• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Люблін - Рівне

Купити квитки на автобус Люблін - Рівне: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Рівне. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Люблін в Рівне і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Рівне дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:15 – 08:10 ЛюблінРівне

7 год. 55 хв.

Кожен день

00:15 – 08:10 ЛюблінРівне

7 год. 55 хв.

Кожен день

00:40 – 08:10 ЛюблінРівне

7 год. 30 хв.

Нд

00:50 – 10:00 ЛюблінРівне

9 год. 10 хв.

Вт, Пт, Нд

00:50 – 09:55 ЛюблінРівне

9 год. 5 хв.

Вт, Пт, Нд

01:00 – 12:00 ЛюблінРівне

11 год. 0 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

01:10 – 09:30 ЛюблінРівне

8 год. 20 хв.

Кожен день

01:30 – 12:00 ЛюблінРівне

10 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

02:50 – 10:40 ЛюблінРівне

7 год. 50 хв.

Сб

04:45 – 14:40 ЛюблінРівне

9 год. 55 хв.

Кожен день

06:00 – 16:00 ЛюблінРівне

10 год. 0 хв.

Кожен день

09:30 – 17:30 ЛюблінРівне

8 год. 0 хв.

Вт, Сб

09:30 – 17:20 ЛюблінРівне

7 год. 50 хв.

Вт, Сб

11:15 – 22:00 ЛюблінРівне

10 год. 45 хв.

Кожен день

11:30 – 19:30 ЛюблінРівне

8 год. 0 хв.

Пн, Чт, Сб

13:50 – 22:20 ЛюблінРівне

8 год. 30 хв.

Вт, Пт, Нд

16:50 – 01:35 ЛюблінРівне

8 год. 45 хв.

Кожен день

16:50 – 01:40 ЛюблінРівне

8 год. 50 хв.

Кожен день

16:50 – 00:55 ЛюблінРівне

8 год. 5 хв.

Вт, Пт, Нд

17:50 – 01:20 ЛюблінРівне

7 год. 30 хв.

Кожен день

18:40 – 02:40 ЛюблінРівне

8 год. 0 хв.

Кожен день

19:00 – 05:45 ЛюблінРівне

10 год. 45 хв.

Чт

19:45 – 07:00 ЛюблінРівне

11 год. 15 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

19:45 – 07:00 ЛюблінРівне

11 год. 15 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

19:45 – 06:00 ЛюблінРівне

10 год. 15 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

19:50 – 03:40 ЛюблінРівне

7 год. 50 хв.

Кожен день

20:25 – 04:30 ЛюблінРівне

8 год. 5 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

20:25 – 04:30 ЛюблінРівне

8 год. 5 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

21:10 – 06:00 ЛюблінРівне

8 год. 50 хв.

Кожен день

21:30 – 05:00 ЛюблінРівне

7 год. 30 хв.

Кожен день

21:30 – 08:05 ЛюблінРівне

10 год. 35 хв.

Вт, Чт, Сб

21:45 – 06:00 ЛюблінРівне

8 год. 15 хв.

Чт, Сб

21:50 – 04:05 ЛюблінРівне

6 год. 15 хв.

Кожен день

21:50 – 05:35 ЛюблінРівне

7 год. 45 хв.

Вт, Пт, Нд

21:55 – 06:20 ЛюблінРівне

8 год. 25 хв.

Кожен день

22:15 – 05:55 ЛюблінРівне

7 год. 40 хв.

Кожен день

22:15 – 05:55 ЛюблінРівне

7 год. 40 хв.

Кожен день

22:15 – 05:55 ЛюблінРівне

7 год. 40 хв.

Кожен день

23:00 – 07:00 ЛюблінРівне

8 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

23:50 – 06:25 ЛюблінРівне

6 год. 35 хв.

Кожен день

23:50 – 06:30 ЛюблінРівне

6 год. 40 хв.

Кожен день

23:55 – 10:20 ЛюблінРівне

10 год. 25 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Люблін швидко доїхати до центру Рівне в 2021 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Люблін і куди прибувають до Рівне. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

ФОП Фоменко К.А. / ИнтерлайнерКиев - Гданьск

Автобус прибув вчасно, доїхати добре, водії чудові , зв'язок з диспетчером чудовий. Сам автобус непоганий, не зовсім новий , але доволі зручний . Так що поїздкою я задоволена.

Loshak S. M.Ровно - Гданьск

Поїздкою задоволений, бо приїхали навіть раніше за графік, але в транспортному засобі не було всіх наявних послуг які були написані в білеті.

ФОП Фоменко К.А. / ИнтерлайнерБыдгощ - Луцк

Їхав з Бидгоща до Луцька. Автобус приїхав в місто із запізненням в 30 хвилин. Водій автобуса позвонив. До Варшави приїхали вчасно. В автобусі було тепло. Водії поводилися культурно. Крісла не ортопедичні ( в попередній поїздці були ортопедичні). В Луцьк приїхали трохи раніше графіку ( незважаючи…

Loshak S. M.Ровно - Гдыня

Доіхали вчасно, все влаштовує. Буду користуватись і далі цим перевізником.

Аквітанія-ЛюксДніпро - Ґданськ

Я їхала цим перевізником перший раз , хвилювалась бо дорога не близька. Дніпро-Гданськ більше 32 годин . Важливо було, що б без пересадок і нормально на кордоні . Що хочу сказати , все пройшло краще чим я очикуваоа . Правда були і мінуси . Плюси:…

АвтотранзитКременчуг - Ополе

Водії класні, автобус теплий, рекомендую

ВасилькивТрансАвтоПрага - Львів

Все дуже сподобалося, приїхали швидко, комунікативні водії, особливо Анатолій

ФОП Фоменко К.А. / ІнтерлайнерБидгощ - Ковель

Все добре. Тільки в Ковелі потрібно було висаджувати пасажирів не на темній якійсь зупинці, а хоча б на заправці навпроти

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя