• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Краків - Рівне

Купити квитки на автобус Краків - Рівне: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Рівне. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Краків в Рівне і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Рівне дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:30 – 12:30 КраківРівне

12 год. 0 хв.

Пн, Пт

00:30 – 13:50 КраківРівне

13 год. 20 хв.

Пн, Пт

12:30 – 02:15 КраківРівне

13 год. 45 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

14:00 – 03:05 КраківРівне

13 год. 5 хв.

Кожен день

14:40 – 02:20 КраківРівне

11 год. 40 хв.

Кожен день

15:15 – 03:10 КраківРівне

11 год. 55 хв.

Нд

15:45 – 02:40 КраківРівне

10 год. 55 хв.

Чт, Сб

16:00 – 04:10 КраківРівне

12 год. 10 хв.

Кожен день

17:10 – 05:30 КраківРівне

12 год. 20 хв.

Кожен день

17:10 – 04:30 КраківРівне

11 год. 20 хв.

Кожен день

17:20 – 04:10 КраківРівне

10 год. 50 хв.

Кожен день

18:00 – 08:00 КраківРівне

14 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

18:20 – 06:40 КраківРівне

12 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

19:00 – 05:50 КраківРівне

10 год. 50 хв.

Кожен день

19:45 – 07:00 КраківРівне

11 год. 15 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

21:30 – 10:15 КраківРівне

12 год. 45 хв.

Вт, Чт, Сб

21:40 – 08:30 КраківРівне

10 год. 50 хв.

Кожен день

21:40 – 10:00 КраківРівне

12 год. 20 хв.

Кожен день

21:40 – 10:00 КраківРівне

12 год. 20 хв.

Кожен день

21:40 – 08:30 КраківРівне

10 год. 50 хв.

Кожен день

21:50 – 07:00 КраківРівне

9 год. 10 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

23:30 – 11:45 КраківРівне

12 год. 15 хв.

Вт, Сб, Нд

23:45 – 10:50 КраківРівне

11 год. 5 хв.

Кожен день

23:45 – 10:50 КраківРівне

11 год. 5 хв.

Кожен день

23:45 – 10:50 КраківРівне

11 год. 5 хв.

Кожен день

23:45 – 10:50 КраківРівне

11 год. 5 хв.

Кожен день

23:55 – 11:10 КраківРівне

11 год. 15 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Краків швидко доїхати до центру Рівне в 2021 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Краків і куди прибувають до Рівне. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Львівське АТП 14630Катовіце - Житомир

Перетнули кордон дуже швидко. Мінус у Львові автобус поламався.

Lvivske ATP 14630Львов - Краков

Все на найвищому рівні, дякую

Брінцов С.В.Київ - Варшава

18.06.2021 року я їхала за маршрутом Київ - Варшава перевізник Бринцов С.В. (це моя третя поїздка з даним перевізником), і хочу висловити свою щиру вдячність Вам, пане Бринцов С.В. і водіям: Олександру та Олексію (сподіваюсь, що правильно вказала їх імена). Окрім того, що це професіонали…

Брінцов С.В.Вроцлав - Житомир

Поїздкою задоволена

Lvivske ATP 14630Краков - Львов

Все було добре,дорога була легкою,водії професіонали,єдине,що не всі мали маски на обличчі( все ж таки часи коронавірусу)

Брінцов С.В.Рівне - Краків

Гарне обслуговування. Ввічливі І спокійні водії.Найкращі ціни. Бажаю всім здоров'я і процвітання

Lvivske ATP 14630Ровно - Жешув

Часто користуюсь послугами цього перевізчика,недорого,без пересадок,всі водіі ввічливі і приємні.Буду і в подальшому їздити з ними!Дякую!

КОМФОРТ-ЕКСПРЕС ЮА ТОВЛуцк - Кельце

Для транспорту такого формату - все дуже добре. А найголовніше -швидко!!!!

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя