За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Катовіце - Київ

Купити квитки на автобус Катовіце - Київ: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Київ. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Катовіце в Київ і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Київ дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
08:00 – 06:40 КатовіцеКиїв

22 год. 40 хв.

Вт, Пт, Нд

10:50 – 06:00 КатовіцеКиїв

19 год. 10 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

11:30 – 06:00 КатовіцеКиїв

18 год. 30 хв.

Чт

12:00 – 06:20 КатовіцеКиїв

18 год. 20 хв.

Кожен день

12:00 – 06:20 КатовіцеКиїв

18 год. 20 хв.

Кожен день

13:10 – 11:50 КатовіцеКиїв

22 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

13:10 – 11:25 КатовіцеКиїв

22 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

13:10 – 12:30 КатовіцеКиїв

23 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

13:10 – 11:50 КатовіцеКиїв

22 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

13:10 – 12:30 КатовіцеКиїв

23 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

13:30 – 10:45 КатовіцеКиїв

21 год. 15 хв.

Пн, Вт, Пт

14:00 – 07:20 КатовіцеКиїв

17 год. 20 хв.

Кожен день

14:00 – 07:20 КатовіцеКиїв

17 год. 20 хв.

Кожен день

14:00 – 07:20 КатовіцеКиїв

17 год. 20 хв.

Кожен день

14:30 – 08:00 КатовіцеКиїв

17 год. 30 хв.

Нд

15:10 – 08:30 КатовіцеКиїв

17 год. 20 хв.

Ср, Нд

16:30 – 12:30 КатовіцеКиїв

20 год. 0 хв.

Кожен день

16:30 – 12:00 КатовіцеКиїв

19 год. 30 хв.

Кожен день

17:30 – 11:00 КатовіцеКиїв

17 год. 30 хв.

Нд

17:30 – 10:45 КатовіцеКиїв

17 год. 15 хв.

Кожен день

17:55 – 11:05 КатовіцеКиїв

17 год. 10 хв.

Вт, Пт

18:00 – 12:45 КатовіцеКиїв

18 год. 45 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб

18:55 – 14:40 КатовіцеКиїв

19 год. 45 хв.

Кожен день

18:55 – 15:10 КатовіцеКиїв

20 год. 15 хв.

Кожен день

18:55 – 15:10 КатовіцеКиїв

20 год. 15 хв.

Кожен день

18:55 – 14:40 КатовіцеКиїв

19 год. 45 хв.

Кожен день

19:20 – 17:30 КатовіцеКиїв

22 год. 10 хв.

Ср, Сб

20:00 – 14:50 КатовіцеКиїв

18 год. 50 хв.

Пт

20:50 – 16:50 КатовіцеКиїв

20 год. 0 хв.

Кожен день

20:50 – 16:30 КатовіцеКиїв

19 год. 40 хв.

Кожен день

20:50 – 16:30 КатовіцеКиїв

19 год. 40 хв.

Кожен день

20:50 – 16:30 КатовіцеКиїв

19 год. 40 хв.

Кожен день

20:50 – 16:50 КатовіцеКиїв

20 год. 0 хв.

Кожен день

21:40 – 15:40 КатовіцеКиїв

18 год. 0 хв.

Вт, Сб

21:40 – 16:25 КатовіцеКиїв

18 год. 45 хв.

Вт, Сб

23:10 – 18:30 КатовіцеКиїв

19 год. 20 хв.

Чт

Як з Катовіце швидко доїхати до центру Київ в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Катовіце і куди прибувають до Київ. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Калуженов/ЕВХДКраков - Харьков

все прошло нормально. водители молодцы. несмотря на то, что автобус ломался, опоздали всего на 2 часа, для международного рейса это не катастрофично. безусловно, владельцу чп необходимо обратить внимание на наличие поломок в автобусе, но это сугубо вопрос к ним, а не к водителям

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information