Podle času
Podle ceny

Autobusy Wroclaw - Kiev

Koupit jízdenky na autobus Wroclaw – Kiev: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Kiev. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Wroclaw do Kiev a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Kiev levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:00 – 12:35 WroclawKiev

29 hod. 35 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

07:00 – 12:35 WroclawKiev

29 hod. 35 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

07:00 – 12:35 WroclawKiev

29 hod. 35 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

07:00 – 12:35 WroclawKiev

29 hod. 35 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

07:00 – 06:00 WroclawKiev

23 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá, Ne

07:45 – 06:05 WroclawKiev

22 hod. 20 min.

Po, Čt, So

08:00 – 06:45 WroclawKiev

22 hod. 45 min.

Denně

08:00 – 06:00 WroclawKiev

22 hod. 0 min.

Čt

09:00 – 10:10 WroclawKiev

25 hod. 10 min.

Út, Pá, Ne

09:00 – 10:10 WroclawKiev

25 hod. 10 min.

Út, Pá, Ne

11:00 – 08:00 WroclawKiev

21 hod. 0 min.

Ne

11:00 – 07:20 WroclawKiev

20 hod. 20 min.

Denně

11:00 – 07:20 WroclawKiev

20 hod. 20 min.

Denně

11:00 – 07:20 WroclawKiev

20 hod. 20 min.

Denně

11:00 – 07:20 WroclawKiev

20 hod. 20 min.

Denně

12:10 – 08:30 WroclawKiev

20 hod. 20 min.

St, Pá, Ne

13:00 – 12:30 WroclawKiev

23 hod. 30 min.

Denně

13:00 – 12:00 WroclawKiev

23 hod. 0 min.

Denně

13:15 – 11:15 WroclawKiev

22 hod. 0 min.

Po, Út

13:30 – 12:10 WroclawKiev

22 hod. 40 min.

Po, Čt, So

13:30 – 11:30 WroclawKiev

22 hod. 0 min.

Po, Čt, So

14:10 – 10:45 WroclawKiev

20 hod. 35 min.

Denně

14:45 – 12:45 WroclawKiev

22 hod. 0 min.

Po, Pá

15:15 – 11:05 WroclawKiev

19 hod. 50 min.

Út

15:15 – 11:00 WroclawKiev

19 hod. 45 min.

So, Ne

15:30 – 16:00 WroclawKiev

24 hod. 30 min.

Denně

15:30 – 16:00 WroclawKiev

24 hod. 30 min.

Denně

15:30 – 15:40 WroclawKiev

24 hod. 10 min.

Denně

15:30 – 15:40 WroclawKiev

24 hod. 10 min.

Denně

16:00 – 16:05 WroclawKiev

24 hod. 5 min.

Ne

16:00 – 16:05 WroclawKiev

24 hod. 5 min.

Čt, Ne

17:00 – 14:45 WroclawKiev

21 hod. 45 min.

17:35 – 14:35 WroclawKiev

21 hod. 0 min.

Denně

17:35 – 14:35 WroclawKiev

21 hod. 0 min.

Denně

17:35 – 14:35 WroclawKiev

21 hod. 0 min.

Denně

17:35 – 14:35 WroclawKiev

21 hod. 0 min.

Denně

17:35 – 15:00 WroclawKiev

21 hod. 25 min.

Denně

17:35 – 15:00 WroclawKiev

21 hod. 25 min.

Denně

17:55 – 17:00 WroclawKiev

23 hod. 5 min.

Út, So

19:20 – 15:40 WroclawKiev

20 hod. 20 min.

Denně

19:20 – 15:40 WroclawKiev

20 hod. 20 min.

Denně

19:20 – 15:40 WroclawKiev

20 hod. 20 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Wroclaw do centra Kiev v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Wroclaw a příjezdu v Kiev. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací