За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Ряшів - Львів

Купити квитки на автобус Ряшів - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Ряшів в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:05 – 06:00 РяшівЛьвів

5 год. 55 хв.

Пт

00:10 – 07:30 РяшівЛьвів

7 год. 20 хв.

Кожен день

00:10 – 04:40 РяшівЛьвів

4 год. 30 хв.

Кожен день

00:10 – 04:40 РяшівЛьвів

4 год. 30 хв.

Кожен день

00:10 – 07:30 РяшівЛьвів

7 год. 20 хв.

Кожен день

00:30 – 07:00 РяшівЛьвів

6 год. 30 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

00:30 – 04:40 РяшівЛьвів

4 год. 10 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

00:30 – 07:00 РяшівЛьвів

6 год. 30 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

00:50 – 07:00 РяшівЛьвів

6 год. 10 хв.

Вт

00:50 – 07:00 РяшівЛьвів

6 год. 10 хв.

Вт

01:30 – 07:00 РяшівЛьвів

5 год. 30 хв.

Пт

02:00 – 08:50 РяшівЛьвів

6 год. 50 хв.

Чт, Сб, Нд

02:00 – 09:20 РяшівЛьвів

7 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

02:00 – 09:20 РяшівЛьвів

7 год. 20 хв.

Чт, Сб, Нд

02:00 – 08:50 РяшівЛьвів

6 год. 50 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

02:05 – 07:20 РяшівЛьвів

5 год. 15 хв.

Ср, Нд

02:25 – 08:00 РяшівЛьвів

5 год. 35 хв.

Кожен день

02:25 – 07:30 РяшівЛьвів

5 год. 5 хв.

Кожен день

02:30 – 09:00 РяшівЛьвів

6 год. 30 хв.

Пн

03:05 – 08:50 РяшівЛьвів

5 год. 45 хв.

Пн, Сб

03:05 – 08:50 РяшівЛьвів

5 год. 45 хв.

Пн, Сб, Нд

03:15 – 09:00 РяшівЛьвів

5 год. 45 хв.

Ср, Сб

03:15 – 09:30 РяшівЛьвів

6 год. 15 хв.

Ср, Сб

03:30 – 07:50 РяшівЛьвів

4 год. 20 хв.

Пт, Сб, Нд

04:00 – 09:50 РяшівЛьвів

5 год. 50 хв.

Чт

05:00 – 08:30 РяшівЛьвів

3 год. 30 хв.

Вт, Сб

12:20 – 17:35 РяшівЛьвів

5 год. 15 хв.

Кожен день

13:10 – 20:00 РяшівЛьвів

6 год. 50 хв.

Ср

13:10 – 20:00 РяшівЛьвів

6 год. 50 хв.

Ср

13:45 – 19:20 РяшівЛьвів

5 год. 35 хв.

Кожен день

14:00 – 19:00 РяшівЛьвів

5 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

15:00 – 21:00 РяшівЛьвів

6 год. 0 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

15:30 – 21:00 РяшівЛьвів

5 год. 30 хв.

Чт

15:50 – 21:35 РяшівЛьвів

5 год. 45 хв.

Пн, Ср, Сб

15:50 – 21:35 РяшівЛьвів

5 год. 45 хв.

Кожен день

16:45 – 22:00 РяшівЛьвів

5 год. 15 хв.

Нд

16:45 – 21:30 РяшівЛьвів

4 год. 45 хв.

Нд

18:00 – 00:30 РяшівЛьвів

6 год. 30 хв.

Нд

18:00 – 00:30 РяшівЛьвів

6 год. 30 хв.

Вт, Пт

18:30 – 01:00 РяшівЛьвів

6 год. 30 хв.

Кожен день

18:30 – 00:30 РяшівЛьвів

6 год. 0 хв.

Кожен день

19:10 – 00:20 РяшівЛьвів

5 год. 10 хв.

Кожен день

19:10 – 00:10 РяшівЛьвів

5 год. 0 хв.

Кожен день

19:10 – 00:05 РяшівЛьвів

4 год. 55 хв.

Кожен день

19:30 – 01:30 РяшівЛьвів

6 год. 0 хв.

Кожен день

19:30 – 01:00 РяшівЛьвів

5 год. 30 хв.

Кожен день

19:50 – 01:40 РяшівЛьвів

5 год. 50 хв.

Нд

19:50 – 01:30 РяшівЛьвів

5 год. 40 хв.

Кожен день

20:00 – 01:50 РяшівЛьвів

5 год. 50 хв.

Кожен день

20:00 – 02:20 РяшівЛьвів

6 год. 20 хв.

Кожен день

20:50 – 02:55 РяшівЛьвів

6 год. 5 хв.

Кожен день

21:00 – 03:10 РяшівЛьвів

6 год. 10 хв.

Ср

21:15 – 07:00 РяшівЛьвів

9 год. 45 хв.

Кожен день

21:15 – 03:15 РяшівЛьвів

6 год. 0 хв.

Пн

21:15 – 03:15 РяшівЛьвів

6 год. 0 хв.

Пн

21:15 – 04:55 РяшівЛьвів

7 год. 40 хв.

Кожен день

21:15 – 04:55 РяшівЛьвів

7 год. 40 хв.

Кожен день

21:15 – 07:00 РяшівЛьвів

9 год. 45 хв.

Кожен день

21:25 – 04:50 РяшівЛьвів

7 год. 25 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

22:00 – 03:00 РяшівЛьвів

5 год. 0 хв.

Пн

22:00 – 03:30 РяшівЛьвів

5 год. 30 хв.

Кожен день

22:00 – 03:50 РяшівЛьвів

5 год. 50 хв.

Кожен день

22:00 – 04:10 РяшівЛьвів

6 год. 10 хв.

Чт

22:00 – 02:45 РяшівЛьвів

4 год. 45 хв.

Чт, Нд

22:00 – 02:40 РяшівЛьвів

4 год. 40 хв.

Пн

22:00 – 03:10 РяшівЛьвів

5 год. 10 хв.

Кожен день

22:30 – 05:00 РяшівЛьвів

6 год. 30 хв.

Пт

22:45 – 04:45 РяшівЛьвів

6 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб

22:50 – 04:10 РяшівЛьвів

5 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

22:50 – 04:10 РяшівЛьвів

5 год. 20 хв.

Ср, Нд

22:50 – 04:40 РяшівЛьвів

5 год. 50 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

22:50 – 04:40 РяшівЛьвів

5 год. 50 хв.

Ср, Нд

23:00 – 05:00 РяшівЛьвів

6 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

23:00 – 06:30 РяшівЛьвів

7 год. 30 хв.

Чт

Як з Ряшів швидко доїхати до центру Львів в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Ряшів і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

TOV NasorokhБрно - Львов

Это была моя вторая по счету поездка с этим перевозчиком. Впечатления очень положительные: комфортно, своевременно, экипаж внимательный и профессиональный.

ООО ТуристМосква - Одесса

Очень понравилось

ФОП СтефанівЖешув - Львов

Быстро, тепло, чисто.

ООО ТуристОдесса - Москва

Очень хорошо. Комфортный автобус.

ООО ТуристНиколаев - Москва

7.01.18 ехал Николаев-Москва.Водители огонь!!Места между сиденьями маловато,колени упираются в спинку переднего сиденья.А так по поездке претензий 0.Поверьте,бывало и хуже.

ПП КовальЛьвов - Пардубице

Всё отлично!

TOV NasorokhLviv - Krakow

Really good! Very polite drivers and friendly.

TOV NasorokhЛьвов - Краков

Ехали со Львова в Краков. Водители профессионалы, отлично доехали. Помогали и отвечали на все вопросы. На таможне провели 4 часа :(

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information