Według czasu
Według ceny

Autobusy Krakow - Zhytomyr

Kup bilet na autobus Krakow – Zhytomyr: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Zhytomyr. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Krakow do Zhytomyr i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Zhytomyr najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
09:00 – 04:00 KrakowZhytomyr

19 godz. 0 min.

Codziennie

10:25 – 02:10 KrakowZhytomyr

15 godz. 45 min.

Pn, Cz, Sb

11:30 – 01:30 KrakowZhytomyr

14 godz. 0 min.

Codziennie

12:30 – 03:45 KrakowZhytomyr

15 godz. 15 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

12:45 – 04:00 KrakowZhytomyr

15 godz. 15 min.

Cz

15:00 – 08:40 KrakowZhytomyr

17 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

15:00 – 08:45 KrakowZhytomyr

17 godz. 45 min.

Wt, Pt

15:30 – 05:00 KrakowZhytomyr

13 godz. 30 min.

Codziennie

15:30 – 05:00 KrakowZhytomyr

13 godz. 30 min.

Codziennie

15:30 – 05:00 KrakowZhytomyr

13 godz. 30 min.

Codziennie

16:00 – 06:30 KrakowZhytomyr

14 godz. 30 min.

Pt, Sb, Nd

16:30 – 06:30 KrakowZhytomyr

14 godz. 0 min.

Śr, Pt, Nd

16:40 – 11:00 KrakowZhytomyr

18 godz. 20 min.

Codziennie

17:30 – 08:45 KrakowZhytomyr

15 godz. 15 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

18:00 – 10:30 KrakowZhytomyr

16 godz. 30 min.

Codziennie

19:00 – 08:30 KrakowZhytomyr

13 godz. 30 min.

Codziennie

19:30 – 10:30 KrakowZhytomyr

15 godz. 0 min.

Cz, Nd

19:45 – 08:55 KrakowZhytomyr

13 godz. 10 min.

Nd

19:45 – 10:45 KrakowZhytomyr

15 godz. 0 min.

Pn, Pt

19:45 – 08:55 KrakowZhytomyr

13 godz. 10 min.

Wt

20:40 – 15:00 KrakowZhytomyr

18 godz. 20 min.

Śr, Sb

20:40 – 12:20 KrakowZhytomyr

15 godz. 40 min.

Codziennie

20:40 – 12:20 KrakowZhytomyr

15 godz. 40 min.

Codziennie

21:00 – 11:30 KrakowZhytomyr

14 godz. 30 min.

Pn, Pt

21:30 – 12:50 KrakowZhytomyr

15 godz. 20 min.

Pt

22:40 – 14:35 KrakowZhytomyr

15 godz. 55 min.

Wt, Sb, Nd

23:00 – 14:10 KrakowZhytomyr

15 godz. 10 min.

Codziennie

23:00 – 14:10 KrakowZhytomyr

15 godz. 10 min.

Codziennie

23:00 – 14:10 KrakowZhytomyr

15 godz. 10 min.

Codziennie

23:00 – 14:10 KrakowZhytomyr

15 godz. 10 min.

Codziennie

23:40 – 14:00 KrakowZhytomyr

14 godz. 20 min.

Pt

23:45 – 13:30 KrakowZhytomyr

13 godz. 45 min.

Codziennie

23:45 – 13:30 KrakowZhytomyr

13 godz. 45 min.

Wt, Cz, Sb

23:45 – 13:30 KrakowZhytomyr

13 godz. 45 min.

Codziennie

23:50 – 15:45 KrakowZhytomyr

15 godz. 55 min.

Cz, Sb, Nd

23:55 – 13:00 KrakowZhytomyr

13 godz. 5 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Krakow szybko dojechać do centrum Zhytomyr w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Krakow oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Zhytomyr. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

КийПасТранс, ATП-5Прага - Ровно

Плохо работает кондиционер и ви-фи.Водители работают хорошо.Твердая 4.

КийПасТранс, ATП-5Краков - Львов

Загальне враження не погане. Перш за все служба підтримки надала повну інформацію про рейс - платформа, номер автобуса, номер водія. Розмова відбувалася по вайберу. Дякую за інформаційну підтримку! По автобусу - прибув на станцію навіть на кілька хвилин швидше запланованого часу. Водії привітні. Сидіння зручні…

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Вполне.норм

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Поездка мне понравилась,спасибо за поездку.

КийПасТранс, ATП-5Краков - Киев

Всё было хорошо - нечем восторгаться и не на что особо жаловаться. Вполне приемлемый вариант поездки. Ну а мелочи - они есть всегда. Хотелось бы того, или этого... В целом - твёрдая четвёрка.

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Вежливость, чистота, комфорт и приятное общение, поездка прошла незаметно.

КийПасТранс, ATП-5Жешув - Киев

Нормально, но мешал телевизор, который ночью работал.

КийПасТранс, ATП-5Жешув - Киев

Поездка прошла нормально. Автобус опоздал в Жешув на 30 мин., но т.к. он ехал из Праги, то сильно мы не волновались- мало ли,какие задержки могут быть на трассе. Мешал телевизор,который что-то показывал аж до часу ночи, пока кто-то из пассажиров не возмутился. В Киев приехали…

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information