• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобусная остановка, Кафе "Казка", возле автовокзала, ул. Стрийская, 109 (ул. Вернадського)

Автобусная остановка, Кафе "Казка", возле автовокзала, ул. Стрийская, 109 (ул. Вернадського): розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2021 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
03:05 – 10:10 ЛьвівВінниця ЛьвівТернопільХмельницькийВінницяВінниця

7 год. 5 хв.

Пн, Чт, Нд

05:00 – 12:20 ЛьвівВінниця ЛьвівТернопільХмельницькийВінницяВінниця

7 год. 20 хв.

Вт, Пт

07:00 – 13:20 ЛьвівТячів ЛьвівСтрийМукачевоХустТячів

6 год. 20 хв.

Кожен день

09:00 – 17:30 ЛьвівКиїв ЛьвівРівнеЖитомирКиїв

8 год. 30 хв.

Пн, Пт

09:30 – 14:00 ЛьвівПариж ЛьвівПариж

28 год. 30 хв.

Чт, Пт

10:50 – 01:30 ЛьвівПознань ЛьвівРава РуськаЗамосцьЛюблінПулавиРадомГруєцьВаршаваЛодзьКонінВжесьняПознань

14 год. 40 хв.

Кожен день

12:00 – 20:00 ЛьвівЧернівці ЛьвівІвано-ФранківськТернопільКоломияЧернівці

8 год. 0 хв.

Сб

15:00 – 09:25 ЛьвівПрага ЛьвівСтрийМукачевоУжгородБудапештБратиславаБрноПрага

18 год. 25 хв.

Вт, Сб

15:00 – 20:30 ЛьвівЧоп ЛьвівСтрийМукачевоУжгородЧоп

5 год. 30 хв.

Вт, Пт, Сб

18:30 – 10:40 ЛьвівХерсон ЛьвівЗолочівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийЛетичівЛітинВінницяНемирівГайсинУманьОдесаМиколаївХерсон

16 год. 10 хв.

Кожен день

18:30 – 10:40 ЛьвівХерсон ЛьвівЗолочівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийЛетичівЛітинВінницяНемирівГайсинУманьОдесаМиколаївХерсон

16 год. 10 хв.

Кожен день

18:45 – 08:15 ЛьвівКельце ЛьвівЯворівКраківКатовіцеЧенстоховаКельце

13 год. 30 хв.

Чт, Нд

18:45 – 05:30 ЛьвівЛодзь ЛьвівЯворівПйотркув-ТрибунальськийЛодзь

10 год. 45 хв.

Чт, Нд

20:30 – 07:00 ЛьвівВаршава ЛьвівЛюблінВаршава

10 год. 30 хв.

Кожен день

21:30 – 14:30 ЛьвівПрага ЛьвівКраківКатовіцеОполеВроцлавГрадец-КраловеПардубицеПрага

17 год. 0 хв.

Пт, Нд

Увага! Розклад автобусів по Автобусная остановка, Кафе "Казка", возле автовокзала, ул. Стрийская, 109 (ул. Вернадського) в місті Львів містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Львів

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя