Подорожі та Covid-19: усі посилання в одному місці

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Катовіце - Рівне

Купити квитки на автобус Катовіце - Рівне: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Рівне. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Катовіце в Рівне і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Рівне дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
10:50 – 02:15 КатовіцеРівне

15 год. 25 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

12:40 – 02:20 КатовіцеРівне

13 год. 40 хв.

Кожен день

14:00 – 02:10 КатовіцеРівне

12 год. 10 хв.

Кожен день

14:10 – 04:10 КатовіцеРівне

14 год. 0 хв.

Кожен день

14:40 – 03:10 КатовіцеРівне

12 год. 30 хв.

Нд

15:30 – 04:30 КатовіцеРівне

13 год. 0 хв.

Кожен день

15:30 – 05:30 КатовіцеРівне

14 год. 0 хв.

Кожен день

15:55 – 04:10 КатовіцеРівне

12 год. 15 хв.

Кожен день

16:30 – 08:00 КатовіцеРівне

15 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

16:40 – 07:00 КатовіцеРівне

14 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

16:40 – 07:00 КатовіцеРівне

14 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

16:40 – 06:40 КатовіцеРівне

14 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

16:40 – 06:40 КатовіцеРівне

14 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

16:40 – 06:40 КатовіцеРівне

14 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

16:40 – 06:40 КатовіцеРівне

14 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

17:30 – 05:50 КатовіцеРівне

12 год. 20 хв.

Кожен день

18:00 – 07:00 КатовіцеРівне

13 год. 0 хв.

Пн, Чт, Пт, Сб, Нд

19:55 – 06:15 КатовіцеРівне

10 год. 20 хв.

Сб

20:15 – 07:50 КатовіцеРівне

11 год. 35 хв.

Пн, Сб

20:30 – 10:00 КатовіцеРівне

13 год. 30 хв.

Кожен день

20:30 – 10:00 КатовіцеРівне

13 год. 30 хв.

Кожен день

20:30 – 10:00 КатовіцеРівне

13 год. 30 хв.

Кожен день

20:30 – 10:00 КатовіцеРівне

13 год. 30 хв.

Кожен день

20:50 – 07:00 КатовіцеРівне

10 год. 10 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

20:55 – 10:00 КатовіцеРівне

13 год. 5 хв.

Кожен день

21:50 – 11:30 КатовіцеРівне

13 год. 40 хв.

Кожен день

22:00 – 10:50 КатовіцеРівне

12 год. 50 хв.

Кожен день

22:00 – 10:50 КатовіцеРівне

12 год. 50 хв.

Кожен день

22:00 – 10:50 КатовіцеРівне

12 год. 50 хв.

Кожен день

22:00 – 10:50 КатовіцеРівне

12 год. 50 хв.

Кожен день

22:40 – 12:30 КатовіцеРівне

13 год. 50 хв.

Пн, Пт

22:40 – 13:50 КатовіцеРівне

15 год. 10 хв.

Пн, Пт

22:40 – 09:30 КатовіцеРівне

10 год. 50 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Катовіце швидко доїхати до центру Рівне в 2021 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Катовіце і куди прибувають до Рівне. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

КАЗНА ТРАНС/AGATКраків - Житомир

Все на вищому рівні

КАЗНА ТРАНС/AGATВроцлав - Кременчуг

Ціна у межах норми, водії привітливі і допомагають. Якби покращити салон, у мене було зламане крісло, а їхати далеко, і відсутні гачки для одягу, немає куди почепити куртку. А так усе було добре

Автотранзит/АгатРівне - Ополе

трохи душно, люк протікає як дощить.

Lvivske ATP 14630Ровно - Жешув

Часто користуюсь послугами цього перевізчика,недорого,без пересадок,всі водіі ввічливі і приємні.Буду і в подальшому їздити з ними!Дякую!

Lvivske ATP 14630Киев - Ополе

При складних погодніх умовах водії іхали нешвидко і акуратно, тому іхати було комфортно. Ввічливо відповідали на запитання. Дякую.

Lvivske ATP 14630Киев - Краков

Автобус чистий, водії увічливі, в цілому без нарікань

VilartransЛиберец - Житомир

Швидко це великий + ! Навіть на дві години раніше приїхали. Вічливі і взагалі нормальні,адекватні водії. +

Lvivske ATP 14630Львов - Люблин

Їхали 28.08.2019 зі Львова до Любліна. Автобус хоч і не новий, але чистий. Дуже ввічливий та відповідальний водій. Двох пасажирів-поляків, які чомусь відстали від автобусу у Львові, оперативно знайшов, домовився із таксі, за допомогою якого пасажирів було доставлено достатньо швидко, приблизно протягом 20 хвилин. Далі…

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя