DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Lublin - Lutsk

Koupit jízdenky na autobus Lublin – Lutsk: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lutsk. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lublin do Lutsk a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lutsk levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:15 – 06:40 LublinLutsk

6 hod. 25 min.

Denně

00:40 – 06:55 LublinLutsk

6 hod. 15 min.

Ne

04:00 – 10:30 LublinLutsk

6 hod. 30 min.

Denně

04:00 – 10:30 LublinLutsk

6 hod. 30 min.

Denně

04:00 – 10:30 LublinLutsk

6 hod. 30 min.

Denně

05:15 – 13:50 LublinLutsk

8 hod. 35 min.

Denně

09:05 – 15:25 LublinLutsk

6 hod. 20 min.

St, Pá, So, Ne

11:15 – 17:25 LublinLutsk

6 hod. 10 min.

Denně

11:15 – 17:25 LublinLutsk

6 hod. 10 min.

Denně

11:15 – 17:25 LublinLutsk

6 hod. 10 min.

Denně

11:30 – 18:30 LublinLutsk

7 hod. 0 min.

Denně

11:30 – 18:30 LublinLutsk

7 hod. 0 min.

Denně

11:35 – 18:05 LublinLutsk

6 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

13:50 – 21:00 LublinLutsk

7 hod. 10 min.

Út, Pá

15:55 – 22:00 LublinLutsk

6 hod. 5 min.

Ne

16:50 – 00:15 LublinLutsk

7 hod. 25 min.

Denně

16:50 – 23:35 LublinLutsk

6 hod. 45 min.

Denně

16:50 – 00:20 LublinLutsk

7 hod. 30 min.

Denně

17:30 – 01:15 LublinLutsk

7 hod. 45 min.

Denně

17:50 – 01:20 LublinLutsk

7 hod. 30 min.

Po, So

20:25 – 03:10 LublinLutsk

6 hod. 45 min.

Denně

20:25 – 03:10 LublinLutsk

6 hod. 45 min.

Denně

20:45 – 05:20 LublinLutsk

8 hod. 35 min.

Út, Čt, Ne

20:45 – 05:20 LublinLutsk

8 hod. 35 min.

Út, Čt, Ne

20:45 – 05:20 LublinLutsk

8 hod. 35 min.

Út, Čt, Ne

20:45 – 05:20 LublinLutsk

8 hod. 35 min.

Út, Čt, Ne

20:45 – 05:20 LublinLutsk

8 hod. 35 min.

Út, Čt, Ne

20:45 – 05:20 LublinLutsk

8 hod. 35 min.

Út, Čt, Ne

20:45 – 05:20 LublinLutsk

8 hod. 35 min.

Út, Čt, Ne

20:45 – 05:20 LublinLutsk

8 hod. 35 min.

Út, Čt, Ne

20:45 – 05:20 LublinLutsk

8 hod. 35 min.

Út, Čt, Ne

20:45 – 05:20 LublinLutsk

8 hod. 35 min.

Út, Čt, Ne

20:45 – 05:20 LublinLutsk

8 hod. 35 min.

Po, St, Pá, So

20:55 – 04:35 LublinLutsk

7 hod. 40 min.

Denně

21:10 – 04:40 LublinLutsk

7 hod. 30 min.

Denně

21:30 – 03:30 LublinLutsk

6 hod. 0 min.

Denně

21:30 – 04:15 LublinLutsk

6 hod. 45 min.

Denně

21:50 – 04:15 LublinLutsk

6 hod. 25 min.

Denně

21:50 – 03:00 LublinLutsk

5 hod. 10 min.

Denně

21:50 – 04:15 LublinLutsk

6 hod. 25 min.

Denně

21:50 – 03:00 LublinLutsk

5 hod. 10 min.

Denně

21:55 – 05:00 LublinLutsk

7 hod. 5 min.

Denně

22:15 – 04:45 LublinLutsk

6 hod. 30 min.

Denně

22:15 – 04:45 LublinLutsk

6 hod. 30 min.

Denně

23:30 – 06:00 LublinLutsk

6 hod. 30 min.

Denně

23:50 – 05:25 LublinLutsk

5 hod. 35 min.

Denně

23:50 – 05:25 LublinLutsk

5 hod. 35 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lublin do centra Lutsk v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lublin a příjezdu v Lutsk. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací