За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Краків - Київ

Купити квитки на автобус Краків - Київ: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Київ. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Краків в Київ і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Київ дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
12:30 – 06:00 КраківКиїв

17 год. 30 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

12:45 – 06:00 КраківКиїв

17 год. 15 хв.

Чт

13:20 – 06:20 КраківКиїв

17 год. 0 хв.

Кожен день

13:20 – 06:20 КраківКиїв

17 год. 0 хв.

Кожен день

15:00 – 11:25 КраківКиїв

20 год. 25 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

15:00 – 10:45 КраківКиїв

19 год. 45 хв.

Пн, Вт, Пт

15:30 – 07:20 КраківКиїв

15 год. 50 хв.

Кожен день

15:30 – 07:20 КраківКиїв

15 год. 50 хв.

Кожен день

15:30 – 07:20 КраківКиїв

15 год. 50 хв.

Кожен день

16:00 – 08:00 КраківКиїв

16 год. 0 хв.

Нд

16:30 – 08:30 КраківКиїв

16 год. 0 хв.

Ср, Нд

16:40 – 13:30 КраківКиїв

20 год. 50 хв.

Кожен день

17:30 – 10:30 КраківКиїв

17 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

18:00 – 11:30 КраківКиїв

17 год. 30 хв.

Кожен день

18:00 – 14:25 КраківКиїв

20 год. 25 хв.

Кожен день

18:00 – 12:30 КраківКиїв

18 год. 30 хв.

Кожен день

19:00 – 10:45 КраківКиїв

15 год. 45 хв.

Кожен день

19:30 – 12:55 КраківКиїв

17 год. 25 хв.

Чт, Нд

19:45 – 12:45 КраківКиїв

17 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт

19:45 – 11:05 КраківКиїв

15 год. 20 хв.

Вт, Пт

19:45 – 11:00 КраківКиїв

15 год. 15 хв.

Нд

20:40 – 15:10 КраківКиїв

18 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб

20:40 – 15:10 КраківКиїв

18 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб

20:40 – 17:30 КраківКиїв

20 год. 50 хв.

Ср, Сб

20:40 – 14:40 КраківКиїв

18 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб

20:40 – 14:40 КраківКиїв

18 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб

21:00 – 12:30 КраківКиїв

15 год. 30 хв.

Пн, Пт

21:30 – 13:45 КраківКиїв

16 год. 15 хв.

Сб

21:30 – 14:50 КраківКиїв

17 год. 20 хв.

Пт

23:00 – 16:50 КраківКиїв

17 год. 50 хв.

Кожен день

23:00 – 16:30 КраківКиїв

17 год. 30 хв.

Кожен день

23:00 – 16:30 КраківКиїв

17 год. 30 хв.

Кожен день

23:00 – 16:50 КраківКиїв

17 год. 50 хв.

Кожен день

23:00 – 16:30 КраківКиїв

17 год. 30 хв.

Кожен день

23:15 – 16:25 КраківКиїв

17 год. 10 хв.

Вт, Сб

23:15 – 15:40 КраківКиїв

16 год. 25 хв.

Вт, Сб

23:50 – 17:30 КраківКиїв

17 год. 40 хв.

Чт, Сб, Нд

23:55 – 15:00 КраківКиїв

15 год. 5 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

23:55 – 15:30 КраківКиїв

15 год. 35 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

Як з Краків швидко доїхати до центру Київ в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Краків і куди прибувають до Київ. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Краков

Автобус был отличный, приехали по расписанию, Wi-fi был только по территории шенгена.

КийПасТранс, ATП-5Краков - Ровно

Взагалі поїздка пройшла добре,але при загрузці та вигрузці багажа мені зламали замок в чемодані,потрібно бережніше ставитись і до чужого майна.

Калуженов/ЕВХДКраков - Львов

Как для такого длинного маршрута Познань-Харьков,автобус хотелось бы комфортнее.

КийПасТранс, ATП-5Краков - Ровно

Це було жахливо! Було вибране місце, але нажаль, місце заливало водою, бо йшов дощ і тому прийшлось пересісти в самий кінець. До Рівного приїхали раніше, а так як пасажир не місцевий і не знає як має виглядати Рівне, їхав далі. Водії, знаючи що мають два…

KiyPasTrans, ATP-5Lviv - Krakow

Older bus, no seatbelts and no one spoke english. They were still friendly, so it didn't bother me much. Great if you just look to get from one place to another, pick different if you're a snob.

КийПасТранс, ATП-5Прага - Львов

Ехала из Праги во Львов 13.09. Во-первых, меня смутило тот факт, что билет должен быть обязательно распечатан. Зачем? Если у меня есть электронная квитанция и код, который нужно просто считать. И было максимально неудобно с автобусной станции Флоренс идти в офис инфобус и уже там…

KiyPasTrans, ATP-5Brno - Rivne

Cestováni hodnotím velíce dobře . Řidiče znám více jak 15 let , a byla velíce potěšena že konečně po velíce dlouhé době znovu jedeme spolu . Docela potěšilo Wi-Fi které fungovalo bez problému po celou dobu cesty. Děkuji a přeji hodně spokojených cestujících .

Калуженов/ЕВХДКраков - Львов

Автобус должен был в Кракове в 15.30 , опоздал примерно на 1час 20 мин.Отдельное спасибо диспетчерам, отвечали на мои звонки)).Границу прошли без долгой задержки.Но на территории Украины автобус часто глох. Вместо заявленных 22.40 во Львове были около часа ночи. Комфорта бы получше)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information