За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Люблін - Ковель

Купити квитки на автобус Люблін - Ковель: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Ковель. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Люблін в Ковель і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Ковель дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:40 – 05:35 ЛюблінКовель

4 год. 55 хв.

Нд

00:40 – 05:35 ЛюблінКовель

4 год. 55 хв.

Нд

00:50 – 06:05 ЛюблінКовель

5 год. 15 хв.

Кожен день

00:50 – 06:05 ЛюблінКовель

5 год. 15 хв.

Кожен день

01:20 – 10:35 ЛюблінКовель

9 год. 15 хв.

Чт, Нд

01:20 – 10:35 ЛюблінКовель

9 год. 15 хв.

Чт, Нд

03:50 – 11:15 ЛюблінКовель

7 год. 25 хв.

Пн, Чт, Пт, Нд

10:30 – 16:00 ЛюблінКовель

5 год. 30 хв.

Пн, Пт

14:50 – 21:00 ЛюблінКовель

6 год. 10 хв.

Кожен день

15:55 – 20:45 ЛюблінКовель

4 год. 50 хв.

Кожен день

16:15 – 21:50 ЛюблінКовель

5 год. 35 хв.

Вт

16:30 – 22:10 ЛюблінКовель

5 год. 40 хв.

Кожен день

16:50 – 22:10 ЛюблінКовель

5 год. 20 хв.

Кожен день

17:30 – 23:10 ЛюблінКовель

5 год. 40 хв.

Кожен день

19:10 – 01:20 ЛюблінКовель

-17 год. -50 хв.

Вт, Пт

19:10 – 00:20 ЛюблінКовель

5 год. 10 хв.

Кожен день

19:10 – 00:20 ЛюблінКовель

5 год. 10 хв.

Кожен день

19:10 – 00:20 ЛюблінКовель

5 год. 10 хв.

Кожен день

20:00 – 01:05 ЛюблінКовель

5 год. 5 хв.

Кожен день

20:00 – 01:05 ЛюблінКовель

5 год. 5 хв.

Кожен день

20:00 – 01:05 ЛюблінКовель

5 год. 5 хв.

Кожен день

20:00 – 01:05 ЛюблінКовель

5 год. 5 хв.

Кожен день

20:25 – 02:15 ЛюблінКовель

5 год. 50 хв.

Кожен день

20:25 – 02:15 ЛюблінКовель

5 год. 50 хв.

Кожен день

20:30 – 02:00 ЛюблінКовель

5 год. 30 хв.

Пт

20:45 – 01:45 ЛюблінКовель

5 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:45 – 01:45 ЛюблінКовель

5 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

21:30 – 04:40 ЛюблінКовель

7 год. 10 хв.

Пн, Сб

22:25 – 03:30 ЛюблінКовель

5 год. 5 хв.

Кожен день

22:35 – 05:00 ЛюблінКовель

6 год. 25 хв.

Кожен день

23:50 – 04:20 ЛюблінКовель

4 год. 30 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Люблін швидко доїхати до центру Ковель в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Люблін і куди прибувають до Ковель. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

ФОП Фоменко К.А. / ИнтерлайнерВаршава - Ковель

Поїздка була комфоотною. Водії дуже приємні і вічливі.

Автотранзит/Бринцов/АгатВроцлав - Ровно

Їхали дуже повільно

ФОП Фоменко К.А. / ИнтерлайнерЗапорожье - Быдгощ

Поїздка супер автобус приїхав вчасно , комфортно кондиціонер , вай фай, біля кожного крісла є резетка для підзарядки ,заїхали з Запоріжжя до Бидгоща бистро .

Автотранзит/Бринцов/АгатЖитомир - Катовице

Ехал на Катовице , автобус 4 балла из 5 ...

Автотранзит/Бринцов/АгатКраков аэропорт - Львов

Дякую, все добре

Автотранзит/Бринцов/АгатКатовице - Житомир

Водіі - справжні професіонали . Все дуже добре, за винятком спізнення до м.Катовіце на 30 хвилин (але це, здається, з приводу ремонту дороги). Автобус має порт для підзарядки телефонів і доволі зручні сидіння

Автотранзит/Бринцов/АгатЛешно - Житомир

Їхала рейсом Познань-Харків.Водії чудові,в салоні працювало все і навіть пропонували каву і чай.При нагоді буду користуватися цим перевізником.

KAS-Trans/AGAT TransportВаршава - Червоноград

Все пристойно, і комфорт, і водії, і взазалі нормально

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information