• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Вроцлав - Краків

Купити квитки на автобус Вроцлав - Краків: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Краків. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Вроцлав в Краків і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Краків дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:00 – 12:30 ВроцлавКраків

5 год. 30 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

09:45 – 14:00 ВроцлавКраків

4 год. 15 хв.

Кожен день

09:45 – 14:00 ВроцлавКраків

4 год. 15 хв.

Чт, Нд

10:30 – 15:45 ВроцлавКраків

5 год. 15 хв.

Чт, Сб

11:00 – 16:00 ВроцлавКраків

5 год. 0 хв.

Ср, Пт, Нд

11:00 – 16:00 ВроцлавКраків

5 год. 0 хв.

Кожен день

11:30 – 16:00 ВроцлавКраків

4 год. 30 хв.

Кожен день

11:30 – 16:00 ВроцлавКраків

4 год. 30 хв.

Кожен день

11:45 – 17:10 ВроцлавКраків

5 год. 25 хв.

Кожен день

11:45 – 17:10 ВроцлавКраків

5 год. 25 хв.

Кожен день

12:00 – 17:10 ВроцлавКраків

5 год. 10 хв.

Кожен день

12:00 – 17:10 ВроцлавКраків

5 год. 10 хв.

Кожен день

12:05 – 17:00 ВроцлавКраків

4 год. 55 хв.

Пн, Вт, Сб, Нд

13:00 – 17:25 ВроцлавКраків

4 год. 25 хв.

Кожен день

13:00 – 18:00 ВроцлавКраків

5 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

13:00 – 17:25 ВроцлавКраків

4 год. 25 хв.

Кожен день

13:00 – 18:00 ВроцлавКраків

5 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

13:00 – 17:20 ВроцлавКраків

4 год. 20 хв.

Кожен день

13:05 – 17:40 ВроцлавКраків

4 год. 35 хв.

Кожен день

13:05 – 17:40 ВроцлавКраків

4 год. 35 хв.

Кожен день

13:30 – 18:20 ВроцлавКраків

4 год. 50 хв.

Кожен день

13:30 – 18:20 ВроцлавКраків

4 год. 50 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

13:30 – 18:20 ВроцлавКраків

4 год. 50 хв.

Кожен день

13:30 – 18:20 ВроцлавКраків

4 год. 50 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

14:10 – 19:00 ВроцлавКраків

4 год. 50 хв.

Кожен день

14:15 – 19:45 ВроцлавКраків

5 год. 30 хв.

Сб

14:20 – 20:00 ВроцлавКраків

5 год. 40 хв.

Кожен день

14:20 – 20:00 ВроцлавКраків

5 год. 40 хв.

Кожен день

14:35 – 19:05 ВроцлавКраків

4 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб, Нд

15:50 – 20:30 ВроцлавКраків

4 год. 40 хв.

Кожен день

16:00 – 20:30 ВроцлавКраків

4 год. 30 хв.

Кожен день

17:00 – 22:00 ВроцлавКраків

5 год. 0 хв.

Пн, Пт, Сб, Нд

17:00 – 21:50 ВроцлавКраків

4 год. 50 хв.

Кожен день

17:00 – 22:00 ВроцлавКраків

5 год. 0 хв.

Чт, Пт, Сб, Нд

17:00 – 21:50 ВроцлавКраків

4 год. 50 хв.

Кожен день

17:30 – 21:50 ВроцлавКраків

4 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

17:35 – 21:40 ВроцлавКраків

4 год. 5 хв.

Кожен день

17:35 – 21:40 ВроцлавКраків

4 год. 5 хв.

Кожен день

17:35 – 21:40 ВроцлавКраків

4 год. 5 хв.

Кожен день

17:35 – 21:40 ВроцлавКраків

4 год. 5 хв.

Кожен день

17:40 – 21:30 ВроцлавКраків

3 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб

18:00 – 22:50 ВроцлавКраків

4 год. 50 хв.

Пт

18:10 – 22:40 ВроцлавКраків

4 год. 30 хв.

Чт

19:20 – 23:45 ВроцлавКраків

4 год. 25 хв.

Кожен день

19:20 – 23:45 ВроцлавКраків

4 год. 25 хв.

Кожен день

19:20 – 23:45 ВроцлавКраків

4 год. 25 хв.

Кожен день

19:20 – 23:45 ВроцлавКраків

4 год. 25 хв.

Кожен день

20:20 – 23:55 ВроцлавКраків

3 год. 35 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Вроцлав швидко доїхати до центру Краків в 2021 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Вроцлав і куди прибувають до Краків. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Остапчук ФОПВінниця - Краків

Гуд, але на границі перетримали. І шкода що на передніх місцях не можна сідати

ModultransОполе - Косов

Добрий день, поїздка в цілому хороша бо шофери виявились спокійними людьми, і не було конфліктів. На рахунок уваг - не вистачало плавності в їзді місцями, через що приходилось шукати пляшку і гарнітуру по всюди і друга річ це автобус якому бракувало комфорту (присутні шуми і…

Львівське АТП 14630Катовіце - Житомир

Перетнули кордон дуже швидко. Мінус у Львові автобус поламався.

МодультрансКраків аeропорт - Чернівці

Мої батьки їхали з аеропорту Краків до Чернівців. Автобус приїхав вчасно, водії професіонали, автобус був чудової якості, ніяких лишніх зупинок і все по графіку. Батьки дуже задоволені! Оцінка 6 із 5!

ОріонбусХмельницький - Люблін

Їхав до Польщі.Автобус трохи запізнився.В іншому:поїздка,сервіс,водії-добре

P-TRANS/П-ТРАНС ТзОВКраків - Чернівці

поїздкою задоволений ,привітні водії,комфортабельный автобус.

Lvivske ATP 14630Львов - Краков

Все на найвищому рівні, дякую

ModultransКамянець-Подільський - Львів

Гарна компанія ) Є один мінус ( встановіть таблицю онлайн при купівлі квитка, щоб можна було вибирати місця )

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя