Według czasu
Według ceny

Autobusy Katowice - Kiev

Kup bilet na autobus Katowice – Kiev: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Kiev. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Katowice do Kiev i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Kiev najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
08:00 – 05:40 KatowiceKiev

21 godz. 40 min.

Codziennie

10:50 – 06:00 KatowiceKiev

19 godz. 10 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

11:30 – 06:00 KatowiceKiev

18 godz. 30 min.

Cz

12:00 – 06:20 KatowiceKiev

18 godz. 20 min.

Codziennie

12:00 – 06:20 KatowiceKiev

18 godz. 20 min.

Codziennie

12:00 – 06:20 KatowiceKiev

18 godz. 20 min.

Codziennie

13:10 – 12:30 KatowiceKiev

23 godz. 20 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

13:10 – 11:50 KatowiceKiev

22 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

13:10 – 12:30 KatowiceKiev

23 godz. 20 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

13:10 – 11:50 KatowiceKiev

22 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

13:10 – 11:25 KatowiceKiev

22 godz. 15 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

13:30 – 10:45 KatowiceKiev

21 godz. 15 min.

Pn, Wt, Pt

14:00 – 07:20 KatowiceKiev

17 godz. 20 min.

Codziennie

14:00 – 07:20 KatowiceKiev

17 godz. 20 min.

Codziennie

14:00 – 07:20 KatowiceKiev

17 godz. 20 min.

Codziennie

14:30 – 08:00 KatowiceKiev

17 godz. 30 min.

Nd

15:10 – 08:30 KatowiceKiev

17 godz. 20 min.

Śr, Pt, Nd

16:30 – 12:00 KatowiceKiev

19 godz. 30 min.

Codziennie

16:30 – 12:00 KatowiceKiev

19 godz. 30 min.

Codziennie

16:30 – 12:30 KatowiceKiev

20 godz. 0 min.

Codziennie

16:30 – 12:30 KatowiceKiev

20 godz. 0 min.

Codziennie

17:30 – 10:45 KatowiceKiev

17 godz. 15 min.

Codziennie

17:30 – 11:00 KatowiceKiev

17 godz. 30 min.

Nd

17:55 – 11:05 KatowiceKiev

17 godz. 10 min.

Wt, Pt

18:00 – 12:45 KatowiceKiev

18 godz. 45 min.

Pn, Wt, Pt, Sb

18:55 – 15:10 KatowiceKiev

20 godz. 15 min.

Codziennie

18:55 – 15:10 KatowiceKiev

20 godz. 15 min.

Codziennie

18:55 – 14:40 KatowiceKiev

19 godz. 45 min.

Codziennie

18:55 – 14:40 KatowiceKiev

19 godz. 45 min.

Codziennie

19:20 – 17:30 KatowiceKiev

22 godz. 10 min.

Śr, Sb

20:00 – 14:50 KatowiceKiev

18 godz. 50 min.

Pt

20:50 – 16:30 KatowiceKiev

19 godz. 40 min.

Codziennie

20:50 – 16:30 KatowiceKiev

19 godz. 40 min.

Codziennie

20:50 – 16:30 KatowiceKiev

19 godz. 40 min.

Codziennie

20:50 – 16:50 KatowiceKiev

20 godz. 0 min.

Codziennie

20:50 – 16:50 KatowiceKiev

20 godz. 0 min.

Codziennie

20:50 – 16:50 KatowiceKiev

20 godz. 0 min.

Codziennie

20:50 – 16:30 KatowiceKiev

19 godz. 40 min.

Codziennie

20:50 – 16:30 KatowiceKiev

19 godz. 40 min.

Codziennie

20:50 – 16:30 KatowiceKiev

19 godz. 40 min.

Codziennie

21:40 – 15:40 KatowiceKiev

18 godz. 0 min.

Wt, Sb

21:40 – 16:25 KatowiceKiev

18 godz. 45 min.

Wt, Sb

23:10 – 18:30 KatowiceKiev

19 godz. 20 min.

Cz

Trasa na mapie

Jak z Katowice szybko dojechać do centrum Kiev w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Katowice oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Kiev. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Калуженов/ЕВХДКраков - Харьков

все прошло нормально. водители молодцы. несмотря на то, что автобус ломался, опоздали всего на 2 часа, для международного рейса это не катастрофично. безусловно, владельцу чп необходимо обратить внимание на наличие поломок в автобусе, но это сугубо вопрос к ним, а не к водителям

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information