• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Krakow - Zhytomyr

Kup bilet na autobus Krakow – Zhytomyr: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Zhytomyr. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Krakow do Zhytomyr i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Zhytomyr najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
04:30 – 20:30 KrakowZhytomyr

16 godz. 0 min.

Codziennie

05:00 – 20:30 KrakowZhytomyr

15 godz. 30 min.

Pn, Wt, Pt, Sb, Nd

12:05 – 01:40 KrakowZhytomyr

13 godz. 35 min.

Pn, Śr, Pt

12:30 – 05:00 KrakowZhytomyr

16 godz. 30 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

14:40 – 05:20 KrakowZhytomyr

14 godz. 40 min.

Codziennie

14:50 – 09:20 KrakowZhytomyr

18 godz. 30 min.

Wt, Cz, Nd

14:50 – 09:20 KrakowZhytomyr

18 godz. 30 min.

Wt, Cz, Nd

14:50 – 09:20 KrakowZhytomyr

18 godz. 30 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

14:50 – 09:20 KrakowZhytomyr

18 godz. 30 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

15:30 – 05:00 KrakowZhytomyr

13 godz. 30 min.

Codziennie

15:30 – 05:00 KrakowZhytomyr

13 godz. 30 min.

Codziennie

15:30 – 05:00 KrakowZhytomyr

13 godz. 30 min.

Codziennie

15:30 – 05:00 KrakowZhytomyr

13 godz. 30 min.

Codziennie

15:30 – 05:00 KrakowZhytomyr

13 godz. 30 min.

Codziennie

15:30 – 05:00 KrakowZhytomyr

13 godz. 30 min.

Codziennie

15:40 – 07:00 KrakowZhytomyr

15 godz. 20 min.

Wt, Cz, Sb

16:10 – 09:10 KrakowZhytomyr

17 godz. 0 min.

Codziennie

17:10 – 08:15 KrakowZhytomyr

15 godz. 5 min.

Codziennie

17:10 – 08:15 KrakowZhytomyr

15 godz. 5 min.

Codziennie

18:00 – 11:00 KrakowZhytomyr

17 godz. 0 min.

Codziennie

18:00 – 10:30 KrakowZhytomyr

16 godz. 30 min.

Codziennie

18:20 – 09:25 KrakowZhytomyr

15 godz. 5 min.

Wt, Sb

18:20 – 09:25 KrakowZhytomyr

15 godz. 5 min.

Pn, Wt, Cz, Sb

18:20 – 09:20 KrakowZhytomyr

15 godz. 0 min.

Pn, Wt, Cz, Sb

18:20 – 09:20 KrakowZhytomyr

15 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

18:20 – 09:25 KrakowZhytomyr

15 godz. 5 min.

Wt, Sb

18:20 – 09:05 KrakowZhytomyr

14 godz. 45 min.

Wt, Sb

18:45 – 10:15 KrakowZhytomyr

15 godz. 30 min.

Cz, Nd

19:00 – 08:30 KrakowZhytomyr

13 godz. 30 min.

Codziennie

19:00 – 08:30 KrakowZhytomyr

13 godz. 30 min.

Codziennie

19:15 – 09:20 KrakowZhytomyr

14 godz. 5 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

19:35 – 10:00 KrakowZhytomyr

14 godz. 25 min.

Codziennie

19:45 – 08:55 KrakowZhytomyr

13 godz. 10 min.

Wt, Nd

20:10 – 10:30 KrakowZhytomyr

14 godz. 20 min.

Codziennie

20:10 – 10:30 KrakowZhytomyr

14 godz. 20 min.

Codziennie

20:20 – 12:00 KrakowZhytomyr

15 godz. 40 min.

Wt, Sb

22:30 – 12:35 KrakowZhytomyr

14 godz. 5 min.

Codziennie

22:30 – 12:35 KrakowZhytomyr

14 godz. 5 min.

Codziennie

22:30 – 12:35 KrakowZhytomyr

14 godz. 5 min.

Codziennie

22:30 – 12:35 KrakowZhytomyr

14 godz. 5 min.

Codziennie

23:30 – 14:00 KrakowZhytomyr

14 godz. 30 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

23:45 – 13:30 KrakowZhytomyr

13 godz. 45 min.

Codziennie

23:45 – 13:30 KrakowZhytomyr

13 godz. 45 min.

Codziennie

23:45 – 13:30 KrakowZhytomyr

13 godz. 45 min.

Codziennie

23:45 – 13:30 KrakowZhytomyr

13 godz. 45 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Krakow szybko dojechać do centrum Zhytomyr w 2019 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Krakow oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Zhytomyr. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation