• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Вроцлав - Рівне

Купити квитки на автобус Вроцлав - Рівне: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Рівне. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Вроцлав в Рівне і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Рівне дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:00 – 02:15 ВроцлавРівне

19 год. 15 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

09:45 – 03:05 ВроцлавРівне

17 год. 20 хв.

Кожен день

10:30 – 02:40 ВроцлавРівне

16 год. 10 хв.

Чт, Сб

11:30 – 04:10 ВроцлавРівне

16 год. 40 хв.

Кожен день

12:00 – 04:30 ВроцлавРівне

16 год. 30 хв.

Кожен день

12:00 – 05:30 ВроцлавРівне

17 год. 30 хв.

Кожен день

13:00 – 04:10 ВроцлавРівне

15 год. 10 хв.

Кожен день

13:00 – 08:00 ВроцлавРівне

19 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

13:30 – 06:40 ВроцлавРівне

17 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

14:10 – 05:50 ВроцлавРівне

15 год. 40 хв.

Кожен день

15:00 – 06:30 ВроцлавРівне

15 год. 30 хв.

Кожен день

15:00 – 06:25 ВроцлавРівне

15 год. 25 хв.

Кожен день

17:20 – 06:15 ВроцлавРівне

12 год. 55 хв.

Сб

17:30 – 07:00 ВроцлавРівне

13 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

17:35 – 08:30 ВроцлавРівне

14 год. 55 хв.

Кожен день

17:35 – 10:00 ВроцлавРівне

16 год. 25 хв.

Кожен день

17:35 – 08:30 ВроцлавРівне

14 год. 55 хв.

Кожен день

17:35 – 10:00 ВроцлавРівне

16 год. 25 хв.

Кожен день

17:40 – 10:15 ВроцлавРівне

16 год. 35 хв.

Вт, Чт, Сб

18:20 – 13:50 ВроцлавРівне

19 год. 30 хв.

Пн, Пт

19:20 – 10:50 ВроцлавРівне

15 год. 30 хв.

Кожен день

19:20 – 10:50 ВроцлавРівне

15 год. 30 хв.

Кожен день

19:20 – 10:50 ВроцлавРівне

15 год. 30 хв.

Кожен день

19:20 – 10:50 ВроцлавРівне

15 год. 30 хв.

Кожен день

20:20 – 11:10 ВроцлавРівне

14 год. 50 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Вроцлав швидко доїхати до центру Рівне в 2021 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Вроцлав і куди прибувають до Рівне. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Львівське АТП 14630Катовіце - Житомир

Перетнули кордон дуже швидко. Мінус у Львові автобус поламався.

VilartransЛьвов - Либерец

все супер. водії хороші. дорога через Венгрію.

VilartransЛиберец - Ровно

Їхав цим перевізником перший раз,нормально

Lvivske ATP 14630Львов - Краков

Все на найвищому рівні, дякую

Брінцов С.В.Київ - Варшава

18.06.2021 року я їхала за маршрутом Київ - Варшава перевізник Бринцов С.В. (це моя третя поїздка з даним перевізником), і хочу висловити свою щиру вдячність Вам, пане Бринцов С.В. і водіям: Олександру та Олексію (сподіваюсь, що правильно вказала їх імена). Окрім того, що це професіонали…

Брінцов С.В.Вроцлав - Житомир

Поїздкою задоволена

Lvivske ATP 14630Краков - Львов

Все було добре,дорога була легкою,водії професіонали,єдине,що не всі мали маски на обличчі( все ж таки часи коронавірусу)

VilartransЛіберець - Рівне

Доїхали швидко)

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя