• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Wroclaw - Kyiv

Koupit jízdenky na autobus Wroclaw – Kyiv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Kyiv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Wroclaw do Kyiv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Kyiv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:00 – 07:15 WroclawKyiv

24 hod. 15 min.

Út, Čt, Pá, Ne

09:45 – 07:30 WroclawKyiv

21 hod. 45 min.

Denně

10:30 – 06:55 WroclawKyiv

20 hod. 25 min.

Čt, So

10:30 – 07:20 WroclawKyiv

20 hod. 50 min.

Čt, So

11:30 – 09:10 WroclawKyiv

21 hod. 40 min.

Denně

12:00 – 09:45 WroclawKyiv

21 hod. 45 min.

Denně

12:00 – 10:45 WroclawKyiv

22 hod. 45 min.

Denně

13:00 – 09:10 WroclawKyiv

20 hod. 10 min.

Denně

13:00 – 13:00 WroclawKyiv

24 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

13:30 – 12:05 WroclawKyiv

22 hod. 35 min.

Po, Út, Čt, So

14:10 – 10:30 WroclawKyiv

20 hod. 20 min.

Denně

14:35 – 11:15 WroclawKyiv

20 hod. 40 min.

Po, Út, Čt, So, Ne

17:20 – 11:05 WroclawKyiv

17 hod. 45 min.

So

17:30 – 11:30 WroclawKyiv

18 hod. 0 min.

Út, Čt, So, Ne

17:35 – 14:00 WroclawKyiv

20 hod. 25 min.

Denně

17:35 – 14:30 WroclawKyiv

20 hod. 55 min.

Denně

17:35 – 14:00 WroclawKyiv

20 hod. 25 min.

Denně

17:35 – 14:35 WroclawKyiv

21 hod. 0 min.

Denně

18:20 – 19:10 WroclawKyiv

24 hod. 50 min.

Po, Pá

19:00 – 15:40 WroclawKyiv

20 hod. 40 min.

Út, Pá

19:20 – 15:40 WroclawKyiv

20 hod. 20 min.

Denně

19:20 – 15:40 WroclawKyiv

20 hod. 20 min.

Denně

19:20 – 15:40 WroclawKyiv

20 hod. 20 min.

Denně

19:20 – 15:40 WroclawKyiv

20 hod. 20 min.

Denně

20:20 – 15:30 WroclawKyiv

19 hod. 10 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Wroclaw do centra Kyiv v roce 2021. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Wroclaw a příjezdu v Kyiv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací