Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Warszawa - Zhytomyr

Kup bilet na autobus Warszawa – Zhytomyr: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Zhytomyr. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Warszawa do Zhytomyr i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Zhytomyr najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:50 – 14:40 WarszawaZhytomyr

13 godz. 50 min.

Codziennie

00:50 – 14:40 WarszawaZhytomyr

13 godz. 50 min.

Codziennie

00:50 – 14:40 WarszawaZhytomyr

13 godz. 50 min.

Codziennie

02:20 – 20:30 WarszawaZhytomyr

18 godz. 10 min.

Pn, Cz, Sb

02:20 – 20:30 WarszawaZhytomyr

18 godz. 10 min.

Codziennie

07:55 – 21:20 WarszawaZhytomyr

13 godz. 25 min.

Codziennie

08:00 – 21:20 WarszawaZhytomyr

13 godz. 20 min.

Codziennie

08:00 – 21:20 WarszawaZhytomyr

13 godz. 20 min.

Codziennie

11:00 – 01:20 WarszawaZhytomyr

14 godz. 20 min.

Wt, Pt

13:45 – 04:20 WarszawaZhytomyr

14 godz. 35 min.

Codziennie

14:00 – 04:15 WarszawaZhytomyr

14 godz. 15 min.

Codziennie

14:10 – 05:20 WarszawaZhytomyr

15 godz. 10 min.

Codziennie

14:40 – 07:40 WarszawaZhytomyr

17 godz. 0 min.

Nd

17:20 – 05:20 WarszawaZhytomyr

12 godz. 0 min.

Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

17:30 – 09:20 WarszawaZhytomyr

15 godz. 50 min.

Wt, Cz, Nd

17:30 – 09:20 WarszawaZhytomyr

15 godz. 50 min.

Wt, Cz, Nd

17:30 – 09:20 WarszawaZhytomyr

15 godz. 50 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

17:30 – 09:20 WarszawaZhytomyr

15 godz. 50 min.

Wt, Cz, Nd

17:30 – 09:20 WarszawaZhytomyr

15 godz. 50 min.

Wt, Cz, Nd

17:45 – 09:25 WarszawaZhytomyr

15 godz. 40 min.

Wt, Sb

17:45 – 08:35 WarszawaZhytomyr

14 godz. 50 min.

Wt, Sb

17:45 – 09:35 WarszawaZhytomyr

15 godz. 50 min.

Wt, Sb

17:50 – 09:10 WarszawaZhytomyr

15 godz. 20 min.

Codziennie

18:30 – 06:50 WarszawaZhytomyr

12 godz. 20 min.

Codziennie

18:30 – 08:25 WarszawaZhytomyr

13 godz. 55 min.

Codziennie

18:30 – 08:25 WarszawaZhytomyr

13 godz. 55 min.

Codziennie

18:50 – 08:45 WarszawaZhytomyr

13 godz. 55 min.

Codziennie

18:55 – 08:40 WarszawaZhytomyr

13 godz. 45 min.

Codziennie

19:15 – 11:00 WarszawaZhytomyr

15 godz. 45 min.

Codziennie

19:30 – 06:35 WarszawaZhytomyr

11 godz. 5 min.

Codziennie

19:30 – 06:35 WarszawaZhytomyr

11 godz. 5 min.

Codziennie

19:50 – 08:15 WarszawaZhytomyr

12 godz. 25 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

20:20 – 12:20 WarszawaZhytomyr

16 godz. 0 min.

Pn, Pt

20:20 – 12:20 WarszawaZhytomyr

16 godz. 0 min.

Pn, Pt

22:00 – 14:50 WarszawaZhytomyr

16 godz. 50 min.

Pn, Pt

22:10 – 10:25 WarszawaZhytomyr

12 godz. 15 min.

Nd

22:30 – 11:40 WarszawaZhytomyr

13 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

Trasa na mapie

Jak z Warszawa szybko dojechać do centrum Zhytomyr w 2020 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Warszawa oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Zhytomyr. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o przewoźników

Terletskiy/Leon Pol TransWarszawa - Volodymyr-Volynskyi

Całkiem dobra podróż, sprawnie i w komfortowo. Trochę ciasno miedzy fotelami ale to może moja wina bo zająłem miejsce przy wyjściu awaryjnym.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation