• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Кафе "Казка", возле автовокзала, ул.Стрийска 109 (ул. Вернадського)

Кафе "Казка", возле автовокзала, ул.Стрийска 109 (ул. Вернадського): розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2019 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
03:05 – 10:10 ЛьвівВінниця ЛьвівТернопільХмельницькийВінницяВінниця

7 год. 5 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

07:00 – 13:00 ЛьвівЧернівці ЛьвівЗолочівТернопільТеребовляЧортківЗаліщикиЧернівці

6 год. 0 хв.

Чт

07:40 – 13:10 ЛьвівКосів ЛьвівСтрийБолехівДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияКосів

5 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

09:30 – 17:00 ЛьвівПариж ЛьвівПариж

31 год. 30 хв.

Чт, Пт

10:30 – 15:45 ЛьвівРим ЛьвівСтрийМукачевеУжгородВенеціяБолоньяФлоренціяРим

29 год. 15 хв.

Пт

14:00 – 06:00 ЛьвівКралупи-на-Влтаві ЛьвівРяшівКраківОстраваОломоуцБрноПрагаКралупи-на-Влтаві

16 год. 0 хв.

Вт, Пт

16:00 – 22:00 ЛьвівЧернівці ЛьвівТернопільІвано-ФранківськКоломияЧернівці

6 год. 0 хв.

Сб

16:10 – 08:15 ЛьвівПльзень ЛьвівКатовіцеОстраваОломоуцБрноПрагаПльзень

16 год. 5 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб

16:30 – 09:00 ЛьвівПрага ЛьвівОстраваОломоуцБрноПрага

16 год. 30 хв.

Сб

17:40 – 11:00 ЛьвівПльзень ЛьвівОстраваБрноПрагаПльзень

17 год. 20 хв.

Вт

19:20 – 21:10 ЛьвівТернопіль ЛьвівТернопіль

1 год. 50 хв.

Нд

20:25 – 13:15 ЛьвівПльзень ЛьвівКраківКатовіцеОломоуцБрноПрагаРокицаниПльзень

16 год. 50 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

Увага! Розклад автобусів по Кафе "Казка", возле автовокзала, ул.Стрийска 109 (ул. Вернадського) в місті Львів містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Львів

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя