Podle času
Podle ceny

Autobusy Krakow - Zhytomyr

Koupit jízdenky na autobus Krakow – Zhytomyr: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Zhytomyr. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Krakow do Zhytomyr a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Zhytomyr levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
09:00 – 04:00 KrakowZhytomyr

19 hod. 0 min.

Denně

10:25 – 02:10 KrakowZhytomyr

15 hod. 45 min.

Po, Čt, So

12:30 – 03:45 KrakowZhytomyr

15 hod. 15 min.

Út, Čt, Pá, Ne

12:45 – 04:00 KrakowZhytomyr

15 hod. 15 min.

Čt

15:00 – 08:40 KrakowZhytomyr

17 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

15:30 – 05:00 KrakowZhytomyr

13 hod. 30 min.

Denně

15:30 – 05:00 KrakowZhytomyr

13 hod. 30 min.

Denně

15:30 – 05:00 KrakowZhytomyr

13 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 06:30 KrakowZhytomyr

14 hod. 30 min.

Ne

16:30 – 06:30 KrakowZhytomyr

14 hod. 0 min.

St, Pá, Ne

16:40 – 11:00 KrakowZhytomyr

18 hod. 20 min.

Denně

17:30 – 08:45 KrakowZhytomyr

15 hod. 15 min.

Po, Út, St, Pá

18:00 – 10:30 KrakowZhytomyr

16 hod. 30 min.

Denně

19:00 – 08:30 KrakowZhytomyr

13 hod. 30 min.

Denně

19:30 – 10:30 KrakowZhytomyr

15 hod. 0 min.

Čt, Ne

19:45 – 10:45 KrakowZhytomyr

15 hod. 0 min.

Po, Pá

19:45 – 08:55 KrakowZhytomyr

13 hod. 10 min.

Út

19:45 – 08:55 KrakowZhytomyr

13 hod. 10 min.

Ne

20:40 – 12:20 KrakowZhytomyr

15 hod. 40 min.

Denně

20:40 – 12:20 KrakowZhytomyr

15 hod. 40 min.

Denně

20:40 – 15:00 KrakowZhytomyr

18 hod. 20 min.

St, So

21:00 – 11:30 KrakowZhytomyr

14 hod. 30 min.

Po, Pá

21:30 – 12:50 KrakowZhytomyr

15 hod. 20 min.

22:40 – 14:35 KrakowZhytomyr

15 hod. 55 min.

Út, So, Ne

23:00 – 14:10 KrakowZhytomyr

15 hod. 10 min.

Denně

23:00 – 14:10 KrakowZhytomyr

15 hod. 10 min.

Denně

23:00 – 14:10 KrakowZhytomyr

15 hod. 10 min.

Denně

23:00 – 14:10 KrakowZhytomyr

15 hod. 10 min.

Denně

23:45 – 13:30 KrakowZhytomyr

13 hod. 45 min.

Denně

23:45 – 13:30 KrakowZhytomyr

13 hod. 45 min.

Denně

23:45 – 13:30 KrakowZhytomyr

13 hod. 45 min.

Denně

23:50 – 15:45 KrakowZhytomyr

15 hod. 55 min.

Čt, So, Ne

23:55 – 13:00 KrakowZhytomyr

13 hod. 5 min.

Út, St, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Krakow do centra Zhytomyr v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Krakow a příjezdu v Zhytomyr. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ФОП Данилевич/EWHDЛьвов - Лодзь

Дякую Вам за чудовий сервіс, за невідкладне реагування, допомогу, швидке відписування, за своєчасність прибуття автобуса (їхали з Вами 10.05.2018 Київ-Познань зі Львова о 21.00) !!!! Приємно працювати з надавачами послуг, котрі дбають про клієнта!

ФОП Данилевич/EWHDКиев - Ченстохова

Ехал из Киева в Ченстахова и обратно. Персоналом доволен, а вот автобус не мешало бы обновить. Для таких дальних поездок по 20+ часов он явно не подходит. Не хватает розеток, не работает кондиционер

КийПасТранс, ATП-5Жешув - Ровно

Водії чемно ставляться до пассажирів, був WI-FI, все добре. Але оцінка "4" ,тому що автобус сам автобус старенький, сидіння не розкладатися, а при спробі розкласти- гучно скрипіло.

КийПасТранс, ATП-5Краков - Житомир

Частые остановки. А так все ок.

ФОП Данилевич/EWHDКиев - Пётркув-Трыбунальски

Не буду говорить о моментах поездки, но огромное спасибо водителям - которые и багаж помогут поднести маме с ребенком, в отличии от попутчиков (которые обещают помочь, а потом кот с хвостом). Думалось, что будет хуже, но оказалось нормально.

КийПасТранс, ATП-5Прага - Ровно

Плохо работает кондиционер и ви-фи.Водители работают хорошо.Твердая 4.

КийПасТранс, ATП-5Краков - Львов

Загальне враження не погане. Перш за все служба підтримки надала повну інформацію про рейс - платформа, номер автобуса, номер водія. Розмова відбувалася по вайберу. Дякую за інформаційну підтримку! По автобусу - прибув на станцію навіть на кілька хвилин швидше запланованого часу. Водії привітні. Сидіння зручні…

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Вполне.норм

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací