Podle času
Podle ceny

Autobusy Lublin - Kovel

Koupit jízdenky na autobus Lublin – Kovel: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Kovel. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lublin do Kovel a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Kovel levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:40 – 05:35 LublinKovel

4 hod. 55 min.

So, Ne

00:40 – 05:35 LublinKovel

4 hod. 55 min.

Ne

00:50 – 06:05 LublinKovel

5 hod. 15 min.

Denně

00:50 – 06:05 LublinKovel

5 hod. 15 min.

Denně

01:20 – 10:35 LublinKovel

9 hod. 15 min.

Ne

01:20 – 10:35 LublinKovel

9 hod. 15 min.

Ne

03:50 – 11:15 LublinKovel

7 hod. 25 min.

Po, Čt, Pá, Ne

10:30 – 16:00 LublinKovel

5 hod. 30 min.

Denně

14:50 – 21:00 LublinKovel

6 hod. 10 min.

Denně

15:55 – 20:45 LublinKovel

4 hod. 50 min.

Denně

16:30 – 22:10 LublinKovel

5 hod. 40 min.

Denně

16:50 – 22:10 LublinKovel

5 hod. 20 min.

Denně

16:50 – 22:10 LublinKovel

5 hod. 20 min.

Pá, So

17:20 – 22:25 LublinKovel

5 hod. 5 min.

Po, Pá

17:30 – 23:10 LublinKovel

5 hod. 40 min.

Denně

19:10 – 00:20 LublinKovel

5 hod. 10 min.

Denně

19:10 – 00:20 LublinKovel

5 hod. 10 min.

Denně

19:10 – 00:20 LublinKovel

5 hod. 10 min.

Denně

20:00 – 01:05 LublinKovel

5 hod. 5 min.

Denně

20:00 – 01:05 LublinKovel

5 hod. 5 min.

Denně

20:00 – 01:05 LublinKovel

5 hod. 5 min.

Denně

20:00 – 01:05 LublinKovel

5 hod. 5 min.

Denně

20:05 – 01:20 LublinKovel

-18 hod. -45 min.

Út, Čt, Pá

20:25 – 02:15 LublinKovel

5 hod. 50 min.

Denně

20:25 – 02:15 LublinKovel

5 hod. 50 min.

Denně

20:45 – 01:45 LublinKovel

5 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 01:45 LublinKovel

5 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 01:45 LublinKovel

5 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 01:45 LublinKovel

5 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 01:45 LublinKovel

5 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 01:45 LublinKovel

5 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 01:45 LublinKovel

5 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 01:45 LublinKovel

5 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

21:30 – 04:40 LublinKovel

7 hod. 10 min.

Po, Čt, So

22:15 – 03:50 LublinKovel

5 hod. 35 min.

Út, Čt

22:25 – 03:30 LublinKovel

5 hod. 5 min.

Denně

23:50 – 04:20 LublinKovel

4 hod. 30 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lublin do centra Kovel v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lublin a příjezdu v Kovel. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací