• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Lublin - Kyiv

Koupit jízdenky na autobus Lublin – Kyiv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Kyiv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lublin do Kyiv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Kyiv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:15 – 13:50 LublinKyiv

13 hod. 35 min.

Denně

00:15 – 13:50 LublinKyiv

13 hod. 35 min.

Denně

00:40 – 12:25 LublinKyiv

11 hod. 45 min.

Ne

00:40 – 12:50 LublinKyiv

12 hod. 10 min.

Ne

01:10 – 14:00 LublinKyiv

12 hod. 50 min.

Denně

01:40 – 14:35 LublinKyiv

12 hod. 55 min.

Denně

04:45 – 20:15 LublinKyiv

15 hod. 30 min.

Denně

05:50 – 18:40 LublinKyiv

12 hod. 50 min.

Út

09:00 – 18:30 LublinKyiv

9 hod. 30 min.

Ne

10:00 – 22:45 LublinKyiv

12 hod. 45 min.

Út, So

10:00 – 22:20 LublinKyiv

12 hod. 20 min.

Út, So

13:50 – 03:40 LublinKyiv

13 hod. 50 min.

Út, Pá, Ne

14:40 – 23:55 LublinKyiv

9 hod. 15 min.

Denně

14:40 – 23:55 LublinKyiv

9 hod. 15 min.

Denně

14:50 – 03:00 LublinKyiv

12 hod. 10 min.

Denně

14:50 – 03:00 LublinKyiv

12 hod. 10 min.

Denně

16:30 – 04:20 LublinKyiv

11 hod. 50 min.

Denně

16:30 – 04:20 LublinKyiv

11 hod. 50 min.

Denně

16:50 – 06:50 LublinKyiv

14 hod. 0 min.

Denně

16:50 – 06:45 LublinKyiv

13 hod. 55 min.

Denně

17:30 – 07:40 LublinKyiv

14 hod. 10 min.

Denně

17:50 – 06:20 LublinKyiv

12 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

18:40 – 06:30 LublinKyiv

11 hod. 50 min.

Denně

18:40 – 06:30 LublinKyiv

11 hod. 50 min.

Denně

18:40 – 06:30 LublinKyiv

11 hod. 50 min.

Denně

18:40 – 06:00 LublinKyiv

11 hod. 20 min.

Denně

18:40 – 06:30 LublinKyiv

11 hod. 50 min.

Denně

19:00 – 10:50 LublinKyiv

15 hod. 50 min.

Po, Út, Čt, Pá

19:00 – 10:20 LublinKyiv

15 hod. 20 min.

Po, Út, Čt, Pá

19:45 – 10:35 LublinKyiv

14 hod. 50 min.

Po, Út, Čt, So

19:45 – 12:00 LublinKyiv

16 hod. 15 min.

Po, Út, Čt, So

19:45 – 12:00 LublinKyiv

16 hod. 15 min.

Po, Út, Čt, So

19:45 – 11:50 LublinKyiv

16 hod. 5 min.

Po, Út, Čt, So

19:45 – 11:15 LublinKyiv

15 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, So

19:45 – 11:50 LublinKyiv

16 hod. 5 min.

Po, Út, Čt, So

20:00 – 07:00 LublinKyiv

11 hod. 0 min.

Pá, Ne

20:00 – 08:20 LublinKyiv

12 hod. 20 min.

Denně

20:00 – 08:20 LublinKyiv

12 hod. 20 min.

Denně

20:00 – 08:15 LublinKyiv

12 hod. 15 min.

Denně

20:00 – 08:20 LublinKyiv

12 hod. 20 min.

Denně

20:20 – 07:10 LublinKyiv

10 hod. 50 min.

Po

21:10 – 11:00 LublinKyiv

13 hod. 50 min.

Denně

21:30 – 10:00 LublinKyiv

12 hod. 30 min.

Denně

21:50 – 10:40 LublinKyiv

12 hod. 50 min.

Denně

21:50 – 08:30 LublinKyiv

10 hod. 40 min.

Denně

21:55 – 11:40 LublinKyiv

13 hod. 45 min.

Denně

22:15 – 10:45 LublinKyiv

12 hod. 30 min.

Denně

22:15 – 10:45 LublinKyiv

12 hod. 30 min.

Denně

22:15 – 10:45 LublinKyiv

12 hod. 30 min.

Denně

22:30 – 12:30 LublinKyiv

14 hod. 0 min.

Út, Čt, So

23:30 – 13:25 LublinKyiv

13 hod. 55 min.

Denně

23:30 – 12:55 LublinKyiv

13 hod. 25 min.

Denně

23:30 – 12:55 LublinKyiv

13 hod. 25 min.

Denně

23:30 – 13:25 LublinKyiv

13 hod. 55 min.

Denně

23:45 – 11:30 LublinKyiv

11 hod. 45 min.

Denně

23:55 – 17:40 LublinKyiv

17 hod. 45 min.

Denně

23:55 – 19:00 LublinKyiv

19 hod. 5 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lublin do centra Kyiv v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lublin a příjezdu v Kyiv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací