За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Краків - Київ

Купити квитки на автобус Краків - Київ: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Київ. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Краків в Київ і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Київ дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
10:25 – 04:20 КраківКиїв Відправлення в 10:25 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 04:20 до: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3

17 год. 55 хв.

Маршрут

Пн, Чт, Сб

12:30 – 06:00 КраківКиїв Відправлення в 12:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 06:00 до: Автовокзал "Дачная", пр.Победы 142

17 год. 30 хв.

Маршрут

Вт, Чт, Пт, Нд

12:30 – 06:00 КраківКиїв Відправлення в 12:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 06:00 до: Автовокзал "Дачная", пр.Победы 142

17 год. 30 хв.

Маршрут

Вт, Чт, Пт, Нд

12:45 – 06:00 КраківКиїв Відправлення в 12:45 від: Парковка Wawel, отель Sheraton Прибуття в 06:00 до: Автовокзал "Дачная", пр.Победы 142

17 год. 15 хв.

Маршрут

Чт

13:20 – 06:20 КраківКиїв Відправлення в 13:20 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 (górna płyta st. 14 - 17) Прибуття в 06:20 до: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3

17 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

13:20 – 06:20 КраківКиїв Відправлення в 13:20 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 06:20 до: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3

17 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

15:00 – 11:25 КраківКиїв Відправлення в 15:00 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 11:25 до: Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал)

20 год. 25 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

16:40 – 13:30 КраківКиїв Відправлення в 16:40 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 13:30 до: Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал)

20 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

18:00 – 10:45 КраківКиїв Відправлення в 18:00 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 10:45 до: Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал)

16 год. 45 хв.

Маршрут

Вт

18:00 – 12:30 КраківКиїв Відправлення в 18:00 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 12:30 до: Автовокзал "Дачная", пр.Победы 142

18 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

18:00 – 11:30 КраківКиїв Відправлення в 18:00 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 11:30 до: Автовокзал "Дачная", пр.Победы 142

17 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

19:00 – 10:45 КраківКиїв Відправлення в 19:00 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 10:45 до: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3

15 год. 45 хв.

Маршрут

Кожен день

19:30 – 12:55 КраківКиїв Відправлення в 19:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 12:55 до: Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал)

17 год. 25 хв.

Маршрут

Чт, Нд

19:45 – 12:45 КраківКиїв Відправлення в 19:45 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 12:45 до: Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал)

17 год. 0 хв.

Маршрут

Вт

20:40 – 14:40 КраківКиїв Відправлення в 20:40 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 14:40 до: Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал)

18 год. 0 хв.

Маршрут

Пт

20:40 – 17:30 КраківКиїв Відправлення в 20:40 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 17:30 до: Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал)

20 год. 50 хв.

Маршрут

Ср, Сб

20:40 – 15:10 КраківКиїв Відправлення в 20:40 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 15:10 до: Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал)

18 год. 30 хв.

Маршрут

Пт

21:00 – 12:30 КраківКиїв Відправлення в 21:00 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 12:30 до: Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал)

15 год. 30 хв.

Маршрут

Пн, Пт

21:30 – 13:45 КраківКиїв Відправлення в 21:30 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 13:45 до: Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал)

16 год. 15 хв.

Маршрут

Сб

23:00 – 16:50 КраківКиїв Відправлення в 23:00 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 16:50 до: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3

17 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

23:00 – 16:30 КраківКиїв Відправлення в 23:00 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 16:30 до: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3

17 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

23:00 – 16:50 КраківКиїв Відправлення в 23:00 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 16:50 до: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3

17 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

23:00 – 16:30 КраківКиїв Відправлення в 23:00 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 16:30 до: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3

17 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

23:00 – 16:30 КраківКиїв Відправлення в 23:00 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 16:30 до: Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3

17 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

23:15 – 15:40 КраківКиїв Відправлення в 23:15 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 15:40 до: Автовокзал "Дачная", пр.Победы 142

16 год. 25 хв.

Маршрут

Вт, Сб

23:15 – 16:25 КраківКиїв Відправлення в 23:15 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 16:25 до: Автовокзал "Дачная", пр.Победы 142

17 год. 10 хв.

Маршрут

Вт, Сб

23:55 – 15:30 КраківКиїв Відправлення в 23:55 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 15:30 до: Автовокзал "Дачная", пр.Победы 142

15 год. 35 хв.

Маршрут

Вт, Ср, Сб, Нд

23:55 – 15:30 КраківКиїв Відправлення в 23:55 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 15:30 до: Автовокзал "Дачная", пр.Победы 142

15 год. 35 хв.

Маршрут

Вт, Ср, Сб, Нд

23:55 – 15:00 КраківКиїв Відправлення в 23:55 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 15:00 до: Автовокзал "Дачная", пр.Победы 142

15 год. 5 хв.

Маршрут

Вт, Ср, Сб, Нд

23:55 – 15:00 КраківКиїв Відправлення в 23:55 від: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Прибуття в 15:00 до: Автовокзал "Дачная", пр.Победы 142

15 год. 5 хв.

Маршрут

Вт, Ср, Сб, Нд

Як з Краків швидко доїхати до центру Київ в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Краків і куди прибувають до Київ. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Приїхали в Прагу на дві години раніше зазначеного часу, що не може не радувати. Умови доволі пристойні, водії позитивні. З мінусів: відсутність wi-fi по Польщі, але це проблема багатьох перевізників, було б непогано, щоб видавали на час поїздки маленькі подушки.

КийПасТранс, ATП-5Житомир - Прага

+ Быстро. Относительно дёшево. - Жестковатые сидения, можно сказать не очень удобные. Телевизор маленький. Была проблема с его работой.

КийПасТранс, ATП-5Прага - Ровно

Водій один був дуже нервовий.....постійно бубонів...

КийПасТранс, ATП-5Краков - Ровно

+ швидко, доступна ціна - хотілося б більше сервісу )

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Краков

В цілому поїздка непогана ,за відповідну ціну, але персонал міг би тути привітніший, більш уважніший до пасажирів.

KiyPasTrans, ATP-5Krakow - Lviv

В автобусі було тепло. Оскільки не всі місця були зайняті можна спати на двох місцях)

КийПасТранс, ATП-5Краков - Житомир

Чудова поїздка, швидко, комфортно! Дякую компанії!

KiyPasTrans, ATP-5Krakow - Lviv

Все було супер, бо я мав можливість спати в останньому ряді)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information