Podle času
Podle ceny

Autobusy Rzeszow - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Rzeszow – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Rzeszow do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:30 – 07:00 RzeszowLviv

6 hod. 30 min.

Denně

00:30 – 05:40 RzeszowLviv

5 hod. 10 min.

Denně

00:30 – 06:10 RzeszowLviv

5 hod. 40 min.

Denně

00:30 – 07:00 RzeszowLviv

6 hod. 30 min.

Denně

01:10 – 08:00 RzeszowLviv

6 hod. 50 min.

Út

01:10 – 07:30 RzeszowLviv

6 hod. 20 min.

Út

01:30 – 10:00 RzeszowLviv

8 hod. 30 min.

Út, Pá, So

01:40 – 07:20 RzeszowLviv

5 hod. 40 min.

Po, Čt, Ne

01:40 – 07:40 RzeszowLviv

6 hod. 0 min.

Po, Čt, Ne

02:00 – 09:20 RzeszowLviv

7 hod. 20 min.

Po, Út, St, Pá

02:00 – 08:50 RzeszowLviv

6 hod. 50 min.

Po, Út, St, Pá

02:00 – 08:50 RzeszowLviv

6 hod. 50 min.

Čt, So, Ne

02:00 – 09:20 RzeszowLviv

7 hod. 20 min.

Čt, So, Ne

02:05 – 07:20 RzeszowLviv

5 hod. 15 min.

St, Pá, Ne

02:25 – 08:00 RzeszowLviv

5 hod. 35 min.

Denně

02:25 – 07:30 RzeszowLviv

5 hod. 5 min.

Denně

02:30 – 09:00 RzeszowLviv

6 hod. 30 min.

Po

03:15 – 09:00 RzeszowLviv

5 hod. 45 min.

St, So

03:15 – 09:30 RzeszowLviv

6 hod. 15 min.

St, So

03:30 – 07:50 RzeszowLviv

4 hod. 20 min.

Pá, So, Ne

03:30 – 10:00 RzeszowLviv

6 hod. 30 min.

Po, Út, Pá

04:00 – 09:50 RzeszowLviv

5 hod. 50 min.

Čt

13:45 – 19:30 RzeszowLviv

5 hod. 45 min.

Denně

14:45 – 21:55 RzeszowLviv

7 hod. 10 min.

Po, Čt, So

14:45 – 21:20 RzeszowLviv

6 hod. 35 min.

Po, Čt, So

15:00 – 21:00 RzeszowLviv

6 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá, Ne

15:30 – 21:00 RzeszowLviv

5 hod. 30 min.

Čt

15:50 – 21:35 RzeszowLviv

5 hod. 45 min.

Po, St, So

15:50 – 21:30 RzeszowLviv

5 hod. 40 min.

Denně

16:45 – 21:30 RzeszowLviv

4 hod. 45 min.

Po

16:45 – 22:00 RzeszowLviv

5 hod. 15 min.

Po

17:20 – 23:00 RzeszowLviv

5 hod. 40 min.

Denně

17:20 – 22:30 RzeszowLviv

5 hod. 10 min.

Denně

17:20 – 22:30 RzeszowLviv

5 hod. 10 min.

Denně

18:30 – 01:00 RzeszowLviv

6 hod. 30 min.

Denně

18:30 – 00:30 RzeszowLviv

6 hod. 0 min.

Denně

19:10 – 00:05 RzeszowLviv

4 hod. 55 min.

Denně

19:10 – 00:20 RzeszowLviv

5 hod. 10 min.

Denně

19:10 – 00:10 RzeszowLviv

5 hod. 0 min.

Denně

19:30 – 01:30 RzeszowLviv

6 hod. 0 min.

Denně

19:30 – 03:15 RzeszowLviv

7 hod. 45 min.

Po

19:30 – 01:00 RzeszowLviv

5 hod. 30 min.

Denně

19:30 – 03:15 RzeszowLviv

7 hod. 45 min.

Po

19:50 – 01:30 RzeszowLviv

5 hod. 40 min.

Denně

19:50 – 01:40 RzeszowLviv

5 hod. 50 min.

Ne

20:15 – 01:35 RzeszowLviv

5 hod. 20 min.

Denně

20:50 – 02:55 RzeszowLviv

6 hod. 5 min.

Denně

21:15 – 06:55 RzeszowLviv

9 hod. 40 min.

Denně

21:15 – 04:50 RzeszowLviv

7 hod. 35 min.

Denně

21:30 – 03:10 RzeszowLviv

5 hod. 40 min.

St

21:30 – 05:30 RzeszowLviv

8 hod. 0 min.

Po

21:30 – 05:00 RzeszowLviv

7 hod. 30 min.

Po

22:00 – 04:10 RzeszowLviv

6 hod. 10 min.

Čt

22:00 – 02:40 RzeszowLviv

4 hod. 40 min.

Po

22:00 – 03:00 RzeszowLviv

5 hod. 0 min.

Po

22:00 – 04:10 RzeszowLviv

6 hod. 10 min.

22:45 – 04:45 RzeszowLviv

6 hod. 0 min.

Po, Pá

22:50 – 04:40 RzeszowLviv

5 hod. 50 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

22:50 – 04:10 RzeszowLviv

5 hod. 20 min.

St, Ne

22:50 – 04:40 RzeszowLviv

5 hod. 50 min.

St, Ne

22:50 – 04:10 RzeszowLviv

5 hod. 20 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

23:00 – 05:00 RzeszowLviv

6 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Rzeszow do centra Lviv v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Rzeszow a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

TOV NasorokhПрага - Львов

Dobrý autobus. Přijatelné řidiče. Doporučujeme ten Nosoroh.

ПП КовальГрадец Кралове - Винница

Super, bez problémů. Doporučuji všem

D.M.D. GroupPraha - Lviv

Všechno bylo v pořádku, jsem spokojená)

D.M.D. GroupBrno - Ivano-Frankivsk

Bez vážnějších připomínek.

PAT TERNOPIL-16127Brno - Ternopil

Všechno probehlo v pořadku.

PAT TERNOPIL-16127

Vše vynikající, jak přístup posádky, tak jízda na čas i velice pohodlný autobus.

PAT TERNOPIL-16127

Vše OK. Autobus pohodlný. Čas jízdy dle jízdního řádu. Doporučuji. Fleisig

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací