• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda

Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2020 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:05 – 06:30 RzeszowZywiec RzeszowKrakowKatowiceTychyPszczynaBielsko-BialaZywiec

6 hod. 25 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

00:05 – 06:30 RzeszowZywiec RzeszowKrakowKatowiceTychyPszczynaBielsko-BialaZywiec

6 hod. 25 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

00:20 – 12:00 RzeszowZielona Gora RzeszowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclawLegnicaLubinZielona Gora

11 hod. 40 min.

Denně

00:30 – 15:40 RzeszowKyiv RzeszowLvivRivneZhytomyrKyiv

15 hod. 10 min.

Denně

00:30 – 15:40 RzeszowKyiv RzeszowLvivRivneZhytomyrKyiv

15 hod. 10 min.

Denně

00:30 – 13:20 RzeszowChernivtsi RzeszowLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

12 hod. 50 min.

Denně

01:05 – 05:15 RzeszowKošice RzeszowKrosnoPrešovKošice

4 hod. 10 min.

Po

01:45 – 13:00 RzeszowSwiebodzin RzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaZielona GoraSwiebodzin

11 hod. 15 min.

Denně

01:45 – 13:00 RzeszowSwiebodzin RzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaZielona GoraSwiebodzin

11 hod. 15 min.

Denně

02:05 – 09:00 RzeszowWroclaw RzeszowKrakowKatowiceWroclaw

6 hod. 55 min.

Denně

02:20 – 08:00 RzeszowCzestochowa RzeszowKielceCzestochowa

5 hod. 40 min.

Denně

02:20 – 08:00 RzeszowCzestochowa RzeszowKielceCzestochowa

5 hod. 40 min.

Denně

02:25 – 12:00 RzeszowZielona Gora RzeszowKrakowKatowiceWroclawZielona Gora

9 hod. 35 min.

Denně

03:00 – 09:00 RzeszowWroclaw RzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

6 hod. 0 min.

Denně

04:00 – 12:00 RzeszowWroclaw RzeszowDebicaTarnowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

8 hod. 0 min.

Denně

04:00 – 12:00 RzeszowWroclaw RzeszowDebicaTarnowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

8 hod. 0 min.

Denně

04:00 – 12:00 RzeszowWroclaw RzeszowDebicaTarnowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

8 hod. 0 min.

Denně

04:00 – 12:00 RzeszowWroclaw RzeszowDebicaTarnowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

8 hod. 0 min.

Denně

05:10 – 19:45 RzeszowPila RzeszowTarnowKrakowKatowiceCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiLodzKaliszKoninPoznanChodzieżPila

14 hod. 35 min.

Denně

05:10 – 19:45 RzeszowPila RzeszowTarnowKrakowKatowiceCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiLodzKaliszKoninPoznanChodzieżPila

14 hod. 35 min.

Denně

10:30 – 23:30 RzeszowPraha RzeszowTarnowKrakowKatowiceChorzowTychyPszczynaCzechowice-DziedziceBielsko-BialaCieszynOstravaOlomoucBrnoPraha

13 hod. 0 min.

St

10:45 – 11:00 RzeszowRzeszow airport RzeszowRzeszow airport

0 hod. 15 min.

Po

12:20 – 16:30 RzeszowKošice RzeszowKrosnoPrešovKošice

4 hod. 10 min.

Po

13:45 – 03:30 RzeszowKyiv RzeszowLvivRivneZhytomyrKyiv

13 hod. 45 min.

14:25 – 20:00 RzeszowWarszawa RzeszowStalowa WolaSandomierzOpatowOstrowiec SwietokrzyskiRadomWorowWarszawa

5 hod. 35 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

14:30 – 20:00 RzeszowWarszawa RzeszowSandomierzOpatowOstrowiec SwietokrzyskiRadomGrojecWarszawa

5 hod. 30 min.

Út, Pá, Ne

15:25 – 01:00 RzeszowPoznan RzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

9 hod. 35 min.

Denně

15:35 – 21:30 RzeszowBielsko-Biala RzeszowTarnowKrakowKatowiceChorzowTychyPszczynaCzechowice-DziedziceBielsko-Biala

5 hod. 55 min.

So

15:50 – 00:05 RzeszowTruskavec RzeszowYavorivNovoyavorivskLvivStryiDrohobychTruskavec

8 hod. 15 min.

Po, St, So

15:50 – 23:59 RzeszowTruskavec RzeszowJaroslawYavorivNovoyavorivskLvivStryiDrohobychTruskavec

8 hod. 9 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

16:50 – 22:45 RzeszowCzestochowa RzeszowKrakowKatowiceCzestochowa

5 hod. 55 min.

Denně

16:50 – 22:45 RzeszowCzestochowa RzeszowKrakowKatowiceCzestochowa

5 hod. 55 min.

Denně

17:00 – 23:25 RzeszowLviv RzeszowLvivLviv

6 hod. 25 min.

Út, Ne

17:20 – 17:20 RzeszowKherson RzeszowLvivTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaOdessaMykolaivKherson

24 hod. 0 min.

Denně

17:55 – 06:30 RzeszowGorzow Wielkopolski RzeszowTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznanGorzow Wielkopolski

12 hod. 35 min.

So

17:55 – 06:30 RzeszowGorzow Wielkopolski RzeszowTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznanGorzow Wielkopolski

12 hod. 35 min.

Denně

17:55 – 05:00 RzeszowPoznan RzeszowTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

11 hod. 5 min.

So

18:00 – 05:35 RzeszowIvano-Frankivsk RzeszowPrzemyslLvivLvivStryiMorshynBolechivDolynaBroshnivKalushIvano-Frankivsk

11 hod. 35 min.

Po, So

18:30 – 07:30 RzeszowVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) RzeszowLvivLvivIvano-FrankivskKolomyyaKosivVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.)

13 hod. 0 min.

Denně

19:00 – 10:40 RzeszowKarlovy Vary RzeszowKrakowOlomoucBrnoPrahaPlzeňKarlovy Vary

15 hod. 40 min.

Po, Čt

19:10 – 06:00 RzeszowChernivtsi RzeszowPrzemyslLvivLvivIvano-FrankivskKolomyyaChernivtsi

10 hod. 50 min.

Denně

19:10 – 06:15 RzeszowChernivtsi RzeszowPrzemyslLvivIvano-FrankivskKolomyyaChernivtsi

11 hod. 5 min.

Denně

19:10 – 22:20 RzeszowZaporizhia RzeszowLutskRivneZhytomyrKyivPyriatynKremenchukDniprodzerzhynskDniproZaporizhia

27 hod. 10 min.

Denně

19:30 – 09:40 RzeszowKamianets-Podilskiy RzeszowLvivIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKamianets-Podilskiy

14 hod. 10 min.

Denně

19:50 – 20:35 RzeszowKherson RzeszowPrzemyslLvivTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaYuzhne (Odeska obl.)KobleveMykolaivKherson

24 hod. 45 min.

Út

19:50 – 20:35 RzeszowKherson RzeszowPrzemyslLvivTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaYuzhne (Odeska obl.)KobleveMykolaivKherson

24 hod. 45 min.

Denně

19:50 – 20:35 RzeszowKherson RzeszowPrzemyslLvivZolochivTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaYuzhne (Odeska obl.)KobleveMykolaivKherson

24 hod. 45 min.

Út

20:50 – 10:30 RzeszowChernivtsi RzeszowPrzemyslLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

13 hod. 40 min.

Denně

21:15 – 14:25 RzeszowKyiv RzeszowLvivRivneZhytomyrKyiv

17 hod. 10 min.

Denně

21:30 – 08:30 RzeszowPraha RzeszowKrakowKatowiceBielsko-BialaOlomoucPardubiceHradec KrálovéPraha

11 hod. 0 min.

Út, Čt

21:40 – 11:25 RzeszowKyiv RzeszowNovovolynskVolodymyr-VolynskyiLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

13 hod. 45 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

21:40 – 07:30 RzeszowBrody RzeszowChervonohradRadekhiv (Lvivska obl.)Brody

9 hod. 50 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

21:45 – 22:00 RzeszowRzeszow airport RzeszowRzeszow airport

0 hod. 15 min.

Po

22:00 – 12:15 RzeszowKhmilnyk RzeszowPrzemyslLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaKhmilnyk

14 hod. 15 min.

Pá, So

22:20 – 05:30 RzeszowWroclaw RzeszowKrakowKrakow AirportKatowiceOpoleWroclaw

7 hod. 10 min.

Denně

23:30 – 09:35 RzeszowChernivtsi RzeszowLvivLvivIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

10 hod. 5 min.

Denně

23:40 – 09:40 RzeszowPoznan RzeszowKrakowKatowiceWroclawLesznoPoznan

10 hod. 0 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda in the city of Rzeszow contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Rzeszow

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací