Według czasu
Według ceny

Autobusy Katowice - Kiev

Kup bilet na autobus Katowice – Kiev: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Kiev. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Katowice do Kiev i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Kiev najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
10:50 – 06:00 KatowiceKiev

19 godz. 10 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

11:30 – 06:00 KatowiceKiev

18 godz. 30 min.

Cz

12:00 – 06:20 KatowiceKiev

18 godz. 20 min.

Codziennie

12:00 – 06:20 KatowiceKiev

18 godz. 20 min.

Codziennie

13:10 – 11:25 KatowiceKiev

22 godz. 15 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

13:30 – 10:45 KatowiceKiev

21 godz. 15 min.

Pn, Wt, Pt

14:00 – 07:20 KatowiceKiev

17 godz. 20 min.

Codziennie

14:00 – 07:20 KatowiceKiev

17 godz. 20 min.

Codziennie

14:00 – 07:20 KatowiceKiev

17 godz. 20 min.

Codziennie

14:30 – 08:00 KatowiceKiev

17 godz. 30 min.

Nd

15:10 – 08:30 KatowiceKiev

17 godz. 20 min.

Śr, Nd

16:30 – 11:30 KatowiceKiev

19 godz. 0 min.

Codziennie

16:30 – 14:25 KatowiceKiev

21 godz. 55 min.

Codziennie

16:30 – 12:30 KatowiceKiev

20 godz. 0 min.

Codziennie

17:30 – 11:00 KatowiceKiev

17 godz. 30 min.

Nd

17:30 – 10:45 KatowiceKiev

17 godz. 15 min.

Codziennie

17:55 – 11:05 KatowiceKiev

17 godz. 10 min.

Wt, Pt

18:00 – 12:45 KatowiceKiev

18 godz. 45 min.

Pn, Wt, Pt

18:55 – 14:40 KatowiceKiev

19 godz. 45 min.

Pn, Wt, Pt, Sb

18:55 – 14:40 KatowiceKiev

19 godz. 45 min.

Pn, Wt, Pt, Sb

18:55 – 15:10 KatowiceKiev

20 godz. 15 min.

Pn, Wt, Pt, Sb

18:55 – 15:10 KatowiceKiev

20 godz. 15 min.

Pn, Wt, Pt, Sb

19:20 – 17:30 KatowiceKiev

22 godz. 10 min.

Śr, Sb

20:00 – 14:50 KatowiceKiev

18 godz. 50 min.

Pt

20:50 – 16:50 KatowiceKiev

20 godz. 0 min.

Codziennie

20:50 – 16:30 KatowiceKiev

19 godz. 40 min.

Codziennie

20:50 – 16:30 KatowiceKiev

19 godz. 40 min.

Codziennie

20:50 – 16:30 KatowiceKiev

19 godz. 40 min.

Codziennie

20:50 – 16:50 KatowiceKiev

20 godz. 0 min.

Codziennie

21:40 – 15:40 KatowiceKiev

18 godz. 0 min.

Wt, Sb

21:40 – 16:25 KatowiceKiev

18 godz. 45 min.

Wt, Sb

Trasa na mapie

Jak z Katowice szybko dojechać do centrum Kiev w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Katowice oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Kiev. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Калуженов/ЕВХДКраков - Львов

Как для такого длинного маршрута Познань-Харьков,автобус хотелось бы комфортнее.

Калуженов/ЕВХДКраков - Львов

Автобус должен был в Кракове в 15.30 , опоздал примерно на 1час 20 мин.Отдельное спасибо диспетчерам, отвечали на мои звонки)).Границу прошли без долгой задержки.Но на территории Украины автобус часто глох. Вместо заявленных 22.40 во Львове были около часа ночи. Комфорта бы получше)

Калуженов/ЕВХДКраков - Харьков

все прошло нормально. водители молодцы. несмотря на то, что автобус ломался, опоздали всего на 2 часа, для международного рейса это не катастрофично. безусловно, владельцу чп необходимо обратить внимание на наличие поломок в автобусе, но это сугубо вопрос к ним, а не к водителям

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information