Według czasu
Według ceny

Autobusy Rzeszow - Lviv

Kup bilet na autobus Rzeszow – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Rzeszow do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:30 – 07:00 RzeszowLviv

6 godz. 30 min.

Codziennie

00:30 – 07:00 RzeszowLviv

6 godz. 30 min.

Codziennie

01:30 – 10:00 RzeszowLviv

8 godz. 30 min.

Wt, Pt, Sb

01:40 – 07:20 RzeszowLviv

5 godz. 40 min.

Pn

01:40 – 07:40 RzeszowLviv

6 godz. 0 min.

Pn

02:05 – 07:20 RzeszowLviv

5 godz. 15 min.

Śr, Pt, Nd

02:25 – 07:30 RzeszowLviv

5 godz. 5 min.

Codziennie

02:25 – 08:00 RzeszowLviv

5 godz. 35 min.

Codziennie

02:30 – 09:00 RzeszowLviv

6 godz. 30 min.

Pn

03:15 – 09:30 RzeszowLviv

6 godz. 15 min.

Śr, Sb

03:15 – 09:00 RzeszowLviv

5 godz. 45 min.

Śr, Sb

03:30 – 07:50 RzeszowLviv

4 godz. 20 min.

Pt, Sb, Nd

04:00 – 08:50 RzeszowLviv

4 godz. 50 min.

Cz, Sb, Nd

04:00 – 09:20 RzeszowLviv

5 godz. 20 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

04:00 – 09:50 RzeszowLviv

5 godz. 50 min.

Cz

04:00 – 09:20 RzeszowLviv

5 godz. 20 min.

Cz, Sb, Nd

04:00 – 08:50 RzeszowLviv

4 godz. 50 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

13:10 – 20:00 RzeszowLviv

6 godz. 50 min.

Śr

13:10 – 20:00 RzeszowLviv

6 godz. 50 min.

Śr

13:20 – 19:55 RzeszowLviv

6 godz. 35 min.

Pn, Cz, Sb

13:45 – 19:30 RzeszowLviv

5 godz. 45 min.

Codziennie

14:00 – 19:00 RzeszowLviv

5 godz. 0 min.

Pt, Sb

15:00 – 21:00 RzeszowLviv

6 godz. 0 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

15:30 – 21:00 RzeszowLviv

5 godz. 30 min.

Cz

15:50 – 21:30 RzeszowLviv

5 godz. 40 min.

Codziennie

15:50 – 21:35 RzeszowLviv

5 godz. 45 min.

Pn, Śr, Sb

17:20 – 22:30 RzeszowLviv

5 godz. 10 min.

Codziennie

17:20 – 23:00 RzeszowLviv

5 godz. 40 min.

Codziennie

17:20 – 23:00 RzeszowLviv

5 godz. 40 min.

Codziennie

17:20 – 22:30 RzeszowLviv

5 godz. 10 min.

Codziennie

17:20 – 22:30 RzeszowLviv

5 godz. 10 min.

Codziennie

17:20 – 23:00 RzeszowLviv

5 godz. 40 min.

Codziennie

18:30 – 01:00 RzeszowLviv

6 godz. 30 min.

Codziennie

18:30 – 00:30 RzeszowLviv

6 godz. 0 min.

Codziennie

19:10 – 00:10 RzeszowLviv

5 godz. 0 min.

Codziennie

19:10 – 00:20 RzeszowLviv

5 godz. 10 min.

Codziennie

19:10 – 00:05 RzeszowLviv

4 godz. 55 min.

Codziennie

19:30 – 01:30 RzeszowLviv

6 godz. 0 min.

Codziennie

19:30 – 03:15 RzeszowLviv

7 godz. 45 min.

Pn

19:30 – 03:15 RzeszowLviv

7 godz. 45 min.

Pn

19:30 – 01:00 RzeszowLviv

5 godz. 30 min.

Codziennie

19:50 – 01:40 RzeszowLviv

5 godz. 50 min.

Nd

19:50 – 01:30 RzeszowLviv

5 godz. 40 min.

Codziennie

20:50 – 02:55 RzeszowLviv

6 godz. 5 min.

Codziennie

21:00 – 03:10 RzeszowLviv

6 godz. 10 min.

Śr

21:15 – 06:55 RzeszowLviv

9 godz. 40 min.

Codziennie

21:15 – 04:50 RzeszowLviv

7 godz. 35 min.

Codziennie

21:30 – 05:00 RzeszowLviv

7 godz. 30 min.

Cz

21:30 – 05:30 RzeszowLviv

8 godz. 0 min.

Pn

21:30 – 05:30 RzeszowLviv

8 godz. 0 min.

Cz

21:30 – 05:00 RzeszowLviv

7 godz. 30 min.

Pn

22:00 – 03:00 RzeszowLviv

5 godz. 0 min.

Pn

22:00 – 04:10 RzeszowLviv

6 godz. 10 min.

Pt

22:00 – 03:10 RzeszowLviv

5 godz. 10 min.

Codziennie

22:00 – 04:10 RzeszowLviv

6 godz. 10 min.

Cz

22:00 – 02:45 RzeszowLviv

4 godz. 45 min.

Cz, Nd

22:00 – 02:40 RzeszowLviv

4 godz. 40 min.

Pn

22:00 – 03:30 RzeszowLviv

5 godz. 30 min.

Codziennie

22:45 – 04:45 RzeszowLviv

6 godz. 0 min.

Pn, Pt

22:50 – 04:40 RzeszowLviv

5 godz. 50 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

22:50 – 04:10 RzeszowLviv

5 godz. 20 min.

Śr, Nd

22:50 – 04:40 RzeszowLviv

5 godz. 50 min.

Śr, Nd

22:50 – 04:10 RzeszowLviv

5 godz. 20 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

23:00 – 05:00 RzeszowLviv

6 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

23:10 – 07:30 RzeszowLviv

8 godz. 20 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Rzeszow szybko dojechać do centrum Lviv w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Rzeszow oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Lviv. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

TOV NasorokhПрага - Львов

Доехала легко! Спасибо!

TOV NasorokhПрага - Львов

Ездила 16.05 Прага - Львов. Поездка прошла замечательно, вежливые водители, чистый автобус, интернет работал всю дорогу, показывали видеофильмы, утренний кофе был вкусным)))) рекомендую!

TOV NasorokhКарловы Вары - Львов

Хочу подякувати екіпажу водіїв за їх ввічливе ставлення до пасажирів, дуже уважний підхід до кожного із людей, що їхали автобусом. До речі , автобус був дуже чистий , у салоні було затишно та охайно!!!! Вважаю, що хлопці заслуговують на відзнаку, та отримання премії за своє…

TOV NasorokhКраков - Львов

Все супер, автобус удобный, водитель предварительно связался чтобы уточнить место встречи, приятно)

TOV NasorokhПрага - Львов

Все було добре і професійно. Єдиний момент, що був старий автобус

TOV NasorokhЛьвов - Прага

З перевізником TOV Nasorokh їхала удруге: Львів - Прага - 26.04.2018. Екіпаж був інший, но такий же професійний, доброзичливий. З водіями цієї компанії відчуваю себе спокійно, надійно. Вартість квитків теж влаштовує. На жаль, довше добираюсь з Луганської області до Львова...

TOV NasorokhЛьвов - Пльзень

Поездка просто супер!!! Водители опрятны, вежливы, отзывчивы. Часто останавливались чтобы размять ноги и в туалет, предложили ночью плед. Поездка прошла комфортно. Спасибо водителям и организаторам.

КийПасТранс, ATП-5Жешув - Ровно

Водії чемно ставляться до пассажирів, був WI-FI, все добре. Але оцінка "4" ,тому що автобус сам автобус старенький, сидіння не розкладатися, а при спробі розкласти- гучно скрипіло.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information