Podle času
Podle ceny

Autobusy Lublin - Zhytomyr

Koupit jízdenky na autobus Lublin – Zhytomyr: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Zhytomyr. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lublin do Zhytomyr a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Zhytomyr levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:01 – 11:10 LublinZhytomyr

11 hod. 9 min.

Po, St, Pá, So

00:15 – 11:20 LublinZhytomyr

11 hod. 5 min.

Denně

00:15 – 11:20 LublinZhytomyr

11 hod. 5 min.

Denně

00:40 – 10:25 LublinZhytomyr

9 hod. 45 min.

Ne

00:40 – 10:25 LublinZhytomyr

9 hod. 45 min.

Ne

01:20 – 13:50 LublinZhytomyr

12 hod. 30 min.

Čt, Ne

01:20 – 13:50 LublinZhytomyr

12 hod. 30 min.

Čt, Ne

03:50 – 18:15 LublinZhytomyr

14 hod. 25 min.

Po, Čt, Pá, Ne

05:15 – 19:10 LublinZhytomyr

13 hod. 55 min.

Denně

11:15 – 21:20 LublinZhytomyr

10 hod. 5 min.

Denně

11:15 – 21:20 LublinZhytomyr

10 hod. 5 min.

Denně

11:15 – 21:20 LublinZhytomyr

10 hod. 5 min.

Denně

11:15 – 21:20 LublinZhytomyr

10 hod. 5 min.

Denně

11:15 – 21:20 LublinZhytomyr

10 hod. 5 min.

Denně

11:15 – 21:20 LublinZhytomyr

10 hod. 5 min.

Denně

15:20 – 03:00 LublinZhytomyr

11 hod. 40 min.

St, So

16:50 – 04:15 LublinZhytomyr

11 hod. 25 min.

Denně

17:30 – 04:30 LublinZhytomyr

11 hod. 0 min.

Denně

17:30 – 05:20 LublinZhytomyr

11 hod. 50 min.

Denně

17:50 – 07:40 LublinZhytomyr

13 hod. 50 min.

Út, Pá, Ne

17:50 – 07:40 LublinZhytomyr

13 hod. 50 min.

Út, Pá, Ne

19:25 – 05:15 LublinZhytomyr

9 hod. 50 min.

Denně

19:25 – 05:15 LublinZhytomyr

9 hod. 50 min.

Denně

19:30 – 07:05 LublinZhytomyr

11 hod. 35 min.

Denně

19:30 – 07:05 LublinZhytomyr

11 hod. 35 min.

Denně

19:30 – 07:05 LublinZhytomyr

11 hod. 35 min.

Denně

20:20 – 05:20 LublinZhytomyr

9 hod. 0 min.

St, Pá, So

20:30 – 06:30 LublinZhytomyr

10 hod. 0 min.

20:45 – 09:20 LublinZhytomyr

12 hod. 35 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 09:20 LublinZhytomyr

12 hod. 35 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 09:20 LublinZhytomyr

12 hod. 35 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 09:20 LublinZhytomyr

12 hod. 35 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 09:20 LublinZhytomyr

12 hod. 35 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 09:20 LublinZhytomyr

12 hod. 35 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 09:20 LublinZhytomyr

12 hod. 35 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 09:20 LublinZhytomyr

12 hod. 35 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:45 – 09:20 LublinZhytomyr

12 hod. 35 min.

So

20:55 – 09:10 LublinZhytomyr

12 hod. 15 min.

Denně

21:30 – 10:15 LublinZhytomyr

12 hod. 45 min.

Po, So

21:50 – 08:25 LublinZhytomyr

10 hod. 35 min.

Út, Pá, Ne

21:50 – 08:25 LublinZhytomyr

10 hod. 35 min.

Út, Pá

22:00 – 11:00 LublinZhytomyr

13 hod. 0 min.

Denně

22:15 – 08:45 LublinZhytomyr

10 hod. 30 min.

Denně

22:15 – 08:45 LublinZhytomyr

10 hod. 30 min.

Denně

22:15 – 08:45 LublinZhytomyr

10 hod. 30 min.

Denně

22:35 – 11:00 LublinZhytomyr

12 hod. 25 min.

Denně

23:10 – 09:40 LublinZhytomyr

10 hod. 30 min.

Po, St, Pá, So

23:30 – 10:35 LublinZhytomyr

11 hod. 5 min.

Denně

23:30 – 10:35 LublinZhytomyr

11 hod. 5 min.

Denně

23:30 – 10:25 LublinZhytomyr

10 hod. 55 min.

Denně

23:30 – 10:35 LublinZhytomyr

11 hod. 5 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lublin do centra Zhytomyr v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lublin a příjezdu v Zhytomyr. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací