За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Ряшів - Львів

Купити квитки на автобус Ряшів - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Ряшів в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:30 – 04:40 РяшівЛьвів

4 год. 10 хв.

Кожен день

00:30 – 05:40 РяшівЛьвів

5 год. 10 хв.

Кожен день

00:30 – 06:10 РяшівЛьвів

5 год. 40 хв.

Кожен день

01:00 – 08:35 РяшівЛьвів

7 год. 35 хв.

Кожен день

01:00 – 08:10 РяшівЛьвів

7 год. 10 хв.

Кожен день

01:10 – 07:30 РяшівЛьвів

6 год. 20 хв.

Вт

01:10 – 08:00 РяшівЛьвів

6 год. 50 хв.

Вт

01:30 – 10:00 РяшівЛьвів

8 год. 30 хв.

Вт, Пт, Сб

01:40 – 07:20 РяшівЛьвів

5 год. 40 хв.

Пн, Чт, Нд

01:40 – 07:40 РяшівЛьвів

6 год. 0 хв.

Пн, Чт, Нд

02:00 – 09:20 РяшівЛьвів

7 год. 20 хв.

Пн, Вт, Пт

02:00 – 08:50 РяшівЛьвів

6 год. 50 хв.

Пн, Вт, Пт

02:00 – 09:20 РяшівЛьвів

7 год. 20 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

02:00 – 08:50 РяшівЛьвів

6 год. 50 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

02:05 – 07:20 РяшівЛьвів

5 год. 15 хв.

Ср, Пт, Сб, Нд

02:25 – 08:00 РяшівЛьвів

5 год. 35 хв.

Кожен день

02:25 – 08:00 РяшівЛьвів

5 год. 35 хв.

Кожен день

02:25 – 07:30 РяшівЛьвів

5 год. 5 хв.

Кожен день

02:25 – 07:30 РяшівЛьвів

5 год. 5 хв.

Кожен день

02:30 – 09:00 РяшівЛьвів

6 год. 30 хв.

Пн

03:15 – 09:00 РяшівЛьвів

5 год. 45 хв.

Ср, Сб

03:15 – 09:30 РяшівЛьвів

6 год. 15 хв.

Ср, Сб

03:30 – 10:00 РяшівЛьвів

6 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт

03:30 – 07:50 РяшівЛьвів

4 год. 20 хв.

Пт, Сб, Нд

11:50 – 17:50 РяшівЛьвів

6 год. 0 хв.

Чт

14:15 – 19:30 РяшівЛьвів

5 год. 15 хв.

Кожен день

14:45 – 21:55 РяшівЛьвів

7 год. 10 хв.

Пн, Чт, Сб

14:45 – 21:20 РяшівЛьвів

6 год. 35 хв.

Пн, Чт, Сб

15:00 – 21:00 РяшівЛьвів

6 год. 0 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

15:30 – 21:00 РяшівЛьвів

5 год. 30 хв.

Чт

15:50 – 21:35 РяшівЛьвів

5 год. 45 хв.

Пн, Ср, Сб

15:50 – 21:30 РяшівЛьвів

5 год. 40 хв.

Кожен день

17:20 – 22:30 РяшівЛьвів

5 год. 10 хв.

Кожен день

18:30 – 00:30 РяшівЛьвів

6 год. 0 хв.

Кожен день

18:30 – 01:00 РяшівЛьвів

6 год. 30 хв.

Кожен день

19:10 – 00:20 РяшівЛьвів

5 год. 10 хв.

Кожен день

19:10 – 00:05 РяшівЛьвів

4 год. 55 хв.

Кожен день

19:10 – 00:10 РяшівЛьвів

5 год. 0 хв.

Кожен день

19:30 – 01:30 РяшівЛьвів

6 год. 0 хв.

Кожен день

19:30 – 03:15 РяшівЛьвів

7 год. 45 хв.

Пн, Вт, Сб

19:30 – 01:00 РяшівЛьвів

5 год. 30 хв.

Кожен день

19:30 – 03:15 РяшівЛьвів

7 год. 45 хв.

Пн, Вт, Сб

19:50 – 01:30 РяшівЛьвів

5 год. 40 хв.

Кожен день

19:50 – 01:40 РяшівЛьвів

5 год. 50 хв.

Нд

20:15 – 01:35 РяшівЛьвів

5 год. 20 хв.

Кожен день

20:15 – 03:10 РяшівЛьвів

6 год. 55 хв.

Пн, Чт, Сб

20:50 – 02:55 РяшівЛьвів

6 год. 5 хв.

Кожен день

21:10 – 03:15 РяшівЛьвів

6 год. 5 хв.

Кожен день

21:15 – 06:55 РяшівЛьвів

9 год. 40 хв.

Кожен день

21:15 – 04:50 РяшівЛьвів

7 год. 35 хв.

Кожен день

21:30 – 03:10 РяшівЛьвів

5 год. 40 хв.

Ср

21:50 – 05:00 РяшівЛьвів

7 год. 10 хв.

Пт

21:50 – 04:15 РяшівЛьвів

6 год. 25 хв.

Пт

22:00 – 02:40 РяшівЛьвів

4 год. 40 хв.

Пн

22:00 – 03:00 РяшівЛьвів

5 год. 0 хв.

Пн

22:45 – 04:45 РяшівЛьвів

6 год. 0 хв.

Пн, Пт

22:50 – 04:10 РяшівЛьвів

5 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

22:50 – 04:10 РяшівЛьвів

5 год. 20 хв.

Ср, Нд

22:50 – 04:40 РяшівЛьвів

5 год. 50 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

22:50 – 04:40 РяшівЛьвів

5 год. 50 хв.

Ср, Нд

23:00 – 05:00 РяшівЛьвів

6 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

Маршрут на карті

Як з Ряшів швидко доїхати до центру Львів в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Ряшів і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Катовице - Тернополь

Хоть сам автобус не дуже, водії все скрасили)) Чудове ставлення і поїздка пройшла чудово.

TOV NasorokhБрно - Львов

Все добре, але бажано, щоб був туалет

ООО ТуристОдесса - Бухарест

Одесса - Бухарест

TOV NasorokhОломоуц - Львов

Якщо ще раз прийдеться їхати цим маршрутом то виберемо тільки цього перевізника!!!! Приємні і уважні водії, кава з солоденьким , чистота в автобусі і WI-FI всю дорогу. Все просто Супер!!! Рекомендуємо!!!!!

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Львов - Краков аэропорт

Дуже задоволена поїздкою, до Львова приїхали вчасно навіть на 1хв.раніше), до місця призначення (аеропорт Кракова) приїхали на 30хв.раніше! Молодці

TOV NasorokhПрага - Львов

Доехала легко! Спасибо!

TOV NasorokhКарловы Вары - Львов

Хочу подякувати екіпажу водіїв за їх ввічливе ставлення до пасажирів, дуже уважний підхід до кожного із людей, що їхали автобусом. До речі , автобус був дуже чистий , у салоні було затишно та охайно!!!! Вважаю, що хлопці заслуговують на відзнаку, та отримання премії за своє…

TOV NasorokhПрага - Львов

Все було добре і професійно. Єдиний момент, що був старий автобус

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information