Podle času
Podle ceny

Autobusy Krakow - Zhytomyr

Koupit jízdenky na autobus Krakow – Zhytomyr: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Zhytomyr. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Krakow do Zhytomyr a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Zhytomyr levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
04:30 – 23:00 KrakowZhytomyr

18 hod. 30 min.

Denně

09:00 – 04:00 KrakowZhytomyr

19 hod. 0 min.

St, Čt

12:20 – 04:00 KrakowZhytomyr

15 hod. 40 min.

Po, Čt, So

12:30 – 03:45 KrakowZhytomyr

15 hod. 15 min.

Út, Čt, Pá, Ne

12:45 – 04:00 KrakowZhytomyr

15 hod. 15 min.

Čt

14:50 – 09:20 KrakowZhytomyr

18 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

14:50 – 09:20 KrakowZhytomyr

18 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

15:30 – 05:00 KrakowZhytomyr

13 hod. 30 min.

Denně

15:30 – 05:00 KrakowZhytomyr

13 hod. 30 min.

Denně

15:30 – 05:00 KrakowZhytomyr

13 hod. 30 min.

Denně

15:30 – 05:00 KrakowZhytomyr

13 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 06:30 KrakowZhytomyr

14 hod. 30 min.

Ne

16:30 – 06:30 KrakowZhytomyr

14 hod. 0 min.

St, Pá, Ne

16:40 – 11:00 KrakowZhytomyr

18 hod. 20 min.

Denně

17:30 – 08:45 KrakowZhytomyr

15 hod. 15 min.

Po, Út, St, Pá

18:00 – 10:30 KrakowZhytomyr

16 hod. 30 min.

Denně

18:20 – 09:20 KrakowZhytomyr

15 hod. 0 min.

Po, Čt, So

19:00 – 08:30 KrakowZhytomyr

13 hod. 30 min.

Denně

19:30 – 10:30 KrakowZhytomyr

15 hod. 0 min.

Čt, Ne

19:45 – 10:45 KrakowZhytomyr

15 hod. 0 min.

Po, Pá

19:45 – 08:55 KrakowZhytomyr

13 hod. 10 min.

So, Ne

20:30 – 10:00 KrakowZhytomyr

13 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá

20:40 – 15:00 KrakowZhytomyr

18 hod. 20 min.

St, So

20:40 – 10:15 KrakowZhytomyr

13 hod. 35 min.

Denně

20:40 – 10:15 KrakowZhytomyr

13 hod. 35 min.

Denně

21:30 – 12:50 KrakowZhytomyr

15 hod. 20 min.

22:30 – 12:35 KrakowZhytomyr

14 hod. 5 min.

Denně

22:30 – 12:35 KrakowZhytomyr

14 hod. 5 min.

Denně

22:30 – 12:35 KrakowZhytomyr

14 hod. 5 min.

Denně

22:30 – 12:35 KrakowZhytomyr

14 hod. 5 min.

Denně

22:40 – 14:35 KrakowZhytomyr

15 hod. 55 min.

Út, So, Ne

23:00 – 14:10 KrakowZhytomyr

15 hod. 10 min.

Po, Čt

23:45 – 13:30 KrakowZhytomyr

13 hod. 45 min.

Denně

23:45 – 13:30 KrakowZhytomyr

13 hod. 45 min.

Denně

23:45 – 13:30 KrakowZhytomyr

13 hod. 45 min.

Denně

23:50 – 15:45 KrakowZhytomyr

15 hod. 55 min.

Čt, So, Ne

23:55 – 13:00 KrakowZhytomyr

13 hod. 5 min.

Út, St, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Krakow do centra Zhytomyr v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Krakow a příjezdu v Zhytomyr. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Брно

Byla jsem spokojená .

KiyPasTrans, ATP-5Brno - Rivne

Cestováni hodnotím velíce dobře . Řidiče znám více jak 15 let , a byla velíce potěšena že konečně po velíce dlouhé době znovu jedeme spolu . Docela potěšilo Wi-Fi které fungovalo bez problému po celou dobu cesty. Děkuji a přeji hodně spokojených cestujících .

KiyPasTrans, ATP-5

Dobrý den, jsem naprosto spokojena. A chtěla bych poděkovat řidičům autobusu Kijev-Praha s kterýma jsme jeli 17/5.2016 čas odjezdů s Kijeva 8:30. Moc krát Děkujeme.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací