Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Autobusy Lublin - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Lublin – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky z Polsko do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lublin do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta z Lublin do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:30 – 06:50 LublinLviv Odjezd v 00:30 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 06:50 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

6 hod. 20 min.

Linka

Denně

00:30 – 06:10 LublinLviv Odjezd v 00:30 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 06:10 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

5 hod. 40 min.

Linka

Denně

00:30 – 07:30 LublinLviv Odjezd v 00:30 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 07:30 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

7 hod. 0 min.

Linka

Denně

00:30 – 06:40 LublinLviv Odjezd v 00:30 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 06:40 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

6 hod. 10 min.

Linka

Denně

00:30 – 07:30 LublinLviv Odjezd v 00:30 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 07:30 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

7 hod. 0 min.

Linka

Denně

00:30 – 06:50 LublinLviv Odjezd v 00:30 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 06:50 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

6 hod. 20 min.

Linka

Denně

00:35 – 07:05 LublinLviv Odjezd v 00:35 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 07:05 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

6 hod. 30 min.

Linka

Denně

01:00 – 07:05 LublinLviv Odjezd v 01:00 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 07:05 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

6 hod. 5 min.

Linka

Út, St, Pá, Ne

01:00 – 07:10 LublinLviv Odjezd v 01:00 z: Aut. Nádr., ul. Hutnicza 1 Příjezd v 07:10 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

6 hod. 10 min.

Linka

St, Ne

01:00 – 06:40 LublinLviv Odjezd v 01:00 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 06:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

5 hod. 40 min.

Linka

Út, St, Pá, Ne

01:00 – 06:45 LublinLviv Odjezd v 01:00 z: Aut. Nádr., ul. Hutnicza 1 Příjezd v 06:45 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

5 hod. 45 min.

Linka

St, Ne

01:40 – 08:15 LublinLviv Odjezd v 01:40 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 08:15 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

6 hod. 35 min.

Linka

Po, Út, Čt, Ne

02:00 – 07:30 LublinLviv Odjezd v 02:00 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 07:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

5 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, So, Ne

02:00 – 07:10 LublinLviv Odjezd v 02:00 z: przyst.MPK,Al.Tysiąclecia 5a/via a vis Dw.Główny PKS Příjezd v 07:10 do: Vlak. Nádr., zast. měst. autob. c.29 Dworcowe 1, v blízkosti parkoviště

5 hod. 10 min.

Linka

02:00 – 07:05 LublinLviv Odjezd v 02:00 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 07:05 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

5 hod. 5 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, So, Ne

10:00 – 16:45 LublinLviv Odjezd v 10:00 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 16:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

6 hod. 45 min.

Linka

Denně

10:00 – 17:35 LublinLviv Odjezd v 10:00 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 17:35 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 35 min.

Linka

Denně

10:10 – 16:55 LublinLviv Odjezd v 10:10 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 16:55 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

6 hod. 45 min.

Linka

So

10:30 – 18:00 LublinLviv Odjezd v 10:30 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 18:00 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

7 hod. 30 min.

Linka

Denně

10:30 – 16:55 LublinLviv Odjezd v 10:30 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 16:55 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

6 hod. 25 min.

Linka

Denně

11:00 – 17:05 LublinLviv Odjezd v 11:00 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 17:05 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

6 hod. 5 min.

Linka

Denně

11:00 – 17:05 LublinLviv Odjezd v 11:00 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 17:05 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

6 hod. 5 min.

Linka

Denně

11:00 – 18:00 LublinLviv Odjezd v 11:00 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 18:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 0 min.

Linka

Denně

11:10 – 17:05 LublinLviv Odjezd v 11:10 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 17:05 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

5 hod. 55 min.

Linka

Denně

11:40 – 20:30 LublinLviv Odjezd v 11:40 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 20:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 50 min.

Linka

Denně

13:40 – 21:10 LublinLviv Odjezd v 13:40 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 21:10 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

7 hod. 30 min.

Linka

Denně

13:40 – 20:20 LublinLviv Odjezd v 13:40 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 20:20 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

6 hod. 40 min.

Linka

Denně

14:30 – 20:35 LublinLviv Odjezd v 14:30 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 20:35 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

6 hod. 5 min.

Linka

Denně

14:30 – 20:35 LublinLviv Odjezd v 14:30 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 20:35 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

6 hod. 5 min.

Linka

Denně

14:30 – 21:00 LublinLviv Odjezd v 14:30 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 21:00 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

6 hod. 30 min.

Linka

Denně

14:30 – 21:00 LublinLviv Odjezd v 14:30 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 21:00 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

6 hod. 30 min.

Linka

Denně

19:30 – 01:40 LublinLviv Odjezd v 19:30 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 01:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109, na levé straně bariéry, trolejbus zastávka

6 hod. 10 min.

Linka

Denně

19:50 – 02:30 LublinLviv Odjezd v 19:50 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 02:30 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

6 hod. 40 min.

Linka

St, Pá, So, Ne

20:45 – 05:05 LublinLviv Odjezd v 20:45 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 05:05 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 20 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

21:10 – 05:00 LublinLviv Odjezd v 21:10 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 05:00 do: Benzinová stanice"WOG" (Halicke perek.), ul.Bogdana Chmelnyckogo 291

7 hod. 50 min.

Linka

Denně

22:05 – 04:35 LublinLviv Odjezd v 22:05 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 04:35 do: Vlak. Nádr., parking, ul. Dvorcova 1

6 hod. 30 min.

Linka

Denně

22:10 – 05:20 LublinLviv Odjezd v 22:10 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 05:20 do: Vlak. Nádr., zast. měst. autob. c.29 Dworcowe 1, v blízkosti parkoviště

7 hod. 10 min.

Linka

22:30 – 05:20 LublinLviv Odjezd v 22:30 z: przyst.MPK,Al.Tysiąclecia 5a/via a vis Dw.Główny PKS Příjezd v 05:20 do: Vlak. Nádr., zast. měst. autob. c.29 Dworcowe 1, v blízkosti parkoviště

6 hod. 50 min.

Linka

St, So

22:30 – 05:00 LublinLviv Odjezd v 22:30 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 05:00 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

6 hod. 30 min.

Linka

Denně

22:30 – 05:00 LublinLviv Odjezd v 22:30 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 05:00 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

6 hod. 30 min.

Linka

Denně

22:35 – 04:50 LublinLviv Odjezd v 22:35 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 04:50 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

6 hod. 15 min.

Linka

Denně

22:35 – 05:15 LublinLviv Odjezd v 22:35 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 05:15 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

6 hod. 40 min.

Linka

Denně

23:00 – 05:00 LublinLviv Odjezd v 23:00 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

6 hod. 0 min.

Linka

Denně

23:10 – 06:35 LublinLviv Odjezd v 23:10 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 06:35 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

7 hod. 25 min.

Linka

Denně

23:10 – 07:00 LublinLviv Odjezd v 23:10 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 07:00 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

7 hod. 50 min.

Linka

Denně

23:40 – 06:50 LublinLviv Odjezd v 23:40 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 06:50 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

7 hod. 10 min.

Linka

Denně

23:40 – 06:10 LublinLviv Odjezd v 23:40 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 06:10 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

6 hod. 30 min.

Linka

Denně

23:50 – 06:35 LublinLviv Odjezd v 23:50 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 06:35 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

6 hod. 45 min.

Linka

Denně

23:50 – 07:00 LublinLviv Odjezd v 23:50 z: Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia Příjezd v 07:00 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

7 hod. 10 min.

Linka

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lublin do centra Lviv v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lublin a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta z Polsko do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací