Podle času
Podle ceny

Autobusy Lublin - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Lublin – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lublin do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:30 – 07:30 LublinLviv

7 hod. 0 min.

Denně

01:00 – 06:40 LublinLviv

5 hod. 40 min.

Út, St, Pá, Ne

01:00 – 07:05 LublinLviv

6 hod. 5 min.

Út, St, Pá, Ne

02:40 – 08:30 LublinLviv

5 hod. 50 min.

Denně

02:40 – 09:10 LublinLviv

6 hod. 30 min.

Denně

02:40 – 09:10 LublinLviv

6 hod. 30 min.

Denně

02:40 – 08:30 LublinLviv

5 hod. 50 min.

Denně

10:00 – 17:35 LublinLviv

7 hod. 35 min.

Denně

10:00 – 16:45 LublinLviv

6 hod. 45 min.

Denně

11:00 – 18:10 LublinLviv

7 hod. 10 min.

Denně

11:00 – 18:10 LublinLviv

7 hod. 10 min.

Denně

11:00 – 18:10 LublinLviv

7 hod. 10 min.

Denně

11:00 – 18:10 LublinLviv

7 hod. 10 min.

Denně

11:40 – 20:30 LublinLviv

8 hod. 50 min.

Denně

13:40 – 21:10 LublinLviv

7 hod. 30 min.

Denně

13:40 – 20:20 LublinLviv

6 hod. 40 min.

Denně

14:30 – 21:00 LublinLviv

6 hod. 30 min.

Denně

14:30 – 20:35 LublinLviv

6 hod. 5 min.

Denně

14:30 – 20:35 LublinLviv

6 hod. 5 min.

Denně

14:30 – 21:00 LublinLviv

6 hod. 30 min.

Denně

17:30 – 23:40 LublinLviv

6 hod. 10 min.

17:30 – 23:40 LublinLviv

6 hod. 10 min.

17:50 – 01:00 LublinLviv

7 hod. 10 min.

Čt, Ne

17:50 – 01:00 LublinLviv

7 hod. 10 min.

Čt, Ne

18:00 – 00:40 LublinLviv

6 hod. 40 min.

Út, Čt, So

18:30 – 01:00 LublinLviv

6 hod. 30 min.

St, Pá, Ne

18:30 – 01:00 LublinLviv

6 hod. 30 min.

St, Pá, Ne

18:35 – 00:35 LublinLviv

6 hod. 0 min.

Denně

19:30 – 01:40 LublinLviv

6 hod. 10 min.

Denně

20:20 – 03:20 LublinLviv

7 hod. 0 min.

Denně

20:20 – 02:40 LublinLviv

6 hod. 20 min.

Denně

20:45 – 05:05 LublinLviv

8 hod. 20 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 05:05 LublinLviv

8 hod. 20 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 05:05 LublinLviv

8 hod. 20 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 05:05 LublinLviv

8 hod. 20 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 05:05 LublinLviv

8 hod. 20 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 05:05 LublinLviv

8 hod. 20 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:55 – 05:05 LublinLviv

8 hod. 10 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

21:00 – 04:20 LublinLviv

7 hod. 20 min.

Denně

21:10 – 05:00 LublinLviv

7 hod. 50 min.

Denně

21:15 – 03:45 LublinLviv

6 hod. 30 min.

Denně

21:15 – 04:15 LublinLviv

7 hod. 0 min.

Denně

22:00 – 05:30 LublinLviv

7 hod. 30 min.

St, So

22:00 – 04:00 LublinLviv

6 hod. 0 min.

Denně

22:05 – 04:35 LublinLviv

6 hod. 30 min.

Čt

22:05 – 04:35 LublinLviv

6 hod. 30 min.

Denně

22:10 – 05:20 LublinLviv

7 hod. 10 min.

22:25 – 04:00 LublinLviv

5 hod. 35 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

22:30 – 06:55 LublinLviv

8 hod. 25 min.

Denně

22:30 – 04:50 LublinLviv

6 hod. 20 min.

Denně

23:00 – 05:00 LublinLviv

6 hod. 0 min.

Denně

23:10 – 07:00 LublinLviv

7 hod. 50 min.

Denně

23:10 – 06:35 LublinLviv

7 hod. 25 min.

Denně

23:50 – 07:00 LublinLviv

7 hod. 10 min.

Denně

23:50 – 06:35 LublinLviv

6 hod. 45 min.

Denně

23:50 – 07:00 LublinLviv

7 hod. 10 min.

Denně

23:50 – 06:35 LublinLviv

6 hod. 45 min.

Denně

23:50 – 07:10 LublinLviv

7 hod. 20 min.

Út, So

23:55 – 06:10 LublinLviv

6 hod. 15 min.

Denně

23:55 – 06:40 LublinLviv

6 hod. 45 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lublin do centra Lviv v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lublin a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ATE TRAVELGdansk - Rivne

Generally, was ok

Przewozy Międzynarodowy Gregorz WośЛьвов - Варшава

Все быстро и красиво. Границу проставили за час.

ATE TRAVELWarszawa - Lviv

everything was ok, drivers were very friendly and nice, the bus was in a good condition, toilet available. Recommend:)

ATE TRAVELВаршава - Львов

everything was cool, very nice and friendly drivers, the bus is in a good condition. Recommend

Orion Avto/OpenlineВинница - Варшава

Довольно неплохо - очень тепло, быстро, есть вай-фай (на Украине и в Польше) и зарядка для телефона.

Orion Avto/OpenlineВаршава - Львов

Все было хорошо. В автобусе было тепло, телевизор, зарядка для телефона, Wi-Fi. Во Львов прибыли по расписанию. Так что все отлично,

Orion Avto/OpenlineТернополь - Люблин

Загалом все ок, хіба що не працював Wi-Fi і надто оптимістична оцінка на кордоні в графіку, до Любліна спізнились на 3.5 шодини.

Denysivka AutoWarszawa - Lviv

Все будо добре

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací