Podle času
Podle ceny

Autobusy Wroclaw - Kiev

Koupit jízdenky na autobus Wroclaw – Kiev: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Kiev. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Wroclaw do Kiev a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Kiev levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:00 – 06:00 WroclawKiev

23 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá, Ne

07:30 – 12:30 WroclawKiev

29 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

07:30 – 11:50 WroclawKiev

28 hod. 20 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

07:30 – 11:25 WroclawKiev

27 hod. 55 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

07:30 – 12:30 WroclawKiev

29 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

07:30 – 11:50 WroclawKiev

28 hod. 20 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

08:00 – 06:45 WroclawKiev

22 hod. 45 min.

Denně

08:00 – 06:00 WroclawKiev

22 hod. 0 min.

Čt

08:00 – 06:45 WroclawKiev

22 hod. 45 min.

Denně

08:30 – 06:20 WroclawKiev

21 hod. 50 min.

Denně

08:30 – 06:20 WroclawKiev

21 hod. 50 min.

Denně

10:30 – 10:45 WroclawKiev

24 hod. 15 min.

Po, Út, Pá

11:00 – 07:20 WroclawKiev

20 hod. 20 min.

Denně

11:00 – 07:20 WroclawKiev

20 hod. 20 min.

Denně

11:00 – 07:20 WroclawKiev

20 hod. 20 min.

Denně

11:00 – 08:00 WroclawKiev

21 hod. 0 min.

Ne

12:10 – 08:30 WroclawKiev

20 hod. 20 min.

St, Ne

13:00 – 12:00 WroclawKiev

23 hod. 0 min.

Denně

13:00 – 12:30 WroclawKiev

23 hod. 30 min.

Denně

14:10 – 10:45 WroclawKiev

20 hod. 35 min.

Denně

14:45 – 12:45 WroclawKiev

22 hod. 0 min.

Po, Út, Pá, So

15:15 – 11:00 WroclawKiev

19 hod. 45 min.

Ne

15:15 – 11:05 WroclawKiev

19 hod. 50 min.

Út, Pá

15:30 – 15:40 WroclawKiev

24 hod. 10 min.

Út, Čt, Pá, Ne

15:30 – 16:00 WroclawKiev

24 hod. 30 min.

Út, Čt, Pá, Ne

15:30 – 15:40 WroclawKiev

24 hod. 10 min.

Út, Čt, Pá, Ne

15:30 – 16:00 WroclawKiev

24 hod. 30 min.

Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 16:05 WroclawKiev

24 hod. 5 min.

Čt, Ne

16:00 – 16:05 WroclawKiev

24 hod. 5 min.

Čt, Ne

16:40 – 14:55 WroclawKiev

22 hod. 15 min.

Út, Pá, So

16:40 – 15:20 WroclawKiev

22 hod. 40 min.

Út, Pá, So

17:00 – 14:50 WroclawKiev

21 hod. 50 min.

17:35 – 16:30 WroclawKiev

22 hod. 55 min.

Denně

17:35 – 16:50 WroclawKiev

23 hod. 15 min.

Denně

17:35 – 16:30 WroclawKiev

22 hod. 55 min.

Denně

17:35 – 16:30 WroclawKiev

22 hod. 55 min.

Denně

17:35 – 16:50 WroclawKiev

23 hod. 15 min.

Denně

18:30 – 15:40 WroclawKiev

21 hod. 10 min.

Út, So

18:30 – 16:25 WroclawKiev

21 hod. 55 min.

Út, So

20:00 – 18:30 WroclawKiev

22 hod. 30 min.

Čt

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Wroclaw do centra Kiev v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Wroclaw a příjezdu v Kiev. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Калуженов/ЕВХДКраков - Харьков

все прошло нормально. водители молодцы. несмотря на то, что автобус ломался, опоздали всего на 2 часа, для международного рейса это не катастрофично. безусловно, владельцу чп необходимо обратить внимание на наличие поломок в автобусе, но это сугубо вопрос к ним, а не к водителям

KOBRA/AgatВаршава - Харьков

Единственным кондиционером в автобусе был открытый люк.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací