За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Прага - Рівне

Купити квитки на автобус Прага - Рівне: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Рівне. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Прага в Рівне і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Рівне дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:30 – 03:40 ПрагаРівне

20 год. 10 хв.

Ср, Пт, Нд

09:00 – 06:15 ПрагаРівне

21 год. 15 хв.

Сб, Нд

09:00 – 06:15 ПрагаРівне

21 год. 15 хв.

Вт

09:15 – 06:15 ПрагаРівне

21 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

10:00 – 06:15 ПрагаРівне

20 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

11:00 – 06:45 ПрагаРівне

19 год. 45 хв.

Чт, Нд

12:00 – 10:00 ПрагаРівне

22 год. 0 хв.

Кожен день

12:00 – 10:00 ПрагаРівне

22 год. 0 хв.

Кожен день

12:00 – 10:00 ПрагаРівне

22 год. 0 хв.

Кожен день

12:00 – 10:00 ПрагаРівне

22 год. 0 хв.

Кожен день

12:00 – 10:55 ПрагаРівне

22 год. 55 хв.

Пн, Чт

12:30 – 08:00 ПрагаРівне

19 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

16:15 – 13:15 ПрагаРівне

21 год. 0 хв.

Чт, Сб, Нд

17:00 – 13:15 ПрагаРівне

20 год. 15 хв.

Чт, Сб, Нд

Відгуки пасажирів про поїздку

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Брно

Дуже добре. Водії хороші. Кондиціонер і wi-fi працював, зупинки робили за потреби, крутили кіно, щоб пасажири не нудьгували. Все ок.

КийПасТранс, ATП-5Жешув - Ровно

Водії чемно ставляться до пассажирів, був WI-FI, все добре. Але оцінка "4" ,тому що автобус сам автобус старенький, сидіння не розкладатися, а при спробі розкласти- гучно скрипіло.

КийПасТранс, ATП-5Прага - Ровно

Плохо работает кондиционер и ви-фи.Водители работают хорошо.Твердая 4.

КийПасТранс, ATП-5Краков - Львов

Загальне враження не погане. Перш за все служба підтримки надала повну інформацію про рейс - платформа, номер автобуса, номер водія. Розмова відбувалася по вайберу. Дякую за інформаційну підтримку! По автобусу - прибув на станцію навіть на кілька хвилин швидше запланованого часу. Водії привітні. Сидіння зручні…

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Вполне.норм

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Поездка мне понравилась,спасибо за поездку.

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Вежливость, чистота, комфорт и приятное общение, поездка прошла незаметно.

КийПасТранс, ATП-5Прага - Киев

Ми залишились задоволені поїздкою ! Велике дякую за вічливість водіям.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information