За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Люблін - Рівне

Купити квитки на автобус Люблін - Рівне: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Рівне. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Люблін в Рівне і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Рівне дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:01 – 08:00 ЛюблінРівне

7 год. 59 хв.

Пн, Пт

00:15 – 08:10 ЛюблінРівне

7 год. 55 хв.

Кожен день

00:15 – 08:05 ЛюблінРівне

7 год. 50 хв.

Пн, Чт, Сб

00:15 – 08:10 ЛюблінРівне

7 год. 55 хв.

Кожен день

00:40 – 08:10 ЛюблінРівне

7 год. 30 хв.

Нд

00:40 – 08:10 ЛюблінРівне

7 год. 30 хв.

Сб, Нд

00:50 – 10:00 ЛюблінРівне

9 год. 10 хв.

Кожен день

00:50 – 09:55 ЛюблінРівне

9 год. 5 хв.

Кожен день

00:50 – 09:55 ЛюблінРівне

9 год. 5 хв.

Кожен день

00:50 – 10:00 ЛюблінРівне

9 год. 10 хв.

Кожен день

00:55 – 08:40 ЛюблінРівне

7 год. 45 хв.

Пн, Пт

01:20 – 10:35 ЛюблінРівне

9 год. 15 хв.

Нд

01:20 – 10:35 ЛюблінРівне

9 год. 15 хв.

Нд

01:30 – 12:00 ЛюблінРівне

10 год. 30 хв.

Кожен день

03:50 – 14:45 ЛюблінРівне

10 год. 55 хв.

Пн, Чт, Пт, Нд

05:15 – 15:50 ЛюблінРівне

10 год. 35 хв.

Кожен день

10:30 – 19:00 ЛюблінРівне

8 год. 30 хв.

Кожен день

11:15 – 18:40 ЛюблінРівне

7 год. 25 хв.

Кожен день

11:15 – 18:40 ЛюблінРівне

7 год. 25 хв.

Кожен день

11:15 – 18:40 ЛюблінРівне

7 год. 25 хв.

Кожен день

11:15 – 18:40 ЛюблінРівне

7 год. 25 хв.

Кожен день

11:15 – 18:40 ЛюблінРівне

7 год. 25 хв.

Кожен день

11:15 – 18:40 ЛюблінРівне

7 год. 25 хв.

Кожен день

11:40 – 20:00 ЛюблінРівне

8 год. 20 хв.

Кожен день

11:40 – 20:10 ЛюблінРівне

8 год. 30 хв.

Кожен день

15:20 – 00:30 ЛюблінРівне

9 год. 10 хв.

Сб

16:50 – 01:35 ЛюблінРівне

8 год. 45 хв.

Пт, Сб

16:50 – 00:55 ЛюблінРівне

8 год. 5 хв.

Кожен день

16:50 – 01:35 ЛюблінРівне

8 год. 45 хв.

Кожен день

17:30 – 01:20 ЛюблінРівне

7 год. 50 хв.

Кожен день

17:30 – 02:30 ЛюблінРівне

9 год. 0 хв.

Кожен день

17:30 – 01:50 ЛюблінРівне

8 год. 20 хв.

Кожен день

17:50 – 04:25 ЛюблінРівне

10 год. 35 хв.

Вт, Пт, Нд

17:50 – 04:25 ЛюблінРівне

10 год. 35 хв.

Вт, Пт, Нд

19:25 – 02:25 ЛюблінРівне

7 год. 0 хв.

Кожен день

19:25 – 02:25 ЛюблінРівне

7 год. 0 хв.

Кожен день

19:25 – 03:55 ЛюблінРівне

8 год. 30 хв.

Кожен день

19:25 – 03:55 ЛюблінРівне

8 год. 30 хв.

Кожен день

19:25 – 05:15 ЛюблінРівне

9 год. 50 хв.

Кожен день

19:40 – 06:50 ЛюблінРівне

11 год. 10 хв.

Кожен день

19:50 – 03:40 ЛюблінРівне

7 год. 50 хв.

Кожен день

20:05 – 03:20 ЛюблінРівне

7 год. 15 хв.

Вт, Чт, Пт

20:20 – 02:40 ЛюблінРівне

6 год. 20 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

20:25 – 04:30 ЛюблінРівне

8 год. 5 хв.

Кожен день

20:25 – 04:35 ЛюблінРівне

8 год. 10 хв.

Кожен день

20:45 – 06:30 ЛюблінРівне

9 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:45 – 06:30 ЛюблінРівне

9 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:45 – 06:30 ЛюблінРівне

9 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:45 – 06:30 ЛюблінРівне

9 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:45 – 06:30 ЛюблінРівне

9 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:45 – 06:30 ЛюблінРівне

9 год. 45 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

20:45 – 06:30 ЛюблінРівне

9 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:45 – 06:30 ЛюблінРівне

9 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:45 – 06:30 ЛюблінРівне

9 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:55 – 05:45 ЛюблінРівне

8 год. 50 хв.

Кожен день

21:30 – 06:50 ЛюблінРівне

9 год. 20 хв.

Пн, Чт, Сб

21:30 – 05:50 ЛюблінРівне

8 год. 20 хв.

Кожен день

21:45 – 06:00 ЛюблінРівне

8 год. 15 хв.

Пн, Вт, Пт

21:50 – 05:35 ЛюблінРівне

7 год. 45 хв.

Вт, Пт, Сб, Нд

21:50 – 05:35 ЛюблінРівне

7 год. 45 хв.

Вт, Пт, Нд

22:00 – 08:05 ЛюблінРівне

10 год. 5 хв.

Кожен день

22:15 – 05:55 ЛюблінРівне

7 год. 40 хв.

Кожен день

22:15 – 05:55 ЛюблінРівне

7 год. 40 хв.

Кожен день

22:15 – 05:55 ЛюблінРівне

7 год. 40 хв.

Кожен день

23:00 – 07:25 ЛюблінРівне

8 год. 25 хв.

Кожен день

23:00 – 07:25 ЛюблінРівне

8 год. 25 хв.

Кожен день

23:00 – 07:25 ЛюблінРівне

8 год. 25 хв.

Кожен день

23:10 – 06:45 ЛюблінРівне

7 год. 35 хв.

Пн, Пт

23:30 – 07:25 ЛюблінРівне

7 год. 55 хв.

Кожен день

23:30 – 07:25 ЛюблінРівне

7 год. 55 хв.

Кожен день

23:50 – 06:30 ЛюблінРівне

6 год. 40 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Люблін швидко доїхати до центру Рівне в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Люблін і куди прибувають до Рівне. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Терлецкий/Leon Pol TransЩецин - Ровно

Все добре крім того, що автобус був не повний, але частина автобусу була закрита і не можна було сісти на пусті місця, щоб зручніше сісти по одному

Nadiya Bus/EWHDЛюблин - Ровно

Автобус замечательньій, комфортно, чисто. Водители - профи

ТернвояжЩецин - Коломыя

Маршрут Щецин - Чернівці . Автобус чистий, сидіння зручне. Водії ввічливі

Avtotranzit/AgatПознань - Черкассы

Все отлично

НовиковПознань - Харьков

Приехал вовремя

Калуженов/Борейчук/EWHDВроцлав - Киев

Все нормально

ФОП Фоменко К.А. / ИнтерлайнерВаршава - Ковель

Поїздка була комфоотною. Водії дуже приємні і вічливі.

Nadiya Bus/EWHDОльштын - Луцк

Нарешті нормальні водії. Більше б таких. Автобус комфортний, кондиціонер працюю

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя