Чесно кажучи, бачила ліпших водіїв за цих. Чомусь вони вважають, що можуть звертатися до людей як до худоби. Після таможного контролю водій до мене причепився чого мене так довго перевіряли. А звідки я знаю, чого пані так довго роздивлялася мій паспорт, вона мене нічого не запитувала. Зупинка у Львові на стрийському вокзалі,друга година ночі, люди сплять. Шофер мав би оголосити зупинку за 5 хвилин, а не на ходу, як вже двері відкрив. Немає поваги до людей
Все було добре. Автобус трохи затримався через поломку але всі встигли на літак. Водії приємні. Є розетки і туалет.
Дякуємо за відгук! 💚
Дякуємо за теплі слова на адресу водіїв. Будемо раді бачити вас знову на рейсах PAN-BUS! 🚌✨
Дуже задоволена поїздкою
Дякуємо за ваш відгук та високу оцінку нашої роботи! 💚
Автобус запізнився майже на дві години.Я ледь не запізнилась на літак.Пересідала на інший автобум та доплачувала кошти.Незажоволена поїздкою.
Дякуємо за відгук.
На жаль, під час рейсу виникла технічна несправність, через що знадобилася заміна автобуса. Одразу після отримання цієї інформації ми зв'язалися з вами та попередили про орієнтовну затримку до 1,5 години завчасно.
Перепрошуємо за спричинені незручності та дякуємо за розуміння. 💚🚌
Мені нажаль не повезло… мала зламане сидіння що нажаль не гарно повпливати на якість поїздки + хамство водія… коли стояли в черзі перед кордоном водій нікого не випускав з автобуса хоча сам виходив
Дякуємо за ваш відгук.
Нам прикро, що поїздка залишила у вас такі враження. Водночас зазначимо, що скарг від інших пасажирів цього рейсу щодо роботи водіїв чи технічного стану автобуса не надходило.
Для детального розгляду ситуації просимо уточнити номер автобуса (якщо пам’ятаєте) та місце, на якому ви сиділи. Це допоможе нам перевірити інформацію щодо сидіння та провести внутрішню перевірку ваших зауважень.
Будемо вдячні за додаткову інформацію.
На жаль транспортний засіб зламався прямо під час поїздки. Що затримує рейс на годину а то і дві. Це при тому що не відомо який скільки часу доведеться проводити на кордоні. Невже не можна провести тех огляд автомобіля перед тим як відправляти його. Дуже шкода. Але автобуси хороші, є розетки і вчасна посадка.
Дякуємо за ваш відгук.
Нам щиро шкода, якщо під час поїздки у вас склалося враження про технічну несправність автобуса. Разом з тим хочемо зазначити, що перед виїздом усі транспортні засоби проходять обов'язковий технічний огляд. На жаль, як і будь-яка техніка, автобуси не застраховані від непередбачених ситуацій у дорозі.
Ми додатково перевірили інформацію по рейсу та дані GPS-трекера. Значних затримок через технічні несправності не зафіксовано, автобус рухався відповідно до графіка.
Будемо вдячні, якщо ви уточните, що саме маєте на увазі під поломкою автобуса, щоб ми могли додатково перевірити цю інформацію.
Мова йде про сьогоднішній рейс Суми - Варшава який відправився близько 8:00 з Сум і прибуває в аеропорт Фредеріка Шопена о 06:10. Я не знаю чи враховується така кількість часу на поломки автомобіля в час дороги. Але деякі люди мають літак і такі випадки відтягують час і з урахуванням можливих затримок часу на кордоні 🫠
Дякуємо за уточнення.
На жаль, під час рейсу сталася непередбачувана технічна несправність, через що затримка склала близько 1,5 години. Автобус виїхав із Сум справним та пройшов технічний огляд перед рейсом, однак від раптових поломок у дорозі не застрахований жоден транспортний засіб.
Варшава - Київ
Посадка вчасно, прибуття з запізненням на три години через затримку на кордоні.
Водії доброзичливі, україномовні, охайні.
Автобус чистий, з туалетом, були в наявності також пледи, зарядка для телефону.
Не прийшло повідомлення мені про номер автобусу завчасно, але питання вирішила через звернення в службу допомоги, відповідають оперативно.
В цілому поїздкою задоволена.
Дякуємо за ваш відгук та високу оцінку нашої роботи! 💚
Щодо інформації про автобус: вона завчасно надсилається на електронну пошту, вказану при бронюванні. Просимо також перевіряти папку «Спам» та правильність зазначеної адреси електронної пошти. Якщо в адресі була допущена помилка, повідомлення могло не надійти.
Перепрошуємо за незручності та дякуємо за ваше розуміння. Будемо раді бачити вас знову в автобусах PAN-BUS! 🚌
Автобус в нормальному стані. Туалет працює . Але дуже мало місця для ніг. При зрості 175 їхати на довгу відстань не комфортно.
Посадка була на іншій платформі, ніж вказано в квитку. Про що перевізник не повідомив.
Відправлення було раніше на 15 хвилин, що з однієї сторони добре, якщо поспішаєш і погано , якщо б приїхав, наприклад, за 5 хвилин до відправлення.
Дякуємо за ваш відгук та зворотний зв'язок.
Щодо посадки в Києві: автобус здійснює посадку на платформі, зазначеній у квитку. Однак інколи, якщо вона зайнята іншим перевізником, автобус вимушено стає на сусідню платформу. Перепрошуємо за можливі незручності, пов'язані з цим.
Супер поїздка, ввічливі водії, задоволена!
Дякуємо за відгук! 💚
Раді, що поїздка вам сподобалась. Будемо раді бачити вас знову на рейсах PAN-BUS! 🚌✨
Рекомендую. Персонал ввічливий. Поїздкою задоволена.
Дякуємо за відгук! 💚 Раді, що поїздка вам сподобалась. Гарних подорожей з PAN-BUS! 🚌✨
Не пропустіть акції, знижки та спеціальні пропозиції INFOBUS. Підпишіться на розсилку та подорожуйте з нами дешевше!
Дякуємо за ваш відгук.
Нам шкода, що у вас склалося таке враження від поїздки. Водночас, щоб об'єктивно оцінити всі переваги та недоліки рейсу, важливо враховувати досвід усіх пасажирів. На даному рейсі інших зауважень щодо роботи водіїв від пасажирів не надходило.
Ми прийняли ваші зауваження до уваги та обов'язково врахуємо їх у роботі. Сподіваємося, що ваші наступні подорожі будуть лише комфортними та залишать приємні враження. 💚🚌