Знаєте,я користуюся вашими послугами перевезення не перший раз,була задоволена до сьогоднішнього дня 15.06.2026 .Я купила квиток на рейс Люблін-Львів(квиток з Томашева-Любальського) на 12:30. На зупинці,а це автобусна зупинка я була вже близько 12 години. Чекала та пильнула автобус StarWays . Тут вже 12.35 і я почала панікувати,бо автобуса так і не було. Я зателефонувала на гарячу лінію StarWays запитала номер телефону водія,вони мені надали водія з іншого рейсу,і нарешті напарник дав мені номер телефону водія з рейсу,яким я мала виїхати . Додзвонилася,і почула відповідь,що він поїхав. Як? Куди? Що? І каже ,що виїхав в 12.20 забравши 8 людей ,і дає мені телефон типу,щоб мені підтвердив що він заїхав на зупинку. Не було ніякого автобусу!!!! В мене вже чесно нерви не витримали. Я дала чоловікові телефон він зателефонував,на гарячу лінію Infobus,мені сказали добре зараз би зʼясуємо. Проходить 5 хв,передзвонили і тут вони мені кажуть,що автобус відправився в 12.35 . Чому такі розбіжності не пояснили,бо можливо водій рейсового автобусу не захотів заїжати за одну людину? А всіх решта 8 не було й зовсім? Дякуючи ,що був інший рейс в 15.20 і все таки я змогла виїхати. З вражень -2 тис. Бо я не встигла на потяг,і мій квиток згорів . Взагалі зіпсований настрій і втрата коштів та часу. Дякуючи пану Олегові,який не хоче отримати погану репутацію .👎👎👎👎
Довгі зупинки в любліні.
Водії пофігісти.
Дякую! Все було чудово та за графіком! Автобус не супер новий, та цілком комфортний.
Дуже ввічливі і приємні водії.
Поїздкою задоволена
Поїздка СУПЕР!!!!! Дуже ввічливі водії!
Комфортно і швидко !
Поїздка була чудово, все швидко і вчасно
Дуже гарна поїздка
Позитивні враження
Рекомендую
Поїздкою задоволена, проблема тількі в тому, що довго стояли на кордоні, але то, звичайно, не вина перевізника. Автобус чистий, зручний. Водіі уважні.
нічого не хочу сказати поганого за водія,як людина він певно хороша,границю прошли швидо,але є одне велике Але!Водій дуже відволікався на розмови з пасажирами за пошук робоботи для пасажира ,на розмови по телефону,і із-за цього ми майже попали в аварію вже у Львові,але добре що обійшлося легким іспугом,і слава богу ми вчасно приїхали на вокзал.Все ж таки хотілося б щоб водій меньше коментував усе ,і не відволікався від дороги .
Задоволена всім. Водії дуже привітні і людяні. Достатньо місця для ніг в автобусі. Приїхали вчасно, по графіку (хоча це не завжди залежить від перевізника. Рекомендую 😊
Не пропустіть акції, знижки та спеціальні пропозиції INFOBUS. Підпишіться на розсилку та подорожуйте з нами дешевше!
Доброго дня, Наталіє.
Нам прикро, що поїздка розпочалася для вас зі стресу та вплинула на подальші плани, зокрема ви не встигли на пересадку і понесли додаткові витрати.
Ми перевірили інформацію щодо вашої ситуації. Бачимо, що на нашому сайті квитки на цей рейс були придбані й іншими пасажирами з Томашува-Любельського. За отриманою від них інформацією, автобус прибув за адресою, вказаною у квитку, був на зупинці близько 12:20 та здійснив посадку пасажирів.
Додатково ми звернулися до перевізника, і він підтвердив, що рейс був виконаний. Також перевізник повідомив, що в цій ситуації вам безкоштовно перенесли квиток на найближчий наступний рейс, щоб ви все ж могли продовжити поїздку.
Розуміємо, що ситуація викликала у вас обурення та переживання. Водночас хочемо звернути увагу, що у квитку зазначена рекомендація: якщо ви не бачите автобус за 15 хвилин до відправлення, варто одразу звернутися до нас або до перевізника. У такому випадку ми можемо оперативно уточнити місцезнаходження автобуса, допомогти з посадкою та уникнути подібних ситуацій.
Дякуємо за розуміння та бажаємо, щоб надалі ваші подорожі проходили спокійно й без зайвих труднощів.