Podle času
Podle ceny

Autobusy Lublin - Rivne

Koupit jízdenky na autobus Lublin – Rivne: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Rivne. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lublin do Rivne a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Rivne levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:01 – 08:00 LublinRivne

7 hod. 59 min.

Po, St, Pá, So

00:15 – 08:10 LublinRivne

7 hod. 55 min.

Denně

00:15 – 08:10 LublinRivne

7 hod. 55 min.

Denně

00:40 – 08:10 LublinRivne

7 hod. 30 min.

Ne

00:40 – 08:10 LublinRivne

7 hod. 30 min.

Ne

00:50 – 09:55 LublinRivne

9 hod. 5 min.

Denně

00:50 – 10:00 LublinRivne

9 hod. 10 min.

Denně

00:50 – 09:55 LublinRivne

9 hod. 5 min.

Denně

00:50 – 10:00 LublinRivne

9 hod. 10 min.

Denně

01:20 – 10:35 LublinRivne

9 hod. 15 min.

Čt, Ne

01:20 – 10:35 LublinRivne

9 hod. 15 min.

Ne

01:30 – 12:00 LublinRivne

10 hod. 30 min.

Denně

03:50 – 14:45 LublinRivne

10 hod. 55 min.

Po, Čt, Pá, Ne

05:15 – 15:50 LublinRivne

10 hod. 35 min.

Denně

10:30 – 19:00 LublinRivne

8 hod. 30 min.

Po, Pá

11:15 – 18:40 LublinRivne

7 hod. 25 min.

Denně

11:15 – 18:40 LublinRivne

7 hod. 25 min.

Denně

11:15 – 18:40 LublinRivne

7 hod. 25 min.

Denně

11:15 – 18:40 LublinRivne

7 hod. 25 min.

Denně

11:15 – 18:40 LublinRivne

7 hod. 25 min.

Denně

11:15 – 18:40 LublinRivne

7 hod. 25 min.

Denně

11:40 – 19:55 LublinRivne

8 hod. 15 min.

Denně

15:20 – 00:30 LublinRivne

9 hod. 10 min.

St, So

16:50 – 01:35 LublinRivne

8 hod. 45 min.

Denně

16:50 – 00:55 LublinRivne

8 hod. 5 min.

Denně

17:30 – 01:50 LublinRivne

8 hod. 20 min.

Denně

17:30 – 01:20 LublinRivne

7 hod. 50 min.

Denně

17:30 – 02:30 LublinRivne

9 hod. 0 min.

Denně

17:50 – 04:25 LublinRivne

10 hod. 35 min.

Út, Pá, Ne

17:50 – 04:25 LublinRivne

10 hod. 35 min.

Út, Pá, Ne

19:10 – 03:20 LublinRivne

8 hod. 10 min.

Út, Pá

19:25 – 02:25 LublinRivne

7 hod. 0 min.

Denně

19:25 – 02:25 LublinRivne

7 hod. 0 min.

Denně

19:30 – 03:55 LublinRivne

8 hod. 25 min.

Denně

19:30 – 03:55 LublinRivne

8 hod. 25 min.

Denně

19:30 – 03:55 LublinRivne

8 hod. 25 min.

Denně

19:50 – 03:40 LublinRivne

7 hod. 50 min.

Denně

20:20 – 02:40 LublinRivne

6 hod. 20 min.

St, Pá, So

20:25 – 04:35 LublinRivne

8 hod. 10 min.

Denně

20:25 – 04:30 LublinRivne

8 hod. 5 min.

Denně

20:30 – 04:30 LublinRivne

8 hod. 0 min.

20:45 – 06:30 LublinRivne

9 hod. 45 min.

So

20:45 – 06:30 LublinRivne

9 hod. 45 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 06:30 LublinRivne

9 hod. 45 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 06:30 LublinRivne

9 hod. 45 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 06:30 LublinRivne

9 hod. 45 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 06:30 LublinRivne

9 hod. 45 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 06:30 LublinRivne

9 hod. 45 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 06:30 LublinRivne

9 hod. 45 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 06:30 LublinRivne

9 hod. 45 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:55 – 05:45 LublinRivne

8 hod. 50 min.

Denně

21:30 – 05:50 LublinRivne

8 hod. 20 min.

Denně

21:30 – 06:50 LublinRivne

9 hod. 20 min.

Po, So

21:50 – 05:35 LublinRivne

7 hod. 45 min.

Út, Pá

21:50 – 05:35 LublinRivne

7 hod. 45 min.

Út, Pá, Ne

22:00 – 08:05 LublinRivne

10 hod. 5 min.

Denně

22:15 – 05:55 LublinRivne

7 hod. 40 min.

Denně

22:15 – 05:55 LublinRivne

7 hod. 40 min.

Denně

22:15 – 05:55 LublinRivne

7 hod. 40 min.

Denně

22:35 – 07:40 LublinRivne

9 hod. 5 min.

Denně

23:10 – 06:45 LublinRivne

7 hod. 35 min.

Po, St, Pá, So

23:30 – 07:25 LublinRivne

7 hod. 55 min.

Denně

23:30 – 07:25 LublinRivne

7 hod. 55 min.

Denně

23:30 – 07:25 LublinRivne

7 hod. 55 min.

Denně

23:30 – 07:15 LublinRivne

7 hod. 45 min.

Denně

23:50 – 06:30 LublinRivne

6 hod. 40 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lublin do centra Rivne v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lublin a příjezdu v Rivne. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací