Podle času
Podle ceny

Autobusy Warszawa - Lutsk

Koupit jízdenky na autobus Warszawa – Lutsk: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lutsk. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Warszawa do Lutsk a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lutsk levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
02:00 – 13:50 WarszawaLutsk

11 hod. 50 min.

Denně

03:30 – 14:15 WarszawaLutsk

10 hod. 45 min.

Po, Pá

08:00 – 17:25 WarszawaLutsk

9 hod. 25 min.

Denně

08:00 – 17:25 WarszawaLutsk

9 hod. 25 min.

Denně

08:00 – 17:25 WarszawaLutsk

9 hod. 25 min.

Denně

08:00 – 17:25 WarszawaLutsk

9 hod. 25 min.

Denně

08:00 – 17:25 WarszawaLutsk

9 hod. 25 min.

Denně

08:00 – 17:25 WarszawaLutsk

9 hod. 25 min.

Denně

08:00 – 17:25 WarszawaLutsk

9 hod. 25 min.

Denně

08:20 – 18:25 WarszawaLutsk

10 hod. 5 min.

Denně

08:20 – 18:25 WarszawaLutsk

10 hod. 5 min.

Denně

08:45 – 18:50 WarszawaLutsk

10 hod. 5 min.

Po, St, Pá, So, Ne

09:00 – 21:00 WarszawaLutsk

12 hod. 0 min.

Út, Pá, So

09:30 – 18:30 WarszawaLutsk

9 hod. 0 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

12:00 – 00:15 WarszawaLutsk

12 hod. 15 min.

Denně

14:00 – 23:35 WarszawaLutsk

9 hod. 35 min.

Denně

14:10 – 01:15 WarszawaLutsk

11 hod. 5 min.

Denně

14:30 – 00:30 WarszawaLutsk

10 hod. 0 min.

Denně

15:40 – 02:35 WarszawaLutsk

10 hod. 55 min.

Denně

15:40 – 02:35 WarszawaLutsk

10 hod. 55 min.

Denně

15:40 – 02:35 WarszawaLutsk

10 hod. 55 min.

Denně

15:40 – 02:35 WarszawaLutsk

10 hod. 55 min.

Denně

16:50 – 01:15 WarszawaLutsk

8 hod. 25 min.

Denně

16:50 – 01:15 WarszawaLutsk

8 hod. 25 min.

Denně

16:50 – 01:15 WarszawaLutsk

8 hod. 25 min.

Denně

17:00 – 03:00 WarszawaLutsk

10 hod. 0 min.

Pá, Ne

17:00 – 03:00 WarszawaLutsk

10 hod. 0 min.

Po

17:30 – 04:45 WarszawaLutsk

11 hod. 15 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

17:30 – 03:10 WarszawaLutsk

9 hod. 40 min.

Denně

17:30 – 03:10 WarszawaLutsk

9 hod. 40 min.

Denně

17:30 – 04:45 WarszawaLutsk

11 hod. 15 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

17:45 – 03:30 WarszawaLutsk

9 hod. 45 min.

St, Pá, Ne

18:00 – 04:35 WarszawaLutsk

10 hod. 35 min.

Denně

18:00 – 03:05 WarszawaLutsk

9 hod. 5 min.

Denně

18:30 – 02:45 WarszawaLutsk

8 hod. 15 min.

Denně

18:30 – 05:00 WarszawaLutsk

10 hod. 30 min.

Po, St, Pá, Ne

18:30 – 04:15 WarszawaLutsk

9 hod. 45 min.

18:45 – 03:20 WarszawaLutsk

8 hod. 35 min.

Denně

18:45 – 03:20 WarszawaLutsk

8 hod. 35 min.

Denně

18:45 – 03:20 WarszawaLutsk

8 hod. 35 min.

Denně

18:50 – 04:45 WarszawaLutsk

9 hod. 55 min.

Denně

18:50 – 04:45 WarszawaLutsk

9 hod. 55 min.

Denně

18:50 – 04:45 WarszawaLutsk

9 hod. 55 min.

Denně

19:20 – 04:45 WarszawaLutsk

9 hod. 25 min.

Denně

20:00 – 05:00 WarszawaLutsk

9 hod. 0 min.

Denně

20:30 – 05:15 WarszawaLutsk

8 hod. 45 min.

Po, St, Pá, So, Ne

20:30 – 06:30 WarszawaLutsk

10 hod. 0 min.

Po, St, Pá, Ne

21:00 – 06:00 WarszawaLutsk

9 hod. 0 min.

Denně

21:00 – 05:50 WarszawaLutsk

8 hod. 50 min.

Denně

21:00 – 05:50 WarszawaLutsk

8 hod. 50 min.

Denně

21:10 – 07:00 WarszawaLutsk

9 hod. 50 min.

Po, So

21:10 – 05:15 WarszawaLutsk

8 hod. 5 min.

Po, St, Pá, So, Ne

22:10 – 05:55 WarszawaLutsk

7 hod. 45 min.

Ne

22:15 – 09:10 WarszawaLutsk

10 hod. 55 min.

Čt, Ne

22:15 – 09:10 WarszawaLutsk

10 hod. 55 min.

Čt, Ne

22:25 – 08:40 WarszawaLutsk

10 hod. 15 min.

Út

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Warszawa do centra Lutsk v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Warszawa a příjezdu v Lutsk. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

TernvoyageБыдгощ - Харьков

Доехали быстро в автобусе было тепло хотя на улице было - 9, водители хорошие приветливые.

KAS-Trans/AGAT TransportВаршава - Червоноград

Як для мене дуже зручний маршрут. Дякую водіям за поїздку 10.02.18р.

ТернвояжВаршава - Львов

Зручно, є інтернет, привітні водії.

Анатолий КанторЛуцк - Люблин

Чудово і швидко. В автобусі був Wifi, комфортні сидіння.

KAS-Trans/AGAT TransportВаршава - Ровно

Як за такі гроші то старенький автобус ((( взяв білет бо край терміново було, все інше може бути

Калуженов В.В./EWHDРовно - Харьков

В принципе добрался до конечной точки благополучно. Опоздание автобуса на 3 часа оставили осадок, понятно таможня и дорога и т.д. Водители перезвоним о ориентировочном прибытии, хотя тоже в результате опоздали на 30мин., был снег, может пробки, не замерз ну да ладно. Немного подуставший автобус оставил…

Стецик Т.ВКиев - Щецин

Хотілося б Wi Fi га борту та невеличкий сніданок. Водії - чудові хлопці.

KAS-Trans/AGAT TransportБроды - Варшава

Все супер,тільки віфі щось не працює як слід на Україні,в Полщі працювло добре.Дякую

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací