Подорожі та Covid-19: усі посилання в одному місці

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Вроцлав - Київ

Купити квитки на автобус Вроцлав - Київ: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Київ. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Вроцлав в Київ і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Київ дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:00 – 07:15 ВроцлавКиїв

24 год. 15 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

08:00 – 06:45 ВроцлавКиїв

22 год. 45 хв.

Вт, Пт, Нд

11:00 – 07:20 ВроцлавКиїв

20 год. 20 хв.

Кожен день

11:30 – 09:10 ВроцлавКиїв

21 год. 40 хв.

Кожен день

12:00 – 09:45 ВроцлавКиїв

21 год. 45 хв.

Кожен день

12:00 – 10:45 ВроцлавКиїв

22 год. 45 хв.

Кожен день

13:00 – 12:30 ВроцлавКиїв

23 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

13:00 – 09:10 ВроцлавКиїв

20 год. 10 хв.

Кожен день

13:30 – 12:00 ВроцлавКиїв

22 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

13:30 – 11:30 ВроцлавКиїв

22 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

13:30 – 11:50 ВроцлавКиїв

22 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

13:30 – 12:10 ВроцлавКиїв

22 год. 40 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

14:10 – 10:30 ВроцлавКиїв

20 год. 20 хв.

Кожен день

17:00 – 12:25 ВроцлавКиїв

19 год. 25 хв.

Пн, Сб

17:20 – 11:05 ВроцлавКиїв

17 год. 45 хв.

Сб

17:30 – 11:30 ВроцлавКиїв

18 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

17:35 – 14:35 ВроцлавКиїв

21 год. 0 хв.

Кожен день

17:35 – 14:35 ВроцлавКиїв

21 год. 0 хв.

Кожен день

17:35 – 14:30 ВроцлавКиїв

20 год. 55 хв.

Кожен день

17:35 – 14:35 ВроцлавКиїв

21 год. 0 хв.

Кожен день

18:20 – 19:10 ВроцлавКиїв

24 год. 50 хв.

Пн, Пт

18:20 – 16:05 ВроцлавКиїв

21 год. 45 хв.

Кожен день

19:20 – 15:40 ВроцлавКиїв

20 год. 20 хв.

Кожен день

19:20 – 15:40 ВроцлавКиїв

20 год. 20 хв.

Кожен день

19:20 – 15:40 ВроцлавКиїв

20 год. 20 хв.

Кожен день

19:20 – 15:40 ВроцлавКиїв

20 год. 20 хв.

Кожен день

20:20 – 14:00 ВроцлавКиїв

17 год. 40 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Вроцлав швидко доїхати до центру Київ в 2021 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Вроцлав і куди прибувають до Київ. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

КАЗНА ТРАНС/AGATКраків - Житомир

Все на вищому рівні

КАЗНА ТРАНС/AGATВроцлав - Кременчуг

Ціна у межах норми, водії привітливі і допомагають. Якби покращити салон, у мене було зламане крісло, а їхати далеко, і відсутні гачки для одягу, немає куди почепити куртку. А так усе було добре

Автотранзит/АгатРівне - Ополе

трохи душно, люк протікає як дощить.

Lvivske ATP 14630Ровно - Жешув

Часто користуюсь послугами цього перевізчика,недорого,без пересадок,всі водіі ввічливі і приємні.Буду і в подальшому їздити з ними!Дякую!

Мельник ФОПГданьск - Житомир

відгуг буде негативний тому що купивши білет ще в січні в обидві сторони тобто 25 січня житомир гданск а 4 лютого гданск житомир перший мав дуже багато недоліків... 1.неповідомили про пересадку в Рівному коли купувала білет взалі небуло інформації що рейс з пересадкою.. 2.пересадили в…

Lvivske ATP 14630Киев - Ополе

При складних погодніх умовах водії іхали нешвидко і акуратно, тому іхати було комфортно. Ввічливо відповідали на запитання. Дякую.

Lvivske ATP 14630Киев - Краков

Автобус чистий, водії увічливі, в цілому без нарікань

VilartransЛиберец - Житомир

Швидко це великий + ! Навіть на дві години раніше приїхали. Вічливі і взагалі нормальні,адекватні водії. +

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя