Według czasu
Według ceny

Autobusy Poznan - Lviv

Kup bilet na autobus Poznan – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Poznan do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
01:00 – 18:10 PoznanLviv

17 godz. 10 min.

Codziennie

01:30 – 18:10 PoznanLviv

16 godz. 40 min.

Codziennie

07:00 – 23:10 PoznanLviv

16 godz. 10 min.

Wt, Cz, Sb

07:30 – 00:30 PoznanLviv

17 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt

08:00 – 01:45 PoznanLviv

17 godz. 45 min.

Codziennie

08:00 – 22:40 PoznanLviv

14 godz. 40 min.

Codziennie

08:00 – 22:40 PoznanLviv

14 godz. 40 min.

Codziennie

08:00 – 22:40 PoznanLviv

14 godz. 40 min.

Codziennie

09:00 – 03:15 PoznanLviv

18 godz. 15 min.

Pn

09:00 – 03:15 PoznanLviv

18 godz. 15 min.

Pn

09:30 – 00:40 PoznanLviv

15 godz. 10 min.

Śr, Pt, Nd

09:30 – 00:40 PoznanLviv

15 godz. 10 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

09:30 – 00:40 PoznanLviv

15 godz. 10 min.

Śr, Pt, Nd

10:30 – 03:50 PoznanLviv

17 godz. 20 min.

Codziennie

10:40 – 05:05 PoznanLviv

18 godz. 25 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

11:00 – 02:30 PoznanLviv

15 godz. 30 min.

Cz, Pt, Sb, Nd

11:15 – 04:45 PoznanLviv

17 godz. 30 min.

Pn, Wt, Pt, Sb

11:45 – 05:25 PoznanLviv

17 godz. 40 min.

Codziennie

11:45 – 05:25 PoznanLviv

17 godz. 40 min.

Codziennie

11:55 – 04:55 PoznanLviv

17 godz. 0 min.

Codziennie

11:55 – 00:20 PoznanLviv

12 godz. 25 min.

Codziennie

11:55 – 07:00 PoznanLviv

19 godz. 5 min.

Codziennie

12:00 – 02:40 PoznanLviv

14 godz. 40 min.

Codziennie

12:00 – 00:20 PoznanLviv

12 godz. 20 min.

Codziennie

12:00 – 03:20 PoznanLviv

15 godz. 20 min.

Codziennie

13:00 – 05:30 PoznanLviv

16 godz. 30 min.

Śr, Sb

13:30 – 04:00 PoznanLviv

14 godz. 30 min.

Codziennie

14:10 – 07:00 PoznanLviv

16 godz. 50 min.

Wt

14:10 – 07:00 PoznanLviv

16 godz. 50 min.

Wt

15:30 – 06:30 PoznanLviv

15 godz. 0 min.

Codziennie

15:30 – 06:30 PoznanLviv

15 godz. 0 min.

Codziennie

15:30 – 06:50 PoznanLviv

15 godz. 20 min.

Codziennie

15:30 – 06:50 PoznanLviv

15 godz. 20 min.

Codziennie

16:00 – 06:40 PoznanLviv

14 godz. 40 min.

Codziennie

16:00 – 06:10 PoznanLviv

14 godz. 10 min.

Codziennie

16:30 – 07:30 PoznanLviv

15 godz. 0 min.

Codziennie

16:30 – 06:50 PoznanLviv

14 godz. 20 min.

Codziennie

17:50 – 09:15 PoznanLviv

15 godz. 25 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

17:50 – 09:15 PoznanLviv

15 godz. 25 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

17:50 – 09:00 PoznanLviv

15 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

17:50 – 09:00 PoznanLviv

15 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

23:00 – 17:35 PoznanLviv

18 godz. 35 min.

Wt, Pt, Nd

Trasa na mapie

Jak z Poznan szybko dojechać do centrum Lviv w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Poznan oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Lviv. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Prykarpatskyy Express / AgatВаршава - Львов

Все сподобалось. Шофера привітні. Автобус старий. Швидко їхали. Зупинялись для туалету.

Калуженов/ЕВХДКраков - Харьков

все прошло нормально. водители молодцы. несмотря на то, что автобус ломался, опоздали всего на 2 часа, для международного рейса это не катастрофично. безусловно, владельцу чп необходимо обратить внимание на наличие поломок в автобусе, но это сугубо вопрос к ним, а не к водителям

Terletskiy/EWHDОполе - Львов

Все хорошо,правда уборка в автобусе оставляет желать лучшего

Terletskiy/EWHDТернополь - Вроцлав

Автобус в технічносправному стані. Кондиціонер працює. Один негативний момент, що водії не маркують і ведуть облік багажу, який складається у багажному відділенні автобуса. А загалом поїздкою задоволений.

Prykarpatskyy Express / AgatВаршава - Черновцы

Ехала из Варшавы в Черновцы. Не самый комфортабельный переезд, но если сравнивать с тем, что у меня было когда-то и хуже, то вполне приемлемо. Остановки на туалет были редкими, поэтому старалась не пить много воды. Ехали быстро - это хорошо, так как приехала домой пораньше…

Terletskiy/EWHDВроцлав - Тернополь

Телевізор є,але не працює. Туалет то зупинялись на автозаправках. Освітлення слабеньке. Ага саме головне wi-fi тільки в Польщі,а потім що ??? Водій сказав що є таке як 3G від київстар,ну такого не може бути це просто смішно. Оцінка з великою натяжкою

Terletskiy/EWHDЛьвов - Лешно

К водителям претензий нет. Доехали хорошо. Автобус не плохой, но за 14 часов устаешь ))

Prykarpatskyy Express / AgatЛодзь - Львов

Автобус запізнився на 30 хвилин. І приїхав не на автовокзал, а став між автовокзалом і залізничним. Якби ми не зателефонували, автобус б поїхав. Їхали швидко, у Варшаві довго стояли. Виявляється продали більше білетів, ніж є місць у автобусі. І троє хлопчаків розмістились на підлозі поміж…

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information