Według czasu
Według ceny

Autobusy Praha - Rivne

Kup bilet na autobus Praha – Rivne: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Rivne. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Rivne i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Rivne najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
09:00 – 06:15 PrahaRivne

21 godz. 15 min.

Wt

09:00 – 06:15 PrahaRivne

21 godz. 15 min.

Nd

09:05 – 05:15 PrahaRivne

20 godz. 10 min.

Wt

09:15 – 06:15 PrahaRivne

21 godz. 0 min.

Pt

09:15 – 06:15 PrahaRivne

21 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

10:00 – 06:15 PrahaRivne

20 godz. 15 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

10:00 – 06:15 PrahaRivne

20 godz. 15 min.

Pt

11:00 – 06:45 PrahaRivne

19 godz. 45 min.

Cz, Nd

12:00 – 10:55 PrahaRivne

22 godz. 55 min.

Codziennie

12:00 – 10:55 PrahaRivne

22 godz. 55 min.

Codziennie

12:30 – 08:45 PrahaRivne

20 godz. 15 min.

Pn, Pt

13:00 – 08:45 PrahaRivne

19 godz. 45 min.

Sb

13:00 – 08:45 PrahaRivne

19 godz. 45 min.

Pn, Pt

16:15 – 13:15 PrahaRivne

21 godz. 0 min.

Cz, Sb, Nd

17:00 – 13:15 PrahaRivne

20 godz. 15 min.

Cz, Sb, Nd

17:30 – 14:15 PrahaRivne

20 godz. 45 min.

Nd

18:00 – 14:15 PrahaRivne

20 godz. 15 min.

Nd

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Rivne w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Praha oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Rivne. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

KiyPasTrans, ATP-5Brno - Rivne

Cestováni hodnotím velíce dobře . Řidiče znám více jak 15 let , a byla velíce potěšena že konečně po velíce dlouhé době znovu jedeme spolu . Docela potěšilo Wi-Fi které fungovalo bez problému po celou dobu cesty. Děkuji a přeji hodně spokojených cestujících .

КийПасТранс, ATП-5Прага - Киев

Ехала из Праги 27.08.2017. Билет вышел дороже чем у ряда других перевозчиков (транстемпо ,регабус), но при этом в салоне туалета нет,кофе и чая нет. Остановки не совсем по указанному маршруту, на заправках, в которых противно зайти в уборную. В салоне так себе, но кондиционер работал…

КийПасТранс, ATП-5Прага - Киев

Ми залишились задоволені поїздкою ! Велике дякую за вічливість водіям.

КийПасТранс, ATП-5Львов - Брно

поздка пройшла нормально, водії ввічливі, працювали злагоджено, доіхали вчасно, автобус комфортний, достатня відстань між сусідніми сидіннями; з недоліків - автобус зупинився не на вказаній у квитку платформі, щерез що мало не пропустила рейс, місця у автобусі не відповідають вказаним у квитку

КийПасТранс, ATП-5Краков - Львов

Дійсність перевищила очікування. Співвідношення якість-ціна супер. Чистий салон, працюючий кондиціонер.

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

В принципе, всё норм! Это самый дешевый рейс на Прагу. Есть нюансы, но это мелочи. Цена отвечает качеству.

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Приїхали в Прагу на дві години раніше зазначеного часу, що не може не радувати. Умови доволі пристойні, водії позитивні. З мінусів: відсутність wi-fi по Польщі, але це проблема багатьох перевізників, було б непогано, щоб видавали на час поїздки маленькі подушки.

КийПасТранс, ATП-5Житомир - Прага

+ Быстро. Относительно дёшево. - Жестковатые сидения, можно сказать не очень удобные. Телевизор маленький. Была проблема с его работой.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information