Podle času
Podle ceny

Autobusy Rzeszow - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Rzeszow – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Rzeszow do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:30 – 06:10 RzeszowLviv

5 hod. 40 min.

Denně

00:30 – 04:40 RzeszowLviv

4 hod. 10 min.

Denně

00:30 – 05:40 RzeszowLviv

5 hod. 10 min.

Denně

01:00 – 08:35 RzeszowLviv

7 hod. 35 min.

Denně

01:00 – 08:10 RzeszowLviv

7 hod. 10 min.

Denně

01:10 – 07:30 RzeszowLviv

6 hod. 20 min.

Út, Pá

01:10 – 08:00 RzeszowLviv

6 hod. 50 min.

Út, Pá

01:30 – 10:00 RzeszowLviv

8 hod. 30 min.

Út, Pá, So

01:40 – 07:40 RzeszowLviv

6 hod. 0 min.

Po, Čt, Ne

01:40 – 07:20 RzeszowLviv

5 hod. 40 min.

Po, Čt, Ne

02:00 – 08:50 RzeszowLviv

6 hod. 50 min.

St, Čt, So, Ne

02:00 – 09:20 RzeszowLviv

7 hod. 20 min.

St, Čt, So, Ne

02:05 – 07:20 RzeszowLviv

5 hod. 15 min.

St, Pá, So, Ne

02:25 – 08:00 RzeszowLviv

5 hod. 35 min.

Denně

02:25 – 08:00 RzeszowLviv

5 hod. 35 min.

Denně

02:25 – 07:30 RzeszowLviv

5 hod. 5 min.

Denně

02:25 – 07:30 RzeszowLviv

5 hod. 5 min.

Denně

02:30 – 09:00 RzeszowLviv

6 hod. 30 min.

Po

03:15 – 09:00 RzeszowLviv

5 hod. 45 min.

St, So

03:15 – 09:30 RzeszowLviv

6 hod. 15 min.

St, So

03:30 – 10:00 RzeszowLviv

6 hod. 30 min.

Po, Út, Pá

03:30 – 07:50 RzeszowLviv

4 hod. 20 min.

Pá, So, Ne

11:50 – 17:50 RzeszowLviv

6 hod. 0 min.

Denně

14:15 – 19:30 RzeszowLviv

5 hod. 15 min.

Denně

14:45 – 21:20 RzeszowLviv

6 hod. 35 min.

Po, Čt, So

14:45 – 21:55 RzeszowLviv

7 hod. 10 min.

Po, Čt, So

15:00 – 21:00 RzeszowLviv

6 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá, Ne

15:30 – 21:00 RzeszowLviv

5 hod. 30 min.

Čt

15:50 – 21:30 RzeszowLviv

5 hod. 40 min.

Denně

15:50 – 21:35 RzeszowLviv

5 hod. 45 min.

Po, St, So

17:20 – 22:30 RzeszowLviv

5 hod. 10 min.

Denně

18:30 – 01:00 RzeszowLviv

6 hod. 30 min.

Denně

18:30 – 00:30 RzeszowLviv

6 hod. 0 min.

Denně

19:10 – 00:05 RzeszowLviv

4 hod. 55 min.

Denně

19:10 – 00:20 RzeszowLviv

5 hod. 10 min.

Denně

19:10 – 00:10 RzeszowLviv

5 hod. 0 min.

Denně

19:30 – 01:30 RzeszowLviv

6 hod. 0 min.

Denně

19:30 – 03:15 RzeszowLviv

7 hod. 45 min.

Po, Út, So

19:30 – 01:00 RzeszowLviv

5 hod. 30 min.

Denně

19:30 – 03:15 RzeszowLviv

7 hod. 45 min.

Po, Út, So

19:50 – 01:30 RzeszowLviv

5 hod. 40 min.

Denně

19:50 – 01:40 RzeszowLviv

5 hod. 50 min.

Ne

20:15 – 03:10 RzeszowLviv

6 hod. 55 min.

Po, Čt, So

20:15 – 01:35 RzeszowLviv

5 hod. 20 min.

Denně

20:50 – 02:55 RzeszowLviv

6 hod. 5 min.

Denně

21:10 – 01:00 RzeszowLviv

3 hod. 50 min.

Denně

21:15 – 04:50 RzeszowLviv

7 hod. 35 min.

Denně

21:15 – 06:55 RzeszowLviv

9 hod. 40 min.

Denně

21:30 – 03:10 RzeszowLviv

5 hod. 40 min.

St

21:50 – 04:15 RzeszowLviv

6 hod. 25 min.

21:50 – 05:00 RzeszowLviv

7 hod. 10 min.

22:00 – 03:00 RzeszowLviv

5 hod. 0 min.

Po

22:00 – 02:40 RzeszowLviv

4 hod. 40 min.

Po

22:45 – 04:45 RzeszowLviv

6 hod. 0 min.

Po, Pá

22:50 – 04:10 RzeszowLviv

5 hod. 20 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

22:50 – 04:40 RzeszowLviv

5 hod. 50 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

23:00 – 05:00 RzeszowLviv

6 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Rzeszow do centra Lviv v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Rzeszow a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

TOV NasorokhПрага - Львов

Dobrý autobus. Přijatelné řidiče. Doporučujeme ten Nosoroh.

D.M.D. GroupPraha - Lviv

Všechno bylo v pořádku, jsem spokojená)

D.M.D. GroupBrno - Ivano-Frankivsk

Bez vážnějších připomínek.

PAT TERNOPIL-16127Brno - Ternopil

Všechno probehlo v pořadku.

PAT TERNOPIL-16127

Vše vynikající, jak přístup posádky, tak jízda na čas i velice pohodlný autobus.

PAT TERNOPIL-16127

Vše OK. Autobus pohodlný. Čas jízdy dle jízdního řádu. Doporučuji. Fleisig

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací