Podle času
Podle ceny

Autobusy Wroclaw - Rivne

Koupit jízdenky na autobus Wroclaw – Rivne: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Rivne. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Wroclaw do Rivne a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Rivne levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:00 – 01:00 WroclawRivne

18 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá, Ne

07:00 – 06:30 WroclawRivne

23 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

07:00 – 06:30 WroclawRivne

23 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

07:45 – 01:35 WroclawRivne

17 hod. 50 min.

Po, Čt, So

08:00 – 00:55 WroclawRivne

16 hod. 55 min.

Denně

09:00 – 04:25 WroclawRivne

19 hod. 25 min.

Út, Pá, Ne

09:00 – 04:25 WroclawRivne

19 hod. 25 min.

Út, Pá, Ne

11:00 – 02:10 WroclawRivne

15 hod. 10 min.

Denně

11:00 – 02:10 WroclawRivne

15 hod. 10 min.

Denně

11:00 – 02:10 WroclawRivne

15 hod. 10 min.

Denně

11:00 – 02:10 WroclawRivne

15 hod. 10 min.

Denně

11:00 – 03:30 WroclawRivne

16 hod. 30 min.

Ne

12:00 – 07:00 WroclawRivne

19 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 07:00 WroclawRivne

19 hod. 0 min.

Denně

12:10 – 03:40 WroclawRivne

15 hod. 30 min.

St, Pá, Ne

13:00 – 08:00 WroclawRivne

19 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 06:40 WroclawRivne

17 hod. 10 min.

Po, Čt

13:30 – 06:40 WroclawRivne

17 hod. 10 min.

So

14:10 – 05:50 WroclawRivne

15 hod. 40 min.

Denně

14:45 – 08:00 WroclawRivne

17 hod. 15 min.

Po, Út, Pá, So

15:00 – 06:30 WroclawRivne

15 hod. 30 min.

Denně

15:15 – 06:15 WroclawRivne

15 hod. 0 min.

Út

15:30 – 10:30 WroclawRivne

19 hod. 0 min.

Denně

15:30 – 10:30 WroclawRivne

19 hod. 0 min.

Denně

15:50 – 08:40 WroclawRivne

16 hod. 50 min.

Po, Pá

16:00 – 10:35 WroclawRivne

18 hod. 35 min.

Ne

16:00 – 10:35 WroclawRivne

18 hod. 35 min.

Ne

17:00 – 09:30 WroclawRivne

16 hod. 30 min.

17:35 – 10:00 WroclawRivne

16 hod. 25 min.

Denně

17:35 – 10:00 WroclawRivne

16 hod. 25 min.

Denně

17:35 – 10:00 WroclawRivne

16 hod. 25 min.

Denně

17:35 – 10:00 WroclawRivne

16 hod. 25 min.

Denně

17:55 – 11:55 WroclawRivne

18 hod. 0 min.

Út, So

19:20 – 10:50 WroclawRivne

15 hod. 30 min.

Denně

19:20 – 10:50 WroclawRivne

15 hod. 30 min.

Denně

19:20 – 10:50 WroclawRivne

15 hod. 30 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Wroclaw do centra Rivne v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Wroclaw a příjezdu v Rivne. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací