Według czasu
Według ceny

Autobusy Praha - Rivne

Kup bilet na autobus Praha – Rivne: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Rivne. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Rivne i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Rivne najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:30 – 03:40 PrahaRivne

20 godz. 10 min.

Śr, Pt, Nd

09:00 – 06:15 PrahaRivne

21 godz. 15 min.

Sb, Nd

09:00 – 06:15 PrahaRivne

21 godz. 15 min.

Wt

09:15 – 06:15 PrahaRivne

21 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

10:00 – 06:15 PrahaRivne

20 godz. 15 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

11:00 – 06:45 PrahaRivne

19 godz. 45 min.

Cz, Nd

12:00 – 10:00 PrahaRivne

22 godz. 0 min.

Codziennie

12:00 – 10:00 PrahaRivne

22 godz. 0 min.

Codziennie

12:00 – 10:00 PrahaRivne

22 godz. 0 min.

Codziennie

12:00 – 10:00 PrahaRivne

22 godz. 0 min.

Codziennie

12:30 – 08:00 PrahaRivne

19 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

16:15 – 13:15 PrahaRivne

21 godz. 0 min.

Cz, Sb, Nd

17:00 – 13:15 PrahaRivne

20 godz. 15 min.

Cz, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Rivne w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Praha oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Rivne. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information