Podle času
Podle ceny

Autobusy Praha - Rivne

Koupit jízdenky na autobus Praha – Rivne: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Rivne. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Rivne a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Rivne levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
09:00 – 06:15 PrahaRivne

21 hod. 15 min.

Út, Pá

09:00 – 06:15 PrahaRivne

21 hod. 15 min.

Ne

09:15 – 06:15 PrahaRivne

21 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

09:15 – 06:15 PrahaRivne

21 hod. 0 min.

10:00 – 06:15 PrahaRivne

20 hod. 15 min.

10:00 – 06:15 PrahaRivne

20 hod. 15 min.

Po, Út, St, Pá

11:00 – 06:45 PrahaRivne

19 hod. 45 min.

Čt, Ne

11:25 – 10:00 PrahaRivne

22 hod. 35 min.

Út, Pá, So

12:00 – 10:55 PrahaRivne

22 hod. 55 min.

Denně

12:00 – 10:55 PrahaRivne

22 hod. 55 min.

Denně

12:00 – 10:55 PrahaRivne

22 hod. 55 min.

Denně

12:30 – 08:45 PrahaRivne

20 hod. 15 min.

Po, Pá

13:00 – 08:45 PrahaRivne

19 hod. 45 min.

So

13:00 – 08:45 PrahaRivne

19 hod. 45 min.

Po, Pá

16:15 – 13:15 PrahaRivne

21 hod. 0 min.

Čt, So, Ne

17:00 – 13:15 PrahaRivne

20 hod. 15 min.

Čt, So, Ne

17:30 – 14:15 PrahaRivne

20 hod. 45 min.

Ne

18:00 – 14:15 PrahaRivne

20 hod. 15 min.

Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Rivne v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Rivne. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

КийПасТранс, ATП-5Жешув - Киев

Нормально, но мешал телевизор, который ночью работал.

КийПасТранс, ATП-5Жешув - Киев

Поездка прошла нормально. Автобус опоздал в Жешув на 30 мин., но т.к. он ехал из Праги, то сильно мы не волновались- мало ли,какие задержки могут быть на трассе. Мешал телевизор,который что-то показывал аж до часу ночи, пока кто-то из пассажиров не возмутился. В Киев приехали…

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Краков

Автобус был отличный, приехали по расписанию, Wi-fi был только по территории шенгена.

КийПасТранс, ATП-5Краков - Ровно

Взагалі поїздка пройшла добре,але при загрузці та вигрузці багажа мені зламали замок в чемодані,потрібно бережніше ставитись і до чужого майна.

КийПасТранс, ATП-5Краков - Ровно

Це було жахливо! Було вибране місце, але нажаль, місце заливало водою, бо йшов дощ і тому прийшлось пересісти в самий кінець. До Рівного приїхали раніше, а так як пасажир не місцевий і не знає як має виглядати Рівне, їхав далі. Водії, знаючи що мають два…

KiyPasTrans, ATP-5Lviv - Krakow

Older bus, no seatbelts and no one spoke english. They were still friendly, so it didn't bother me much. Great if you just look to get from one place to another, pick different if you're a snob.

КийПасТранс, ATП-5Прага - Львов

Ехала из Праги во Львов 13.09. Во-первых, меня смутило тот факт, что билет должен быть обязательно распечатан. Зачем? Если у меня есть электронная квитанция и код, который нужно просто считать. И было максимально неудобно с автобусной станции Флоренс идти в офис инфобус и уже там…

KiyPasTrans, ATP-5Brno - Rivne

Cestováni hodnotím velíce dobře . Řidiče znám více jak 15 let , a byla velíce potěšena že konečně po velíce dlouhé době znovu jedeme spolu . Docela potěšilo Wi-Fi které fungovalo bez problému po celou dobu cesty. Děkuji a přeji hodně spokojených cestujících .

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací