За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Прага - Рівне

Купити квитки на автобус Прага - Рівне: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Рівне. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Прага в Рівне і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Рівне дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
09:00 – 06:15 ПрагаРівне

21 год. 15 хв.

Вт, Пт

09:00 – 06:15 ПрагаРівне

21 год. 15 хв.

Нд

09:15 – 06:15 ПрагаРівне

21 год. 0 хв.

Пт

09:15 – 06:15 ПрагаРівне

21 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

10:00 – 06:15 ПрагаРівне

20 год. 15 хв.

Пт

10:00 – 06:15 ПрагаРівне

20 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

11:00 – 06:45 ПрагаРівне

19 год. 45 хв.

Чт, Нд

11:25 – 10:00 ПрагаРівне

22 год. 35 хв.

Вт, Пт, Сб

12:00 – 10:55 ПрагаРівне

22 год. 55 хв.

Кожен день

12:00 – 10:55 ПрагаРівне

22 год. 55 хв.

Кожен день

12:00 – 10:55 ПрагаРівне

22 год. 55 хв.

Кожен день

12:30 – 08:45 ПрагаРівне

20 год. 15 хв.

Пн, Пт

13:00 – 08:45 ПрагаРівне

19 год. 45 хв.

Сб

13:00 – 08:45 ПрагаРівне

19 год. 45 хв.

Пн, Пт

16:15 – 13:15 ПрагаРівне

21 год. 0 хв.

Чт, Сб, Нд

17:00 – 13:15 ПрагаРівне

20 год. 15 хв.

Чт, Сб, Нд

17:30 – 14:15 ПрагаРівне

20 год. 45 хв.

Нд

18:00 – 14:15 ПрагаРівне

20 год. 15 хв.

Нд

Як з Прага швидко доїхати до центру Рівне в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Прага і куди прибувають до Рівне. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

КийПасТранс, ATП-5Краков - Ровно

Взагалі поїздка пройшла добре,але при загрузці та вигрузці багажа мені зламали замок в чемодані,потрібно бережніше ставитись і до чужого майна.

КийПасТранс, ATП-5Краков - Ровно

Це було жахливо! Було вибране місце, але нажаль, місце заливало водою, бо йшов дощ і тому прийшлось пересісти в самий кінець. До Рівного приїхали раніше, а так як пасажир не місцевий і не знає як має виглядати Рівне, їхав далі. Водії, знаючи що мають два…

KiyPasTrans, ATP-5Lviv - Krakow

Older bus, no seatbelts and no one spoke english. They were still friendly, so it didn't bother me much. Great if you just look to get from one place to another, pick different if you're a snob.

КийПасТранс, ATП-5Прага - Львов

Ехала из Праги во Львов 13.09. Во-первых, меня смутило тот факт, что билет должен быть обязательно распечатан. Зачем? Если у меня есть электронная квитанция и код, который нужно просто считать. И было максимально неудобно с автобусной станции Флоренс идти в офис инфобус и уже там…

KiyPasTrans, ATP-5Brno - Rivne

Cestováni hodnotím velíce dobře . Řidiče znám více jak 15 let , a byla velíce potěšena že konečně po velíce dlouhé době znovu jedeme spolu . Docela potěšilo Wi-Fi které fungovalo bez problému po celou dobu cesty. Děkuji a přeji hodně spokojených cestujících .

КийПасТранс, ATП-5Прага - Киев

Ехала из Праги 27.08.2017. Билет вышел дороже чем у ряда других перевозчиков (транстемпо ,регабус), но при этом в салоне туалета нет,кофе и чая нет. Остановки не совсем по указанному маршруту, на заправках, в которых противно зайти в уборную. В салоне так себе, но кондиционер работал…

КийПасТранс, ATП-5Прага - Киев

Ми залишились задоволені поїздкою ! Велике дякую за вічливість водіям.

КийПасТранс, ATП-5Львов - Брно

поздка пройшла нормально, водії ввічливі, працювали злагоджено, доіхали вчасно, автобус комфортний, достатня відстань між сусідніми сидіннями; з недоліків - автобус зупинився не на вказаній у квитку платформі, щерез що мало не пропустила рейс, місця у автобусі не відповідають вказаним у квитку

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information