• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Краків - Рівне

Купити квитки на автобус Краків - Рівне: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Рівне. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Краків в Рівне і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Рівне дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:30 – 12:30 КраківРівне

12 год. 0 хв.

Вт, Пт

00:30 – 13:50 КраківРівне

13 год. 20 хв.

Вт, Пт

12:30 – 02:15 КраківРівне

13 год. 45 хв.

Вт, Пт

14:40 – 02:20 КраківРівне

11 год. 40 хв.

Кожен день

15:30 – 02:10 КраківРівне

10 год. 40 хв.

Кожен день

15:30 – 02:10 КраківРівне

10 год. 40 хв.

Кожен день

16:00 – 04:10 КраківРівне

12 год. 10 хв.

Кожен день

16:10 – 06:20 КраківРівне

14 год. 10 хв.

Кожен день

16:40 – 05:00 КраківРівне

12 год. 20 хв.

Вт, Пт

16:40 – 03:30 КраківРівне

10 год. 50 хв.

Вт, Пт

16:40 – 03:30 КраківРівне

10 год. 50 хв.

Ср, Сб

17:10 – 04:30 КраківРівне

11 год. 20 хв.

Кожен день

17:10 – 05:30 КраківРівне

12 год. 20 хв.

Кожен день

18:00 – 05:35 КраківРівне

11 год. 35 хв.

Кожен день

18:00 – 08:00 КраківРівне

14 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

18:20 – 07:00 КраківРівне

12 год. 40 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

18:20 – 06:40 КраківРівне

12 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

18:20 – 06:40 КраківРівне

12 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

19:00 – 05:50 КраківРівне

10 год. 50 хв.

Кожен день

19:15 – 06:35 КраківРівне

11 год. 20 хв.

Пн, Чт, Сб

19:15 – 06:30 КраківРівне

11 год. 15 хв.

Пн, Чт, Сб

19:40 – 05:00 КраківРівне

9 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

20:10 – 07:25 КраківРівне

11 год. 15 хв.

Пн, Сб

21:00 – 07:50 КраківРівне

10 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

21:35 – 07:50 КраківРівне

10 год. 15 хв.

Пн, Сб

22:30 – 10:00 КраківРівне

11 год. 30 хв.

Кожен день

22:30 – 10:00 КраківРівне

11 год. 30 хв.

Кожен день

22:30 – 10:00 КраківРівне

11 год. 30 хв.

Кожен день

22:30 – 10:00 КраківРівне

11 год. 30 хв.

Кожен день

22:30 – 10:00 КраківРівне

11 год. 30 хв.

Кожен день

22:30 – 10:00 КраківРівне

11 год. 30 хв.

Кожен день

23:20 – 11:30 КраківРівне

12 год. 10 хв.

Кожен день

23:30 – 11:45 КраківРівне

12 год. 15 хв.

Вт, Сб

23:45 – 10:50 КраківРівне

11 год. 5 хв.

Кожен день

23:45 – 10:50 КраківРівне

11 год. 5 хв.

Кожен день

23:45 – 10:50 КраківРівне

11 год. 5 хв.

Кожен день

23:45 – 10:50 КраківРівне

11 год. 5 хв.

Кожен день

23:55 – 09:30 КраківРівне

9 год. 35 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Краків швидко доїхати до центру Рівне в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Краків і куди прибувають до Рівне. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Menyok N.I. FOP/AgatКиев - Ополе

Поїздка відбулась без курйозів. Все ок

Menyok N.I. FOP/AgatЛьвов - Кельце

Все пройшло добре

Menyok N.I. FOP/AgatКельце - Львов

Превосходно

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя