За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Краків - Житомир

Купити квитки на автобус Краків - Житомир: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Житомир. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Краків в Житомир і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Житомир дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
04:30 – 23:00 КраківЖитомир

18 год. 30 хв.

Кожен день

09:30 – 04:00 КраківЖитомир

18 год. 30 хв.

Кожен день

12:20 – 04:00 КраківЖитомир

15 год. 40 хв.

Пн, Чт, Сб

12:30 – 03:45 КраківЖитомир

15 год. 15 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

12:45 – 04:00 КраківЖитомир

15 год. 15 хв.

Чт

14:50 – 09:20 КраківЖитомир

18 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

14:50 – 09:20 КраківЖитомир

18 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

15:30 – 05:00 КраківЖитомир

13 год. 30 хв.

Кожен день

15:30 – 05:00 КраківЖитомир

13 год. 30 хв.

Кожен день

15:30 – 05:00 КраківЖитомир

13 год. 30 хв.

Кожен день

15:30 – 05:00 КраківЖитомир

13 год. 30 хв.

Кожен день

16:00 – 06:30 КраківЖитомир

14 год. 30 хв.

Нд

16:30 – 06:30 КраківЖитомир

14 год. 0 хв.

Ср, Пт, Нд

16:40 – 11:00 КраківЖитомир

18 год. 20 хв.

Кожен день

16:50 – 10:05 КраківЖитомир

17 год. 15 хв.

Кожен день

16:50 – 10:05 КраківЖитомир

17 год. 15 хв.

Кожен день

18:00 – 10:30 КраківЖитомир

16 год. 30 хв.

Кожен день

18:20 – 09:20 КраківЖитомир

15 год. 0 хв.

Сб

18:20 – 09:20 КраківЖитомир

15 год. 0 хв.

Пн, Чт, Сб

19:00 – 08:30 КраківЖитомир

13 год. 30 хв.

Кожен день

19:30 – 10:30 КраківЖитомир

15 год. 0 хв.

Чт, Нд

19:45 – 10:45 КраківЖитомир

15 год. 0 хв.

Пн, Пт

20:40 – 10:15 КраківЖитомир

13 год. 35 хв.

Кожен день

20:40 – 10:15 КраківЖитомир

13 год. 35 хв.

Кожен день

20:40 – 15:00 КраківЖитомир

18 год. 20 хв.

Ср

21:30 – 12:50 КраківЖитомир

15 год. 20 хв.

Пт

22:30 – 12:35 КраківЖитомир

14 год. 5 хв.

Кожен день

22:30 – 12:35 КраківЖитомир

14 год. 5 хв.

Кожен день

22:30 – 12:35 КраківЖитомир

14 год. 5 хв.

Кожен день

22:30 – 12:35 КраківЖитомир

14 год. 5 хв.

Кожен день

22:40 – 14:35 КраківЖитомир

15 год. 55 хв.

Вт, Сб

23:45 – 13:30 КраківЖитомир

13 год. 45 хв.

Кожен день

23:45 – 13:30 КраківЖитомир

13 год. 45 хв.

Кожен день

23:45 – 13:30 КраківЖитомир

13 год. 45 хв.

Кожен день

23:55 – 13:00 КраківЖитомир

13 год. 5 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Краків швидко доїхати до центру Житомир в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Краків і куди прибувають до Житомир. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Брно

Дуже добре. Водії хороші. Кондиціонер і wi-fi працював, зупинки робили за потреби, крутили кіно, щоб пасажири не нудьгували. Все ок.

ФОП Данилевич/EWHDЧенстохова - Киев

Все добре , поїздкою задоволена .

ФОП Данилевич/EWHDКраков - Киев

Поездка Краков - Киев прошла отлично!

ФОП Данилевич/EWHDКраков - Киев

Їхав з Кракова до Києва. Автобус хоть і старенький, но конфортний! Поїздкої задоволений, рекомендую всім!

ФОП Данилевич/EWHDЛьвов - Лодзь

Дякую Вам за чудовий сервіс, за невідкладне реагування, допомогу, швидке відписування, за своєчасність прибуття автобуса (їхали з Вами 10.05.2018 Київ-Познань зі Львова о 21.00) !!!! Приємно працювати з надавачами послуг, котрі дбають про клієнта!

КийПасТранс, ATП-5Жешув - Ровно

Водії чемно ставляться до пассажирів, був WI-FI, все добре. Але оцінка "4" ,тому що автобус сам автобус старенький, сидіння не розкладатися, а при спробі розкласти- гучно скрипіло.

КийПасТранс, ATП-5Прага - Ровно

Плохо работает кондиционер и ви-фи.Водители работают хорошо.Твердая 4.

КийПасТранс, ATП-5Краков - Львов

Загальне враження не погане. Перш за все служба підтримки надала повну інформацію про рейс - платформа, номер автобуса, номер водія. Розмова відбувалася по вайберу. Дякую за інформаційну підтримку! По автобусу - прибув на станцію навіть на кілька хвилин швидше запланованого часу. Водії привітні. Сидіння зручні…

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя