Podle času
Podle ceny

Autobusy Rzeszow - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Rzeszow – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Rzeszow do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:05 – 06:00 RzeszowLviv

5 hod. 55 min.

00:10 – 07:30 RzeszowLviv

7 hod. 20 min.

Denně

00:10 – 04:40 RzeszowLviv

4 hod. 30 min.

Denně

00:10 – 04:40 RzeszowLviv

4 hod. 30 min.

Denně

00:10 – 07:30 RzeszowLviv

7 hod. 20 min.

Denně

00:30 – 07:00 RzeszowLviv

6 hod. 30 min.

Út, Čt, Pá, Ne

00:30 – 04:40 RzeszowLviv

4 hod. 10 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

00:30 – 07:00 RzeszowLviv

6 hod. 30 min.

Út, Čt, Pá, Ne

00:50 – 07:00 RzeszowLviv

6 hod. 10 min.

Út

00:50 – 07:00 RzeszowLviv

6 hod. 10 min.

Út

01:30 – 07:00 RzeszowLviv

5 hod. 30 min.

02:00 – 09:20 RzeszowLviv

7 hod. 20 min.

Čt, So, Ne

02:00 – 08:50 RzeszowLviv

6 hod. 50 min.

Po, Út, St, Pá

02:00 – 08:50 RzeszowLviv

6 hod. 50 min.

Čt, So, Ne

02:00 – 09:20 RzeszowLviv

7 hod. 20 min.

Po, Út, St, Pá

02:05 – 07:20 RzeszowLviv

5 hod. 15 min.

St, Ne

02:25 – 08:00 RzeszowLviv

5 hod. 35 min.

Denně

02:25 – 07:30 RzeszowLviv

5 hod. 5 min.

Denně

02:30 – 09:00 RzeszowLviv

6 hod. 30 min.

Po

03:05 – 08:50 RzeszowLviv

5 hod. 45 min.

Po, So

03:05 – 08:50 RzeszowLviv

5 hod. 45 min.

Po, So, Ne

03:15 – 09:00 RzeszowLviv

5 hod. 45 min.

St, So

03:15 – 09:30 RzeszowLviv

6 hod. 15 min.

St, So

03:30 – 07:50 RzeszowLviv

4 hod. 20 min.

Pá, So, Ne

04:00 – 09:50 RzeszowLviv

5 hod. 50 min.

Čt

05:00 – 08:30 RzeszowLviv

3 hod. 30 min.

Út, So

12:20 – 17:35 RzeszowLviv

5 hod. 15 min.

Denně

13:10 – 20:00 RzeszowLviv

6 hod. 50 min.

St

13:10 – 20:00 RzeszowLviv

6 hod. 50 min.

St

13:20 – 19:55 RzeszowLviv

6 hod. 35 min.

Po, Čt, So

13:45 – 19:20 RzeszowLviv

5 hod. 35 min.

Denně

14:00 – 19:00 RzeszowLviv

5 hod. 0 min.

Po, St, Pá, So

15:00 – 21:00 RzeszowLviv

6 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá, Ne

15:30 – 21:00 RzeszowLviv

5 hod. 30 min.

Čt

15:50 – 21:35 RzeszowLviv

5 hod. 45 min.

Po, St, So

15:50 – 21:35 RzeszowLviv

5 hod. 45 min.

Denně

16:45 – 21:30 RzeszowLviv

4 hod. 45 min.

Ne

16:45 – 22:00 RzeszowLviv

5 hod. 15 min.

Ne

18:00 – 00:30 RzeszowLviv

6 hod. 30 min.

Út, Pá

18:00 – 00:30 RzeszowLviv

6 hod. 30 min.

Ne

18:30 – 00:30 RzeszowLviv

6 hod. 0 min.

Denně

18:30 – 01:00 RzeszowLviv

6 hod. 30 min.

Denně

19:10 – 00:05 RzeszowLviv

4 hod. 55 min.

Denně

19:10 – 00:20 RzeszowLviv

5 hod. 10 min.

Denně

19:10 – 00:10 RzeszowLviv

5 hod. 0 min.

Denně

19:30 – 01:30 RzeszowLviv

6 hod. 0 min.

Denně

19:30 – 01:00 RzeszowLviv

5 hod. 30 min.

Denně

19:50 – 01:40 RzeszowLviv

5 hod. 50 min.

Ne

19:50 – 01:30 RzeszowLviv

5 hod. 40 min.

Denně

20:00 – 02:20 RzeszowLviv

6 hod. 20 min.

Denně

20:00 – 01:50 RzeszowLviv

5 hod. 50 min.

Denně

20:50 – 02:55 RzeszowLviv

6 hod. 5 min.

Denně

21:00 – 03:10 RzeszowLviv

6 hod. 10 min.

St

21:15 – 07:00 RzeszowLviv

9 hod. 45 min.

Denně

21:15 – 03:15 RzeszowLviv

6 hod. 0 min.

Po

21:15 – 04:55 RzeszowLviv

7 hod. 40 min.

Denně

21:15 – 07:00 RzeszowLviv

9 hod. 45 min.

Denně

21:15 – 03:15 RzeszowLviv

6 hod. 0 min.

Po

21:15 – 04:55 RzeszowLviv

7 hod. 40 min.

Denně

21:25 – 04:50 RzeszowLviv

7 hod. 25 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

22:00 – 02:40 RzeszowLviv

4 hod. 40 min.

Po

22:00 – 03:10 RzeszowLviv

5 hod. 10 min.

Denně

22:00 – 04:10 RzeszowLviv

6 hod. 10 min.

Čt

22:00 – 02:45 RzeszowLviv

4 hod. 45 min.

Čt, Ne

22:00 – 03:00 RzeszowLviv

5 hod. 0 min.

Po

22:00 – 03:30 RzeszowLviv

5 hod. 30 min.

Denně

22:00 – 03:50 RzeszowLviv

5 hod. 50 min.

Denně

22:30 – 05:00 RzeszowLviv

6 hod. 30 min.

22:45 – 04:45 RzeszowLviv

6 hod. 0 min.

Po, Út, Pá, So

22:50 – 04:40 RzeszowLviv

5 hod. 50 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

22:50 – 04:10 RzeszowLviv

5 hod. 20 min.

St, Ne

22:50 – 04:40 RzeszowLviv

5 hod. 50 min.

St, Ne

22:50 – 04:10 RzeszowLviv

5 hod. 20 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

23:00 – 06:30 RzeszowLviv

7 hod. 30 min.

Čt

23:00 – 05:00 RzeszowLviv

6 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Rzeszow do centra Lviv v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Rzeszow a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ООО ТуристБухарест - Одесса

Первый раз воспользовался рейсом Бухарест - Одесса, автобус приехал в Одессу даже на час раньше, вежливый водитель, так как за три часа до отправления я уже был в Бухаресте то без проблем оставил багаж в офисе компании, за что еще раз благодарен. Стоимость билета тоже…

ПП КовальХмельницкий - Прага

Водіі клас. Всe добрe,маршрут знають, проблeм нeбуло. Нeжданчік чeкав вжe в Чeхіі, коли нeсподівоно зупинили копи. Всe було добрe. Хай щастить.

TOV NasorokhБрно - Львов

Это была моя вторая по счету поездка с этим перевозчиком. Впечатления очень положительные: комфортно, своевременно, экипаж внимательный и профессиональный.

ООО ТуристМосква - Одесса

Очень понравилось

ФОП СтефанівЖешув - Львов

Быстро, тепло, чисто.

ООО ТуристОдесса - Москва

Очень хорошо. Комфортный автобус.

ООО ТуристНиколаев - Москва

7.01.18 ехал Николаев-Москва.Водители огонь!!Места между сиденьями маловато,колени упираются в спинку переднего сиденья.А так по поездке претензий 0.Поверьте,бывало и хуже.

ПП КовальЛьвов - Пардубице

Всё отлично!

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací