Podle času
Podle ceny

Autobusy Kiev - Dnipro

Koupit jízdenky na autobus Kiev – Dnipro: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Dnipro. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Kiev do Dnipro a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Dnipro levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
06:00 – 13:30 KievDnipro

7 hod. 30 min.

Čt, Pá, So

07:40 – 15:20 KievDnipro

7 hod. 40 min.

Denně

07:45 – 15:30 KievDnipro

7 hod. 45 min.

Denně

10:10 – 20:05 KievDnipro

9 hod. 55 min.

Út, Pá, Ne

11:00 – 19:15 KievDnipro

8 hod. 15 min.

Denně

12:25 – 21:25 KievDnipro

9 hod. 0 min.

Út, Čt, So, Ne

12:30 – 19:15 KievDnipro

6 hod. 45 min.

Po

12:35 – 21:25 KievDnipro

8 hod. 50 min.

Po, St, Pá

15:00 – 22:00 KievDnipro

7 hod. 0 min.

18:30 – 01:40 KievDnipro

7 hod. 10 min.

21:55 – 05:35 KievDnipro

7 hod. 40 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Kiev do centra Dnipro v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Kiev a příjezdu v Dnipro. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací