За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Катовіце - Київ

Купити квитки на автобус Катовіце - Київ: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Київ. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Катовіце в Київ і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Київ дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
02:30 – 00:40 КатовіцеКиїв

22 год. 10 хв.

Кожен день

08:05 – 05:30 КатовіцеКиїв

21 год. 25 хв.

Кожен день

10:50 – 06:05 КатовіцеКиїв

19 год. 15 хв.

Пн, Чт, Сб

10:50 – 06:00 КатовіцеКиїв

19 год. 10 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

12:55 – 12:35 КатовіцеКиїв

23 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

12:55 – 12:35 КатовіцеКиїв

23 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

12:55 – 12:35 КатовіцеКиїв

23 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

12:55 – 12:35 КатовіцеКиїв

23 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

14:00 – 07:20 КатовіцеКиїв

17 год. 20 хв.

Кожен день

14:00 – 07:20 КатовіцеКиїв

17 год. 20 хв.

Кожен день

14:00 – 07:20 КатовіцеКиїв

17 год. 20 хв.

Кожен день

14:00 – 07:20 КатовіцеКиїв

17 год. 20 хв.

Кожен день

14:30 – 08:00 КатовіцеКиїв

17 год. 30 хв.

Нд

15:10 – 08:30 КатовіцеКиїв

17 год. 20 хв.

Ср, Пт, Нд

15:30 – 13:00 КатовіцеКиїв

21 год. 30 хв.

Кожен день

15:30 – 13:00 КатовіцеКиїв

21 год. 30 хв.

Кожен день

16:30 – 12:30 КатовіцеКиїв

20 год. 0 хв.

Кожен день

16:30 – 12:00 КатовіцеКиїв

19 год. 30 хв.

Кожен день

16:40 – 11:30 КатовіцеКиїв

18 год. 50 хв.

Сб

16:40 – 12:10 КатовіцеКиїв

19 год. 30 хв.

Пн, Чт

16:40 – 12:10 КатовіцеКиїв

19 год. 30 хв.

Сб

16:40 – 11:30 КатовіцеКиїв

18 год. 50 хв.

Пн, Чт

17:30 – 10:45 КатовіцеКиїв

17 год. 15 хв.

Кожен день

17:55 – 11:05 КатовіцеКиїв

17 год. 10 хв.

Вт

18:00 – 12:45 КатовіцеКиїв

18 год. 45 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб

18:55 – 12:10 КатовіцеКиїв

17 год. 15 хв.

Кожен день

18:55 – 12:10 КатовіцеКиїв

17 год. 15 хв.

Кожен день

19:30 – 17:30 КатовіцеКиїв

22 год. 0 хв.

Ср

20:00 – 14:45 КатовіцеКиїв

18 год. 45 хв.

Пт

20:50 – 14:35 КатовіцеКиїв

17 год. 45 хв.

Кожен день

20:50 – 14:35 КатовіцеКиїв

17 год. 45 хв.

Кожен день

20:50 – 15:00 КатовіцеКиїв

18 год. 10 хв.

Кожен день

20:50 – 14:35 КатовіцеКиїв

17 год. 45 хв.

Кожен день

20:50 – 15:00 КатовіцеКиїв

18 год. 10 хв.

Кожен день

20:50 – 14:35 КатовіцеКиїв

17 год. 45 хв.

Кожен день

21:20 – 17:00 КатовіцеКиїв

19 год. 40 хв.

Вт, Сб

22:00 – 15:40 КатовіцеКиїв

17 год. 40 хв.

Кожен день

22:00 – 15:40 КатовіцеКиїв

17 год. 40 хв.

Кожен день

22:00 – 15:40 КатовіцеКиїв

17 год. 40 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Катовіце швидко доїхати до центру Київ в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Катовіце і куди прибувають до Київ. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Отличний перевозчик!!!

ФОП Данилевич/EWHDЧенстохова - Киев

Все добре , поїздкою задоволена .

ФОП Данилевич/EWHDКраков - Киев

Поездка Краков - Киев прошла отлично!

ФОП Данилевич/EWHDКраков - Киев

Їхав з Кракова до Києва. Автобус хоть і старенький, но конфортний! Поїздкої задоволений, рекомендую всім!

ФОП Данилевич/EWHDЛьвов - Лодзь

Дякую Вам за чудовий сервіс, за невідкладне реагування, допомогу, швидке відписування, за своєчасність прибуття автобуса (їхали з Вами 10.05.2018 Київ-Познань зі Львова о 21.00) !!!! Приємно працювати з надавачами послуг, котрі дбають про клієнта!

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя