Według czasu
Według ceny

Autobusy Katowice - Kiev

Kup bilet na autobus Katowice – Kiev: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Kiev. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Katowice do Kiev i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Kiev najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
02:30 – 00:40 KatowiceKiev

22 godz. 10 min.

Codziennie

07:30 – 05:30 KatowiceKiev

22 godz. 0 min.

Wt, Śr, Cz, Nd

09:05 – 04:20 KatowiceKiev

19 godz. 15 min.

Pn, Cz, Sb

10:50 – 06:00 KatowiceKiev

19 godz. 10 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

11:30 – 06:00 KatowiceKiev

18 godz. 30 min.

Cz

12:55 – 12:35 KatowiceKiev

23 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

12:55 – 12:35 KatowiceKiev

23 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

12:55 – 12:35 KatowiceKiev

23 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

12:55 – 12:35 KatowiceKiev

23 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

14:00 – 07:20 KatowiceKiev

17 godz. 20 min.

Codziennie

14:00 – 07:20 KatowiceKiev

17 godz. 20 min.

Codziennie

14:00 – 07:20 KatowiceKiev

17 godz. 20 min.

Codziennie

14:30 – 08:00 KatowiceKiev

17 godz. 30 min.

Nd

15:10 – 08:30 KatowiceKiev

17 godz. 20 min.

Śr, Pt, Nd

16:30 – 12:00 KatowiceKiev

19 godz. 30 min.

Codziennie

16:30 – 12:30 KatowiceKiev

20 godz. 0 min.

Codziennie

17:30 – 10:45 KatowiceKiev

17 godz. 15 min.

Codziennie

17:55 – 11:05 KatowiceKiev

17 godz. 10 min.

Wt

18:00 – 12:45 KatowiceKiev

18 godz. 45 min.

Pn, Pt

18:00 – 11:00 KatowiceKiev

17 godz. 0 min.

Sb, Nd

18:55 – 12:10 KatowiceKiev

17 godz. 15 min.

Codziennie

18:55 – 12:10 KatowiceKiev

17 godz. 15 min.

Codziennie

18:55 – 15:10 KatowiceKiev

20 godz. 15 min.

Codziennie

19:30 – 17:30 KatowiceKiev

22 godz. 0 min.

Śr, Sb

20:00 – 14:45 KatowiceKiev

18 godz. 45 min.

Pt

20:50 – 16:30 KatowiceKiev

19 godz. 40 min.

Codziennie

20:50 – 16:30 KatowiceKiev

19 godz. 40 min.

Codziennie

20:50 – 16:30 KatowiceKiev

19 godz. 40 min.

Codziennie

20:50 – 16:50 KatowiceKiev

20 godz. 0 min.

Codziennie

20:50 – 16:30 KatowiceKiev

19 godz. 40 min.

Codziennie

20:50 – 16:00 KatowiceKiev

19 godz. 10 min.

Codziennie

21:20 – 17:00 KatowiceKiev

19 godz. 40 min.

Wt, Sb, Nd

22:00 – 15:40 KatowiceKiev

17 godz. 40 min.

Codziennie

22:00 – 15:40 KatowiceKiev

17 godz. 40 min.

Codziennie

22:00 – 15:40 KatowiceKiev

17 godz. 40 min.

Codziennie

23:10 – 18:30 KatowiceKiev

19 godz. 20 min.

Cz

Trasa na mapie

Jak z Katowice szybko dojechać do centrum Kiev w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Katowice oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Kiev. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information