Według czasu
Według ceny

Autobusy Krakow - Zhytomyr

Kup bilet na autobus Krakow – Zhytomyr: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Zhytomyr. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Krakow do Zhytomyr i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Zhytomyr najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
09:30 – 04:00 KrakowZhytomyr

18 godz. 30 min.

Codziennie

10:25 – 02:10 KrakowZhytomyr

15 godz. 45 min.

Pn, Cz, Sb

12:30 – 03:45 KrakowZhytomyr

15 godz. 15 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

12:45 – 04:00 KrakowZhytomyr

15 godz. 15 min.

Cz

13:20 – 04:00 KrakowZhytomyr

14 godz. 40 min.

Codziennie

13:20 – 04:00 KrakowZhytomyr

14 godz. 40 min.

Codziennie

13:20 – 04:00 KrakowZhytomyr

14 godz. 40 min.

Codziennie

13:45 – 04:30 KrakowZhytomyr

14 godz. 45 min.

Nd

15:00 – 08:40 KrakowZhytomyr

17 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

15:00 – 08:45 KrakowZhytomyr

17 godz. 45 min.

Wt, Pt

15:30 – 05:00 KrakowZhytomyr

13 godz. 30 min.

Codziennie

15:30 – 05:00 KrakowZhytomyr

13 godz. 30 min.

Codziennie

15:30 – 05:00 KrakowZhytomyr

13 godz. 30 min.

Codziennie

16:00 – 06:30 KrakowZhytomyr

14 godz. 30 min.

Pt, Sb, Nd

16:30 – 06:30 KrakowZhytomyr

14 godz. 0 min.

Śr, Pt, Nd

16:40 – 11:00 KrakowZhytomyr

18 godz. 20 min.

Codziennie

17:30 – 08:45 KrakowZhytomyr

15 godz. 15 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

18:00 – 10:30 KrakowZhytomyr

16 godz. 30 min.

Codziennie

19:00 – 08:30 KrakowZhytomyr

13 godz. 30 min.

Codziennie

19:30 – 10:30 KrakowZhytomyr

15 godz. 0 min.

Cz, Nd

19:45 – 08:55 KrakowZhytomyr

13 godz. 10 min.

Nd

19:45 – 10:45 KrakowZhytomyr

15 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt, Sb

19:45 – 08:55 KrakowZhytomyr

13 godz. 10 min.

Wt

20:40 – 15:00 KrakowZhytomyr

18 godz. 20 min.

Śr, Sb

20:40 – 15:00 KrakowZhytomyr

18 godz. 20 min.

Śr, Sb

20:40 – 12:20 KrakowZhytomyr

15 godz. 40 min.

Codziennie

20:40 – 12:20 KrakowZhytomyr

15 godz. 40 min.

Codziennie

21:00 – 11:30 KrakowZhytomyr

14 godz. 30 min.

Pn, Pt

21:30 – 12:50 KrakowZhytomyr

15 godz. 20 min.

Pt

23:00 – 14:10 KrakowZhytomyr

15 godz. 10 min.

Codziennie

23:00 – 14:10 KrakowZhytomyr

15 godz. 10 min.

Codziennie

23:00 – 14:10 KrakowZhytomyr

15 godz. 10 min.

Codziennie

23:15 – 13:55 KrakowZhytomyr

14 godz. 40 min.

Wt, Sb

23:45 – 13:30 KrakowZhytomyr

13 godz. 45 min.

Codziennie

23:45 – 13:30 KrakowZhytomyr

13 godz. 45 min.

Codziennie

23:45 – 13:30 KrakowZhytomyr

13 godz. 45 min.

Wt, Cz, Sb

23:50 – 15:45 KrakowZhytomyr

15 godz. 55 min.

Cz, Sb, Nd

23:55 – 13:00 KrakowZhytomyr

13 godz. 5 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Krakow szybko dojechać do centrum Zhytomyr w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Krakow oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Zhytomyr. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Вполне.норм

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Поездка мне понравилась,спасибо за поездку.

КийПасТранс, ATП-5Краков - Киев

Всё было хорошо - нечем восторгаться и не на что особо жаловаться. Вполне приемлемый вариант поездки. Ну а мелочи - они есть всегда. Хотелось бы того, или этого... В целом - твёрдая четвёрка.

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Вежливость, чистота, комфорт и приятное общение, поездка прошла незаметно.

КийПасТранс, ATП-5Жешув - Киев

Нормально, но мешал телевизор, который ночью работал.

КийПасТранс, ATП-5Жешув - Киев

Поездка прошла нормально. Автобус опоздал в Жешув на 30 мин., но т.к. он ехал из Праги, то сильно мы не волновались- мало ли,какие задержки могут быть на трассе. Мешал телевизор,который что-то показывал аж до часу ночи, пока кто-то из пассажиров не возмутился. В Киев приехали…

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Краков

Автобус был отличный, приехали по расписанию, Wi-fi был только по территории шенгена.

KiyPasTrans, ATP-5Lviv - Krakow

Older bus, no seatbelts and no one spoke english. They were still friendly, so it didn't bother me much. Great if you just look to get from one place to another, pick different if you're a snob.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information