• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Praha - Rivne

Koupit jízdenky na autobus Praha – Rivne: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Rivne. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Rivne a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Rivne levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
08:30 – 05:00 PrahaRivne

20 hod. 30 min.

Út, Pá

08:30 – 03:30 PrahaRivne

19 hod. 0 min.

Út

08:30 – 03:30 PrahaRivne

19 hod. 0 min.

St, So

11:00 – 06:15 PrahaRivne

19 hod. 15 min.

Po, Út, Čt, So

11:00 – 06:30 PrahaRivne

19 hod. 30 min.

Čt, Ne

12:00 – 10:00 PrahaRivne

22 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 10:00 PrahaRivne

22 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 10:00 PrahaRivne

22 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 10:00 PrahaRivne

22 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 11:10 PrahaRivne

23 hod. 10 min.

Po, Pá

12:00 – 10:00 PrahaRivne

22 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 10:00 PrahaRivne

22 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 10:00 PrahaRivne

22 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 12:40 PrahaRivne

22 hod. 40 min.

Út, Pá, So

18:15 – 15:10 PrahaRivne

20 hod. 55 min.

Ne

19:00 – 16:20 PrahaRivne

21 hod. 20 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Rivne v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Rivne. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Брно

Byla jsem spokojená .

KiyPasTrans, ATP-5Brno - Rivne

Cestováni hodnotím velíce dobře . Řidiče znám více jak 15 let , a byla velíce potěšena že konečně po velíce dlouhé době znovu jedeme spolu . Docela potěšilo Wi-Fi které fungovalo bez problému po celou dobu cesty. Děkuji a přeji hodně spokojených cestujících .

KiyPasTrans, ATP-5

Dobrý den, jsem naprosto spokojena. A chtěla bych poděkovat řidičům autobusu Kijev-Praha s kterýma jsme jeli 17/5.2016 čas odjezdů s Kijeva 8:30. Moc krát Děkujeme.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací