• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Ряшів - Львів

Купити квитки на автобус Ряшів - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Ряшів в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:30 – 07:00 РяшівЛьвів

6 год. 30 хв.

Кожен день

00:30 – 07:10 РяшівЛьвів

6 год. 40 хв.

Кожен день

00:30 – 04:40 РяшівЛьвів

4 год. 10 хв.

Кожен день

00:30 – 04:40 РяшівЛьвів

4 год. 10 хв.

Кожен день

02:20 – 10:00 РяшівЛьвів

7 год. 40 хв.

Кожен день

10:40 – 16:30 РяшівЛьвів

5 год. 50 хв.

Кожен день

10:40 – 16:50 РяшівЛьвів

6 год. 10 хв.

Кожен день

14:50 – 21:30 РяшівЛьвів

6 год. 40 хв.

Вт, Пт, Нд

15:00 – 22:00 РяшівЛьвів

7 год. 0 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

15:50 – 21:35 РяшівЛьвів

5 год. 45 хв.

Пн, Ср, Сб

17:00 – 22:25 РяшівЛьвів

5 год. 25 хв.

Кожен день

17:00 – 23:15 РяшівЛьвів

6 год. 15 хв.

Кожен день

17:00 – 23:10 РяшівЛьвів

6 год. 10 хв.

Кожен день

18:30 – 01:00 РяшівЛьвів

6 год. 30 хв.

Кожен день

18:30 – 00:30 РяшівЛьвів

6 год. 0 хв.

Кожен день

18:30 – 01:00 РяшівЛьвів

6 год. 30 хв.

Кожен день

18:35 – 23:30 РяшівЛьвів

4 год. 55 хв.

Чт, Сб

19:10 – 00:10 РяшівЛьвів

5 год. 0 хв.

Кожен день

19:10 – 00:05 РяшівЛьвів

4 год. 55 хв.

Кожен день

19:30 – 01:30 РяшівЛьвів

6 год. 0 хв.

Кожен день

19:30 – 01:00 РяшівЛьвів

5 год. 30 хв.

Кожен день

19:30 – 01:30 РяшівЛьвів

6 год. 0 хв.

Кожен день

19:30 – 01:00 РяшівЛьвів

5 год. 30 хв.

Кожен день

19:50 – 01:30 РяшівЛьвів

5 год. 40 хв.

Кожен день

20:15 – 03:10 РяшівЛьвів

6 год. 55 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

20:50 – 02:50 РяшівЛьвів

6 год. 0 хв.

Кожен день

20:50 – 02:55 РяшівЛьвів

6 год. 5 хв.

Кожен день

21:15 – 06:55 РяшівЛьвів

9 год. 40 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

21:15 – 04:50 РяшівЛьвів

7 год. 35 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

21:25 – 03:45 РяшівЛьвів

6 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб, Нд

22:00 – 03:40 РяшівЛьвів

5 год. 40 хв.

Кожен день

22:00 – 03:10 РяшівЛьвів

5 год. 10 хв.

Кожен день

22:00 – 04:10 РяшівЛьвів

6 год. 10 хв.

Вт, Пт, Сб

22:40 – 04:15 РяшівЛьвів

5 год. 35 хв.

Кожен день

22:40 – 03:50 РяшівЛьвів

5 год. 10 хв.

Кожен день

22:40 – 03:55 РяшівЛьвів

5 год. 15 хв.

Кожен день

22:40 – 02:30 РяшівЛьвів

3 год. 50 хв.

Кожен день

22:50 – 03:20 РяшівЛьвів

4 год. 30 хв.

Кожен день

22:50 – 03:55 РяшівЛьвів

5 год. 5 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Ряшів швидко доїхати до центру Львів в 2021 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Ряшів і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Остапчук ФОПВінниця - Краків

Гуд, але на границі перетримали. І шкода що на передніх місцях не можна сідати

ModultransОполе - Косов

Добрий день, поїздка в цілому хороша бо шофери виявились спокійними людьми, і не було конфліктів. На рахунок уваг - не вистачало плавності в їзді місцями, через що приходилось шукати пляшку і гарнітуру по всюди і друга річ це автобус якому бракувало комфорту (присутні шуми і…

Львівське АТП 14630Катовіце - Житомир

Перетнули кордон дуже швидко. Мінус у Львові автобус поламався.

МодультрансКраків аeропорт - Чернівці

Мої батьки їхали з аеропорту Краків до Чернівців. Автобус приїхав вчасно, водії професіонали, автобус був чудової якості, ніяких лишніх зупинок і все по графіку. Батьки дуже задоволені! Оцінка 6 із 5!

ПП КовальПардубице - Винница

Поїздка видалась успішною Пардубіце-Вінниця 20.07.21. Привітний персонал, особливо Віктор допомагає у вирішенні всіх питань під час поїздки проявив себе як щира і позитивна людина. В автобусах був кондиціонер, що безумовно радувало та wi fi. Було запропоновано каву та чай. Їхали майже по графіку. В цілому…

P-TRANS/П-ТРАНС ТзОВКраків - Чернівці

поїздкою задоволений ,привітні водії,комфортабельный автобус.

Lvivske ATP 14630Львов - Краков

Все на найвищому рівні, дякую

ModultransКамянець-Подільський - Львів

Гарна компанія ) Є один мінус ( встановіть таблицю онлайн при купівлі квитка, щоб можна було вибирати місця )

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя