За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Вроцлав - Київ

Купити квитки на автобус Вроцлав - Київ: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Київ. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Вроцлав в Київ і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Київ дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:00 – 06:00 ВроцлавКиїв

23 год. 0 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

07:30 – 11:50 ВроцлавКиїв

28 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

07:30 – 11:25 ВроцлавКиїв

27 год. 55 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

07:30 – 12:30 ВроцлавКиїв

29 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

07:30 – 11:50 ВроцлавКиїв

28 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

07:30 – 12:30 ВроцлавКиїв

29 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

08:00 – 06:45 ВроцлавКиїв

22 год. 45 хв.

Кожен день

08:00 – 06:45 ВроцлавКиїв

22 год. 45 хв.

Кожен день

08:00 – 06:00 ВроцлавКиїв

22 год. 0 хв.

Чт

08:30 – 06:20 ВроцлавКиїв

21 год. 50 хв.

Кожен день

08:30 – 06:20 ВроцлавКиїв

21 год. 50 хв.

Кожен день

10:30 – 10:45 ВроцлавКиїв

24 год. 15 хв.

Пн, Вт, Пт

11:00 – 08:00 ВроцлавКиїв

21 год. 0 хв.

Нд

11:00 – 07:20 ВроцлавКиїв

20 год. 20 хв.

Кожен день

11:00 – 07:20 ВроцлавКиїв

20 год. 20 хв.

Кожен день

11:00 – 07:20 ВроцлавКиїв

20 год. 20 хв.

Кожен день

12:10 – 08:30 ВроцлавКиїв

20 год. 20 хв.

Ср, Пт, Нд

13:00 – 12:00 ВроцлавКиїв

23 год. 0 хв.

Кожен день

13:00 – 12:30 ВроцлавКиїв

23 год. 30 хв.

Кожен день

14:10 – 10:45 ВроцлавКиїв

20 год. 35 хв.

Кожен день

14:45 – 12:45 ВроцлавКиїв

22 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб

15:15 – 11:00 ВроцлавКиїв

19 год. 45 хв.

Нд

15:15 – 11:05 ВроцлавКиїв

19 год. 50 хв.

Вт, Пт

15:30 – 15:40 ВроцлавКиїв

24 год. 10 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

15:30 – 16:00 ВроцлавКиїв

24 год. 30 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

15:30 – 15:40 ВроцлавКиїв

24 год. 10 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

15:30 – 16:00 ВроцлавКиїв

24 год. 30 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

16:00 – 16:05 ВроцлавКиїв

24 год. 5 хв.

Чт, Нд

16:00 – 16:05 ВроцлавКиїв

24 год. 5 хв.

Чт, Нд

16:40 – 15:20 ВроцлавКиїв

22 год. 40 хв.

Вт, Пт, Сб

16:40 – 14:55 ВроцлавКиїв

22 год. 15 хв.

Вт, Пт, Сб

17:00 – 14:50 ВроцлавКиїв

21 год. 50 хв.

Пт

17:35 – 16:50 ВроцлавКиїв

23 год. 15 хв.

Кожен день

17:35 – 16:30 ВроцлавКиїв

22 год. 55 хв.

Кожен день

17:35 – 16:30 ВроцлавКиїв

22 год. 55 хв.

Кожен день

17:35 – 16:30 ВроцлавКиїв

22 год. 55 хв.

Кожен день

17:35 – 16:50 ВроцлавКиїв

23 год. 15 хв.

Кожен день

18:30 – 16:25 ВроцлавКиїв

21 год. 55 хв.

Вт, Сб

18:30 – 15:40 ВроцлавКиїв

21 год. 10 хв.

Вт, Сб

20:00 – 18:30 ВроцлавКиїв

22 год. 30 хв.

Чт

Як з Вроцлав швидко доїхати до центру Київ в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Вроцлав і куди прибувають до Київ. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Калуженов/ЕВХДКраков - Харьков

все прошло нормально. водители молодцы. несмотря на то, что автобус ломался, опоздали всего на 2 часа, для международного рейса это не катастрофично. безусловно, владельцу чп необходимо обратить внимание на наличие поломок в автобусе, но это сугубо вопрос к ним, а не к водителям

KOBRA/AgatВаршава - Харьков

Единственным кондиционером в автобусе был открытый люк.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information