Podle času
Podle ceny

Aut. Nádr., ul. Grottgera

Aut. Nádr., ul. Grottgera: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2018 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:20 – 10:40 RzeszowPraha RzeszowKrakowKatowiceBrnoPraha

10 hod. 20 min.

00:30 – 13:20 RzeszowVinnytsia RzeszowTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

12 hod. 50 min.

Denně

00:30 – 13:20 RzeszowVinnytsia RzeszowLvivTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

12 hod. 50 min.

Denně

00:45 – 13:15 RzeszowPlzeň RzeszowKrakowKatowiceOlomoucBrnoPrahaPlzeň

12 hod. 30 min.

So

01:00 – 08:00 RzeszowWroclaw RzeszowKrakowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

7 hod. 0 min.

Čt, Ne

01:00 – 08:45 RzeszowWroclaw RzeszowTarnowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

7 hod. 45 min.

Denně

01:00 – 08:45 RzeszowWroclaw RzeszowTarnowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

7 hod. 45 min.

Denně

01:10 – 09:30 RzeszowChervonohrad RzeszowJaroslawYavorivLvivLvivZhovkvaChervonohrad

8 hod. 20 min.

Út, Pá

01:30 – 07:00 RzeszowMelitopol RzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyiOleksandriiaDniproZaporizhiaMelitopol

29 hod. 30 min.

Út, Pá, So

02:00 – 11:05 RzeszowPoznan RzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

9 hod. 5 min.

Denně

02:30 – 12:00 RzeszowTernopil RzeszowLvivTernopil

9 hod. 30 min.

Po, Pá

02:30 – 12:00 RzeszowTernopil RzeszowTernopil

9 hod. 30 min.

Po, Pá

03:05 – 15:30 RzeszowChernivtsi RzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

12 hod. 25 min.

Ne

03:30 – 10:10 RzeszowWroclaw RzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

6 hod. 40 min.

Út, Čt

03:30 – 10:10 RzeszowWroclaw RzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

6 hod. 40 min.

So

03:40 – 11:10 RzeszowWroclaw RzeszowKrakowKatowiceOpoleOpoleWroclaw

7 hod. 30 min.

Denně

03:50 – 11:10 RzeszowWroclaw RzeszowTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

7 hod. 20 min.

Denně

04:15 – 16:00 RzeszowPraha RzeszowKrakowKatowiceGliwiceWroclawHradec KrálovéPraha

11 hod. 45 min.

Po

04:15 – 15:30 RzeszowPoznan RzeszowKrakowKatowiceWroclawPoznan

11 hod. 15 min.

St, So

05:10 – 19:45 RzeszowPila RzeszowTarnowKrakowKatowiceCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiLodzKaliszKoninPoznanPila

14 hod. 35 min.

Denně

11:35 – 21:30 RzeszowPoznan RzeszowKrakowKatowiceWroclawPoznan

9 hod. 55 min.

Denně

12:30 – 19:35 RzeszowWroclaw RzeszowKrakowKatowiceWroclaw

7 hod. 5 min.

Út, Čt, So, Ne

14:45 – 06:05 RzeszowKiev RzeszowJaroslawPrzemyslLvivLvivBrodyDubnoRivneZhytomyrKiev

15 hod. 20 min.

Po, Čt, So

16:25 – 20:20 RzeszowKatowice RzeszowKrakowKatowice

3 hod. 55 min.

Čt

16:50 – 18:50 RzeszowZaporizhia RzeszowZamoscVolodymyr-VolynskyiLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievKremenchukDniprodzerzhynskDniproZaporizhia

26 hod. 0 min.

Denně

18:00 – 07:30 RzeszowSzczecin RzeszowKrakowKatowiceWroclawLegnicaZielona GoraKrosno OdrzańskieSwieckoGorzow WielkopolskiSzczecin

13 hod. 30 min.

Po, Út, Pá

18:50 – 09:20 RzeszowPlzeň RzeszowKrakowKatowiceOlomoucBrnoPrahaPlzeň

14 hod. 30 min.

Denně

19:10 – 23:55 RzeszowBielsko-Biala RzeszowKrakowKatowiceTychyPszczynaBielsko-Biala

4 hod. 45 min.

Denně

19:30 – 10:55 RzeszowKamianets-Podilskiy RzeszowLvivTernopilBuchachChortkivBorschivKamianets-Podilskiy

15 hod. 25 min.

Po, Út, So

19:30 – 06:30 RzeszowTernopil RzeszowLvivTernopil

11 hod. 0 min.

Po, Út, So

19:50 – 08:00 RzeszowPraha RzeszowKrakowKatowiceOstravaOlomoucBrnoPraha

12 hod. 10 min.

19:50 – 20:15 RzeszowKherson RzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

24 hod. 25 min.

Ne

19:55 – 08:25 RzeszowPraha RzeszowKrakowKrakow airportBrnoPraha

12 hod. 30 min.

St, So

19:55 – 08:25 RzeszowPraha RzeszowKrakowKrakow airportBrnoPraha

12 hod. 30 min.

St, So

20:15 – 16:40 RzeszowKropyvnytskyi RzeszowLvivBrodyDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievKievCherkasyKropyvnytskyi

20 hod. 25 min.

Po, Čt

20:15 – 16:40 RzeszowKropyvnytskyi RzeszowLvivBrodyDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievKievCherkasyKropyvnytskyi

20 hod. 25 min.

So

21:10 – 16:55 RzeszowKherson RzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

19 hod. 45 min.

Denně

21:15 – 11:00 RzeszowVinnytsia RzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

13 hod. 45 min.

Po, Ne

21:30 – 21:00 RzeszowKherson RzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

23 hod. 30 min.

St

22:10 – 09:15 RzeszowPoznan RzeszowKrakowKrakow airportKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

11 hod. 5 min.

Čt, Ne

22:45 – 09:40 RzeszowNadvirna RzeszowLvivSambirDrohobychStryiDolynaKalushIvano-FrankivskNadvirna

10 hod. 55 min.

Denně

22:45 – 11:15 RzeszowVinnytsia RzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

12 hod. 30 min.

Po, Pá

23:00 – 12:00 RzeszowOstrog RzeszowPrzemyslGorodokLvivZolochivTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiKrasylivStarokostiantynivIziaslavShepetivkaSlavutaNetishynOstrog

13 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 12:00 RzeszowOstrog RzeszowPrzemyslGorodokLvivZolochivTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiKrasylivStarokostiantynivIziaslavShepetivkaSlavutaNetishynOstrog

13 hod. 0 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., ul. Grottgera in the city of Rzeszow contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Rzeszow

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací