Увага! Перелік відновлених рейсів ТУТ

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Варшава - Житомир

Купити квитки на автобус Варшава - Житомир: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Житомир. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Варшава в Житомир і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Житомир дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:50 – 14:40 ВаршаваЖитомир

13 год. 50 хв.

Кожен день

00:50 – 14:40 ВаршаваЖитомир

13 год. 50 хв.

Кожен день

11:00 – 01:20 ВаршаваЖитомир

14 год. 20 хв.

Вт, Пт

13:45 – 04:20 ВаршаваЖитомир

14 год. 35 хв.

Кожен день

14:00 – 04:15 ВаршаваЖитомир

14 год. 15 хв.

Кожен день

14:10 – 05:20 ВаршаваЖитомир

15 год. 10 хв.

Кожен день

14:40 – 07:40 ВаршаваЖитомир

17 год. 0 хв.

Нд

17:20 – 05:20 ВаршаваЖитомир

12 год. 0 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

17:20 – 11:30 ВаршаваЖитомир

18 год. 10 хв.

Кожен день

17:20 – 11:30 ВаршаваЖитомир

18 год. 10 хв.

Кожен день

17:20 – 11:30 ВаршаваЖитомир

18 год. 10 хв.

Кожен день

17:30 – 09:20 ВаршаваЖитомир

15 год. 50 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

17:30 – 09:20 ВаршаваЖитомир

15 год. 50 хв.

Вт, Чт, Нд

17:30 – 09:20 ВаршаваЖитомир

15 год. 50 хв.

Вт, Чт, Нд

17:30 – 09:20 ВаршаваЖитомир

15 год. 50 хв.

Вт, Чт, Нд

17:30 – 09:20 ВаршаваЖитомир

15 год. 50 хв.

Вт, Чт, Нд

17:45 – 09:25 ВаршаваЖитомир

15 год. 40 хв.

Вт, Сб

17:45 – 08:35 ВаршаваЖитомир

14 год. 50 хв.

Вт, Сб

17:45 – 09:35 ВаршаваЖитомир

15 год. 50 хв.

Вт, Сб

17:50 – 09:10 ВаршаваЖитомир

15 год. 20 хв.

Кожен день

18:30 – 08:25 ВаршаваЖитомир

13 год. 55 хв.

Кожен день

18:30 – 06:50 ВаршаваЖитомир

12 год. 20 хв.

Кожен день

18:30 – 08:25 ВаршаваЖитомир

13 год. 55 хв.

Кожен день

18:50 – 08:45 ВаршаваЖитомир

13 год. 55 хв.

Кожен день

18:55 – 08:40 ВаршаваЖитомир

13 год. 45 хв.

Кожен день

19:50 – 08:15 ВаршаваЖитомир

12 год. 25 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

20:20 – 12:20 ВаршаваЖитомир

16 год. 0 хв.

Пн, Пт

20:20 – 12:20 ВаршаваЖитомир

16 год. 0 хв.

Пн, Пт

22:00 – 14:50 ВаршаваЖитомир

16 год. 50 хв.

Пн, Пт

22:10 – 10:25 ВаршаваЖитомир

12 год. 15 хв.

Нд

22:30 – 11:40 ВаршаваЖитомир

13 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

Маршрут на карті

Як з Варшава швидко доїхати до центру Житомир в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Варшава і куди прибувають до Житомир. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

ТернвояжБыдгощ - Ровно

Дякую, все було добре. Замовили на ворожій напрямок теж цього перевізника.

ТернвояжИвано-Франковск - Львов

Я їхала з Франківська у Львів. Комфортний автобус вийшов по маршруту вчасно, прибув навіть трошки раніше. Рекомендую цього перевізника

TernvoyageВаршава - Черновцы

Просто класс, мені сподобалася, дякую

ТернвояжГданьск - Киев

Поїздка пройшла чудово.

LIDERTRANS/АгатЛодзь - Черкассы

Водії хороші, транспортний засіб бажає кращого, розеток не має, трохи старенький автобус.

ТернвояжКраков - Харьков

Водії їхали швидко, молодці. Я перевозив велосипед він був запакований у коробку вага десь 20 кг(разом у коробці були дрібні речі) , я намагався дізнатися чи перевозять велосипед та скільки це коштує, інформації не знайшов. Водії пішли на зустріч, але взяли з мене 600 грн…

Терлецкий/Leon Pol TransКиев - Познань

Дуже задоволена поїздою. Все добре. Ввічливі водії. Дотримання графіку поїздки.

AGA TRAVEL/EWHDЛодзь - Киев

Все було відносно нормально. Зауваження є лише до часу прибуття. Графік руху автобуса складено не дуже реалістично. Автобус перетинає кордон, де завжди є затримки. Ми кордон пройшли відносно швидко (десь за дві години), по дорозі мали лише дуже короткі зупинки, і при цьому запізнилися на…

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя