Podle času
Podle ceny

Autobusy Praha - Rivne

Koupit jízdenky na autobus Praha – Rivne: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Rivne. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Rivne a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Rivne levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
09:00 – 06:15 PrahaRivne

21 hod. 15 min.

Út

09:00 – 06:15 PrahaRivne

21 hod. 15 min.

Ne

09:05 – 05:15 PrahaRivne

20 hod. 10 min.

Út

09:15 – 06:15 PrahaRivne

21 hod. 0 min.

St, Pá

09:15 – 06:15 PrahaRivne

21 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

10:00 – 06:15 PrahaRivne

20 hod. 15 min.

Po, Út, St, Pá

10:00 – 06:15 PrahaRivne

20 hod. 15 min.

St, Pá

11:00 – 06:45 PrahaRivne

19 hod. 45 min.

Čt, Ne

12:00 – 10:55 PrahaRivne

22 hod. 55 min.

Denně

12:00 – 10:55 PrahaRivne

22 hod. 55 min.

Denně

12:00 – 10:55 PrahaRivne

22 hod. 55 min.

Denně

12:30 – 08:45 PrahaRivne

20 hod. 15 min.

Po, Pá

13:00 – 08:45 PrahaRivne

19 hod. 45 min.

Po, Pá

13:00 – 08:45 PrahaRivne

19 hod. 45 min.

So

16:15 – 13:15 PrahaRivne

21 hod. 0 min.

Čt, So, Ne

17:00 – 13:15 PrahaRivne

20 hod. 15 min.

Čt, So, Ne

17:30 – 14:15 PrahaRivne

20 hod. 45 min.

Ne

18:00 – 14:15 PrahaRivne

20 hod. 15 min.

Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Rivne v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Rivne. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

КийПасТранс, ATП-5Львов - Брно

поздка пройшла нормально, водії ввічливі, працювали злагоджено, доіхали вчасно, автобус комфортний, достатня відстань між сусідніми сидіннями; з недоліків - автобус зупинився не на вказаній у квитку платформі, щерез що мало не пропустила рейс, місця у автобусі не відповідають вказаним у квитку

КийПасТранс, ATП-5Краков - Львов

Дійсність перевищила очікування. Співвідношення якість-ціна супер. Чистий салон, працюючий кондиціонер.

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

В принципе, всё норм! Это самый дешевый рейс на Прагу. Есть нюансы, но это мелочи. Цена отвечает качеству.

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Приїхали в Прагу на дві години раніше зазначеного часу, що не може не радувати. Умови доволі пристойні, водії позитивні. З мінусів: відсутність wi-fi по Польщі, але це проблема багатьох перевізників, було б непогано, щоб видавали на час поїздки маленькі подушки.

КийПасТранс, ATП-5Житомир - Прага

+ Быстро. Относительно дёшево. - Жестковатые сидения, можно сказать не очень удобные. Телевизор маленький. Была проблема с его работой.

КийПасТранс, ATП-5Прага - Ровно

Водій один був дуже нервовий.....постійно бубонів...

КийПасТранс, ATП-5Краков - Ровно

+ швидко, доступна ціна - хотілося б більше сервісу )

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Краков

В цілому поїздка непогана ,за відповідну ціну, але персонал міг би тути привітніший, більш уважніший до пасажирів.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací