За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Ряшів - Львів

Купити квитки на автобус Ряшів - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Ряшів в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:05 – 06:00 РяшівЛьвів

5 год. 55 хв.

Пт

00:30 – 07:00 РяшівЛьвів

6 год. 30 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

00:30 – 04:40 РяшівЛьвів

4 год. 10 хв.

Вт, Чт, Сб

00:30 – 07:00 РяшівЛьвів

6 год. 30 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

00:50 – 07:00 РяшівЛьвів

6 год. 10 хв.

Вт

00:50 – 07:00 РяшівЛьвів

6 год. 10 хв.

Вт

00:55 – 06:40 РяшівЛьвів

5 год. 45 хв.

Кожен день

00:55 – 07:20 РяшівЛьвів

6 год. 25 хв.

Кожен день

01:30 – 07:00 РяшівЛьвів

5 год. 30 хв.

Пт

02:00 – 08:50 РяшівЛьвів

6 год. 50 хв.

Чт, Сб, Нд

02:00 – 09:20 РяшівЛьвів

7 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

02:00 – 09:20 РяшівЛьвів

7 год. 20 хв.

Чт, Сб, Нд

02:00 – 08:50 РяшівЛьвів

6 год. 50 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

02:05 – 07:20 РяшівЛьвів

5 год. 15 хв.

Ср, Нд

02:25 – 08:00 РяшівЛьвів

5 год. 35 хв.

Кожен день

02:25 – 07:30 РяшівЛьвів

5 год. 5 хв.

Кожен день

02:30 – 09:00 РяшівЛьвів

6 год. 30 хв.

Пн

03:05 – 08:50 РяшівЛьвів

5 год. 45 хв.

Нд

03:15 – 09:00 РяшівЛьвів

5 год. 45 хв.

Ср, Сб

03:15 – 09:30 РяшівЛьвів

6 год. 15 хв.

Ср, Сб

03:30 – 07:50 РяшівЛьвів

4 год. 20 хв.

Пт, Сб, Нд

04:00 – 09:50 РяшівЛьвів

5 год. 50 хв.

Чт

05:00 – 08:30 РяшівЛьвів

3 год. 30 хв.

Вт, Сб

05:15 – 11:45 РяшівЛьвів

6 год. 30 хв.

Кожен день

05:15 – 11:15 РяшівЛьвів

6 год. 0 хв.

Кожен день

12:20 – 17:35 РяшівЛьвів

5 год. 15 хв.

Вт, Пт, Нд

13:10 – 20:00 РяшівЛьвів

6 год. 50 хв.

Ср

13:10 – 20:00 РяшівЛьвів

6 год. 50 хв.

Ср

13:45 – 19:20 РяшівЛьвів

5 год. 35 хв.

Кожен день

14:00 – 19:00 РяшівЛьвів

5 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

15:00 – 21:00 РяшівЛьвів

6 год. 0 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

15:30 – 21:00 РяшівЛьвів

5 год. 30 хв.

Чт

15:50 – 21:35 РяшівЛьвів

5 год. 45 хв.

Кожен день

15:50 – 21:35 РяшівЛьвів

5 год. 45 хв.

Пн, Ср, Сб

18:00 – 00:30 РяшівЛьвів

6 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт

18:30 – 01:00 РяшівЛьвів

6 год. 30 хв.

Кожен день

18:30 – 00:30 РяшівЛьвів

6 год. 0 хв.

Кожен день

19:10 – 00:20 РяшівЛьвів

5 год. 10 хв.

Кожен день

19:10 – 00:10 РяшівЛьвів

5 год. 0 хв.

Кожен день

19:10 – 00:05 РяшівЛьвів

4 год. 55 хв.

Кожен день

19:30 – 01:30 РяшівЛьвів

6 год. 0 хв.

Кожен день

19:30 – 01:00 РяшівЛьвів

5 год. 30 хв.

Кожен день

19:50 – 01:40 РяшівЛьвів

5 год. 50 хв.

Нд

19:50 – 01:45 РяшівЛьвів

5 год. 55 хв.

Кожен день

20:00 – 01:50 РяшівЛьвів

5 год. 50 хв.

Кожен день

20:00 – 02:20 РяшівЛьвів

6 год. 20 хв.

Кожен день

20:10 – 03:10 РяшівЛьвів

7 год. 0 хв.

Кожен день

20:50 – 02:55 РяшівЛьвів

6 год. 5 хв.

Кожен день

21:00 – 03:10 РяшівЛьвів

6 год. 10 хв.

Ср

21:15 – 07:00 РяшівЛьвів

9 год. 45 хв.

Кожен день

21:15 – 03:15 РяшівЛьвів

6 год. 0 хв.

Пн

21:15 – 03:15 РяшівЛьвів

6 год. 0 хв.

Пн

21:15 – 04:55 РяшівЛьвів

7 год. 40 хв.

Кожен день

22:00 – 02:45 РяшівЛьвів

4 год. 45 хв.

Чт, Нд

22:00 – 03:30 РяшівЛьвів

5 год. 30 хв.

Кожен день

22:00 – 02:40 РяшівЛьвів

4 год. 40 хв.

Пн

22:00 – 03:00 РяшівЛьвів

5 год. 0 хв.

Пн

22:00 – 03:10 РяшівЛьвів

5 год. 10 хв.

Кожен день

22:00 – 03:50 РяшівЛьвів

5 год. 50 хв.

Кожен день

22:10 – 05:00 РяшівЛьвів

6 год. 50 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

22:10 – 04:40 РяшівЛьвів

6 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

22:30 – 05:00 РяшівЛьвів

6 год. 30 хв.

Чт

22:30 – 05:00 РяшівЛьвів

6 год. 30 хв.

Пт

22:45 – 04:45 РяшівЛьвів

6 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб

22:50 – 04:40 РяшівЛьвів

5 год. 50 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

22:50 – 04:40 РяшівЛьвів

5 год. 50 хв.

Ср, Нд

22:50 – 04:10 РяшівЛьвів

5 год. 20 хв.

Ср, Нд

22:50 – 04:10 РяшівЛьвів

5 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

23:00 – 05:00 РяшівЛьвів

6 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

23:00 – 06:30 РяшівЛьвів

7 год. 30 хв.

Чт

23:00 – 06:30 РяшівЛьвів

7 год. 30 хв.

Пн

Як з Ряшів швидко доїхати до центру Львів в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Ряшів і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Поездка мне понравилась,спасибо за поездку.

TOV NasorokhБрно - Львов

Ехала 15 ноября с Брно до Львова. Приятная команда, ребята профессионалы. Спасибо!

ПП КовальВинница - Бельско-Бяла

Водители компетентны, доброжелательны. Поездка прошла хорошо, без накладок. Автобус в нормальном состоянии. Сидения более менее удобные. Рекомендую перевозчика.

ООО ТуристМосква - Умань

Поездка прошла легко, без проблем. Водители вежливые. Автобусы комфортные, в хорошем состояни

КийПасТранс, ATП-5Краков - Киев

Всё было хорошо - нечем восторгаться и не на что особо жаловаться. Вполне приемлемый вариант поездки. Ну а мелочи - они есть всегда. Хотелось бы того, или этого... В целом - твёрдая четвёрка.

ООО ТуристМосква - Киев

Не нужно писать бред о напитка, вайфае и прочую лабуду, отсутствующую в автобусе изначально! А так все ок.

ООО ТуристМосква - Умань

Пользовалась услугами перевозчика по маршруту Москва-Умань-Москва ( рейс Москва-Одесса). Дорога туда -вопросов нет, все во время и четко. дорога обратно: в автобусе тесно, ноги затекают, явно экономили на месте; в салоне ЖАРКО, на просьбу снизить температуру водитель не реагировал, на границе простояли лишних 2,5 часа-…

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Вежливость, чистота, комфорт и приятное общение, поездка прошла незаметно.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information