• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. zastavka, kavárna "Kazka" vedle aut. nádr., ul. Stryiska, 109 (ul. Vernadskoho)

Aut. zastavka, kavárna "Kazka" vedle aut. nádr., ul. Stryiska, 109 (ul. Vernadskoho): bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2021 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
03:05 – 10:10 LvivVinnytsia LvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

7 hod. 5 min.

Po, Čt, Ne

05:00 – 12:20 LvivVinnytsia LvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

7 hod. 20 min.

Út

07:00 – 13:20 LvivTyachiv LvivStryiMukachevoKhustTyachiv

6 hod. 20 min.

Denně

09:00 – 17:30 LvivKyiv LvivRivneZhytomyrKyiv

8 hod. 30 min.

Po, Pá

09:30 – 14:00 LvivParis LvivParis

28 hod. 30 min.

Čt, Pá

10:50 – 01:30 LvivPoznan LvivRava RuskaZamoscLublinPulawyRadomGrojecWarszawaLodzKoninWrzesniaPoznan

14 hod. 40 min.

Denně

12:00 – 20:00 LvivChernivtsi LvivIvano-FrankivskTernopilKolomyyaChernivtsi

8 hod. 0 min.

So

15:00 – 09:25 LvivPraha LvivStryiMukachevoUzhgorodBudapestBratislavaBrnoPraha

18 hod. 25 min.

Út, So

15:00 – 20:30 LvivChop LvivStryiMukachevoUzhgorodChop

5 hod. 30 min.

Út, So

16:10 – 09:30 LvivPraha LvivKrakowKatowiceOpoleWroclawHradec KralovePardubicePraha

17 hod. 20 min.

Pá, Ne

16:30 – 10:35 LvivPlzen LvivNysaHradec KralovePrahaPlzen

18 hod. 5 min.

Denně

18:30 – 10:40 LvivKherson LvivZolochivTernopilPidvolochyskVolochyskKhmelnytskyiLetychivLitynVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaMykolaivKherson

16 hod. 10 min.

Denně

18:30 – 10:40 LvivKherson LvivZolochivTernopilPidvolochyskVolochyskKhmelnytskyiLetychivLitynVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaMykolaivKherson

16 hod. 10 min.

Denně

18:45 – 08:15 LvivKielce LvivYavorivKrakowKatowiceCzestochowaKielce

13 hod. 30 min.

Čt, Ne

18:45 – 05:30 LvivLodz LvivYavorivPiotrkow TrybunalskiLodz

10 hod. 45 min.

Čt, Ne

20:30 – 07:00 LvivWarszawa LvivLublinWarszawa

10 hod. 30 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Aut. zastavka, kavárna "Kazka" vedle aut. nádr., ul. Stryiska, 109 (ul. Vernadskoho) in the city of Lviv contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Lviv

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací