• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., ul. Grottgera, 1

Aut. Nádr., ul. Grottgera, 1: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2021 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:30 – 10:00 RzeszowLeszno RzeszowKrakowKrakow AirportKatowiceOpoleWroclawLeszno

9 hod. 30 min.

Čt

01:00 – 08:00 RzeszowWarszawa RzeszowLublinWarszawa

7 hod. 0 min.

Út, Čt, So

01:45 – 13:10 RzeszowKamianets-Podilskiy RzeszowLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

11 hod. 25 min.

Út, So

01:45 – 17:20 RzeszowUman RzeszowLvivTernopilPidvolochyskVolochyskKhmelnytskyiVinnytsiaUman

15 hod. 35 min.

Denně

02:20 – 07:00 RzeszowMelitopol RzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyiOleksandriiaDniproZaporizhiaMelitopol

28 hod. 40 min.

Denně

03:00 – 08:40 RzeszowWroclaw RzeszowKrakowKatowiceGliwiceOpoleBrzegOlawaWroclaw

5 hod. 40 min.

Út, Čt, Pá, Ne

03:10 – 17:20 RzeszowSzczecin RzeszowTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclawPoznanGorzów WielkopolskiSzczecin

14 hod. 10 min.

Denně

03:30 – 13:00 RzeszowZielona Góra RzeszowKrakowKatowiceOpoleBrzegOlawaWroclawLegnicaLubinPolkowiceNowa SolZielona Góra

9 hod. 30 min.

Út, Čt, So, Ne

03:30 – 13:00 RzeszowZielona Góra RzeszowKrakowKatowiceOpoleBrzegOlawaWroclawLegnicaLubinPolkowiceNowa SolZielona Góra

9 hod. 30 min.

Po, St, Pá, So

05:30 – 12:00 RzeszowCzestochowa RzeszowKrakowKatowiceGliwiceCzestochowa

6 hod. 30 min.

Denně

10:40 – 16:50 RzeszowLviv RzeszowLvivLviv

6 hod. 10 min.

Denně

13:50 – 20:30 RzeszowWroclaw RzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

6 hod. 40 min.

Denně

13:50 – 20:30 RzeszowWroclaw RzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

6 hod. 40 min.

Út, So

16:30 – 18:40 RzeszowKrakow RzeszowKrakow

2 hod. 10 min.

Denně

17:00 – 01:45 RzeszowIvano-Frankivsk RzeszowLvivLvivRohatinIvano-Frankivsk

8 hod. 45 min.

Denně

17:00 – 18:10 RzeszowKherson RzeszowLvivLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

25 hod. 10 min.

Čt, Ne

17:10 – 17:00 RzeszowZaporizhia RzeszowZamoscVolodymyr-VolynskyiLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhia

23 hod. 50 min.

Denně

18:00 – 07:30 RzeszowSzczecin RzeszowKrakowKatowiceWroclawLegnicaZielona GóraSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

13 hod. 30 min.

Denně

18:35 – 07:20 RzeszowKyiv RzeszowLvivBrodyDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyiv

12 hod. 45 min.

So

19:05 – 06:30 RzeszowPoznan RzeszowDebicaTarnowKrakowKatowiceGliwiceStrzelce OpolskieOpoleBrzegOlawaWroclawSwidnicaJaworLegnicaLesznoPoznan

11 hod. 25 min.

St

20:15 – 20:00 RzeszowKryvyi Rih RzeszowLvivBrodyDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivPereiaslav-KhmelnytskyiCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

23 hod. 45 min.

Po, Út, Čt, So

20:15 – 02:30 RzeszowKreminna (Luhanska obl.) RzeszowBoryspilPyriatynLubnyKhorolPoltavaChutoveValkyKharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskDruzhkivkaKostiantynivka (Donetsk obl.)Bakhmut (Donetska obl.)LysychanskSievierodonetskRubizhne (Luganska obl.)Kreminna (Luhanska obl.)

30 hod. 15 min.

Po, Út, Čt, So

22:00 – 12:30 RzeszowKamianets-Podilskiy RzeszowLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

14 hod. 30 min.

Denně

22:00 – 11:00 RzeszowOstrog RzeszowLvivZolochivTernopilPidvolochyskVolochyskKhmelnytskyiStarokostiantynivShepetivkaSlavutaNetishynOstrog

13 hod. 0 min.

Út, Čt, So

22:00 – 18:25 RzeszowKharkiv RzeszowZamoscLiubomlKovelLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivBoryspilPoltavaKharkiv

20 hod. 25 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

22:20 – 09:15 RzeszowPoznan RzeszowKrakowKrakow AirportKatowiceOpoleBrzegOlawaWroclawLesznoPoznan

10 hod. 55 min.

Denně

23:55 – 06:30 RzeszowZywiec RzeszowKrakowKatowiceTychyPszczynaBielsko-BialaZywiec

6 hod. 35 min.

Út, St, Čt, So, Ne

23:55 – 13:30 RzeszowCeske Budeevice RzeszowKrakowKatowiceNáchodHradec KralovePardubicePodebradyPrahaPisekCeske Budeevice

13 hod. 35 min.

Čt, So

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., ul. Grottgera, 1 in the city of Rzeszow contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Rzeszow

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací