Według czasu
Według ceny

Dworzec kolejowy, w pobliżu przedziału bagażowego, powierzchnia Pałac, 1

Dworzec kolejowy, w pobliżu przedziału bagażowego, powierzchnia Pałac, 1: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2017 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Rozkład jazdy autobusów

Odjazdy i przyjazdy Trasa W podróży Wyjazdy
00:30 – 07:30 LvivVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) LvivRohatinIvano-FrankivskKolomyyaKosivVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.)

7 godz. 0 min.

Codziennie

01:00 – 09:40 LvivKamianets-Podilskiy LvivRohatinIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

8 godz. 40 min.

Codziennie

03:00 – 15:00 LvivCherkasy LvivRivneZhytomyrKievCherkasy

12 godz. 0 min.

Nd

04:10 – 11:40 LvivChernivtsi LvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

7 godz. 30 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

04:10 – 11:40 LvivChernivtsi LvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

7 godz. 30 min.

Śr, Nd

05:00 – 12:30 LvivKiev LvivBrodyRivneZhytomyrKiev

7 godz. 30 min.

Pn, Pt

06:05 – 10:00 LvivBoryslav LvivStryiDrohobychTruskavecStebnyk (Lvivska obl.)Boryslav

3 godz. 55 min.

Wt, Sb

06:45 – 09:20 LvivTruskavec LvivDrohobychTruskavec

2 godz. 35 min.

Wt, Sb

09:40 – 19:30 LvivBohumín LvivRzeszowKrakowKatowiceBohumín

9 godz. 50 min.

Codziennie

10:10 – 19:30 LvivBohumín LvivRzeszowKrakowKatowiceBohumín

9 godz. 20 min.

Codziennie

12:40 – 07:00 LvivPlzeň LvivKrakowKatowiceOstravaOlomoucBrnoPrahaPrahaPlzeň

18 godz. 20 min.

Cz, Sb

14:00 – 10:40 LvivKarlovy Vary LvivRzeszowKrakowOlomoucBrnoPrahaPlzeňKarlovy Vary

20 godz. 40 min.

Pn, Cz

14:00 – 06:30 LvivPlzeň LvivKrakowOstravaOlomoucBrnoPrahaPlzeň

16 godz. 30 min.

Sb

14:20 – 11:05 LvivKarlovy Vary LvivKrakowKatowiceHradec KrálovéPrahaPlzeňKarlovy Vary

20 godz. 45 min.

Cz, Sb

14:30 – 06:30 LvivPlzeň LvivKrakowOstravaOlomoucBrnoPrahaPlzeň

16 godz. 0 min.

Śr, Nd

18:45 – 05:30 LvivWroclaw LvivRzeszowKrakowKrakow airportKatowiceOpoleWroclaw

10 godz. 45 min.

Codziennie

21:20 – 10:30 LvivPoznan LvivLublinWarszawaLodzPoznan

13 godz. 10 min.

Codziennie

22:00 – 15:30 LvivWien airport LvivKrakowKrakow airportKatowiceBohumínOstravaOlomoucBrnoWienWien airport

17 godz. 30 min.

Codziennie

22:45 – 13:20 LvivGdynia LvivLublinWarszawaPlockTorunBydgoszczGdanskGdynia

14 godz. 35 min.

Codziennie

23:00 – 09:00 LvivWroclaw LvivRzeszowKrakowKatowiceWroclaw

10 godz. 0 min.

Codziennie

Attention! The bus timetable for Dworzec kolejowy, w pobliżu przedziału bagażowego, powierzchnia Pałac, 1 in the city of Lviv contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Lokalizacja na mapie

Inne dworce w Lviv

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information