: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13 Прибуття в 05:00 до: Возле пиццерии "Наполетана", новая парковка, ул. Черновицкая 21

16 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

13:30 – 02:55 ВроцлавЛьвів Відправлення в 13:30 від: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Прибуття в 02:55 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

13 год. 25 хв.

Маршрут

Кожен день

13:45 – 02:55 ВроцлавЛьвів Відправлення в 13:45 від: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Прибуття в 02:55 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

13 год. 10 хв.

Маршрут

Пт

13:45 – 02:55 ВроцлавЛьвів Відправлення в 13:45 від: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Прибуття в 02:55 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

13 год. 10 хв.

Маршрут

Вт, Чт, Сб

14:00 – 03:20 ВроцлавЛьвів Відправлення в 14:00 від: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Прибуття в 03:20 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

13 год. 20 хв.

Маршрут

Пн

14:00 – 03:50 ВроцлавЛьвів Відправлення в 14:00 від: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Прибуття в 03:50 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

13 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

14:00 – 03:20 ВроцлавЛьвів Відправлення в 14:00 від: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Прибуття в 03:20 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

13 год. 20 хв.

Маршрут

Пн

14:10 – 02:20 ВроцлавЛьвів Відправлення в 14:10 від: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Прибуття в 02:20 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

12 год. 10 хв.

Маршрут

Кожен день

14:15 – 03:25 ВроцлавЛьвів Відправлення в 14:15 від: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Прибуття в 03:25 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

13 год. 10 хв.

Маршрут

Сб

14:15 – 03:55 ВроцлавЛьвів Відправлення в 14:15 від: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Прибуття в 03:55 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

13 год. 40 хв.

Маршрут

Сб

14:20 – 02:40 ВроцлавЛьвів Відправлення в 14:20 від: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Прибуття в 02:40 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

12 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

14:45 – 04:45 ВроцлавЛьвів Відправлення в 14:45 від: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13 Прибуття в 04:45 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

14 год. 0 хв.

Маршрут

Вт

14:45 – 05:00 ВроцлавЛьвів Відправлення в 14:45 від: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13 Прибуття в 05:00 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

14 год. 15 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

14:45 – 04:40 ВроцлавЛьвів Відправлення в 14:45 від: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13 Прибуття в 04:40 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

13 год. 55 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

15:00 – 04:50 ВроцлавЛьвів Відправлення в 15:00 від: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Прибуття в 04:50 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

13 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

16:00 – 06:45 ВроцлавЛьвів Відправлення в 16:00 від: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13 Прибуття в 06:45 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

14 год. 45 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

16:00 – 04:40 ВроцлавЛьвів Відправлення в 16:00 від: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13 Прибуття в 04:40 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

12 год. 40 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

16:00 – 04:40 ВроцлавЛьвів Відправлення в 16:00 від: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13 Прибуття в 04:40 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

12 год. 40 хв.

Маршрут

Ср, Нд

16:00 – 07:10 ВроцлавЛьвів Відправлення в 16:00 від: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13 Прибуття в 07:10 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

15 год. 10 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

16:00 – 04:10 ВроцлавЛьвів Відправлення в 16:00 від: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13 Прибуття в 04:10 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

12 год. 10 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

16:00 – 04:10 ВроцлавЛьвів Відправлення в 16:00 від: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13 Прибуття в 04:10 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

12 год. 10 хв.

Маршрут

Ср, Нд

16:25 – 06:00 ВроцлавЛьвів Відправлення в 16:25 від: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Прибуття в 06:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

13 год. 35 хв.

Маршрут

Пт

17:00 – 04:40 ВроцлавЛьвів Відправлення в 17:00 від: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13 Прибуття в 04:40 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

11 год. 40 хв.

Маршрут

Вт, Чт, Сб

17:35 – 07:20 ВроцлавЛьвів Відправлення в 17:35 від: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13 Прибуття в 07:20 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

13 год. 45 хв.

Маршрут

Кожен день

17:35 – 07:20 ВроцлавЛьвів Відправлення в 17:35 від: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13 Прибуття в 07:20 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

13 год. 45 хв.

Маршрут

Кожен день

17:35 – 07:20 ВроцлавЛьвів Відправлення в 17:35 від: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13 Прибуття в 07:20 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

13 год. 45 хв.

Маршрут

Кожен день

18:00 – 08:30 ВроцлавЛьвів Відправлення в 18:00 від: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Прибуття в 08:30 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

14 год. 30 хв.

Маршрут

Вт, Пт

18:05 – 08:25 ВроцлавЛьвів Відправлення в 18:05 від: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Прибуття в 08:25 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

14 год. 20 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

18:30 – 07:30 ВроцлавЛьвів Відправлення в 18:30 від: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Прибуття в 07:30 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

13 год. 0 хв.

Маршрут

Вт, Сб

19:00 – 07:20 ВроцлавЛьвів Відправлення в 19:00 від: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Прибуття в 07:20 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

12 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

19:00 – 07:00 ВроцлавЛьвів Відправлення в 19:00 від: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Прибуття в 07:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

12 год. 0 хв.

Маршрут

Пт

19:00 – 07:20 ВроцлавЛьвів Відправлення в 19:00 від: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Прибуття в 07:20 до: Ж/Д вокзал, парковка, пл.Дворцова 1

12 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

20:20 – 07:00 ВроцлавЛьвів Відправлення в 20:20 від: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13 Прибуття в 07:00 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

10 год. 40 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

20:40 – 09:00 ВроцлавЛьвів Відправлення в 20:40 від: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Прибуття в 09:00 до: Ж/Д вокзал, парковка, пл.Дворцова 1

12 год. 20 хв.

Маршрут

Пн, Пт

20:40 – 09:15 ВроцлавЛьвів Відправлення в 20:40 від: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Прибуття в 09:15 до: Ж/Д вокзал, парковка, пл.Дворцова 1

12 год. 35 хв.

Маршрут

Пн, Пт

21:10 – 09:15 ВроцлавЛьвів Відправлення в 21:10 від: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Прибуття в 09:15 до: Ж/Д вокзал, парковка, пл.Дворцова 1

12 год. 5 хв.

Маршрут

Пн, Пт

21:10 – 09:00 ВроцлавЛьвів Відправлення в 21:10 від: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Прибуття в 09:00 до: Ж/Д вокзал, парковка, пл.Дворцова 1

11 год. 50 хв.

Маршрут

Пн, Пт

22:10 – 09:00 ВроцлавЛьвів Відправлення в 22:10 від: Временный автовокзал, ул. Joannitów 13 Прибуття в 09:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

23:15 – 08:30 ВроцлавЛьвів Відправлення в 23:15 від: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11 Прибуття в 08:30 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

9 год. 15 хв.

Маршрут

Вт, Сб

Як з Вроцлав швидко доїхати до центру Львів в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Вроцлав і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Terletskiy/EWHDТернополь - Вроцлав

Автобус в технічносправному стані. Кондиціонер працює. Один негативний момент, що водії не маркують і ведуть облік багажу, який складається у багажному відділенні автобуса. А загалом поїздкою задоволений.

Terletskiy/EWHDLviv - Rzeszow

If the bus is not totally booked I think it's an good ride which I would evaluate with 4 starts. If its booked 100% and you need to sit in the first row its not very comfortable. Especially when you spend like 6 hours in…

Terletskiy/EWHDВроцлав - Тернополь

Телевізор є,але не працює. Туалет то зупинялись на автозаправках. Освітлення слабеньке. Ага саме головне wi-fi тільки в Польщі,а потім що ??? Водій сказав що є таке як 3G від київстар,ну такого не може бути це просто смішно. Оцінка з великою натяжкою

FOP OSTAPCZUK/AgatТернополь - Краков

Автобус синий неоплан....нет вайфая.нет юсб зарядки гаджетов. На седушке возле прохода дует в глаза.пришлось ехать всю дорогу в кепке.

Terletskiy/EWHDЛьвов - Лешно

К водителям претензий нет. Доехали хорошо. Автобус не плохой, но за 14 часов устаешь ))

Ternopilske ATP/EWHDRzeszow - Ternopil

Автобус прибув завчасно - водій сказав, що повинен виїхати швидше - отже мені пощастило, що за одну годину до від'їзду я вже була на вокзалі. В іншому випадку, мабуть, поїхав би без мене. Водій не дозволяв на кордоні вийти з автобуса - ні з польського,…

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information