Według czasu
Według ceny

Autobusy Rzeszow - Lviv

Kup bilet na autobus Rzeszow – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Rzeszow do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:05 – 06:00 RzeszowLviv

5 godz. 55 min.

Pt

00:10 – 07:30 RzeszowLviv

7 godz. 20 min.

Codziennie

00:10 – 04:40 RzeszowLviv

4 godz. 30 min.

Codziennie

00:30 – 07:00 RzeszowLviv

6 godz. 30 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

00:30 – 04:40 RzeszowLviv

4 godz. 10 min.

Wt, Cz, Sb

00:30 – 07:00 RzeszowLviv

6 godz. 30 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

00:50 – 07:00 RzeszowLviv

6 godz. 10 min.

Wt, Sb

00:50 – 07:00 RzeszowLviv

6 godz. 10 min.

Wt

01:30 – 07:00 RzeszowLviv

5 godz. 30 min.

Pt

02:00 – 08:50 RzeszowLviv

6 godz. 50 min.

Cz, Sb, Nd

02:00 – 09:20 RzeszowLviv

7 godz. 20 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

02:00 – 09:20 RzeszowLviv

7 godz. 20 min.

Cz, Sb, Nd

02:00 – 08:50 RzeszowLviv

6 godz. 50 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

02:05 – 07:20 RzeszowLviv

5 godz. 15 min.

Śr, Nd

02:25 – 08:00 RzeszowLviv

5 godz. 35 min.

Codziennie

02:25 – 07:30 RzeszowLviv

5 godz. 5 min.

Codziennie

02:30 – 09:00 RzeszowLviv

6 godz. 30 min.

Pn

03:05 – 08:50 RzeszowLviv

5 godz. 45 min.

Pn, Sb, Nd

03:05 – 08:50 RzeszowLviv

5 godz. 45 min.

Pn, Sb

03:15 – 09:00 RzeszowLviv

5 godz. 45 min.

Śr, Sb

03:15 – 09:30 RzeszowLviv

6 godz. 15 min.

Śr, Sb

03:30 – 07:50 RzeszowLviv

4 godz. 20 min.

Pt, Sb, Nd

04:00 – 09:50 RzeszowLviv

5 godz. 50 min.

Cz

05:00 – 08:30 RzeszowLviv

3 godz. 30 min.

Wt, Sb

12:20 – 17:35 RzeszowLviv

5 godz. 15 min.

Codziennie

13:10 – 20:00 RzeszowLviv

6 godz. 50 min.

Śr

13:10 – 20:00 RzeszowLviv

6 godz. 50 min.

Śr

13:45 – 19:20 RzeszowLviv

5 godz. 35 min.

Codziennie

14:00 – 19:00 RzeszowLviv

5 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

15:00 – 21:00 RzeszowLviv

6 godz. 0 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

15:30 – 21:00 RzeszowLviv

5 godz. 30 min.

Cz

15:50 – 21:35 RzeszowLviv

5 godz. 45 min.

Pn, Śr, Sb

15:50 – 21:35 RzeszowLviv

5 godz. 45 min.

Codziennie

18:00 – 00:30 RzeszowLviv

6 godz. 30 min.

Nd

18:00 – 00:30 RzeszowLviv

6 godz. 30 min.

Pn, Wt, Pt

18:30 – 01:00 RzeszowLviv

6 godz. 30 min.

Codziennie

18:30 – 00:30 RzeszowLviv

6 godz. 0 min.

Codziennie

19:10 – 00:20 RzeszowLviv

5 godz. 10 min.

Codziennie

19:10 – 00:10 RzeszowLviv

5 godz. 0 min.

Codziennie

19:10 – 00:05 RzeszowLviv

4 godz. 55 min.

Codziennie

19:30 – 01:30 RzeszowLviv

6 godz. 0 min.

Codziennie

19:30 – 01:00 RzeszowLviv

5 godz. 30 min.

Codziennie

19:50 – 01:40 RzeszowLviv

5 godz. 50 min.

Nd

19:50 – 01:30 RzeszowLviv

5 godz. 40 min.

Codziennie

20:00 – 02:20 RzeszowLviv

6 godz. 20 min.

Codziennie

20:00 – 01:50 RzeszowLviv

5 godz. 50 min.

Codziennie

20:50 – 02:55 RzeszowLviv

6 godz. 5 min.

Codziennie

21:00 – 03:10 RzeszowLviv

6 godz. 10 min.

Śr

21:15 – 03:15 RzeszowLviv

6 godz. 0 min.

Pn

21:15 – 07:00 RzeszowLviv

9 godz. 45 min.

Codziennie

21:15 – 03:15 RzeszowLviv

6 godz. 0 min.

Pn

21:15 – 04:55 RzeszowLviv

7 godz. 40 min.

Codziennie

21:25 – 04:50 RzeszowLviv

7 godz. 25 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

22:00 – 03:00 RzeszowLviv

5 godz. 0 min.

Pn

22:00 – 03:30 RzeszowLviv

5 godz. 30 min.

Codziennie

22:00 – 03:50 RzeszowLviv

5 godz. 50 min.

Codziennie

22:00 – 02:45 RzeszowLviv

4 godz. 45 min.

Cz, Nd

22:00 – 02:40 RzeszowLviv

4 godz. 40 min.

Pn

22:00 – 03:10 RzeszowLviv

5 godz. 10 min.

Codziennie

22:10 – 05:00 RzeszowLviv

6 godz. 50 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

22:10 – 04:40 RzeszowLviv

6 godz. 30 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

22:30 – 05:00 RzeszowLviv

6 godz. 30 min.

Cz

22:30 – 05:00 RzeszowLviv

6 godz. 30 min.

Pt

22:45 – 04:45 RzeszowLviv

6 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt, Sb

22:50 – 04:10 RzeszowLviv

5 godz. 20 min.

Śr, Nd

22:50 – 04:10 RzeszowLviv

5 godz. 20 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

22:50 – 04:40 RzeszowLviv

5 godz. 50 min.

Śr, Nd

22:50 – 04:40 RzeszowLviv

5 godz. 50 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

23:00 – 06:30 RzeszowLviv

7 godz. 30 min.

Pn

23:00 – 05:00 RzeszowLviv

6 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

23:00 – 06:30 RzeszowLviv

7 godz. 30 min.

Cz

Trasa na mapie

Jak z Rzeszow szybko dojechać do centrum Lviv w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Rzeszow oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Lviv. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Тернополь - Вроцлав

Не має wi-fi в автобусі, а так в принципі нормально.

ООО ТуристОдесса - Москва

Нормальная поездка, все прошло хорошо.

ООО ТуристКиев - Москва

Все четко по времени. Вай-фай и прочих радостей цивилизации не было, но за такую цену и не зачем их ожидатью

ООО ТуристМосква - Киев

Поездка прошла легко!Небольшая задержка из-за погодных условий.Рекомендую!

ПП КовальБельско-Бяла - Львов

Автобус опоздал на 1,5часа.....но эта нелепость не испортила настроение)))) Поездка благодаря водителям оказалась комфортной. Спасибо.

PAT TERNOPIL-16127Тернополь - Варшава

Автобус був нормальний,чистий.Коли їхав, в салоні було тепло,а коли на кордоні стояв - то трохи холодно.Прибув вчасно, згідно графіку. Рекомендую.

ООО ТуристМосква - Одесса

Автобус MAN, сиденья удобные, отодвигаются в проход, подножки. Границу прошли зам часа. В целом - рекомендую.

TOV NasorokhПрага - Львов

Ехала из Праги до Львова. Автобус комфортабельный, сидения удобные, но wi-fi не работал. Водители вежливые, отвечали на все вопросы, были дополнительные санитарные остановки. Во время прохождении таможни разносили кофе/чай и конфеты. Из минусов - очень долго стояли на польской таможне, 4,5 часа. Украинскую таможню прошли…

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information