• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Вроцлав - Краків

Купити квитки на автобус Вроцлав - Краків: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Краків. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Вроцлав в Краків і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Краків дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
02:40 – 07:40 ВроцлавКраків

5 год. 0 хв.

Пт, Сб

07:00 – 12:30 ВроцлавКраків

5 год. 30 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

07:30 – 12:05 ВроцлавКраків

4 год. 35 хв.

Пн, Ср, Пт

09:50 – 15:40 ВроцлавКраків

5 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб

09:50 – 14:20 ВроцлавКраків

4 год. 30 хв.

Вт

10:40 – 15:00 ВроцлавКраків

4 год. 20 хв.

Кожен день

10:40 – 15:00 ВроцлавКраків

4 год. 20 хв.

Кожен день

10:40 – 15:00 ВроцлавКраків

4 год. 20 хв.

Кожен день

10:40 – 15:00 ВроцлавКраків

4 год. 20 хв.

Кожен день

11:00 – 15:30 ВроцлавКраків

4 год. 30 хв.

Кожен день

11:00 – 15:30 ВроцлавКраків

4 год. 30 хв.

Кожен день

11:00 – 15:30 ВроцлавКраків

4 год. 30 хв.

Кожен день

11:00 – 15:30 ВроцлавКраків

4 год. 30 хв.

Кожен день

11:00 – 16:00 ВроцлавКраків

5 год. 0 хв.

Кожен день

11:00 – 15:30 ВроцлавКраків

4 год. 30 хв.

Кожен день

11:15 – 16:10 ВроцлавКраків

4 год. 55 хв.

Кожен день

11:30 – 16:00 ВроцлавКраків

4 год. 30 хв.

Кожен день

11:45 – 17:10 ВроцлавКраків

5 год. 25 хв.

Вт

11:45 – 17:10 ВроцлавКраків

5 год. 25 хв.

Кожен день

12:00 – 17:10 ВроцлавКраків

5 год. 10 хв.

Кожен день

12:00 – 17:10 ВроцлавКраків

5 год. 10 хв.

Кожен день

13:00 – 18:00 ВроцлавКраків

5 год. 0 хв.

Кожен день

13:00 – 18:00 ВроцлавКраків

5 год. 0 хв.

Кожен день

13:00 – 17:25 ВроцлавКраків

4 год. 25 хв.

Кожен день

13:05 – 17:40 ВроцлавКраків

4 год. 35 хв.

Кожен день

13:30 – 19:00 ВроцлавКраків

5 год. 30 хв.

Ср

13:30 – 18:20 ВроцлавКраків

4 год. 50 хв.

Кожен день

13:30 – 18:20 ВроцлавКраків

4 год. 50 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

13:30 – 18:20 ВроцлавКраків

4 год. 50 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

13:30 – 18:20 ВроцлавКраків

4 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб

14:10 – 19:00 ВроцлавКраків

4 год. 50 хв.

Кожен день

14:10 – 19:00 ВроцлавКраків

4 год. 50 хв.

Пн

14:15 – 19:45 ВроцлавКраків

5 год. 30 хв.

Вт, Сб

14:20 – 20:00 ВроцлавКраків

5 год. 40 хв.

Кожен день

14:20 – 19:35 ВроцлавКраків

5 год. 15 хв.

Кожен день

15:00 – 19:35 ВроцлавКраків

4 год. 35 хв.

Кожен день

15:20 – 20:20 ВроцлавКраків

5 год. 0 хв.

Вт, Сб

15:20 – 21:35 ВроцлавКраків

6 год. 15 хв.

Вт, Сб

15:45 – 20:15 ВроцлавКраків

4 год. 30 хв.

Вт

15:55 – 20:45 ВроцлавКраків

4 год. 50 хв.

Кожен день

16:00 – 20:30 ВроцлавКраків

4 год. 30 хв.

Кожен день

16:00 – 20:30 ВроцлавКраків

4 год. 30 хв.

Ср, Нд

16:15 – 20:30 ВроцлавКраків

4 год. 15 хв.

Кожен день

16:25 – 21:30 ВроцлавКраків

5 год. 5 хв.

Вт, Пт

17:00 – 21:50 ВроцлавКраків

4 год. 50 хв.

Кожен день

17:00 – 22:00 ВроцлавКраків

5 год. 0 хв.

Кожен день

17:00 – 21:50 ВроцлавКраків

4 год. 50 хв.

Кожен день

17:30 – 21:20 ВроцлавКраків

3 год. 50 хв.

Кожен день

17:35 – 22:30 ВроцлавКраків

4 год. 55 хв.

Кожен день

17:35 – 22:20 ВроцлавКраків

4 год. 45 хв.

Кожен день

17:35 – 22:30 ВроцлавКраків

4 год. 55 хв.

Кожен день

17:35 – 22:30 ВроцлавКраків

4 год. 55 хв.

Кожен день

17:35 – 22:30 ВроцлавКраків

4 год. 55 хв.

Кожен день

17:50 – 22:50 ВроцлавКраків

5 год. 0 хв.

Кожен день

17:50 – 22:50 ВроцлавКраків

5 год. 0 хв.

Кожен день

17:50 – 22:30 ВроцлавКраків

4 год. 40 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

18:30 – 23:30 ВроцлавКраків

5 год. 0 хв.

Ср, Нд

18:30 – 23:30 ВроцлавКраків

5 год. 0 хв.

Ср, Нд

19:00 – 23:20 ВроцлавКраків

4 год. 20 хв.

Кожен день

19:00 – 23:20 ВроцлавКраків

4 год. 20 хв.

Кожен день

19:00 – 23:20 ВроцлавКраків

4 год. 20 хв.

Кожен день

19:20 – 23:45 ВроцлавКраків

4 год. 25 хв.

Кожен день

19:20 – 23:45 ВроцлавКраків

4 год. 25 хв.

Кожен день

19:20 – 23:45 ВроцлавКраків

4 год. 25 хв.

Кожен день

19:20 – 23:45 ВроцлавКраків

4 год. 25 хв.

Кожен день

20:20 – 23:55 ВроцлавКраків

3 год. 35 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Вроцлав швидко доїхати до центру Краків в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Вроцлав і куди прибувають до Краків. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя