Podle času
Podle ceny

Autobusy Lublin - Kiev

Koupit jízdenky na autobus Lublin – Kiev: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Kiev. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lublin do Kiev a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Kiev levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:01 – 13:00 LublinKiev

12 hod. 59 min.

Po, St, Pá, Ne

00:40 – 11:40 LublinKiev

11 hod. 0 min.

Ne

01:20 – 14:55 LublinKiev

13 hod. 35 min.

Út

01:20 – 16:05 LublinKiev

14 hod. 45 min.

Čt, Ne

01:20 – 15:20 LublinKiev

14 hod. 0 min.

Út

01:20 – 16:05 LublinKiev

14 hod. 45 min.

Čt, Ne

01:40 – 14:35 LublinKiev

12 hod. 55 min.

Denně

01:40 – 14:35 LublinKiev

12 hod. 55 min.

Denně

05:15 – 21:45 LublinKiev

16 hod. 30 min.

Denně

07:00 – 21:25 LublinKiev

14 hod. 25 min.

Po, Pá

11:15 – 23:45 LublinKiev

12 hod. 30 min.

Denně

11:15 – 23:45 LublinKiev

12 hod. 30 min.

Denně

11:15 – 23:45 LublinKiev

12 hod. 30 min.

Denně

11:15 – 23:45 LublinKiev

12 hod. 30 min.

Denně

11:15 – 23:45 LublinKiev

12 hod. 30 min.

Denně

11:15 – 23:45 LublinKiev

12 hod. 30 min.

Denně

11:15 – 23:45 LublinKiev

12 hod. 30 min.

Denně

12:30 – 03:45 LublinKiev

15 hod. 15 min.

Út, Pá, So

14:50 – 03:00 LublinKiev

12 hod. 10 min.

Denně

16:30 – 04:20 LublinKiev

11 hod. 50 min.

Denně

16:50 – 06:45 LublinKiev

13 hod. 55 min.

Denně

17:30 – 06:30 LublinKiev

13 hod. 0 min.

Denně

17:30 – 07:40 LublinKiev

14 hod. 10 min.

Denně

17:50 – 06:20 LublinKiev

12 hod. 30 min.

Denně

17:50 – 10:10 LublinKiev

16 hod. 20 min.

Čt, Ne

17:50 – 10:10 LublinKiev

16 hod. 20 min.

Čt, Ne

17:50 – 06:20 LublinKiev

12 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

19:10 – 07:35 LublinKiev

12 hod. 25 min.

Denně

19:10 – 07:35 LublinKiev

12 hod. 25 min.

Denně

19:25 – 07:45 LublinKiev

12 hod. 20 min.

Denně

19:25 – 07:25 LublinKiev

12 hod. 0 min.

Denně

19:25 – 07:45 LublinKiev

12 hod. 20 min.

Denně

19:25 – 07:25 LublinKiev

12 hod. 0 min.

Denně

19:25 – 07:25 LublinKiev

12 hod. 0 min.

Denně

19:25 – 07:45 LublinKiev

12 hod. 20 min.

Denně

19:30 – 09:40 LublinKiev

14 hod. 10 min.

Denně

19:30 – 09:40 LublinKiev

14 hod. 10 min.

Denně

19:30 – 09:40 LublinKiev

14 hod. 10 min.

Denně

19:30 – 09:40 LublinKiev

14 hod. 10 min.

Denně

20:30 – 08:30 LublinKiev

12 hod. 0 min.

Po

20:30 – 08:30 LublinKiev

12 hod. 0 min.

Pá, Ne

20:45 – 12:30 LublinKiev

15 hod. 45 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 11:25 LublinKiev

14 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 12:30 LublinKiev

15 hod. 45 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 11:50 LublinKiev

15 hod. 5 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 11:50 LublinKiev

15 hod. 5 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 11:50 LublinKiev

15 hod. 5 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 12:30 LublinKiev

15 hod. 45 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 11:50 LublinKiev

15 hod. 5 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 11:25 LublinKiev

14 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 11:25 LublinKiev

14 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 11:25 LublinKiev

14 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 11:25 LublinKiev

14 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 12:30 LublinKiev

15 hod. 45 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 11:25 LublinKiev

14 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 12:30 LublinKiev

15 hod. 45 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 11:50 LublinKiev

15 hod. 5 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 12:30 LublinKiev

15 hod. 45 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 11:50 LublinKiev

15 hod. 5 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:55 – 11:25 LublinKiev

14 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:55 – 12:30 LublinKiev

15 hod. 35 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:55 – 11:50 LublinKiev

14 hod. 55 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:55 – 11:50 LublinKiev

14 hod. 55 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:55 – 12:30 LublinKiev

15 hod. 35 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

21:00 – 11:30 LublinKiev

14 hod. 30 min.

Denně

21:20 – 10:50 LublinKiev

13 hod. 30 min.

Denně

21:20 – 10:50 LublinKiev

13 hod. 30 min.

Denně

21:20 – 10:20 LublinKiev

13 hod. 0 min.

Denně

21:20 – 10:50 LublinKiev

13 hod. 30 min.

Denně

21:20 – 10:20 LublinKiev

13 hod. 0 min.

Denně

21:20 – 10:20 LublinKiev

13 hod. 0 min.

Denně

21:50 – 10:40 LublinKiev

12 hod. 50 min.

21:50 – 10:40 LublinKiev

12 hod. 50 min.

22:00 – 12:00 LublinKiev

14 hod. 0 min.

Po, St, Pá, Ne

22:15 – 10:45 LublinKiev

12 hod. 30 min.

Denně

22:15 – 10:45 LublinKiev

12 hod. 30 min.

Denně

22:15 – 10:45 LublinKiev

12 hod. 30 min.

Denně

22:25 – 09:30 LublinKiev

11 hod. 5 min.

Denně

22:30 – 14:25 LublinKiev

15 hod. 55 min.

Denně

22:35 – 13:30 LublinKiev

14 hod. 55 min.

Denně

23:10 – 11:40 LublinKiev

12 hod. 30 min.

So

23:10 – 12:00 LublinKiev

12 hod. 50 min.

Po, St, Pá, So, Ne

23:10 – 12:30 LublinKiev

13 hod. 20 min.

Po, St, Pá, So, Ne

23:30 – 12:45 LublinKiev

13 hod. 15 min.

Denně

23:30 – 13:15 LublinKiev

13 hod. 45 min.

Denně

23:30 – 12:45 LublinKiev

13 hod. 15 min.

Denně

23:30 – 12:55 LublinKiev

13 hod. 25 min.

Denně

23:30 – 13:15 LublinKiev

13 hod. 45 min.

Denně

23:30 – 13:25 LublinKiev

13 hod. 55 min.

Denně

23:59 – 14:25 LublinKiev

14 hod. 26 min.

Po, So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lublin do centra Kiev v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lublin a příjezdu v Kiev. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

VolodymyretstransservisКиев - Лодзь

Самый лучший перевозчик.

KAS-Trans/AGAT TransportВаршава - Червоноград

Як для мене дуже зручний маршрут. Дякую водіям за поїздку 10.02.18р.

VolodymyretstransservisКиев - Варшава

все хорошо. но вай фай бы нужен.

Volodymyretstransservis/Kaczynski BUS Sp.z.o.o.Лодзь - Киев

все понравилось

ТернвояжВаршава - Львов

Зручно, є інтернет, привітні водії.

KAS-Trans/AGAT TransportВаршава - Ровно

Як за такі гроші то старенький автобус ((( взяв білет бо край терміново було, все інше може бути

Калуженов В.В./EWHDРовно - Харьков

В принципе добрался до конечной точки благополучно. Опоздание автобуса на 3 часа оставили осадок, понятно таможня и дорога и т.д. Водители перезвоним о ориентировочном прибытии, хотя тоже в результате опоздали на 30мин., был снег, может пробки, не замерз ну да ладно. Немного подуставший автобус оставил…

VolodymyretstransservisКиев - Познань

Всё было очень достойно..!, комфортно и безопасно!! ;)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací