• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2019 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:30 – 07:30 LvivVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) LvivIvano-FrankivskKolomyyaKosivVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.)

7 hod. 0 min.

Denně

01:40 – 07:30 LvivChernivtsi LvivIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

5 hod. 50 min.

Denně

03:00 – 10:30 LvivKiev LvivDubnoRivneZhytomyrKiev

7 hod. 30 min.

Denně

05:40 – 11:30 LvivChernivtsi LvivTernopilTerebovlyaChortkivZalischykyChernivtsi

5 hod. 50 min.

Denně

05:45 – 15:50 LvivOstrava LvivKrakowKrakow airportKatowiceBohumínOstrava

10 hod. 5 min.

Denně

06:05 – 10:00 LvivBoryslav LvivStryiDrohobychTruskavecStebnyk (Lvivska obl.)Boryslav

3 hod. 55 min.

Út, Čt, So

09:00 – 20:30 LvivKryvyi Rih LvivKryvyi Rih

11 hod. 30 min.

Út, Pá

10:00 – 07:30 LvivPlzeň LvivSambirDrohobychTruskavecStebnyk (Lvivska obl.)StryiSkoleMukachevoUzhgorodBrnoPrahaPlzeň

21 hod. 30 min.

Po, St, So

12:30 – 06:00 LvivPraha LvivKrakowKatowiceOlomoucBrnoPraha

17 hod. 30 min.

Út

12:30 – 20:20 LvivKatowice LvivRzeszowKrakowKatowice

7 hod. 50 min.

Čt

14:00 – 10:40 LvivKarlovy Vary LvivRzeszowKrakowOlomoucBrnoPrahaPlzeňKarlovy Vary

20 hod. 40 min.

Po, Čt

14:20 – 11:05 LvivKarlovy Vary LvivKrakowKatowiceHradec KrálovéPrahaPlzeňKarlovy Vary

20 hod. 45 min.

Út, Čt, So

14:30 – 13:05 LvivPlzeň LvivDrohobychStryiSkoleMukachevoUzhgorodBrnoPlzeň

22 hod. 35 min.

So

14:30 – 09:00 LvivPlzeň LvivRzeszowKrakowOstravaFrydek-MistekOlomoucBrnoPrahaPlzeň

18 hod. 30 min.

Po, St, Čt, So, Ne

14:30 – 06:00 LvivKralupy nad Vltavou LvivRzeszowKrakowOstravaFrydek-MistekOlomoucBrnoPrahaKralupy nad Vltavou

15 hod. 30 min.

Út, Pá

16:15 – 08:30 LvivPraha LvivOstravaFrydek-MistekOlomoucBrnoPraha

16 hod. 15 min.

Út, St, Čt

16:30 – 06:10 LvivPlzeň LvivOstravaOlomoucBrnoPrahaPlzeň

13 hod. 40 min.

Denně

16:45 – 09:00 LvivPraha LvivOstravaFrydek-MistekOlomoucBrnoPraha

16 hod. 15 min.

Čt

19:50 – 06:30 LvivWroclaw LvivRzeszowKrakowKatowiceWroclaw

10 hod. 40 min.

Denně

20:00 – 10:00 LvivPraha LvivOstravaFrydek-MistekOlomoucBrnoPraha

14 hod. 0 min.

Út

20:20 – 08:50 LvivOstrava LvivKrakowKrakow airportKatowiceBohumínOstrava

12 hod. 30 min.

Denně

21:00 – 10:30 LvivPoznan LvivLublinWarszawaLodzPoznan

13 hod. 30 min.

Denně

22:00 – 06:00 LvivWarszawa LvivLublinWarszawa

8 hod. 0 min.

Denně

22:00 – 14:25 LvivPlzeň LvivRzeszowKrakowOstravaFrydek-MistekOlomoucBrnoPrahaPlzeň

16 hod. 25 min.

Po, Út, Čt, Pá

23:00 – 09:00 LvivWroclaw LvivRzeszowKrakowKatowiceWroclaw

10 hod. 0 min.

Denně

23:59 – 17:00 LvivSzczecin LvivLublinWarszawaLodzPoznanGorzow WielkopolskiSzczecin

17 hod. 1 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1 in the city of Lviv contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Lviv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací