За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Люблін - Київ

Купити квитки на автобус Люблін - Київ: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Київ. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Люблін в Київ і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Київ дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:01 – 13:00 ЛюблінКиїв

12 год. 59 хв.

Пн, Ср, Пт, Нд

00:40 – 11:40 ЛюблінКиїв

11 год. 0 хв.

Нд

01:20 – 15:20 ЛюблінКиїв

14 год. 0 хв.

Вт

01:20 – 16:05 ЛюблінКиїв

14 год. 45 хв.

Чт, Нд

01:20 – 14:55 ЛюблінКиїв

13 год. 35 хв.

Вт

01:20 – 16:05 ЛюблінКиїв

14 год. 45 хв.

Чт, Нд

01:40 – 14:35 ЛюблінКиїв

12 год. 55 хв.

Кожен день

01:40 – 14:35 ЛюблінКиїв

12 год. 55 хв.

Кожен день

05:15 – 21:45 ЛюблінКиїв

16 год. 30 хв.

Кожен день

07:00 – 21:25 ЛюблінКиїв

14 год. 25 хв.

Пн, Пт

11:15 – 23:45 ЛюблінКиїв

12 год. 30 хв.

Кожен день

11:15 – 23:45 ЛюблінКиїв

12 год. 30 хв.

Кожен день

11:15 – 23:45 ЛюблінКиїв

12 год. 30 хв.

Кожен день

11:15 – 23:45 ЛюблінКиїв

12 год. 30 хв.

Кожен день

11:15 – 23:45 ЛюблінКиїв

12 год. 30 хв.

Кожен день

11:15 – 23:45 ЛюблінКиїв

12 год. 30 хв.

Кожен день

11:15 – 23:45 ЛюблінКиїв

12 год. 30 хв.

Кожен день

12:30 – 03:45 ЛюблінКиїв

15 год. 15 хв.

Вт, Пт, Сб

14:50 – 03:00 ЛюблінКиїв

12 год. 10 хв.

Кожен день

16:30 – 04:20 ЛюблінКиїв

11 год. 50 хв.

Кожен день

16:50 – 06:45 ЛюблінКиїв

13 год. 55 хв.

Кожен день

17:30 – 06:30 ЛюблінКиїв

13 год. 0 хв.

Кожен день

17:30 – 07:40 ЛюблінКиїв

14 год. 10 хв.

Кожен день

17:50 – 06:20 ЛюблінКиїв

12 год. 30 хв.

Кожен день

17:50 – 10:10 ЛюблінКиїв

16 год. 20 хв.

Чт, Нд

17:50 – 10:10 ЛюблінКиїв

16 год. 20 хв.

Чт, Нд

17:50 – 06:20 ЛюблінКиїв

12 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

19:10 – 07:35 ЛюблінКиїв

12 год. 25 хв.

Кожен день

19:10 – 07:35 ЛюблінКиїв

12 год. 25 хв.

Кожен день

19:25 – 07:45 ЛюблінКиїв

12 год. 20 хв.

Кожен день

19:25 – 07:45 ЛюблінКиїв

12 год. 20 хв.

Кожен день

19:25 – 07:25 ЛюблінКиїв

12 год. 0 хв.

Кожен день

19:25 – 07:45 ЛюблінКиїв

12 год. 20 хв.

Кожен день

19:25 – 07:25 ЛюблінКиїв

12 год. 0 хв.

Кожен день

19:25 – 07:25 ЛюблінКиїв

12 год. 0 хв.

Кожен день

19:30 – 09:40 ЛюблінКиїв

14 год. 10 хв.

Кожен день

19:30 – 09:40 ЛюблінКиїв

14 год. 10 хв.

Кожен день

19:30 – 09:40 ЛюблінКиїв

14 год. 10 хв.

Кожен день

19:30 – 09:40 ЛюблінКиїв

14 год. 10 хв.

Кожен день

20:30 – 08:30 ЛюблінКиїв

12 год. 0 хв.

Пт, Нд

20:30 – 08:30 ЛюблінКиїв

12 год. 0 хв.

Пн

20:45 – 12:30 ЛюблінКиїв

15 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:45 – 11:50 ЛюблінКиїв

15 год. 5 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:45 – 12:30 ЛюблінКиїв

15 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:45 – 11:50 ЛюблінКиїв

15 год. 5 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:45 – 12:30 ЛюблінКиїв

15 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:45 – 11:25 ЛюблінКиїв

14 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:45 – 12:30 ЛюблінКиїв

15 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:45 – 11:50 ЛюблінКиїв

15 год. 5 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:45 – 11:50 ЛюблінКиїв

15 год. 5 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:45 – 11:50 ЛюблінКиїв

15 год. 5 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:45 – 12:30 ЛюблінКиїв

15 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:45 – 11:50 ЛюблінКиїв

15 год. 5 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:45 – 11:25 ЛюблінКиїв

14 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:45 – 11:25 ЛюблінКиїв

14 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:45 – 11:25 ЛюблінКиїв

14 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:45 – 11:25 ЛюблінКиїв

14 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:45 – 12:30 ЛюблінКиїв

15 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:45 – 11:25 ЛюблінКиїв

14 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:55 – 11:50 ЛюблінКиїв

14 год. 55 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:55 – 12:30 ЛюблінКиїв

15 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:55 – 11:25 ЛюблінКиїв

14 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:55 – 12:30 ЛюблінКиїв

15 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:55 – 11:50 ЛюблінКиїв

14 год. 55 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

21:00 – 11:30 ЛюблінКиїв

14 год. 30 хв.

Кожен день

21:20 – 10:50 ЛюблінКиїв

13 год. 30 хв.

Кожен день

21:20 – 10:20 ЛюблінКиїв

13 год. 0 хв.

Кожен день

21:20 – 10:20 ЛюблінКиїв

13 год. 0 хв.

Кожен день

21:20 – 10:50 ЛюблінКиїв

13 год. 30 хв.

Кожен день

21:20 – 10:50 ЛюблінКиїв

13 год. 30 хв.

Кожен день

21:20 – 10:20 ЛюблінКиїв

13 год. 0 хв.

Кожен день

21:50 – 10:40 ЛюблінКиїв

12 год. 50 хв.

Пт

21:50 – 10:40 ЛюблінКиїв

12 год. 50 хв.

Пт

22:00 – 12:00 ЛюблінКиїв

14 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт, Нд

22:15 – 10:45 ЛюблінКиїв

12 год. 30 хв.

Кожен день

22:15 – 10:45 ЛюблінКиїв

12 год. 30 хв.

Кожен день

22:15 – 10:45 ЛюблінКиїв

12 год. 30 хв.

Кожен день

22:25 – 09:30 ЛюблінКиїв

11 год. 5 хв.

Кожен день

22:30 – 14:25 ЛюблінКиїв

15 год. 55 хв.

Кожен день

22:35 – 13:30 ЛюблінКиїв

14 год. 55 хв.

Кожен день

23:10 – 11:40 ЛюблінКиїв

12 год. 30 хв.

Сб

23:10 – 12:00 ЛюблінКиїв

12 год. 50 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб, Нд

23:10 – 12:30 ЛюблінКиїв

13 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб, Нд

23:30 – 13:15 ЛюблінКиїв

13 год. 45 хв.

Кожен день

23:30 – 13:25 ЛюблінКиїв

13 год. 55 хв.

Кожен день

23:30 – 12:45 ЛюблінКиїв

13 год. 15 хв.

Кожен день

23:30 – 13:15 ЛюблінКиїв

13 год. 45 хв.

Кожен день

23:30 – 12:45 ЛюблінКиїв

13 год. 15 хв.

Кожен день

23:30 – 12:55 ЛюблінКиїв

13 год. 25 хв.

Кожен день

23:59 – 14:25 ЛюблінКиїв

14 год. 26 хв.

Пн, Сб

Маршрут на карті

Як з Люблін швидко доїхати до центру Київ в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Люблін і куди прибувають до Київ. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

VolodymyretstransservisКиев - Лодзь

Самый лучший перевозчик.

KAS-Trans/AGAT TransportВаршава - Червоноград

Як для мене дуже зручний маршрут. Дякую водіям за поїздку 10.02.18р.

VolodymyretstransservisКиев - Варшава

все хорошо. но вай фай бы нужен.

Volodymyretstransservis/Kaczynski BUS Sp.z.o.o.Лодзь - Киев

все понравилось

ТернвояжВаршава - Львов

Зручно, є інтернет, привітні водії.

KAS-Trans/AGAT TransportВаршава - Ровно

Як за такі гроші то старенький автобус ((( взяв білет бо край терміново було, все інше може бути

Калуженов В.В./EWHDРовно - Харьков

В принципе добрался до конечной точки благополучно. Опоздание автобуса на 3 часа оставили осадок, понятно таможня и дорога и т.д. Водители перезвоним о ориентировочном прибытии, хотя тоже в результате опоздали на 30мин., был снег, может пробки, не замерз ну да ладно. Немного подуставший автобус оставил…

VolodymyretstransservisКиев - Познань

Всё было очень достойно..!, комфортно и безопасно!! ;)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information