• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Rzeszow - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Rzeszow – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Rzeszow do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:30 – 07:00 RzeszowLviv

6 hod. 30 min.

Denně

00:30 – 04:40 RzeszowLviv

4 hod. 10 min.

Denně

00:30 – 07:00 RzeszowLviv

6 hod. 30 min.

Denně

00:30 – 04:40 RzeszowLviv

4 hod. 10 min.

Denně

00:30 – 07:00 RzeszowLviv

6 hod. 30 min.

Denně

00:30 – 07:00 RzeszowLviv

6 hod. 30 min.

Denně

02:20 – 10:00 RzeszowLviv

7 hod. 40 min.

Út, St, Pá, So, Ne

02:45 – 09:00 RzeszowLviv

6 hod. 15 min.

Po, Pá

03:30 – 10:00 RzeszowLviv

6 hod. 30 min.

Po, Út, Pá

15:50 – 21:35 RzeszowLviv

5 hod. 45 min.

Po, St, So

15:50 – 21:30 RzeszowLviv

5 hod. 40 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

17:00 – 22:35 RzeszowLviv

5 hod. 35 min.

Út, Ne

17:00 – 23:25 RzeszowLviv

6 hod. 25 min.

Út, Ne

17:20 – 23:00 RzeszowLviv

5 hod. 40 min.

Denně

17:20 – 23:50 RzeszowLviv

6 hod. 30 min.

Denně

17:20 – 23:50 RzeszowLviv

6 hod. 30 min.

Denně

17:20 – 22:30 RzeszowLviv

5 hod. 10 min.

Denně

17:20 – 23:50 RzeszowLviv

6 hod. 30 min.

Denně

18:00 – 01:30 RzeszowLviv

7 hod. 30 min.

Po, So

18:00 – 01:20 RzeszowLviv

7 hod. 20 min.

Po, So

18:30 – 01:00 RzeszowLviv

6 hod. 30 min.

Denně

18:30 – 00:30 RzeszowLviv

6 hod. 0 min.

Denně

19:10 – 00:05 RzeszowLviv

4 hod. 55 min.

Denně

19:10 – 00:20 RzeszowLviv

5 hod. 10 min.

Denně

19:10 – 00:10 RzeszowLviv

5 hod. 0 min.

Denně

19:30 – 01:00 RzeszowLviv

5 hod. 30 min.

Po, Út, So

19:30 – 01:30 RzeszowLviv

6 hod. 0 min.

Po, Út, So

19:30 – 00:30 RzeszowLviv

5 hod. 0 min.

St, Čt, So

19:50 – 01:30 RzeszowLviv

5 hod. 40 min.

Denně

19:50 – 01:30 RzeszowLviv

5 hod. 40 min.

Út

19:50 – 01:30 RzeszowLviv

5 hod. 40 min.

Út

20:00 – 01:00 RzeszowLviv

5 hod. 0 min.

So

20:00 – 02:00 RzeszowLviv

6 hod. 0 min.

20:00 – 01:00 RzeszowLviv

5 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá

20:20 – 02:10 RzeszowLviv

5 hod. 50 min.

Ne

20:50 – 02:55 RzeszowLviv

6 hod. 5 min.

Denně

21:15 – 04:50 RzeszowLviv

7 hod. 35 min.

Denně

21:15 – 06:55 RzeszowLviv

9 hod. 40 min.

Denně

21:30 – 03:10 RzeszowLviv

5 hod. 40 min.

St

22:00 – 04:10 RzeszowLviv

6 hod. 10 min.

Pá, So

22:40 – 03:20 RzeszowLviv

4 hod. 40 min.

Denně

22:40 – 03:50 RzeszowLviv

5 hod. 10 min.

Denně

22:50 – 04:40 RzeszowLviv

5 hod. 50 min.

Denně

22:50 – 04:10 RzeszowLviv

5 hod. 20 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Rzeszow do centra Lviv v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Rzeszow a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ПП КовальГрадец Кралове - Винница

Super, bez problémů. Doporučuji všem

PAT TERNOPIL-16127Brno - Ternopil

Všechno probehlo v pořadku.

PAT TERNOPIL-16127

Vše vynikající, jak přístup posádky, tak jízda na čas i velice pohodlný autobus.

PAT TERNOPIL-16127

Vše OK. Autobus pohodlný. Čas jízdy dle jízdního řádu. Doporučuji. Fleisig

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací