• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Ряшів - Львів

Купити квитки на автобус Ряшів - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Ряшів в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:30 – 07:00 РяшівЛьвів

6 год. 30 хв.

Кожен день

00:30 – 06:20 РяшівЛьвів

5 год. 50 хв.

Сб

00:30 – 04:40 РяшівЛьвів

4 год. 10 хв.

Кожен день

00:30 – 04:40 РяшівЛьвів

4 год. 10 хв.

Кожен день

00:30 – 07:00 РяшівЛьвів

6 год. 30 хв.

Кожен день

01:40 – 07:20 РяшівЛьвів

5 год. 40 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

01:40 – 07:40 РяшівЛьвів

6 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

02:00 – 08:20 РяшівЛьвів

6 год. 20 хв.

Чт, Сб, Нд

02:00 – 08:00 РяшівЛьвів

6 год. 0 хв.

Чт, Сб, Нд

02:20 – 10:00 РяшівЛьвів

7 год. 40 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

02:45 – 09:00 РяшівЛьвів

6 год. 15 хв.

Пн, Пт

03:30 – 10:00 РяшівЛьвів

6 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт

15:00 – 22:00 РяшівЛьвів

7 год. 0 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

15:50 – 21:35 РяшівЛьвів

5 год. 45 хв.

Пн, Ср, Сб

15:50 – 21:30 РяшівЛьвів

5 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

17:20 – 23:50 РяшівЛьвів

6 год. 30 хв.

Кожен день

17:20 – 23:50 РяшівЛьвів

6 год. 30 хв.

Кожен день

17:20 – 23:50 РяшівЛьвів

6 год. 30 хв.

Кожен день

17:20 – 23:50 РяшівЛьвів

6 год. 30 хв.

Кожен день

18:30 – 00:30 РяшівЛьвів

6 год. 0 хв.

Кожен день

18:30 – 01:00 РяшівЛьвів

6 год. 30 хв.

Кожен день

19:10 – 00:05 РяшівЛьвів

4 год. 55 хв.

Кожен день

19:10 – 00:20 РяшівЛьвів

5 год. 10 хв.

Кожен день

19:10 – 00:10 РяшівЛьвів

5 год. 0 хв.

Кожен день

19:30 – 01:00 РяшівЛьвів

5 год. 30 хв.

Пн, Вт, Сб

19:30 – 01:30 РяшівЛьвів

6 год. 0 хв.

Пн, Вт, Сб

19:50 – 01:30 РяшівЛьвів

5 год. 40 хв.

Кожен день

19:50 – 01:30 РяшівЛьвів

5 год. 40 хв.

Вт

20:20 – 02:10 РяшівЛьвів

5 год. 50 хв.

Нд

20:45 – 03:30 РяшівЛьвів

6 год. 45 хв.

Кожен день

20:50 – 02:55 РяшівЛьвів

6 год. 5 хв.

Кожен день

21:15 – 04:50 РяшівЛьвів

7 год. 35 хв.

Кожен день

21:15 – 06:55 РяшівЛьвів

9 год. 40 хв.

Кожен день

21:30 – 03:10 РяшівЛьвів

5 год. 40 хв.

Ср

22:00 – 04:10 РяшівЛьвів

6 год. 10 хв.

Пт, Сб

22:00 – 03:00 РяшівЛьвів

5 год. 0 хв.

Пн

22:00 – 02:40 РяшівЛьвів

4 год. 40 хв.

Пн

22:40 – 03:20 РяшівЛьвів

4 год. 40 хв.

Кожен день

22:40 – 03:50 РяшівЛьвів

5 год. 10 хв.

Кожен день

22:50 – 04:40 РяшівЛьвів

5 год. 50 хв.

Кожен день

22:50 – 04:10 РяшівЛьвів

5 год. 20 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Ряшів швидко доїхати до центру Львів в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Ряшів і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Прага - Львов

Їхав з Праги до Львова рейсом Прага — Тернопіль. Автобус у задовільному стані, водії ввічливі і тактовні. WI-FI був протягом всього маршруту. Випереджали графік руху на кілька годин. Прикордонний контроль пройшли швидко. До Львова прибули о 7 ранку, незважаючи на те, що за графіком час…

ПП КовальБельско-Бяла - Львов

Хороший водій. Прибув вчасно.

Menyok N.I. FOP/AgatКиев - Ополе

Поїздка відбулась без курйозів. Все ок

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Познань - Тернополь

Все чудово,шофера супер,доставка надом

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Львов - Краков аэропорт

Пунктуальні та привітні водії, чистий автобус. Приїхав вчасно. Попередньо телефонують чи пасажири на місці - дуже зручно. Рекомендую.

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Брно - Львов

Поїздка пройшла нормально, водій професійний, автобус зручний

Menyok N.I. FOP/AgatЛьвов - Кельце

Все пройшло добре

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Познань - Каменец-Подольский

Ні хто не передзвонив!!!

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя