Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Lublin - Lutsk

Kup bilet na autobus Lublin – Lutsk: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lutsk. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Lublin do Lutsk i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Lutsk najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:15 – 06:40 LublinLutsk

6 godz. 25 min.

Codziennie

00:40 – 06:55 LublinLutsk

6 godz. 15 min.

Nd

01:25 – 07:45 LublinLutsk

6 godz. 20 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

04:00 – 10:30 LublinLutsk

6 godz. 30 min.

Codziennie

04:00 – 10:30 LublinLutsk

6 godz. 30 min.

Codziennie

04:00 – 10:30 LublinLutsk

6 godz. 30 min.

Codziennie

05:15 – 13:50 LublinLutsk

8 godz. 35 min.

Codziennie

09:05 – 15:25 LublinLutsk

6 godz. 20 min.

Śr, Pt, Sb, Nd

11:15 – 17:25 LublinLutsk

6 godz. 10 min.

Codziennie

11:15 – 17:25 LublinLutsk

6 godz. 10 min.

Codziennie

11:15 – 17:25 LublinLutsk

6 godz. 10 min.

Codziennie

11:30 – 18:30 LublinLutsk

7 godz. 0 min.

Codziennie

11:30 – 18:30 LublinLutsk

7 godz. 0 min.

Codziennie

11:35 – 18:05 LublinLutsk

6 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

13:50 – 21:00 LublinLutsk

7 godz. 10 min.

Wt, Pt

15:55 – 22:00 LublinLutsk

6 godz. 5 min.

Nd

16:50 – 00:15 LublinLutsk

7 godz. 25 min.

Codziennie

16:50 – 23:35 LublinLutsk

6 godz. 45 min.

Codziennie

16:50 – 00:20 LublinLutsk

7 godz. 30 min.

Codziennie

17:30 – 01:15 LublinLutsk

7 godz. 45 min.

Codziennie

17:50 – 01:20 LublinLutsk

7 godz. 30 min.

Pn, Sb

20:25 – 03:10 LublinLutsk

6 godz. 45 min.

Codziennie

20:25 – 03:10 LublinLutsk

6 godz. 45 min.

Codziennie

20:45 – 05:20 LublinLutsk

8 godz. 35 min.

Wt, Cz, Nd

20:45 – 05:20 LublinLutsk

8 godz. 35 min.

Wt, Cz, Nd

20:45 – 05:20 LublinLutsk

8 godz. 35 min.

Wt, Cz, Nd

20:45 – 05:20 LublinLutsk

8 godz. 35 min.

Wt, Cz, Nd

20:45 – 05:20 LublinLutsk

8 godz. 35 min.

Wt, Cz, Nd

20:45 – 05:20 LublinLutsk

8 godz. 35 min.

Wt, Cz, Nd

20:45 – 05:20 LublinLutsk

8 godz. 35 min.

Wt, Cz, Nd

20:45 – 05:20 LublinLutsk

8 godz. 35 min.

Wt, Cz, Nd

20:45 – 05:20 LublinLutsk

8 godz. 35 min.

Wt, Cz, Nd

20:45 – 05:20 LublinLutsk

8 godz. 35 min.

Wt, Cz, Nd

20:45 – 05:20 LublinLutsk

8 godz. 35 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

20:55 – 04:35 LublinLutsk

7 godz. 40 min.

Codziennie

21:10 – 04:40 LublinLutsk

7 godz. 30 min.

Codziennie

21:30 – 03:30 LublinLutsk

6 godz. 0 min.

Codziennie

21:30 – 04:15 LublinLutsk

6 godz. 45 min.

Codziennie

21:50 – 04:15 LublinLutsk

6 godz. 25 min.

Codziennie

21:50 – 03:00 LublinLutsk

5 godz. 10 min.

Codziennie

21:50 – 04:15 LublinLutsk

6 godz. 25 min.

Codziennie

21:50 – 03:00 LublinLutsk

5 godz. 10 min.

Codziennie

21:55 – 05:00 LublinLutsk

7 godz. 5 min.

Codziennie

22:15 – 04:45 LublinLutsk

6 godz. 30 min.

Codziennie

22:15 – 04:45 LublinLutsk

6 godz. 30 min.

Codziennie

23:30 – 06:00 LublinLutsk

6 godz. 30 min.

Codziennie

23:50 – 05:25 LublinLutsk

5 godz. 35 min.

Codziennie

23:50 – 05:25 LublinLutsk

5 godz. 35 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Lublin szybko dojechać do centrum Lutsk w 2020 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Lublin oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Lutsk. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o przewoźników

Terletskiy/Leon Pol TransWarszawa - Volodymyr-Volynskyi

Całkiem dobra podróż, sprawnie i w komfortowo. Trochę ciasno miedzy fotelami ale to może moja wina bo zająłem miejsce przy wyjściu awaryjnym.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation