• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Wroclaw - Rivne

Koupit jízdenky na autobus Wroclaw – Rivne: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Rivne. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Wroclaw do Rivne a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Rivne levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:00 – 06:30 WroclawRivne

23 hod. 30 min.

Po, St, Pá, So

07:00 – 06:30 WroclawRivne

23 hod. 30 min.

Út, Čt, Ne

07:00 – 02:15 WroclawRivne

19 hod. 15 min.

Út, Čt, Pá, Ne

07:00 – 06:30 WroclawRivne

23 hod. 30 min.

Po, St, Pá, So

07:00 – 06:30 WroclawRivne

23 hod. 30 min.

Út, Čt, Ne

07:30 – 22:50 WroclawRivne

15 hod. 20 min.

Po, St, Pá

08:00 – 00:55 WroclawRivne

16 hod. 55 min.

Denně

09:00 – 04:25 WroclawRivne

19 hod. 25 min.

Út, Pá, Ne

09:00 – 04:25 WroclawRivne

19 hod. 25 min.

Út, Pá, Ne

09:50 – 03:50 WroclawRivne

18 hod. 0 min.

Út, Čt, So

11:00 – 02:10 WroclawRivne

15 hod. 10 min.

Denně

11:00 – 02:10 WroclawRivne

15 hod. 10 min.

Denně

11:00 – 02:10 WroclawRivne

15 hod. 10 min.

Denně

11:00 – 02:10 WroclawRivne

15 hod. 10 min.

Denně

11:00 – 02:10 WroclawRivne

15 hod. 10 min.

Denně

11:15 – 06:20 WroclawRivne

19 hod. 5 min.

Denně

11:50 – 05:35 WroclawRivne

17 hod. 45 min.

Po, Út, Čt, So, Ne

12:00 – 05:30 WroclawRivne

17 hod. 30 min.

Denně

12:00 – 05:30 WroclawRivne

17 hod. 30 min.

Denně

13:00 – 08:05 WroclawRivne

19 hod. 5 min.

Denně

13:30 – 06:40 WroclawRivne

17 hod. 10 min.

Út, Čt, So

13:30 – 06:40 WroclawRivne

17 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, So

13:30 – 07:00 WroclawRivne

17 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, So

14:10 – 05:50 WroclawRivne

15 hod. 40 min.

Denně

15:00 – 06:30 WroclawRivne

15 hod. 30 min.

Denně

15:00 – 07:05 WroclawRivne

16 hod. 5 min.

Denně

15:00 – 06:30 WroclawRivne

15 hod. 30 min.

Denně

15:15 – 06:15 WroclawRivne

15 hod. 0 min.

Út, Ne

15:20 – 09:45 WroclawRivne

18 hod. 25 min.

Út, So

15:20 – 09:45 WroclawRivne

18 hod. 25 min.

Út, So

16:00 – 10:35 WroclawRivne

18 hod. 35 min.

Ne

17:35 – 10:00 WroclawRivne

16 hod. 25 min.

Denně

17:35 – 10:00 WroclawRivne

16 hod. 25 min.

Denně

17:35 – 10:00 WroclawRivne

16 hod. 25 min.

Denně

17:35 – 10:00 WroclawRivne

16 hod. 25 min.

Denně

19:20 – 10:50 WroclawRivne

15 hod. 30 min.

Denně

19:20 – 10:50 WroclawRivne

15 hod. 30 min.

Denně

19:20 – 10:50 WroclawRivne

15 hod. 30 min.

Denně

19:20 – 10:50 WroclawRivne

15 hod. 30 min.

Denně

20:55 – 10:00 WroclawRivne

13 hod. 5 min.

So

20:55 – 10:00 WroclawRivne

13 hod. 5 min.

So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Wroclaw do centra Rivne v roce 2019. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Wroclaw a příjezdu v Rivne. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací