Według czasu
Według ceny

Autobusy Praha - Rivne

Kup bilet na autobus Praha – Rivne: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Rivne. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Rivne i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Rivne najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
09:00 – 06:15 PrahaRivne

21 godz. 15 min.

Wt, Pt

09:00 – 06:15 PrahaRivne

21 godz. 15 min.

Nd

09:15 – 06:15 PrahaRivne

21 godz. 0 min.

Pt

09:15 – 06:15 PrahaRivne

21 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

10:00 – 06:15 PrahaRivne

20 godz. 15 min.

Pt

10:00 – 06:15 PrahaRivne

20 godz. 15 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

11:00 – 06:45 PrahaRivne

19 godz. 45 min.

Cz, Nd

11:25 – 10:00 PrahaRivne

22 godz. 35 min.

Wt, Pt, Sb

12:00 – 10:55 PrahaRivne

22 godz. 55 min.

Codziennie

12:00 – 10:55 PrahaRivne

22 godz. 55 min.

Codziennie

12:00 – 10:55 PrahaRivne

22 godz. 55 min.

Codziennie

12:30 – 08:45 PrahaRivne

20 godz. 15 min.

Pn, Pt

13:00 – 08:45 PrahaRivne

19 godz. 45 min.

Sb

13:00 – 08:45 PrahaRivne

19 godz. 45 min.

Pn, Pt

16:15 – 13:15 PrahaRivne

21 godz. 0 min.

Cz, Sb, Nd

17:00 – 13:15 PrahaRivne

20 godz. 15 min.

Cz, Sb, Nd

17:30 – 14:15 PrahaRivne

20 godz. 45 min.

Nd

18:00 – 14:15 PrahaRivne

20 godz. 15 min.

Nd

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Rivne w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Praha oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Rivne. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Краков

Автобус был отличный, приехали по расписанию, Wi-fi был только по территории шенгена.

КийПасТранс, ATП-5Краков - Ровно

Взагалі поїздка пройшла добре,але при загрузці та вигрузці багажа мені зламали замок в чемодані,потрібно бережніше ставитись і до чужого майна.

КийПасТранс, ATП-5Краков - Ровно

Це було жахливо! Було вибране місце, але нажаль, місце заливало водою, бо йшов дощ і тому прийшлось пересісти в самий кінець. До Рівного приїхали раніше, а так як пасажир не місцевий і не знає як має виглядати Рівне, їхав далі. Водії, знаючи що мають два…

KiyPasTrans, ATP-5Lviv - Krakow

Older bus, no seatbelts and no one spoke english. They were still friendly, so it didn't bother me much. Great if you just look to get from one place to another, pick different if you're a snob.

КийПасТранс, ATП-5Прага - Львов

Ехала из Праги во Львов 13.09. Во-первых, меня смутило тот факт, что билет должен быть обязательно распечатан. Зачем? Если у меня есть электронная квитанция и код, который нужно просто считать. И было максимально неудобно с автобусной станции Флоренс идти в офис инфобус и уже там…

KiyPasTrans, ATP-5Brno - Rivne

Cestováni hodnotím velíce dobře . Řidiče znám více jak 15 let , a byla velíce potěšena že konečně po velíce dlouhé době znovu jedeme spolu . Docela potěšilo Wi-Fi které fungovalo bez problému po celou dobu cesty. Děkuji a přeji hodně spokojených cestujících .

КийПасТранс, ATП-5Прага - Киев

Ехала из Праги 27.08.2017. Билет вышел дороже чем у ряда других перевозчиков (транстемпо ,регабус), но при этом в салоне туалета нет,кофе и чая нет. Остановки не совсем по указанному маршруту, на заправках, в которых противно зайти в уборную. В салоне так себе, но кондиционер работал…

КийПасТранс, ATП-5Прага - Киев

Ми залишились задоволені поїздкою ! Велике дякую за вічливість водіям.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information