Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda

Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2020 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Rozkład jazdy autobusów

Odjazdy i przyjazdy Trasa W podróży Wyjazdy
00:05 – 06:30 RzeszowZywiec RzeszowKrakowKatowiceTychyPszczynaBielsko-BialaZywiec

6 godz. 25 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

00:05 – 06:30 RzeszowZywiec RzeszowKrakowKatowiceTychyPszczynaBielsko-BialaZywiec

6 godz. 25 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

00:20 – 12:00 RzeszowZielona Gora RzeszowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclawLegnicaLubinZielona Gora

11 godz. 40 min.

Codziennie

00:30 – 15:40 RzeszowKyiv RzeszowLvivRivneZhytomyrKyiv

15 godz. 10 min.

Codziennie

00:30 – 15:40 RzeszowKyiv RzeszowLvivRivneZhytomyrKyiv

15 godz. 10 min.

Codziennie

00:30 – 13:20 RzeszowChernivtsi RzeszowLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

12 godz. 50 min.

Codziennie

01:05 – 05:15 RzeszowKošice RzeszowKrosnoPrešovKošice

4 godz. 10 min.

Pn

01:45 – 13:00 RzeszowSwiebodzin RzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaZielona GoraSwiebodzin

11 godz. 15 min.

Codziennie

02:05 – 09:00 RzeszowWroclaw RzeszowKrakowKatowiceWroclaw

6 godz. 55 min.

Codziennie

02:20 – 08:00 RzeszowCzestochowa RzeszowKielceCzestochowa

5 godz. 40 min.

Codziennie

02:20 – 08:00 RzeszowCzestochowa RzeszowKielceCzestochowa

5 godz. 40 min.

Codziennie

02:25 – 12:00 RzeszowZielona Gora RzeszowKrakowKatowiceWroclawZielona Gora

9 godz. 35 min.

Codziennie

03:00 – 09:00 RzeszowWroclaw RzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

6 godz. 0 min.

Codziennie

04:00 – 12:00 RzeszowWroclaw RzeszowDebicaTarnowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

8 godz. 0 min.

Codziennie

04:00 – 12:00 RzeszowWroclaw RzeszowDebicaTarnowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

8 godz. 0 min.

Codziennie

04:00 – 12:00 RzeszowWroclaw RzeszowDebicaTarnowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

8 godz. 0 min.

Codziennie

04:00 – 12:00 RzeszowWroclaw RzeszowDebicaTarnowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

8 godz. 0 min.

Codziennie

05:10 – 19:45 RzeszowPila RzeszowTarnowKrakowKatowiceCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiLodzKaliszKoninPoznanChodzieżPila

14 godz. 35 min.

Codziennie

05:10 – 19:45 RzeszowPila RzeszowTarnowKrakowKatowiceCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiLodzKaliszKoninPoznanChodzieżPila

14 godz. 35 min.

Codziennie

10:15 – 19:15 RzeszowWroclaw RzeszowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

9 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

10:30 – 23:30 RzeszowPraha RzeszowTarnowKrakowKatowiceChorzowTychyPszczynaCzechowice-DziedziceBielsko-BialaCieszynOstravaOlomoucBrnoPraha

13 godz. 0 min.

Śr

10:45 – 11:00 RzeszowRzeszow airport RzeszowRzeszow airport

0 godz. 15 min.

Pn

12:20 – 16:30 RzeszowKošice RzeszowKrosnoPrešovKošice

4 godz. 10 min.

Pn

13:45 – 03:30 RzeszowKyiv RzeszowLvivRivneZhytomyrKyiv

13 godz. 45 min.

Pt

14:25 – 20:00 RzeszowWarszawa RzeszowStalowa WolaSandomierzOpatowOstrowiec SwietokrzyskiRadomWorowWarszawa

5 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

14:30 – 20:00 RzeszowWarszawa RzeszowSandomierzOpatowOstrowiec SwietokrzyskiRadomGrojecWarszawa

5 godz. 30 min.

Wt, Pt, Nd

15:00 – 07:15 RzeszowKyiv RzeszowLvivRivneZhytomyrKyiv

16 godz. 15 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

15:25 – 01:00 RzeszowPoznan RzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

9 godz. 35 min.

Codziennie

15:35 – 21:30 RzeszowBielsko-Biala RzeszowTarnowKrakowKatowiceChorzowTychyPszczynaCzechowice-DziedziceBielsko-Biala

5 godz. 55 min.

Sb

15:50 – 00:05 RzeszowTruskavec RzeszowYavorivNovoyavorivskLvivStryiDrohobychTruskavec

8 godz. 15 min.

Pn, Śr, Sb

15:50 – 23:59 RzeszowTruskavec RzeszowJaroslawYavorivNovoyavorivskLvivStryiDrohobychTruskavec

8 godz. 9 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

16:50 – 22:45 RzeszowCzestochowa RzeszowKrakowKatowiceCzestochowa

5 godz. 55 min.

Codziennie

16:50 – 22:45 RzeszowCzestochowa RzeszowKrakowKatowiceCzestochowa

5 godz. 55 min.

Codziennie

17:00 – 23:25 RzeszowLviv RzeszowLvivLviv

6 godz. 25 min.

Wt

17:20 – 17:20 RzeszowKherson RzeszowLvivTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaOdessaMykolaivKherson

24 godz. 0 min.

Codziennie

17:55 – 06:30 RzeszowGorzow Wielkopolski RzeszowTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznanGorzow Wielkopolski

12 godz. 35 min.

Sb

17:55 – 06:30 RzeszowGorzow Wielkopolski RzeszowTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznanGorzow Wielkopolski

12 godz. 35 min.

Codziennie

17:55 – 05:00 RzeszowPoznan RzeszowTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

11 godz. 5 min.

Sb

18:30 – 07:30 RzeszowVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) RzeszowLvivLvivIvano-FrankivskKolomyyaKosivVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.)

13 godz. 0 min.

Codziennie

19:00 – 10:40 RzeszowKarlovy Vary RzeszowKrakowOlomoucBrnoPrahaPlzeňKarlovy Vary

15 godz. 40 min.

Pn, Cz

19:10 – 06:00 RzeszowChernivtsi RzeszowPrzemyslLvivLvivIvano-FrankivskKolomyyaChernivtsi

10 godz. 50 min.

Codziennie

19:10 – 06:15 RzeszowChernivtsi RzeszowPrzemyslLvivIvano-FrankivskKolomyyaChernivtsi

11 godz. 5 min.

Codziennie

19:10 – 22:20 RzeszowZaporizhia RzeszowLutskRivneZhytomyrKyivPyriatynKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhia

27 godz. 10 min.

Codziennie

19:30 – 09:40 RzeszowKamianets-Podilskiy RzeszowLvivIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKamianets-Podilskiy

14 godz. 10 min.

Codziennie

19:50 – 20:35 RzeszowKherson RzeszowPrzemyslLvivTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaYuzhne (Odeska obl.)KobleveMykolaivKherson

24 godz. 45 min.

Wt

19:50 – 20:35 RzeszowKherson RzeszowPrzemyslLvivTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaYuzhne (Odeska obl.)KobleveMykolaivKherson

24 godz. 45 min.

Codziennie

19:50 – 20:35 RzeszowKherson RzeszowPrzemyslLvivZolochivTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaYuzhne (Odeska obl.)KobleveMykolaivKherson

24 godz. 45 min.

Wt

20:50 – 10:30 RzeszowChernivtsi RzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

13 godz. 40 min.

Codziennie

21:15 – 14:25 RzeszowKyiv RzeszowLvivRivneZhytomyrKyiv

17 godz. 10 min.

Codziennie

21:30 – 08:30 RzeszowPraha RzeszowKrakowKatowiceBielsko-BialaOlomoucPardubiceHradec KrálovéPraha

11 godz. 0 min.

Wt, Cz

21:40 – 11:25 RzeszowKyiv RzeszowNovovolynskVolodymyr-VolynskyiLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

13 godz. 45 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

21:40 – 06:10 RzeszowChervonohrad RzeszowChervonohrad

8 godz. 30 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

21:45 – 22:00 RzeszowRzeszow airport RzeszowRzeszow airport

0 godz. 15 min.

Pn

22:00 – 12:15 RzeszowKhmilnyk RzeszowPrzemyslLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaKhmilnyk

14 godz. 15 min.

Pt, Sb

22:20 – 05:30 RzeszowWroclaw RzeszowKrakowKrakow AirportKatowiceOpoleWroclaw

7 godz. 10 min.

Codziennie

Attention! The bus timetable for Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda in the city of Rzeszow contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Lokalizacja na mapie

Inne dworce w Rzeszow

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation