• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Вроцлав - Івано-Франківськ

Купити квитки на автобус Вроцлав - Івано-Франківськ: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Івано-Франківськ. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Вроцлав в Івано-Франківськ і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Івано-Франківськ дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
02:40 – 20:10 ВроцлавІвано-Франківськ

17 год. 30 хв.

Пн, Чт, Пт, Сб, Нд

07:00 – 08:30 ВроцлавІвано-Франківськ

25 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

07:00 – 08:30 ВроцлавІвано-Франківськ

25 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

07:00 – 08:30 ВроцлавІвано-Франківськ

25 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

07:00 – 08:30 ВроцлавІвано-Франківськ

25 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

11:30 – 04:00 ВроцлавІвано-Франківськ

16 год. 30 хв.

Кожен день

13:00 – 04:10 ВроцлавІвано-Франківськ

15 год. 10 хв.

Кожен день

13:30 – 07:20 ВроцлавІвано-Франківськ

17 год. 50 хв.

Кожен день

16:00 – 08:40 ВроцлавІвано-Франківськ

16 год. 40 хв.

Ср, Нд

16:00 – 08:40 ВроцлавІвано-Франківськ

16 год. 40 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

18:40 – 12:00 ВроцлавІвано-Франківськ

17 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

20:40 – 12:35 ВроцлавІвано-Франківськ

15 год. 55 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

21:10 – 12:35 ВроцлавІвано-Франківськ

15 год. 25 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Вроцлав швидко доїхати до центру Івано-Франківськ в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Вроцлав і куди прибувають до Івано-Франківськ. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя