• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Краків - Рівне

Купити квитки на автобус Краків - Рівне: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Рівне. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Краків в Рівне і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Рівне дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
12:05 – 22:50 КраківРівне

10 год. 45 хв.

Пн

12:30 – 02:15 КраківРівне

13 год. 45 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

14:40 – 02:10 КраківРівне

11 год. 30 хв.

Кожен день

14:50 – 06:30 КраківРівне

15 год. 40 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

14:50 – 06:30 КраківРівне

15 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

14:50 – 06:30 КраківРівне

15 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

14:50 – 06:30 КраківРівне

15 год. 40 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

15:30 – 02:10 КраківРівне

10 год. 40 хв.

Кожен день

15:30 – 02:10 КраківРівне

10 год. 40 хв.

Кожен день

15:30 – 02:10 КраківРівне

10 год. 40 хв.

Кожен день

15:30 – 02:10 КраківРівне

10 год. 40 хв.

Кожен день

16:00 – 03:30 КраківРівне

11 год. 30 хв.

Нд

16:30 – 03:00 КраківРівне

10 год. 30 хв.

Пт

16:30 – 03:00 КраківРівне

10 год. 30 хв.

Пт

16:40 – 07:40 КраківРівне

15 год. 0 хв.

Кожен день

16:50 – 07:00 КраківРівне

14 год. 10 хв.

Кожен день

16:50 – 07:00 КраківРівне

14 год. 10 хв.

Кожен день

18:00 – 08:00 КраківРівне

14 год. 0 хв.

Кожен день

18:20 – 06:40 КраківРівне

12 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

18:45 – 06:30 КраківРівне

11 год. 45 хв.

Чт, Нд

19:00 – 05:50 КраківРівне

10 год. 50 хв.

Кожен день

19:15 – 09:35 КраківРівне

14 год. 20 хв.

Кожен день

19:35 – 07:05 КраківРівне

11 год. 30 хв.

Кожен день

19:45 – 06:15 КраківРівне

10 год. 30 хв.

Вт

19:45 – 08:00 КраківРівне

12 год. 15 хв.

Пн, Пт

20:00 – 06:40 КраківРівне

10 год. 40 хв.

Кожен день

20:00 – 06:40 КраківРівне

10 год. 40 хв.

Кожен день

20:00 – 06:40 КраківРівне

10 год. 40 хв.

Кожен день

20:00 – 06:40 КраківРівне

10 год. 40 хв.

Кожен день

20:10 – 07:25 КраківРівне

11 год. 15 хв.

Кожен день

20:10 – 07:25 КраківРівне

11 год. 15 хв.

Кожен день

20:40 – 09:15 КраківРівне

12 год. 35 хв.

Кожен день

20:40 – 10:20 КраківРівне

13 год. 40 хв.

Кожен день

20:40 – 10:20 КраківРівне

13 год. 40 хв.

Кожен день

22:00 – 11:55 КраківРівне

13 год. 55 хв.

Сб

22:30 – 10:00 КраківРівне

11 год. 30 хв.

Кожен день

22:30 – 10:00 КраківРівне

11 год. 30 хв.

Кожен день

22:30 – 10:00 КраківРівне

11 год. 30 хв.

Кожен день

22:30 – 10:00 КраківРівне

11 год. 30 хв.

Кожен день

23:30 – 11:45 КраківРівне

12 год. 15 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

23:45 – 10:50 КраківРівне

11 год. 5 хв.

Кожен день

23:45 – 10:50 КраківРівне

11 год. 5 хв.

Кожен день

23:45 – 10:50 КраківРівне

11 год. 5 хв.

Кожен день

23:45 – 10:50 КраківРівне

11 год. 5 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Краків швидко доїхати до центру Рівне в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Краків і куди прибувають до Рівне. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Калуженов/Борейчук/Тернвояж/EWHDПознань - Полтава

Відгук про поїздку. Все дуже сподобалось. Харні ввічливі водії. Дякую.

ФОП Данилевич/EWHDКраков - Киев

Водії були досить чемні. Відчувався досвід і швидке пересування за маршрутом. Але автобус Неоплан-116 не був обладнаний можливістю зарядити мобільні пристрої та не працював туалет. Зате бездоганно працював WiFi. Митницю "Мостиська" з Польщі в Україну в ніч 13-14 січня 2019 пройшли за 50 хв. В…

Калуженов/Борейчук/Тернвояж/EWHDПознань - Харьков

Доехали отлично, хорошие водителя)) только розеток не хватает, а так твердая десятка))

Калуженов/Борейчук/Тернвояж/EWHDВроцлав - Львов

Отличний перевозчик!!!

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Брно

Дуже добре. Водії хороші. Кондиціонер і wi-fi працював, зупинки робили за потреби, крутили кіно, щоб пасажири не нудьгували. Все ок.

ФОП Данилевич/EWHDЧенстохова - Киев

Все добре , поїздкою задоволена .

ФОП Данилевич/EWHDКраков - Киев

Поездка Краков - Киев прошла отлично!

ФОП Данилевич/EWHDКраков - Киев

Їхав з Кракова до Києва. Автобус хоть і старенький, но конфортний! Поїздкої задоволений, рекомендую всім!

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя