Według czasu
Według ceny

Autobusy Rzeszow - Lviv

Kup bilet na autobus Rzeszow – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Rzeszow do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:05 – 06:00 RzeszowLviv

5 godz. 55 min.

Pt

00:10 – 04:40 RzeszowLviv

4 godz. 30 min.

Codziennie

00:10 – 07:30 RzeszowLviv

7 godz. 20 min.

Codziennie

00:10 – 07:30 RzeszowLviv

7 godz. 20 min.

Codziennie

00:10 – 04:40 RzeszowLviv

4 godz. 30 min.

Codziennie

00:30 – 07:00 RzeszowLviv

6 godz. 30 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

00:30 – 07:00 RzeszowLviv

6 godz. 30 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

00:50 – 07:00 RzeszowLviv

6 godz. 10 min.

Wt

00:50 – 07:00 RzeszowLviv

6 godz. 10 min.

Wt

01:30 – 07:00 RzeszowLviv

5 godz. 30 min.

Pt

02:00 – 09:20 RzeszowLviv

7 godz. 20 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

02:00 – 08:50 RzeszowLviv

6 godz. 50 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

02:00 – 09:20 RzeszowLviv

7 godz. 20 min.

Cz, Sb, Nd

02:00 – 08:50 RzeszowLviv

6 godz. 50 min.

Cz, Sb, Nd

02:05 – 07:20 RzeszowLviv

5 godz. 15 min.

Śr, Nd

02:25 – 08:00 RzeszowLviv

5 godz. 35 min.

Codziennie

02:25 – 07:30 RzeszowLviv

5 godz. 5 min.

Codziennie

02:30 – 09:00 RzeszowLviv

6 godz. 30 min.

Pn

03:15 – 09:00 RzeszowLviv

5 godz. 45 min.

Śr, Sb

03:15 – 09:30 RzeszowLviv

6 godz. 15 min.

Śr, Sb

03:30 – 07:50 RzeszowLviv

4 godz. 20 min.

Pt, Sb, Nd

04:00 – 09:50 RzeszowLviv

5 godz. 50 min.

Cz

05:00 – 08:30 RzeszowLviv

3 godz. 30 min.

Wt, Sb

13:10 – 20:00 RzeszowLviv

6 godz. 50 min.

Śr

13:10 – 20:00 RzeszowLviv

6 godz. 50 min.

Śr

13:20 – 19:55 RzeszowLviv

6 godz. 35 min.

Pn, Cz, Sb

13:45 – 19:20 RzeszowLviv

5 godz. 35 min.

Codziennie

14:00 – 19:00 RzeszowLviv

5 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

15:00 – 21:00 RzeszowLviv

6 godz. 0 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

15:30 – 21:00 RzeszowLviv

5 godz. 30 min.

Cz

15:50 – 21:30 RzeszowLviv

5 godz. 40 min.

Codziennie

15:50 – 21:35 RzeszowLviv

5 godz. 45 min.

Pn, Śr, Sb

18:00 – 00:30 RzeszowLviv

6 godz. 30 min.

Wt, Pt

18:30 – 01:00 RzeszowLviv

6 godz. 30 min.

Codziennie

18:30 – 00:30 RzeszowLviv

6 godz. 0 min.

Codziennie

19:10 – 00:20 RzeszowLviv

5 godz. 10 min.

Codziennie

19:10 – 00:10 RzeszowLviv

5 godz. 0 min.

Codziennie

19:10 – 00:05 RzeszowLviv

4 godz. 55 min.

Codziennie

19:30 – 01:30 RzeszowLviv

6 godz. 0 min.

Codziennie

19:30 – 03:15 RzeszowLviv

7 godz. 45 min.

Pn

19:30 – 01:00 RzeszowLviv

5 godz. 30 min.

Codziennie

19:50 – 01:40 RzeszowLviv

5 godz. 50 min.

Nd

19:50 – 01:30 RzeszowLviv

5 godz. 40 min.

Codziennie

19:50 – 01:30 RzeszowLviv

5 godz. 40 min.

Codziennie

20:50 – 02:55 RzeszowLviv

6 godz. 5 min.

Codziennie

21:00 – 03:10 RzeszowLviv

6 godz. 10 min.

Śr

21:15 – 06:55 RzeszowLviv

9 godz. 40 min.

Codziennie

21:15 – 03:15 RzeszowLviv

6 godz. 0 min.

Pn

21:15 – 04:50 RzeszowLviv

7 godz. 35 min.

Codziennie

21:25 – 04:50 RzeszowLviv

7 godz. 25 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

21:30 – 05:00 RzeszowLviv

7 godz. 30 min.

Cz

21:30 – 05:30 RzeszowLviv

8 godz. 0 min.

Cz

22:00 – 03:00 RzeszowLviv

5 godz. 0 min.

Pn

22:00 – 04:10 RzeszowLviv

6 godz. 10 min.

Cz

22:00 – 02:45 RzeszowLviv

4 godz. 45 min.

Cz, Nd

22:00 – 03:30 RzeszowLviv

5 godz. 30 min.

Codziennie

22:00 – 02:40 RzeszowLviv

4 godz. 40 min.

Pn

22:00 – 04:10 RzeszowLviv

6 godz. 10 min.

Pt

22:00 – 03:50 RzeszowLviv

5 godz. 50 min.

Codziennie

22:00 – 03:10 RzeszowLviv

5 godz. 10 min.

Codziennie

22:45 – 04:45 RzeszowLviv

6 godz. 0 min.

Pn, Pt

22:45 – 04:45 RzeszowLviv

6 godz. 0 min.

Pn, Pt

22:50 – 04:10 RzeszowLviv

5 godz. 20 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

22:50 – 04:40 RzeszowLviv

5 godz. 50 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

22:50 – 04:10 RzeszowLviv

5 godz. 20 min.

Śr, Nd

22:50 – 04:40 RzeszowLviv

5 godz. 50 min.

Śr, Nd

23:00 – 05:00 RzeszowLviv

6 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

Trasa na mapie

Jak z Rzeszow szybko dojechać do centrum Lviv w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Rzeszow oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Lviv. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

TOV NasorokhЛьвов - Краков

Не первый раз едем Вашей фирмой и очень приятно, с комфортом и уютом) Доехали быстро, с вай-фаем и в тепле) не раз останавливались) Водители отличные! Спасибо Вам)

ООО ТуристОдесса - Москва

Благодарю за поездку. Ехала Москва-Одесса рейс. Автобус комфортабельный, водители часто делали остановки. За сутки,в любом случае, устаеешь в положении сидя, и тем не менее, отрицательных эмоций не возникло. Спасибо!

ООО ТуристОдесса - Бухарест

Доброжелательный водитель. Быстро доехали. Чистый автобус.

FOP Ostapchuk/AgatТернополь - Ополе

В цілому поїздкою задоволена. Серед недоліків - часті зупинки по дорозі на дуже короткий час (Хіба що перекурити, не більше).Під час зупинок навіть на працюючих АЗС не було змоги випити чаю.

ПП КовальВинница - Прага

4 звезды опоздал на полтора часа

Menyok N.I. FOP/AgatКельце - Львов

добрый день. Все было нормально. спасибо за поездку.Приехали в первый раз на место назначения согласно указанного времени в билете! спасибо!

TOV NasorokhКраков - Львов

Маршрут К. Вары -Злочин. Водители приятные, внимательные. Приятный бонус кофе и пожелания доброго утра!

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Прага - Львов

Ехала рейсом Прага-Львов 5.02. Замечательная поездка. Автобус комфортный, wi-fi работал, в салоне было очень тепло, но не жарко. Очень хорошие водители, доброжелательные, отвечали на все вопросы, санитарные остановки (бесплатные) на заправках делали часто. Доехали очень быстро, потому что автобус делает мало остановок. В Брне и…

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information