Podle času
Podle ceny

Aut. Nádr., ul. Grottgera

Aut. Nádr., ul. Grottgera: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2018 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:20 – 10:40 RzeszowPraha RzeszowKrakowKatowiceBrnoPraha

10 hod. 20 min.

00:30 – 13:20 RzeszowVinnytsia RzeszowTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

12 hod. 50 min.

Denně

00:30 – 13:20 RzeszowVinnytsia RzeszowLvivTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

12 hod. 50 min.

Denně

00:45 – 13:15 RzeszowPlzeň RzeszowKrakowKatowiceOlomoucBrnoPrahaPlzeň

12 hod. 30 min.

Út, Pá, So

00:45 – 13:15 RzeszowPlzeň RzeszowKrakowKatowiceOlomoucBrnoPrahaPlzeň

12 hod. 30 min.

So

01:00 – 08:00 RzeszowWroclaw RzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

7 hod. 0 min.

Ne

01:10 – 09:30 RzeszowChervonohrad RzeszowJaroslawYavorivLvivLvivZhovkvaChervonohrad

8 hod. 20 min.

Út

01:30 – 06:25 RzeszowWarszawa RzeszowRadomWarszawa airport ChopinaWarszawa

4 hod. 55 min.

Denně

01:30 – 07:20 RzeszowWroclaw RzeszowKrakowKrakow airportKatowiceWroclaw

5 hod. 50 min.

Denně

01:30 – 07:21 RzeszowLodz RzeszowLodz

5 hod. 51 min.

Denně

01:30 – 07:00 RzeszowMelitopol RzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyiOleksandriiaDniproZaporizhiaMelitopol

29 hod. 30 min.

Út, Pá, So

01:40 – 13:10 RzeszowKosiv RzeszowLvivLvivStryiBolechivDolynaBroshnivKalushIvano-FrankivskKolomyyaKosiv

11 hod. 30 min.

Po, Čt, Ne

01:40 – 13:10 RzeszowKosiv RzeszowLvivLvivStryiBolechivDolynaBroshnivKalushIvano-FrankivskNadvirnaKolomyyaKosiv

11 hod. 30 min.

Po

02:00 – 11:05 RzeszowPoznan RzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

9 hod. 5 min.

Denně

02:30 – 12:00 RzeszowTernopil RzeszowLvivTernopil

9 hod. 30 min.

Po

02:30 – 12:00 RzeszowTernopil RzeszowTernopil

9 hod. 30 min.

Po

03:05 – 15:30 RzeszowChernivtsi RzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

12 hod. 25 min.

Ne

03:30 – 16:00 RzeszowRachiv RzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskNadvirnaDelatynRachiv

12 hod. 30 min.

Pá, So, Ne

03:30 – 10:10 RzeszowWroclaw RzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

6 hod. 40 min.

Út, Čt, So

03:40 – 11:10 RzeszowWroclaw RzeszowKrakowKatowiceOpoleOpoleWroclaw

7 hod. 30 min.

Denně

03:50 – 11:10 RzeszowWroclaw RzeszowTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

7 hod. 20 min.

Denně

04:15 – 16:00 RzeszowPraha RzeszowKrakowKatowiceGliwiceWroclawHradec KrálovéPraha

11 hod. 45 min.

Po

04:21 – 06:40 RzeszowMedyka RzeszowJaroslawPrzemyslMedyka

2 hod. 19 min.

Denně

04:30 – 06:40 RzeszowMedyka RzeszowJaroslawPrzemyslMedyka

2 hod. 10 min.

Denně

04:30 – 06:40 RzeszowMedyka RzeszowJaroslawPrzemyslMedyka

2 hod. 10 min.

Denně

04:35 – 13:30 RzeszowWroclaw RzeszowTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

8 hod. 55 min.

Denně

04:40 – 10:00 RzeszowWarszawa RzeszowRadomWarszawa airport ChopinaWarszawa

5 hod. 20 min.

Denně

04:40 – 10:45 RzeszowWroclaw RzeszowKrakowKrakow airportKatowiceWroclaw

6 hod. 5 min.

Denně

05:10 – 19:45 RzeszowPila RzeszowTarnowKrakowKatowiceCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiLodzKaliszKoninPoznanPila

14 hod. 35 min.

Denně

08:30 – 13:55 RzeszowWarszawa RzeszowRadomWarszawa airport ChopinaWarszawa

5 hod. 25 min.

Denně

08:30 – 14:45 RzeszowWroclaw RzeszowKrakowKrakow airportKatowiceWroclaw

6 hod. 15 min.

Denně

08:30 – 14:42 RzeszowLodz RzeszowLodz

6 hod. 12 min.

Denně

11:35 – 21:30 RzeszowPoznan RzeszowKrakowKatowiceWroclawPoznan

9 hod. 55 min.

Denně

11:50 – 23:45 RzeszowVinnytsia RzeszowPrzemyslLvivZolochivTernopilVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsia

11 hod. 55 min.

Čt

12:20 – 17:45 RzeszowWarszawa RzeszowRadomWarszawa airport ChopinaWarszawa

5 hod. 25 min.

Denně

12:20 – 18:45 RzeszowWroclaw RzeszowKrakowKrakow airportKatowiceWroclaw

6 hod. 25 min.

Denně

12:20 – 18:37 RzeszowLodz RzeszowLodz

6 hod. 17 min.

Denně

12:30 – 19:35 RzeszowWroclaw RzeszowKrakowKatowiceWroclaw

7 hod. 5 min.

Út, Čt, So

13:56 – 16:05 RzeszowMedyka RzeszowJaroslawPrzemyslMedyka

2 hod. 9 min.

Denně

14:11 – 16:05 RzeszowMedyka RzeszowJaroslawPrzemyslMedyka

1 hod. 54 min.

Denně

14:20 – 19:40 RzeszowWarszawa RzeszowRadomWarszawa airport ChopinaWarszawa

5 hod. 20 min.

Denně

14:20 – 17:10 RzeszowKrakow airport RzeszowKrakowKrakow airport

2 hod. 50 min.

Pá, Ne

14:20 – 17:10 RzeszowKrakow airport RzeszowKrakowKrakow airport

2 hod. 50 min.

Pá, Ne

14:45 – 06:05 RzeszowKiev RzeszowJaroslawPrzemyslLvivLvivBrodyDubnoRivneZhytomyrKiev

15 hod. 20 min.

Po, Čt, So

15:50 – 16:00 RzeszowOdessa RzeszowJanow LubelskiZamoscVolodymyr-VolynskyiLutskDubnoKremenetsTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessa

24 hod. 10 min.

Denně

16:25 – 20:20 RzeszowKatowice RzeszowKrakowKatowice

3 hod. 55 min.

Čt

18:00 – 07:30 RzeszowSzczecin RzeszowKrakowKatowiceWroclawLegnicaZielona GoraKrosno OdrzańskieSwieckoGorzow WielkopolskiSzczecin

13 hod. 30 min.

Po, Út, Pá

18:10 – 23:20 RzeszowWarszawa RzeszowRadomWarszawa airport ChopinaWarszawa

5 hod. 10 min.

Denně

18:20 – 00:20 RzeszowWroclaw RzeszowKrakowKrakow airportKatowiceWroclaw

6 hod. 0 min.

Denně

18:50 – 09:20 RzeszowPlzeň RzeszowKrakowKatowiceOlomoucBrnoPrahaPlzeň

14 hod. 30 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

19:10 – 23:55 RzeszowBielsko-Biala RzeszowKrakowKatowiceTychyBielsko-Biala

4 hod. 45 min.

Po

19:30 – 10:55 RzeszowKamianets-Podilskiy RzeszowLvivTernopilBuchachChortkivBorschivKamianets-Podilskiy

15 hod. 25 min.

Po, Út, So

19:30 – 06:30 RzeszowTernopil RzeszowLvivTernopil

11 hod. 0 min.

Po, Út, So

19:50 – 08:00 RzeszowPraha RzeszowKrakowKatowiceOstravaOlomoucBrnoPraha

12 hod. 10 min.

19:50 – 20:15 RzeszowKherson RzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

24 hod. 25 min.

Ne

19:55 – 08:25 RzeszowPraha RzeszowKrakowKrakow airportBrnoPraha

12 hod. 30 min.

So

19:55 – 08:25 RzeszowPraha RzeszowKrakowKrakow airportBrnoPraha

12 hod. 30 min.

So

20:15 – 05:30 RzeszowIvano-Frankivsk RzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-Frankivsk

9 hod. 15 min.

Denně

20:15 – 16:40 RzeszowKropyvnytskyi RzeszowLvivBrodyDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievKievCherkasyKropyvnytskyi

20 hod. 25 min.

Po, Čt, So

21:00 – 11:00 RzeszowLiberec RzeszowKrakowKrakow airportKatowiceOstravaOlomoucBrnoPrahaMlada BoleslavLiberec

14 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

21:10 – 19:55 RzeszowKherson RzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

22 hod. 45 min.

Denně

21:15 – 11:00 RzeszowVinnytsia RzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

13 hod. 45 min.

Po, Ne

21:30 – 21:00 RzeszowKherson RzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

23 hod. 30 min.

St

21:50 – 05:00 RzeszowLviv RzeszowLvivLviv

7 hod. 10 min.

22:10 – 09:15 RzeszowPoznan RzeszowKrakowKrakow airportKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

11 hod. 5 min.

Čt, Ne

22:30 – 03:40 RzeszowWarszawa RzeszowRadomWarszawa airport ChopinaWarszawa

5 hod. 10 min.

Denně

22:45 – 09:40 RzeszowNadvirna RzeszowLvivSambirDrohobychStryiDolynaKalushIvano-FrankivskNadvirna

10 hod. 55 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

23:00 – 12:00 RzeszowRachiv RzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskNadvirnaDelatynRachiv

13 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

23:20 – 05:00 RzeszowWarszawa RzeszowRadomWarszawa

5 hod. 40 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., ul. Grottgera in the city of Rzeszow contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Rzeszow

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací