• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., ul. Grottgera

Aut. Nádr., ul. Grottgera: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2020 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:20 – 08:20 RzeszowPoznan RzeszowKrakowKrakow AirportKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

8 hod. 0 min.

Denně

00:30 – 13:20 RzeszowVinnytsia RzeszowLvivTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

12 hod. 50 min.

Denně

00:30 – 13:20 RzeszowVinnytsia RzeszowLvivTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

12 hod. 50 min.

Denně

01:30 – 11:05 RzeszowPoznan RzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

9 hod. 35 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

01:30 – 11:05 RzeszowPoznan RzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

9 hod. 35 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

02:20 – 07:00 RzeszowMelitopol RzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyiOleksandriiaDniproZaporizhiaMelitopol

28 hod. 40 min.

Út, St, Pá, So, Ne

02:30 – 12:00 RzeszowTernopil RzeszowTernopil

9 hod. 30 min.

Po, Pá

02:45 – 12:00 RzeszowTernopil RzeszowLvivTernopil

9 hod. 15 min.

Po, Út, Pá

03:10 – 15:00 RzeszowPraha RzeszowKrakowKatowiceBrnoPraha

11 hod. 50 min.

Po

03:10 – 15:00 RzeszowPraha RzeszowKrakowKatowiceBrnoPraha

11 hod. 50 min.

Čt, So, Ne

03:30 – 10:10 RzeszowWroclaw RzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

6 hod. 40 min.

Út, Čt, So, Ne

03:30 – 10:10 RzeszowWroclaw RzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

6 hod. 40 min.

Po, St, Pá

03:40 – 11:10 RzeszowWroclaw RzeszowKrakowKatowiceOpoleOpoleWroclaw

7 hod. 30 min.

Denně

03:50 – 11:10 RzeszowWroclaw RzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

7 hod. 20 min.

Denně

03:50 – 10:30 RzeszowWroclaw RzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

6 hod. 40 min.

Út, Čt, So, Ne

04:30 – 16:00 RzeszowPraha RzeszowKrakowKatowiceGliwiceWroclawHradec KrálovéPraha

11 hod. 30 min.

Po

04:30 – 14:50 RzeszowPraha RzeszowKrakowKatowiceBrnoPraha

10 hod. 20 min.

12:20 – 17:50 RzeszowGliwice RzeszowKrakowKatowiceBytomGliwice

5 hod. 30 min.

Denně

15:25 – 01:00 RzeszowPoznan RzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

9 hod. 35 min.

Denně

15:25 – 01:00 RzeszowPoznan RzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

9 hod. 35 min.

Denně

15:25 – 01:00 RzeszowPoznan RzeszowKrakowKatowiceWroclawLesznoPoznan

9 hod. 35 min.

Denně

16:50 – 18:50 RzeszowZaporizhia RzeszowZamoscVolodymyr-VolynskyiLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKremenchukDniprodzerzhynskDniproZaporizhia

26 hod. 0 min.

Denně

17:20 – 17:20 RzeszowKherson RzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiLetychivLitynVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaMykolaivKherson

24 hod. 0 min.

Denně

17:20 – 17:20 RzeszowKherson RzeszowLvivTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaOdessaMykolaivKherson

24 hod. 0 min.

Denně

17:20 – 14:40 RzeszowKherson RzeszowLvivTernopilVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaMykolaivKherson

21 hod. 20 min.

Denně

18:00 – 07:30 RzeszowSzczecin RzeszowKrakowKatowiceWroclawLegnicaZielona GoraSwiebodzinGorzow WielkopolskiSzczecin

13 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

19:30 – 07:30 RzeszowPraha RzeszowKrakowKatowiceBrnoPraha

12 hod. 0 min.

Po, Pá, So

19:30 – 22:30 RzeszowZaporizhia RzeszowLvivRivneZhytomyrKyivPyriatynLubnyPoltavaKharkivKrasnohradDniproZaporizhia

27 hod. 0 min.

St, Čt, So

19:55 – 08:25 RzeszowPraha RzeszowKrakowKrakow AirportBrnoPraha

12 hod. 30 min.

St, So, Ne

19:55 – 08:25 RzeszowPraha RzeszowKrakowKrakow AirportBrnoPraha

12 hod. 30 min.

St, So

20:00 – 21:00 RzeszowNova Kakhovka RzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKhersonNova Kakhovka

25 hod. 0 min.

So

20:00 – 19:30 RzeszowKherson RzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

23 hod. 30 min.

Út, Čt, Pá

20:00 – 18:30 RzeszowKryvyi Rih RzeszowLvivRivneZhytomyrKyivCherkasyKropyvnytskyiKryvyi Rih

22 hod. 30 min.

20:20 – 21:00 RzeszowKherson RzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

24 hod. 40 min.

Ne

20:30 – 08:40 RzeszowPraha RzeszowKrakowKatowiceBrnoPraha

12 hod. 10 min.

Ne

21:30 – 21:00 RzeszowKherson RzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

23 hod. 30 min.

St

22:10 – 14:30 RzeszowSzczecin RzeszowTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznanSwiebodzinGorzow WielkopolskiSzczecin

16 hod. 20 min.

Denně

22:10 – 14:30 RzeszowSzczecin RzeszowTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznanSwiebodzinGorzow WielkopolskiSzczecin

16 hod. 20 min.

Denně

22:40 – 09:40 RzeszowChernivtsi RzeszowLvivLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

11 hod. 0 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., ul. Grottgera in the city of Rzeszow contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Rzeszow

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací