За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Люблін - Львів

Купити квитки на автобус Люблін - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Люблін в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:30 – 07:30 ЛюблінЛьвів

7 год. 0 хв.

Кожен день

01:00 – 06:40 ЛюблінЛьвів

5 год. 40 хв.

Вт, Ср, Пт, Нд

01:00 – 07:05 ЛюблінЛьвів

6 год. 5 хв.

Вт, Ср, Пт, Нд

02:40 – 08:30 ЛюблінЛьвів

5 год. 50 хв.

Кожен день

02:40 – 08:30 ЛюблінЛьвів

5 год. 50 хв.

Кожен день

02:40 – 09:10 ЛюблінЛьвів

6 год. 30 хв.

Кожен день

02:40 – 09:10 ЛюблінЛьвів

6 год. 30 хв.

Кожен день

10:00 – 17:35 ЛюблінЛьвів

7 год. 35 хв.

Кожен день

10:00 – 16:45 ЛюблінЛьвів

6 год. 45 хв.

Кожен день

11:00 – 18:10 ЛюблінЛьвів

7 год. 10 хв.

Кожен день

11:00 – 18:10 ЛюблінЛьвів

7 год. 10 хв.

Кожен день

11:00 – 18:10 ЛюблінЛьвів

7 год. 10 хв.

Кожен день

11:00 – 18:10 ЛюблінЛьвів

7 год. 10 хв.

Кожен день

11:40 – 20:30 ЛюблінЛьвів

8 год. 50 хв.

Кожен день

13:40 – 20:20 ЛюблінЛьвів

6 год. 40 хв.

Кожен день

13:40 – 21:10 ЛюблінЛьвів

7 год. 30 хв.

Кожен день

14:30 – 21:00 ЛюблінЛьвів

6 год. 30 хв.

Кожен день

14:30 – 21:00 ЛюблінЛьвів

6 год. 30 хв.

Кожен день

14:30 – 20:35 ЛюблінЛьвів

6 год. 5 хв.

Кожен день

14:30 – 20:35 ЛюблінЛьвів

6 год. 5 хв.

Кожен день

17:30 – 23:40 ЛюблінЛьвів

6 год. 10 хв.

Пт

17:30 – 23:40 ЛюблінЛьвів

6 год. 10 хв.

Пт

17:50 – 01:00 ЛюблінЛьвів

7 год. 10 хв.

Чт, Нд

17:50 – 01:00 ЛюблінЛьвів

7 год. 10 хв.

Чт, Нд

18:00 – 00:40 ЛюблінЛьвів

6 год. 40 хв.

Вт, Чт, Сб

18:30 – 01:00 ЛюблінЛьвів

6 год. 30 хв.

Ср, Пт, Нд

18:30 – 01:00 ЛюблінЛьвів

6 год. 30 хв.

Ср, Пт, Нд

18:35 – 00:35 ЛюблінЛьвів

6 год. 0 хв.

Кожен день

19:30 – 01:40 ЛюблінЛьвів

6 год. 10 хв.

Кожен день

20:20 – 03:20 ЛюблінЛьвів

7 год. 0 хв.

Кожен день

20:20 – 02:40 ЛюблінЛьвів

6 год. 20 хв.

Кожен день

20:45 – 05:05 ЛюблінЛьвів

8 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:45 – 05:05 ЛюблінЛьвів

8 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:45 – 05:05 ЛюблінЛьвів

8 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:45 – 05:05 ЛюблінЛьвів

8 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:45 – 05:05 ЛюблінЛьвів

8 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:45 – 05:05 ЛюблінЛьвів

8 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:55 – 05:05 ЛюблінЛьвів

8 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

21:00 – 04:20 ЛюблінЛьвів

7 год. 20 хв.

Кожен день

21:10 – 05:00 ЛюблінЛьвів

7 год. 50 хв.

Кожен день

21:15 – 03:45 ЛюблінЛьвів

6 год. 30 хв.

Кожен день

21:15 – 04:15 ЛюблінЛьвів

7 год. 0 хв.

Кожен день

22:00 – 05:30 ЛюблінЛьвів

7 год. 30 хв.

Ср, Сб

22:00 – 04:00 ЛюблінЛьвів

6 год. 0 хв.

Кожен день

22:05 – 04:35 ЛюблінЛьвів

6 год. 30 хв.

Кожен день

22:05 – 04:35 ЛюблінЛьвів

6 год. 30 хв.

Чт

22:10 – 05:20 ЛюблінЛьвів

7 год. 10 хв.

Пт

22:25 – 04:00 ЛюблінЛьвів

5 год. 35 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

22:30 – 04:50 ЛюблінЛьвів

6 год. 20 хв.

Кожен день

22:30 – 06:55 ЛюблінЛьвів

8 год. 25 хв.

Кожен день

23:00 – 05:00 ЛюблінЛьвів

6 год. 0 хв.

Кожен день

23:10 – 06:35 ЛюблінЛьвів

7 год. 25 хв.

Кожен день

23:10 – 07:00 ЛюблінЛьвів

7 год. 50 хв.

Кожен день

23:50 – 07:00 ЛюблінЛьвів

7 год. 10 хв.

Кожен день

23:50 – 06:35 ЛюблінЛьвів

6 год. 45 хв.

Кожен день

23:50 – 07:00 ЛюблінЛьвів

7 год. 10 хв.

Кожен день

23:50 – 06:35 ЛюблінЛьвів

6 год. 45 хв.

Кожен день

23:50 – 07:10 ЛюблінЛьвів

7 год. 20 хв.

Вт, Сб

23:55 – 06:40 ЛюблінЛьвів

6 год. 45 хв.

Кожен день

23:55 – 06:10 ЛюблінЛьвів

6 год. 15 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Люблін швидко доїхати до центру Львів в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Люблін і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

ATE TRAVELGdansk - Rivne

Generally, was ok

Przewozy Międzynarodowy Gregorz WośЛьвов - Варшава

Все быстро и красиво. Границу проставили за час.

ATE TRAVELWarszawa - Lviv

everything was ok, drivers were very friendly and nice, the bus was in a good condition, toilet available. Recommend:)

ATE TRAVELВаршава - Львов

everything was cool, very nice and friendly drivers, the bus is in a good condition. Recommend

Orion Avto/OpenlineВинница - Варшава

Довольно неплохо - очень тепло, быстро, есть вай-фай (на Украине и в Польше) и зарядка для телефона.

Orion Avto/OpenlineВаршава - Львов

Все было хорошо. В автобусе было тепло, телевизор, зарядка для телефона, Wi-Fi. Во Львов прибыли по расписанию. Так что все отлично,

Orion Avto/OpenlineТернополь - Люблин

Загалом все ок, хіба що не працював Wi-Fi і надто оптимістична оцінка на кордоні в графіку, до Любліна спізнились на 3.5 шодини.

Denysivka AutoWarszawa - Lviv

Все будо добре

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information