За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Вроцлав - Київ

Купити квитки на автобус Вроцлав - Київ: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Київ. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Вроцлав в Київ і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Київ дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:00 – 12:35 ВроцлавКиїв

29 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

07:00 – 06:00 ВроцлавКиїв

23 год. 0 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

07:00 – 12:35 ВроцлавКиїв

29 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

07:00 – 12:35 ВроцлавКиїв

29 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

07:00 – 12:35 ВроцлавКиїв

29 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

07:45 – 06:05 ВроцлавКиїв

22 год. 20 хв.

Пн, Чт, Сб

08:00 – 06:45 ВроцлавКиїв

22 год. 45 хв.

Кожен день

08:00 – 06:00 ВроцлавКиїв

22 год. 0 хв.

Чт

09:00 – 10:10 ВроцлавКиїв

25 год. 10 хв.

Вт, Пт, Нд

09:00 – 10:10 ВроцлавКиїв

25 год. 10 хв.

Вт, Пт, Нд

11:00 – 08:00 ВроцлавКиїв

21 год. 0 хв.

Нд

11:00 – 07:20 ВроцлавКиїв

20 год. 20 хв.

Кожен день

11:00 – 07:20 ВроцлавКиїв

20 год. 20 хв.

Кожен день

11:00 – 07:20 ВроцлавКиїв

20 год. 20 хв.

Кожен день

11:00 – 07:20 ВроцлавКиїв

20 год. 20 хв.

Кожен день

12:00 – 13:00 ВроцлавКиїв

25 год. 0 хв.

Кожен день

12:00 – 13:00 ВроцлавКиїв

25 год. 0 хв.

Кожен день

12:10 – 08:30 ВроцлавКиїв

20 год. 20 хв.

Ср, Пт, Нд

13:00 – 12:30 ВроцлавКиїв

23 год. 30 хв.

Кожен день

13:00 – 12:00 ВроцлавКиїв

23 год. 0 хв.

Кожен день

13:15 – 11:15 ВроцлавКиїв

22 год. 0 хв.

Вт

13:30 – 11:30 ВроцлавКиїв

22 год. 0 хв.

Пн, Чт, Сб

13:30 – 12:10 ВроцлавКиїв

22 год. 40 хв.

Пн, Чт, Сб

14:10 – 10:45 ВроцлавКиїв

20 год. 35 хв.

Кожен день

14:45 – 12:45 ВроцлавКиїв

22 год. 0 хв.

Пн, Пт

15:15 – 11:05 ВроцлавКиїв

19 год. 50 хв.

Вт

15:30 – 16:00 ВроцлавКиїв

24 год. 30 хв.

Кожен день

15:30 – 16:00 ВроцлавКиїв

24 год. 30 хв.

Кожен день

15:30 – 15:40 ВроцлавКиїв

24 год. 10 хв.

Кожен день

15:30 – 15:40 ВроцлавКиїв

24 год. 10 хв.

Кожен день

16:00 – 16:05 ВроцлавКиїв

24 год. 5 хв.

Нд

16:00 – 16:05 ВроцлавКиїв

24 год. 5 хв.

Нд

17:00 – 14:45 ВроцлавКиїв

21 год. 45 хв.

Пт

17:35 – 14:35 ВроцлавКиїв

21 год. 0 хв.

Кожен день

17:35 – 15:00 ВроцлавКиїв

21 год. 25 хв.

Кожен день

17:35 – 14:35 ВроцлавКиїв

21 год. 0 хв.

Кожен день

17:35 – 15:00 ВроцлавКиїв

21 год. 25 хв.

Кожен день

17:35 – 14:35 ВроцлавКиїв

21 год. 0 хв.

Кожен день

17:35 – 14:35 ВроцлавКиїв

21 год. 0 хв.

Кожен день

17:55 – 17:00 ВроцлавКиїв

23 год. 5 хв.

Вт, Сб

19:20 – 15:40 ВроцлавКиїв

20 год. 20 хв.

Кожен день

19:20 – 15:40 ВроцлавКиїв

20 год. 20 хв.

Кожен день

19:20 – 15:40 ВроцлавКиїв

20 год. 20 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Вроцлав швидко доїхати до центру Київ в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Вроцлав і куди прибувають до Київ. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

FOP POTYNGE GEORGII/AGATВроцлав - Запорожье

Все отлично всем спасибо.

KOBRA/AgatХарьков - Лодзь

Очень дешево

KOBRA/AgatЛодзь - Харьков

Все отлично. По комфортабельности 4. Цена адекватнопредельная.

Menyok N.I. FOP/AgatКельце - Львов

Превосходно

KOBRA/AgatРовно - Варшава

Позитивним було те, що майже вчасно приїхали у Варшаву - спізнились лише на 20 хв.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя