• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Вроцлав - Рівне

Купити квитки на автобус Вроцлав - Рівне: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Рівне. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Вроцлав в Рівне і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Рівне дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:00 – 06:30 ВроцлавРівне

23 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

07:00 – 06:30 ВроцлавРівне

23 год. 30 хв.

Вт, Чт, Нд

07:00 – 02:15 ВроцлавРівне

19 год. 15 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

07:00 – 06:30 ВроцлавРівне

23 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

07:00 – 06:30 ВроцлавРівне

23 год. 30 хв.

Вт, Чт, Нд

07:30 – 22:50 ВроцлавРівне

15 год. 20 хв.

Пн, Пт

08:00 – 00:55 ВроцлавРівне

16 год. 55 хв.

Кожен день

09:00 – 04:25 ВроцлавРівне

19 год. 25 хв.

Вт, Пт, Нд

09:00 – 04:25 ВроцлавРівне

19 год. 25 хв.

Вт, Пт, Нд

09:50 – 03:50 ВроцлавРівне

18 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

11:00 – 02:10 ВроцлавРівне

15 год. 10 хв.

Кожен день

11:00 – 02:10 ВроцлавРівне

15 год. 10 хв.

Кожен день

11:00 – 02:10 ВроцлавРівне

15 год. 10 хв.

Кожен день

11:00 – 02:10 ВроцлавРівне

15 год. 10 хв.

Кожен день

11:00 – 02:10 ВроцлавРівне

15 год. 10 хв.

Кожен день

11:15 – 06:20 ВроцлавРівне

19 год. 5 хв.

Кожен день

11:50 – 05:35 ВроцлавРівне

17 год. 45 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб, Нд

12:00 – 05:30 ВроцлавРівне

17 год. 30 хв.

Кожен день

12:00 – 05:30 ВроцлавРівне

17 год. 30 хв.

Кожен день

13:00 – 08:00 ВроцлавРівне

19 год. 0 хв.

Кожен день

13:00 – 08:05 ВроцлавРівне

19 год. 5 хв.

Кожен день

13:30 – 06:40 ВроцлавРівне

17 год. 10 хв.

Вт, Чт, Сб

13:30 – 06:40 ВроцлавРівне

17 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

13:30 – 07:00 ВроцлавРівне

17 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

14:10 – 05:50 ВроцлавРівне

15 год. 40 хв.

Кожен день

15:00 – 06:30 ВроцлавРівне

15 год. 30 хв.

Кожен день

15:00 – 06:30 ВроцлавРівне

15 год. 30 хв.

Кожен день

15:00 – 07:05 ВроцлавРівне

16 год. 5 хв.

Кожен день

15:15 – 06:15 ВроцлавРівне

15 год. 0 хв.

Вт, Нд

15:20 – 06:50 ВроцлавРівне

15 год. 30 хв.

Вт, Сб

15:20 – 06:50 ВроцлавРівне

15 год. 30 хв.

Вт, Сб

16:00 – 10:35 ВроцлавРівне

18 год. 35 хв.

Нд

17:35 – 10:00 ВроцлавРівне

16 год. 25 хв.

Кожен день

17:35 – 10:00 ВроцлавРівне

16 год. 25 хв.

Кожен день

17:35 – 10:00 ВроцлавРівне

16 год. 25 хв.

Кожен день

17:35 – 10:00 ВроцлавРівне

16 год. 25 хв.

Кожен день

18:20 – 11:00 ВроцлавРівне

16 год. 40 хв.

Кожен день

19:20 – 10:50 ВроцлавРівне

15 год. 30 хв.

Кожен день

19:20 – 10:50 ВроцлавРівне

15 год. 30 хв.

Кожен день

19:20 – 10:50 ВроцлавРівне

15 год. 30 хв.

Кожен день

19:20 – 10:50 ВроцлавРівне

15 год. 30 хв.

Кожен день

20:55 – 10:00 ВроцлавРівне

13 год. 5 хв.

Сб

20:55 – 10:00 ВроцлавРівне

13 год. 5 хв.

Сб

Маршрут на карті

Як з Вроцлав швидко доїхати до центру Рівне в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Вроцлав і куди прибувають до Рівне. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Калуженов/Борейчук/Тернвояж/EWHDПознань - Полтава

Відгук про поїздку. Все дуже сподобалось. Харні ввічливі водії. Дякую.

KOBRA/AgatЛуцк - Варшава

Добралися до Варшави швидко. Один із водіїв міг би бути ввічливішим, але загалом поїздка сподобалась.

Калуженов/Борейчук/Тернвояж/EWHDПознань - Харьков

Доехали отлично, хорошие водителя)) только розеток не хватает, а так твердая десятка))

Калуженов/Борейчук/Тернвояж/EWHDВроцлав - Львов

Отличний перевозчик!!!

FOP POTYNGE GEORGII/AGATВроцлав - Запорожье

Все отлично всем спасибо.

KOBRA/AgatХарьков - Лодзь

Очень дешево

KOBRA/AgatЛодзь - Харьков

Все отлично. По комфортабельности 4. Цена адекватнопредельная.

KOBRA/AgatРовно - Варшава

Позитивним було те, що майже вчасно приїхали у Варшаву - спізнились лише на 20 хв.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя