ВАЖЛИВО!: Коронавірус (COVID-19): для отримання туристичної інформації та оновлень натисніть тут

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, ul. Grottgera

Автовокзал, ul. Grottgera: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2020 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:20 – 08:20 РяшівПознань РяшівКраківКраків аeропортКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

8 год. 0 хв.

Кожен день

00:30 – 13:20 РяшівВінниця РяшівЛьвівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийВінницяВінниця

12 год. 50 хв.

Кожен день

00:30 – 13:20 РяшівВінниця РяшівЛьвівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийВінницяВінниця

12 год. 50 хв.

Кожен день

02:20 – 07:00 РяшівМелітополь РяшівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьКропивницькийОлександріяДніпроЗапоріжжяМелітополь

28 год. 40 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

02:30 – 12:00 РяшівТернопіль РяшівТернопіль

9 год. 30 хв.

Пн, Пт

02:45 – 12:00 РяшівТернопіль РяшівЛьвівТернопіль

9 год. 15 хв.

Пн, Вт, Пт

03:10 – 15:00 РяшівПрага РяшівКраківКатовіцеБрноПрага

11 год. 50 хв.

Пн

03:10 – 15:00 РяшівПрага РяшівКраківКатовіцеБрноПрага

11 год. 50 хв.

Чт, Сб, Нд

03:30 – 10:10 РяшівВроцлав РяшівКраківКатовіцеОполеВроцлав

6 год. 40 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

03:30 – 10:10 РяшівВроцлав РяшівКраківКатовіцеОполеВроцлав

6 год. 40 хв.

Пн, Ср, Пт

03:40 – 11:10 РяшівВроцлав РяшівКраківКатовіцеОполеОполеВроцлав

7 год. 30 хв.

Кожен день

03:50 – 11:10 РяшівВроцлав РяшівКраківКатовіцеОполеВроцлав

7 год. 20 хв.

Кожен день

03:50 – 10:30 РяшівВроцлав РяшівКраківКатовіцеОполеВроцлав

6 год. 40 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

04:30 – 14:50 РяшівПрага РяшівКраківКатовіцеБрноПрага

10 год. 20 хв.

Пт

12:20 – 17:50 РяшівҐлівіце РяшівКраківКатовіцеБитомҐлівіце

5 год. 30 хв.

Кожен день

15:25 – 01:00 РяшівПознань РяшівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

9 год. 35 хв.

Кожен день

15:25 – 01:00 РяшівПознань РяшівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

9 год. 35 хв.

Кожен день

15:25 – 01:00 РяшівПознань РяшівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

9 год. 35 хв.

Кожен день

16:50 – 18:50 РяшівЗапоріжжя РяшівЗамосцьВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКременчукКам’янське (Дніпродзержинськ)ДніпроЗапоріжжя

26 год. 0 хв.

Кожен день

17:20 – 17:20 РяшівХерсон РяшівЛьвівТернопільХмельницькийЛетичівЛітинВінницяНемирівГайсинУманьОдесаМиколаївХерсон

24 год. 0 хв.

Кожен день

17:20 – 17:20 РяшівХерсон РяшівЛьвівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийЛетичівВінницяНемирівГайсинУманьОдесаОдесаМиколаївХерсон

24 год. 0 хв.

Кожен день

17:20 – 17:20 РяшівХерсон РяшівЛьвівТернопільВолочиськХмельницькийЛетичівВінницяНемирівГайсинУманьОдесаМиколаївХерсон

24 год. 0 хв.

Кожен день

18:00 – 07:30 РяшівЩецин РяшівКраківКатовіцеВроцлавЛегницяЗелена ГураСвебодзінГожув-ВелькопольскийЩецин

13 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

19:30 – 07:30 РяшівПрага РяшівКраківКатовіцеБрноПрага

12 год. 0 хв.

Пн, Пт, Сб

19:30 – 22:30 РяшівЗапоріжжя РяшівЛьвівРівнеЖитомирКиївПирятинЛубниПолтаваХарківКрасноградДніпроЗапоріжжя

27 год. 0 хв.

Ср, Чт, Сб

19:30 – 18:30 РяшівКривий Ріг РяшівЛьвівРівнеЖитомирКиївЧеркасиКропивницькийКривий Ріг

23 год. 0 хв.

Пт

19:55 – 08:25 РяшівПрага РяшівКраківКраків аeропортБрноПрага

12 год. 30 хв.

Ср, Сб

19:55 – 08:25 РяшівПрага РяшівКраківКраків аeропортБрноПрага

12 год. 30 хв.

Ср, Сб

20:00 – 21:00 РяшівНова Каховка РяшівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьОдесаМиколаївХерсонНова Каховка

25 год. 0 хв.

Сб

20:00 – 19:30 РяшівХерсон РяшівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьОдесаМиколаївХерсон

23 год. 30 хв.

Вт, Чт, Пт

20:20 – 21:00 РяшівХерсон РяшівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьОдесаМиколаївХерсон

24 год. 40 хв.

Нд

20:30 – 08:40 РяшівПрага РяшівКраківКатовіцеБрноПрага

12 год. 10 хв.

Нд

21:30 – 21:00 РяшівХерсон РяшівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьОдесаМиколаївХерсон

23 год. 30 хв.

Ср

22:00 – 13:10 РяшівКам'янець-Подільський РяшівЛьвівЛьвівРогатинІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівціХотин (Чернівецька обл.)Кам'янець-Подільський

15 год. 10 хв.

Кожен день

22:10 – 14:30 РяшівЩецин РяшівТарнувКраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознаньСвебодзінГожув-ВелькопольскийЩецин

16 год. 20 хв.

Кожен день

22:10 – 14:30 РяшівЩецин РяшівТарнувКраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознаньСвебодзінГожув-ВелькопольскийЩецин

16 год. 20 хв.

Кожен день

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, ul. Grottgera в місті Ряшів містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Ряшів

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя