Według czasu
Według ceny

Autobusy Rzeszow - Lviv

Kup bilet na autobus Rzeszow – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Rzeszow do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:30 – 06:10 RzeszowLviv

5 godz. 40 min.

Codziennie

00:30 – 04:40 RzeszowLviv

4 godz. 10 min.

Codziennie

00:30 – 05:40 RzeszowLviv

5 godz. 10 min.

Codziennie

01:00 – 08:35 RzeszowLviv

7 godz. 35 min.

Śr, Pt, Nd

01:00 – 08:10 RzeszowLviv

7 godz. 10 min.

Śr, Pt, Nd

01:10 – 07:30 RzeszowLviv

6 godz. 20 min.

Wt, Pt

01:10 – 08:00 RzeszowLviv

6 godz. 50 min.

Wt, Pt

01:30 – 10:00 RzeszowLviv

8 godz. 30 min.

Wt, Pt, Sb

01:40 – 07:20 RzeszowLviv

5 godz. 40 min.

Pn, Cz, Pt, Sb, Nd

01:40 – 07:40 RzeszowLviv

6 godz. 0 min.

Pn, Cz, Pt, Sb, Nd

02:00 – 09:20 RzeszowLviv

7 godz. 20 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

02:00 – 08:50 RzeszowLviv

6 godz. 50 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

02:05 – 07:20 RzeszowLviv

5 godz. 15 min.

Śr, Pt, Nd

02:25 – 08:00 RzeszowLviv

5 godz. 35 min.

Codziennie

02:25 – 08:00 RzeszowLviv

5 godz. 35 min.

Codziennie

02:25 – 07:30 RzeszowLviv

5 godz. 5 min.

Codziennie

02:25 – 07:30 RzeszowLviv

5 godz. 5 min.

Codziennie

02:30 – 09:00 RzeszowLviv

6 godz. 30 min.

Pn, Pt

03:15 – 09:30 RzeszowLviv

6 godz. 15 min.

Śr, Sb

03:15 – 09:00 RzeszowLviv

5 godz. 45 min.

Śr, Sb

03:30 – 10:00 RzeszowLviv

6 godz. 30 min.

Pn, Wt, Pt

11:50 – 17:50 RzeszowLviv

6 godz. 0 min.

Codziennie

14:15 – 19:30 RzeszowLviv

5 godz. 15 min.

Codziennie

14:45 – 21:20 RzeszowLviv

6 godz. 35 min.

Pn, Cz, Sb

14:45 – 21:55 RzeszowLviv

7 godz. 10 min.

Pn, Cz, Sb

15:00 – 21:00 RzeszowLviv

6 godz. 0 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

15:50 – 21:35 RzeszowLviv

5 godz. 45 min.

Pn, Śr, Sb

15:50 – 21:30 RzeszowLviv

5 godz. 40 min.

Codziennie

17:20 – 22:30 RzeszowLviv

5 godz. 10 min.

Codziennie

18:30 – 01:00 RzeszowLviv

6 godz. 30 min.

Codziennie

18:30 – 00:30 RzeszowLviv

6 godz. 0 min.

Codziennie

19:10 – 00:05 RzeszowLviv

4 godz. 55 min.

Codziennie

19:10 – 00:20 RzeszowLviv

5 godz. 10 min.

Codziennie

19:10 – 00:10 RzeszowLviv

5 godz. 0 min.

Codziennie

19:30 – 03:15 RzeszowLviv

7 godz. 45 min.

Pn, Wt, Sb

19:30 – 01:00 RzeszowLviv

5 godz. 30 min.

Codziennie

19:30 – 03:15 RzeszowLviv

7 godz. 45 min.

Pn, Wt, Sb

19:30 – 01:30 RzeszowLviv

6 godz. 0 min.

Codziennie

19:50 – 01:40 RzeszowLviv

5 godz. 50 min.

Nd

19:50 – 01:30 RzeszowLviv

5 godz. 40 min.

Codziennie

20:15 – 03:10 RzeszowLviv

6 godz. 55 min.

Sb

20:15 – 03:10 RzeszowLviv

6 godz. 55 min.

Pn, Cz

20:50 – 02:55 RzeszowLviv

6 godz. 5 min.

Codziennie

21:10 – 01:00 RzeszowLviv

3 godz. 50 min.

Codziennie

21:15 – 04:50 RzeszowLviv

7 godz. 35 min.

Codziennie

21:15 – 06:55 RzeszowLviv

9 godz. 40 min.

Codziennie

21:30 – 03:10 RzeszowLviv

5 godz. 40 min.

Śr

22:00 – 03:00 RzeszowLviv

5 godz. 0 min.

Pn

22:00 – 02:40 RzeszowLviv

4 godz. 40 min.

Pn

22:45 – 04:15 RzeszowLviv

5 godz. 30 min.

Pn, Pt

22:45 – 04:45 RzeszowLviv

6 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt, Sb

22:50 – 04:40 RzeszowLviv

5 godz. 50 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

22:50 – 04:10 RzeszowLviv

5 godz. 20 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

23:00 – 05:00 RzeszowLviv

6 godz. 0 min.

Codziennie

23:00 – 05:00 RzeszowLviv

6 godz. 0 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Rzeszow szybko dojechać do centrum Lviv w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Rzeszow oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Lviv. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

TOV NasorokhKrakow - Karlovy Vary

Bardzo sprawny i komfortowy przejazd na trasie Kraków-Karlowe Vary. Dziękuję!

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation