За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Люблін - Рівне

Купити квитки на автобус Люблін - Рівне: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Рівне. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Люблін в Рівне і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Рівне дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:01 – 08:00 ЛюблінРівне

7 год. 59 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

00:15 – 08:10 ЛюблінРівне

7 год. 55 хв.

Кожен день

00:15 – 08:10 ЛюблінРівне

7 год. 55 хв.

Кожен день

00:40 – 08:10 ЛюблінРівне

7 год. 30 хв.

Нд

00:40 – 08:10 ЛюблінРівне

7 год. 30 хв.

Нд

00:50 – 09:55 ЛюблінРівне

9 год. 5 хв.

Кожен день

00:50 – 10:00 ЛюблінРівне

9 год. 10 хв.

Кожен день

00:50 – 09:55 ЛюблінРівне

9 год. 5 хв.

Кожен день

00:50 – 10:00 ЛюблінРівне

9 год. 10 хв.

Кожен день

01:20 – 10:35 ЛюблінРівне

9 год. 15 хв.

Чт, Нд

01:20 – 10:35 ЛюблінРівне

9 год. 15 хв.

Нд

01:30 – 12:00 ЛюблінРівне

10 год. 30 хв.

Кожен день

03:50 – 14:45 ЛюблінРівне

10 год. 55 хв.

Пн, Чт, Пт, Нд

05:15 – 15:50 ЛюблінРівне

10 год. 35 хв.

Кожен день

10:30 – 19:00 ЛюблінРівне

8 год. 30 хв.

Пн, Пт

11:15 – 18:40 ЛюблінРівне

7 год. 25 хв.

Кожен день

11:15 – 18:40 ЛюблінРівне

7 год. 25 хв.

Кожен день

11:15 – 18:40 ЛюблінРівне

7 год. 25 хв.

Кожен день

11:15 – 18:40 ЛюблінРівне

7 год. 25 хв.

Кожен день

11:15 – 18:40 ЛюблінРівне

7 год. 25 хв.

Кожен день

11:15 – 18:40 ЛюблінРівне

7 год. 25 хв.

Кожен день

11:40 – 19:55 ЛюблінРівне

8 год. 15 хв.

Кожен день

15:20 – 00:30 ЛюблінРівне

9 год. 10 хв.

Ср, Сб

16:50 – 01:35 ЛюблінРівне

8 год. 45 хв.

Кожен день

16:50 – 00:55 ЛюблінРівне

8 год. 5 хв.

Кожен день

17:30 – 01:50 ЛюблінРівне

8 год. 20 хв.

Кожен день

17:30 – 01:20 ЛюблінРівне

7 год. 50 хв.

Кожен день

17:30 – 02:30 ЛюблінРівне

9 год. 0 хв.

Кожен день

17:50 – 04:25 ЛюблінРівне

10 год. 35 хв.

Вт, Пт, Нд

17:50 – 04:25 ЛюблінРівне

10 год. 35 хв.

Вт, Пт, Нд

19:10 – 03:20 ЛюблінРівне

8 год. 10 хв.

Вт, Пт

19:25 – 02:25 ЛюблінРівне

7 год. 0 хв.

Кожен день

19:25 – 02:25 ЛюблінРівне

7 год. 0 хв.

Кожен день

19:30 – 03:55 ЛюблінРівне

8 год. 25 хв.

Кожен день

19:30 – 03:55 ЛюблінРівне

8 год. 25 хв.

Кожен день

19:30 – 03:55 ЛюблінРівне

8 год. 25 хв.

Кожен день

19:50 – 03:40 ЛюблінРівне

7 год. 50 хв.

Кожен день

20:20 – 02:40 ЛюблінРівне

6 год. 20 хв.

Ср, Пт, Сб

20:25 – 04:35 ЛюблінРівне

8 год. 10 хв.

Кожен день

20:25 – 04:30 ЛюблінРівне

8 год. 5 хв.

Кожен день

20:30 – 04:30 ЛюблінРівне

8 год. 0 хв.

Пт

20:45 – 06:30 ЛюблінРівне

9 год. 45 хв.

Сб

20:45 – 06:30 ЛюблінРівне

9 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:45 – 06:30 ЛюблінРівне

9 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:45 – 06:30 ЛюблінРівне

9 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:45 – 06:30 ЛюблінРівне

9 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:45 – 06:30 ЛюблінРівне

9 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:45 – 06:30 ЛюблінРівне

9 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:45 – 06:30 ЛюблінРівне

9 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:45 – 06:30 ЛюблінРівне

9 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:55 – 05:45 ЛюблінРівне

8 год. 50 хв.

Кожен день

21:30 – 05:50 ЛюблінРівне

8 год. 20 хв.

Кожен день

21:30 – 06:50 ЛюблінРівне

9 год. 20 хв.

Пн, Сб

21:50 – 05:35 ЛюблінРівне

7 год. 45 хв.

Вт, Пт

21:50 – 05:35 ЛюблінРівне

7 год. 45 хв.

Вт, Пт

22:00 – 08:05 ЛюблінРівне

10 год. 5 хв.

Кожен день

22:15 – 05:55 ЛюблінРівне

7 год. 40 хв.

Кожен день

22:15 – 05:55 ЛюблінРівне

7 год. 40 хв.

Кожен день

22:15 – 05:55 ЛюблінРівне

7 год. 40 хв.

Кожен день

22:35 – 07:40 ЛюблінРівне

9 год. 5 хв.

Кожен день

23:10 – 06:45 ЛюблінРівне

7 год. 35 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

23:30 – 07:25 ЛюблінРівне

7 год. 55 хв.

Кожен день

23:30 – 07:25 ЛюблінРівне

7 год. 55 хв.

Кожен день

23:30 – 07:25 ЛюблінРівне

7 год. 55 хв.

Кожен день

23:30 – 07:15 ЛюблінРівне

7 год. 45 хв.

Кожен день

23:50 – 06:30 ЛюблінРівне

6 год. 40 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Люблін швидко доїхати до центру Рівне в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Люблін і куди прибувають до Рівне. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Калуженов/Борейчук/EWHDВроцлав - Киев

Все нормально

ФОП Фоменко К.А. / ИнтерлайнерВаршава - Ковель

Поїздка була комфоотною. Водії дуже приємні і вічливі.

Nadiya Bus/EWHDОльштын - Луцк

Нарешті нормальні водії. Більше б таких. Автобус комфортний, кондиціонер працюю

ТернвояжВаршава - Хмельницкий

Самі позитивні і адекваті водії за тривалий час. Відносно зручний автобус. Помірне кондиціонування, це великий плюс. Не знаю чому, але більшість превізників вважають своїм святим обов'язком морозити людей. Величезний мінус, як і всіх українських перевізників - відсутність туалету. Невже його обслуговування насправді настільки дороге?

ФОП Фоменко К.А. / ИнтерлайнерЗапорожье - Быдгощ

Поїздка супер автобус приїхав вчасно , комфортно кондиціонер , вай фай, біля кожного крісла є резетка для підзарядки ,заїхали з Запоріжжя до Бидгоща бистро .

ТернвояжТернополь - Люблин

Автобус дуже комфортний.Поїздкою з Тернополя до Любліна дуже задоволена.Шофери дуже уважні.

Avtotranzit/AgatКривой Рог - Лодзь

Не работал wi-fi . А в целом все нормально

Анатолий КанторКраков - Луцк

Поки найкращий перевізник за довгий час. Додам лише, що вайфай на Українській території не працював, а так все в нормі.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information